Запален, зрели сперматозоиди курви - Дел 2

Запален, зрели сперматозоиди курви - Дел 2

За оние кои не сте ги прочитале Запален, зрели cum курва дел 1, мала ретроспектива.
-----------
Со 55 години, 158 см, големи гради, рамен стомак и цврста задникот, јас сум прилично привлечна жена. Во местото каде што живеам, имам висока позиција и е познат како скромен и морални bigbusted дама speciellte по смртта сопруг пред 4 години.
Egntligen Јас сум cum луди Хукер со огромни könsdrift.Veckoslut го минувам во една од swingerklubbarna во близина на големиот град, возејќи петел, ебат газ и ги проголта лакомо сите cum можам да влезам. Сувомесни е кога имам можност да се лижат богато spermabesprutad пичка и газ. Во прилог на мојот најдобар пријател, Софија, една млада жена која живее во истиот град што знам никој од моите скотски сексуални потреби.
-------------

Слушнав се отворија вратите,
"Софија!", Извикуваа јас од кујната.
"Да, да тоа сум јас", одговори таа.
"Седни доаѓам скоро со кафе"
Тоа беше жешко, испотени Софија седна на троседот со широко отворени нозе, таа замавна со неа тенки фустан и се изложени пичката, таа беше без гаќи.
"Потење сте или сте груб курот", прашав насмеан.
"Не биди глупав, јас се потам како памук берач, мора да се излади пичката малку, тоа ќе биде глупо да имаат Донг во фрижидер, двојно донг од фрижидерот сега ќе биде совршен, кул пичка и анален отвор во исто време."
"Штета што не kunnde добие одмор време надвор и да дојде по мене, замислете дека две уличари како ти и јас почнат да ебат околу себе, ќе има хаос, петел по петел, серија по серија," Ја задеваат.
Јас, јас и понатаму да се опише сите можни и неможни ситуации ебам. Нејзината пичка сега беше влажна со возбуда, несвесно почна да го фаќа.
"Замислете, два големи црни петлите оној во нејзината пичка, а другиот во уста додека на дното на veined петлите чекаат на ред да ебам газот"
"Вие, вие сте веројатно страдаат на вештерки, сакаш да се добие срцев удар во оваа топлина", panted таа црвена во лицето.
"Еј, јас всушност го купи бикини, морам да ви се покаже"
Јас зедов торбата на бикини и го фрлил во текот на Софија.
Софија погледна нагоре и ја фрли торбата назад ", погрешно торба, тоа е само некои стринг во вреќата."
Го извадив содржината, беше болна пишува за бикини, Софија гледале со големи очи ", но, мојот Бог, тоа е само малку бенд, ова не може да се скрие својата малите да се каже ништо за вашиот млеко вимето", извика Софија додека беше со неверување гледаше на облека ", каде што си се најдат на овој, се обидуваат, ќе ви".
"Тие го повикаа два жичани бикини или слични" јас го појаснив додека јас се обидував на жолтата модел.
"Еве, што велите вие? Го прашав и отиде во огледало. Тоа е толку мал, навистина тоа беше само за бенд кој отиде околу половината и два на секоја страна од малите. На горниот дел се состоеше од бенд околу грбот и вратот и два на срца што ги создал еден триаголник околу брадавиците.
"Па, што мислите", повтори јас, и се претворила во Софија повторно.
"Само еден лудак може да оди надвор меѓу луѓето, како, ти си сосема голи", рече таа, "со среќа на плажа."
Се свртев кон нејзиниот газ Софија и се наведна напред ..
"Целата пичка е видлив, тоа е сосема изложени," извика таа.
"Совршен", реков, и продолжи да си се восхитувам во огледалото.

На летот беше малку досадно, но бевме прилично брзо таму. Автобусот не однесе до хотелот, навистина, ова беше голем хотелски комплекси, само за гости, со долги песочни плажи. Собата беше голема и прекрасна со поглед кон морето. Гледав во мојот часовник, 16.00, добро, јас мислев и истрча во бањата да си ја одмориме. Kl. 16:20 Бев подготвен за на плажа. Решив мојот зелени бикини, ако може да се јавите на оваа бикини и платформа сандали. Со очила за сонце на мојот нос Гледав како да сум подготвен за порно снимањето. За волја на безбедноста, јас сум облечена во бела машка кошула, но не се мачат да го залапвам. На патот до плажата отидов на мојот многу широко очите, сите мои "атрибути" беа добро blottläggda. Плажата беше долга, се наместив во малку изолирано место соблече кошулата и подмачкан со мене со сончање, иако јас веќе имаа убава темна боја. На топлината и нежно ветре ме натера да падне во светлина спиење. Кога ги отворив очите го видов три 18-20 години момци зјапаа во мене 7-8 метри, тие веројатно мислеше дека сум се уште спијат. Намерно јас се разделија моите нозе и го покажа момци мојата пеперутка пичка усни, мојата пичка сега беше целосно голи. Нивната реакција беше драматичен испакнатини во гаќи за капење почна да расте значително .. За да бидат работите "полошо", почнав да ме лазат и повремено милува мојот огромен цицки и големи подуени брадавиците, божем сакам да земе нешто далеку од нив. Пичка gaped отворен како мида и знаев дека мојот малите навистина беше влажна. Преку темни очила, видов нивните млади петли само растеше и растеше и стегање тие имаа целосна трибините. Еден од момците беа исклучително мали бански, колку и тој се обидел kunnde тој не се пакувам по курот, половина од ногата беше гола. Курот беше исклучително големи и тешки, кожичката е вовлечена, глансот светкаа оклопи на сонце на пред-cum. Другите две имаше шорцеви и секако многу помали Dicks, така што тие некако успеа да ја прикрие својата гигант трибините. Сега морав "проблеми", целата ситуација ја направи мене неверојатно возбудени, fittsafterna почна да тече, и петица, јас би Скокни до и си го цица нивните прекрасни млади петли. Полека, почнав да станувам, момците се сврте кон морето за да се скрие своите позиции. Јас ", се обиде" да се отвори чадори, но тоа беше "тежок". Бев толку возбудени, сакав да ја видат својата Dicks од непосредна близина.
"Момци, може да ми помогне ве молам!" Викнав на англиски јазик. Полека тие самите се сврте, особено на човек со минимални костими за капење, јас мавтаа во нив да дојдат и да "помогне" мене. Полека и со крпи пред Dicks тие се приближуваше.
Почнав да "yuo може да им помогне mee", но еден од момци видов книга jad вклучени за читање.
"Но, тоа изгледа како ние сонародници", тој извика.
"Но, што е добар", реков среќно и побара од нив да ми го отвори чадор. Додека тие се справуваат со чадор, јас малку време да ги деградирам и ја покаже својата газ и пичка правилно. Лак имав време да се сврти момците веќе седна и покриени петлите со својата badhangukar. Таа заклучи дека тие не биле гостите на хотелот, без Мајк момчето со огромен остана, родителите своја куќа во близина и дека тие се користат да пливаат тука, бидејќи тоа е обично во напуштена област, па тие можат да се капат голи. Другите две беа пријатели на Мајк а две останале дома со мајка ми на Мајк.
"Можете да се следи со нас дома, мајка ми би бил среќен да има со кого да разговара, таа се чувствува прилично напуштени, оставени сами со пет клинови," предложи Мајк. По малку размислување доби на момчињата да се "убеди" мене.
Сам во куќа со пет петлите, сон ситуација, мислев дека како што се приближуваше на куќата. Момците беа убаво, ние разговаравме и се пошегува иако нивните очи и мисли беа на мојата гола пичка. Наскоро бевме таму, мајка на Mike беше сончање на терасата со другите две момчиња. Кога ме виде тие падна на брадата. Мајк ме запозна со нејзината мајка, таа сепна миграција страна,
"Марта", бараа помош пелтечеше таа надвор "тука ќе седат", и покажа кон удобно лежалка.
Пред долго време на разговорот беше пријатно и забавен, Марта беше добро чуваната, морални 50-годишна старица. Момчињата трчаше наоколу, доби кафе и пијалаци, тие само навистина сакаше да се види моите цицки и глувчето.
"Жал ми е но морам да ве прашам едно прашање, како се осмелуваат да излезат еден, ти си, прости на зборот, гол"?
"Јас сум веројатно малку егзибиционистичка но, исто така, ќе ги привлече мене толку многу, прости на зборот, Dicks што е можно", се насмевна јас.
Marta се смееше од срце.
"Но, сега морам да ве прашам нешто", viskadejag, "она што го правиш со пет Dicks во куќата, Ебете се"?
"Глупава не, тие се пријатели Мајк и млади луѓе", се вцрви Марта.
"Мислите дека тие не сакаат или дека тие не чекаат да ви ебам, сигурен сум дека тие се грчи секој ден неколку пати, тие ќе порано, толку подобро за вас удави во семе"
Марта е црвено во лице ", но да престанат", го молела, "тоа е во ред момчиња".
"Ница момчиња велите вие", јас продолжив, "единственото нешто што тие мислат за е пичка, ќе треба да го виделе нивната позиција на плажа и ќе знаете дека вашиот Мајк има вистинска hästkuk меѓу моите нозе."
Колку побрзо, толку подобро ние bestämmde ни да се движат на денс вечерва.
"Облечи порно", наречен јас Марта ", тоа е секако многу Дик вечерва" ..

Јас немам проблем со облеката, квартал градник со црни прозирна маица, екстремно кратки тесни црно здолниште, носи високи потпетици, без гаќи и предизвик шминка. Се запознавме во предниот дел на хотелот, момците беа youthfully облечен, маици и фармерки. Marta беше облечена како да оди на погребот, црна мини фустан со не или можеби со малку шминка. Наскоро бевме на сала за танцување, диско беше преполн, слабо светло со многу светилки во сите бои и гласна музика. Најдовме мали маса во ќош. Расположението беше на високо ниво, момците исклучително курот и јас жива вода меѓу моите нозе. По неколку пијалоци, полетувањето на подиумот. Мајк ме бакна диво, додека другите момци играа околу мене. Нивните раце беа насекаде, на пичката, цицки, некој, исто така, престана два прста во газ за мене, јас го потресе Мајк Дик но никој не се грижи за овој Elle туку тоа бил толку полн што никој не го виде. Мало девојче "танцува", веднаш до нас, всушност, седна на петел нејзиниот дечко со нозете прекрстени околу половината и заебана во музиката темпо додека неговиот пријател се обидел да им помогнам на неговиот кур во грбот. Зедов Мајк и неговиот пријател за рака и се повлече во текот на нашата маса, јас тресеше од желба. Мајк седна на столот, јас бев клекнат пред honnom, брзо, јас ја отвори својата мува, извади маало петел и почна френетично да го храниш. Неговиот другар разделија мојот задникот и се стрча насилно до три прста и почна да милува мојот пичка тешко. Јас крик тажен и извикав но музиката överljudade сè. Како низ магла видов зачуден израз на Марта.
"Но, мојот Бог, ти си луд, што правиш", извикуваа таа во моето уво
Јас бев во транс ебат ", си го цица вашиот момче hästkuk, погледнете колку е голема тоа е." Јас мавтаа петел на Mike пред нејзините очи ", можете да ги вкусите малку, ако сакате," викна јас назад и продолжил да си го цица курот. Мој насилни оргазам доаѓаат брзо, викав, додека млад човек продолжи да ме Џек. Сега јас го презеде уште еден петел, курот е многу помал, но многу вкусни и лесно на вшмукување, момците беа околу мене, месење моето млеко вимињата и masturbated. Марта застана вреска во моето уво "курва" и сакаше да ни ја напуштат земјата.
"Стоп Марта не беше детски." Јас престанав да цицање зеде Марта од страна на раката и го принуди нејзиниот грб од столицата. Со krafitg маневар јас извади гаќите и се шири нозете. Таа направи мала отпор, таа веројатно беше премногу horny како мене. Нејзината пичка беше натопена како и изненадувачки избричен.
"Ти избричи курва, курва, неговата тука и непредвидлива надвор пред сите", извикуваа јас. Ја поткревав нејзините нозе, освен на маса, така што сите kunnde го видам нејзиниот влажни пичка ", handjob курва", јас заповедал, "стави го Вашиот прст во плен." Marta почна замазнување пичката kukhungriga, еден од момците ја стави неговата топки во устата. Наскоро и јас исто така, доби петел во устата, седевме со висок отворен нозете една до друга, masturbated жестоко цицање Dicks. Неколку момчиња беа собрани околу нас и качувајќи се нивните прачки во очекување да стане avsugna.Den прво спермата зрак се сретна Марта во лицето, таа се сепна но го немале време да реагираат, каскади на сперма слета на нашата глава, Баред градите и ненаситна пички. Се чинеше дека сите авиони во исто време, јас me и Марта ја потресоа силни оргазми облиени со сперма. Гледав во Марта, спермата трчаат нејзината коса и образи, гради биле потполно бела од спермата и fittläpparna синтезата не на жито. Пази, јас наведна кон неа, се чинеше дека секој си празнеа чанти па добив шанса да се лижат и некои сперма од нејзиното лице и очи.
Ние ни крена нежно, многу ни поттапка и ни го даде комплименти, и одеше кон излезот. На спермата уште капе од нашите лицето и пол. На крајот стоеше Мајк со неговите пријатели чека на нас. Мајк ја бакна мајка.
"Мамо ти си најдобар мајка во светот", тој ја бакна повторно ", иако нашите трошоци се прекинати во текот на вашиот пичка."
Ние седум излезе во пријатна ноќ, првата уличка, се свртев и влечени мене со нив на одмор. На улица не беше толку честа, на ниско ѕид Порачувам Марта да легнат на ѕидот и ги раширам нозете, "Сакам да ја лижат на cum од вашиот пичка", објасни ми, "Таквата деликатес не смее да се фрли."
Марта беше, исто така, желба за повеќе хардкор, без зборови, мијалникот на ѕидот разделија моите нозе и да ужива во моето лекување. Момчињата не треба да се охрабрат, а јас мене изедени добра сперма и fittsåsblandningen почна петел душкаат околу мојата пичка,
"Ве молам, ебам газот", го прашав без вртење ме. Рок од неколку минути, стоев и Марта се потпре рацете на ѕидот, секој со петел во нејзиниот задник и стенкаше меко. Момци редум ебат нашите лизгава и секој пат кога Мајк го турна својот петел känndes дека тоа беше тој.
"Mmmmicckeee knuuulla вашиот mammmmmaaa oooocksååååååå", стенкаше јас.
Јас погледна кон Марта, нејзиниот син беше зад неа и заебана во полна брзина. Не бев сигурен дали неговиот петел беше во пичката или bakhålet но Марта беше завива како ебат гладен волк. Неколку луѓе донесени од страна, но ние не се грижи за тоа, слушнав неколку од нив коментира "ебам кучка" или "ги нахрани со семе", но ние само заебана и заебани. Почнав да се чувствувам гмечејќи во пенисите на момчињата и знаеше дека ќе спреј наскоро. Се свртев и се наведна мене "пиштол, пиштол тука", прашав и насочен кон мојата уста. На прво издание дојде директно во устата, друг човек пропушти малку, но на третиот и четвртиот погоди во целта. Почнав да гуши кога дури и Фокс почна отпуштање на нивните масти, Миро по Миро, таа почна да тече надолу на munngiporna. Одеднаш Марта стуткана и почна да се лижат изобилен сперма на нејзиниот син преплави моите усни. Се обидов да се каже нешто, но мојата уста е премногу полна, наместо јас извадив главата назад, ја подотвори устата и плукна во дел од семето од мојата уста. Со парична казна sediga Марта е сега стои гол на улица со uppknullad газ и пичка и голи cum лакомо дели со мене, што е промена. Донесе на момчињата успеа да го запрат Dicks во вашите панталони, јас и Марта пристигнат да лижат ги чисти и убаво.
"Момци не треба бања вечерва, види колку се убави и чисти вашиот петлите се", се пошегува Марта. Седнавме на крајот на ниско ѕид да се одморат малку. На нестабилна нозе Јас ги следи до хотелот.
"Се гледаме утре", извика Марта.
Следниот ден отидов во куќата Марта во мојата жолта "бикини". Кога ќе коментира на плажа јас соблече кошулата, јас едноставно не им е грижа што луѓето велат. На терасата са Марта, но не ме видат, бидејќи таа беше занишан на петел и имаше уште во устата. Што курва, помислив, таа има петел во анален отвор. Мајк беше првиот кој ме виде, доаѓа со насмевка и ме бакна.
"Ние едноставно не може да ја скроти, таа веќе јава петел цело утро", се пожали Мајк и демонстрираа против мајката. Иако Марта ме виде сега, и без престан цицање viftage таа ми рече да дојде. Конечно, таа го извади својот петел од устата, "Здраво мед", промрморе таа се врати и ми ја понуди својата петел, "многу добри". Зедов неколку sugtag но Мајк беше таму веќе со кафе, па седнав ужива во сонце и пиење кафе. Во еден момент доаѓа дури и Марта на cum во устата, таа најверојатно би имале големи спреј во вашата уста, јас ја покажа со раката што ја имаше cum во устата кој таа брзо лижеше исклучени.
"Јас не знам како може да ви се заблагодарам за се ', јас сум сосема поинаква жена, уживајќи Никогаш не работат како и порано", започна Марта, но јас ја прекинат, "Можете да ми се заблагодарам со оставање малку кур за мене исто така," се насмеа и ние.
"Мама", извика Фокс, "Јас и момчиња сега одиме на плажа, ние ви ебам кога ќе се вратиме, тоа е во ред."
Marta зеде мојата рака, "задутре ќе патуваат дома, за жал, но утре седум петлите да го посетите, пријателите на Mike од одморалиштето, ние може да направи голема прошталниот прием, tålv петлите и две пички, што мислите". Марта, исто така, почна да се зборува како напаѓач.
"Знаеш вкусен, добив една идеја, но тоа ќе не однесе до кога Мајк доаѓа", што објаснив, и зеде една банана од маса ", јас ќе го јадат, или да престане во fittann".

Утре вечер, сè беше подготвено, јас заебана не цел ден во пресрет на оргија што ќе се одржи вечерва. Фокс и неговите пријатели го организираше мал подиум во средината на големиот sallongen, покори светлина, и доби две мали предни светла. Сите седеа во sallongen и чекаше за "претстава". Слушнавме Мајк ни воведе две исклучително роговиден hookers кои доаѓаат тука за да биде брутално ново заебана во секој дупка. Големи сте си поминале, радост и свирки може да се слушне. Сега тоа е нашата избибитвам со клаксон да се нагоре на импровизираните podiumet. Јас носеше минимална бела кошула врзани над мојата огромна гради, екстремно кратки розова дипла здолниште покривка, всушност произведува нешта, бела над коленото чорапи со високо-потпетици, без гаќи и две плетенки, јас привлече дури и во мали пеги околу носот. Марта имаше црна транспарентна блуза и мојата црна два жичани "бикини" црна престој подеми и црни високи токчета пумпи. Кога ние се претставивме пред момци почна многу гласно свиреа и завива. Кога тие lungnat малку континуирана Мајк,
"Ова е дами, изглед," заповедал тој. Ние се сврте на нас ни се поклони foreward и отвори нозете. Со персоналот почна Mikey покажуваат сите наши kuklängtande дупки.
"Овие дупки ќе се пополни со kuksås", објасни тој како што тој набиле на прачка длабоко во мојот задник. "Уличари сакате да се преземат тешко во секој дупка и широкоградо хранат со сперма," влечат тој надвор прачка вклучен мене и полнети тоа во мојата уста.
"Па ти се малку девојка која сака кур, што сакаш?" , прашува тој.
"Kuuuk, голема, дебела петел", стенкаше јас со прачка на устата.
"И други курва", продолжува тој, како што се приближуваше на мајка ", она што ви се молат за".
Marta трепереше со желба, "петел, петел многу во секоја дупка", доби таа нагоре.
"Значи момци со петлите и дамите не разочара, овие уличари да се заебана цела ноќ." Со цел да се даде сопствен пример, тој соблече панталоните претвори Марта и стои возеше неговиот огромен кур во нејзината влажна пичка жива. Во рамките секунди момците околу нас со долги петлите, Фокс продолжи да ебам Марта стои и еден од момците отворени монах ја прогласи. Знаев многу раце на телото, тие извади вимињата ми ", кравата" komenterade пресуда ", на молзење машина, таа треба" тежок шип мојот анален розета и три дебели прсти навлезе моите сочни пичка. Наскоро Се откажав на каучот со кур во устата и пичка, момците само редум во мојот дупки. По првиот и вториот оргазам го изгубив бројот, јас само знаев да го ебам како диви кучка, cum летал и капе целиот, јас само ги проголта и ги проголта. Како низ магла видов Марта, таа беше двојно сендвич, од косата и цицки капе cum, таа крик тажен како луд. Одеднаш, шеф на Mike до, отидов honnom на косата,
"Knuuulaa miig, ебам мојата rööövvv," викна Јас во неговото уво. Курот ми изоре лизгава, јас meandered како нескротлива filly, стенкање и молат за повеќе петел. Не знам колку долго се се случува и колку сперматозоиди сум ги проголта, но момци изгледаше прилично уморен. Марта лежеше на каучот на спротивната страна целосно во текот облиени со cum. Неколку момци седеа наоколу и нежно милував нејзината cum опфатени цицки и пичка но јас сакав повеќе, јас не kunnde запре ебат.
"Ти си најголемиот курва кога било сум ги сретнал," изјави Мајк spermaoljiga и бакна моите усни, "чекај, сега знам", трчаше тој по скалите, по неколку секунди тој се вратил со basebollslagträ. "Ова е вистинската големина за курва", тој го предаде за мене ", непредвидлива надвор курва", тој заповедал. Го однесов, го отвори моите нозе, ги стави на ниско sallongbordet и полека почна да се вози во груба објект во мојата пичка, сите gaped. Наскоро и јас го стегна надвор со неверојатна брзина, момците кои се 'уште се пријде и почна да милува Dicks повторно.
"Sooo, на ruunkaaa kuuukaaar, даде miig kuuksaaaft" испушти некаква молбена воздишка јас гласно. Ејакулација Причест како ураган, извикав и крик тажен како човек опседнат. Момци снимаат својот последните капки на cum на мене,
"Uuuuuuuhhh, uuuuuuuu" Јас, јас чувствував толку како повторно родени.

Кога имав обнови малку, јас забележав дека сум го запре на подот. Станав mödsamt, никој немаше сила да ми помогне, момци кои се 'уште ниска и умирам. Не знам како се вратив во хотелот, кога се разбудив веќе беше 12:30. Ух, мислев дека сум мора да се брза да се каже збогум на момчињата и Марта. Јас зедов на облеката што ја фрлат на подот минатата ноќ, спермата се сушат, здолниште, överknästrumporna и кошулата беше круто, како ако тие останаа во гипс. Јас туширани и доби облечени mödsamt, барем тој јас во времето за да ја видите Марта и момчињата за нивното заминување.
"Уште еднаш Ви благодарам, ти благодарам, фала ти" заблагодарени Марта, "Јас сум нова жена, момчињата låvade да молчат и јас låvade да им даде на пичка, кога сакаат и колку сакаат."
Мајк ми даде неговиот телефонски број, "вие сте толку чудно", вели тој се пошегува ", но барем кога ќе стигнам дома ме викаат, доаѓам со две фудбалски екипи да ви ебам", ние се смеевме сите tillsammans.Dom отиде и продолжив мојот празник. 2 стринг бикини.

11 Responses to "Запален, зрели сперматозоиди курви - Дел 2"

 1. ISSI:

  Не за жал, тоа беше сосема во ред и одвратно дека мајка добива заебана од страна на нејзиниот син .. отиде во крајности .... нелегални o воопшто не возбудлив ....

 2. Buu!:

  Добро, тогаш 50-годишната уличари заебана, се повеќе и повеќе петел секој ден тие се чувствуваат добро надвор.
  Се надевам дека ќе cum често.

 3. вкусен:

  Бог како курот бев! навистина добри ^ ^;

 4. lalalala:

  приказната беше добра на прв, но би можеле да имаат прескокнаа писмена форма дека син и мајка имаат секс, одвратно ^ ^ инаку braa!

 5. Арне:

  А зрели сперматозоиди hookers (или две зрели сперматозоиди Хукер) ја нарече, нели?

 6. голема:

  супер краток расказ, топката беше премногу добар! Ве молам, ве молам, ве молам, напишете 3!

 7. Mikan:

  зошто не напишете третина. Јас се многу возбудени кога вашиот краток расказ.

 8. Свен Ерик:

  Така проклето добро, но премногу долго. Мислам јас само што може да прочитате малку пред десното крило стана леплива.
  За среќа, јас успеав да се подготви spruten под маса.
  На тастатурата не!
  Сега морав да се испечати на целата приказна. Добро да се продолжи да kvällsrunken.

 9. малку пичка:

  Колку прекрасно на сите сперматозоиди. Посакувам да сум беа таму за да лиже вашите пичка kletga.

 10. Rony:

  прекрасна со толку многу cum и големи Dicks

 11. La:

  Беше навистина курот па ми Дик шприц. Добро. Многу добар расказ. Повеќе. Благодарам

Запален коментар, зрели сперматозоиди курви - Дел 2