Запален, зрели сперматозоиди курви

Јас сум 55-годишна жена, вдовица, живее во една мала заедница со висока позиција во неа. Јас сум 158 см рамен стомак и цврста задникот. Она што јас сум многу горд на вас моите цицки, во реално млеко вимето со големи брадавици и bråstgångar. Секој знае мене како скромна и морална bigbusted дама speciellte по смртта сопруг пред 4 години. Јас немам деца на сопствената, но мојот покоен сопруг остави два сина зад него, Марк 19 години живее во куќата на неговиот татко 30 милиони од мене и Алекс се 22 години студира во главниот град. Но, она што е видливо од надвор е далеку од реалноста.

По бев вдовица, моите сексуални потреби само расте со текот на времето и мојот сексуален нагон беше тешко да се воздржи. За скоро една година се обидов да ги смири со различни видови на вибратори и вибратори. Купив неколку, како во однос на големината и грубост, иако голем број на порно филмови за зрели жени кои беа вклучени и nersprutade со големи количини на cum во секоја дупка од страна на многу мажи. Јас masturbated пред телевизор со голем груб dongar. Ден по ден, качувајќи ја пичка и кретену, на крајот тоа беше доволно, решив да стане членка на еден од многуте свингери клубови во близина големиот град. Јас се приклучи на првиот во еден мал интимен клуб, но наскоро стана моите потреби огромна сила петел и cum па отидов во една од најголемите ебам клубови во градот. Сега го поминувам секој викенд во една од овие клубови и добива заебана uppknullad и преполна со вкусно, вкусно и топла сперма. Јас сум луд во однос на сперма, би можел да го пијат наместо вода. Јас секогаш прашајте некој внесе "малку" cum во моето кафе во текот на торта, тоа е многу tastier од павлака, Имам дури и прекарот cum курва. Понекогаш и јас се шетаат и лижат на сперма од другите жени, пол, мешавина од сперма и cum ги вкусите најдобрите, навистина секаде каде што ќе видам спермата голта за мене. Јас болка не добијат доволно жито.

Во вашата заедница, стојам во близина на една жена, Софија, таа е многу помала и посилни, речиси 180 милиони долг, има две мали деца, се развел и живее со нејзината мајка и тато во нивната вила. Пред неколку години јас и кажав за мојата голема сексуални потреби, како да се прошетаат тешко петлите и заебана во секој дупка. Таа е единствената личност во градот кој знае вистината. Таа е исто така, секс-избрливени но, никогаш немаше храброст да ме следи на мојот "sexeventyr".
"Јас копнеат за топло, дебели cum пополнување мојата пичка и устата", вели таа.
"Вашиот кретену премногу", додаде тој мене и grins.
Во клубот ние филм обично нашите оргии, огромна сперма и тешко анален секс. Потоа обработени "материјал" и да добиеме копија на филмот. Јас обично "водечката улога". Софија и јас сум секогаш желни за да се добие филм, кога ние ќе седат удобно во одделни fotölj и со големи дилдо во рацете jerking нашите kukhungriga пичка и газ додека ние се види моите шокантно видео клипови.
"Ова секако вкуси нема" мрмори Софија често кога таа гледа голем каскади на леплива, дебели cum пополнување мојата уста додека таа френетично мастурбира со неа голема, дебела црна омилени Донг.
"Сте се проголта барем еден литар на жито, само погледнете како таа тече од устата, немате време да го проголта, ти си proppful, Боже мој, јас наскоро мора да добие петел инаку јас ќе пукнам."
На последно, по бесен runkning пред телевизорот, таа одлучи да ме следат на голем swingerklubben.
"Ти не ќе го жалам" Јас го увери, галејќи неа во пичка, "нема да биде во можност да седат или да одиме нормално за неколку дена после третманот."
Во саботата наутро, наречен Софија ме, таа беше нервозен ", како треба да се подготви, како јас треба да се облекува?" таа шкрипна.
"Направете добра клизма, избричи пичка и нафта во анален отвор правилно со лубрикант, кога станува збор за облека, тоа не е толку важно за нив да се оди многу брзо, малку старата дама нема причина да се биде нервозен."

19.00 Ја зедов, таа скокна во автомобил и ме бакна, таа беше многу нервозен, тоа беше очигледно.
"Така да, сега одиме", реков.
Јас погледна во неа, "не е лошо бонбонче" ме anmärke.
Таа беше облечена во тесни црни мини-мини здолниште, високи тесни пумпи и прилично genomsinlig црна свилена блуза без градник. Тоа не kunnde грешка што таа беше после. Здолниште отиде, egentlige беше толку кратка што тоа не kunnde покрие пичката кога таа кога седеше, таа немаше гаќи или можеби тие беа толку мали, што тие не беа видливи.
Откако таму, јас паркиран автомобил во предниот дел на куќата, а ние скокна надвор.
"Да го ебам она што јас сум нервозен", изјави таа во рапав глас, таа се тресеше како лист.
"Нема причина, мила" ја охрабруваат, но видов на столче голем воденото место, таа беше зверски курот и нервозни.
Отидовме весело во куќата, рака под рака. Запревме на градини нозе, отидов ми долги, тенки јакна, а тој остана сам во кварц БХ минимална каиш дека одвај ги покрила ми потечени усни и исклучително висока токчета сребро пумпи. Софија е веќе минимално облечени како што зачекори во голема sallongen. Имаше веќе многу mäniskor таму, малку жени имаше Dicks во устата и аголот на каучот ебат двајца млади момци целосно да созрее bigbusted дама. Брзо, имаше неколку мажи со круг нас, Софија била нова и сакаа од непосредна близина да го видиш нова промена. Ја воведе и објасни како курот и kukhungrig таа беше.
"Таа е курот како кучка и нејзиниот само желба е да биде правилно uppknullad во секоја дупка, јас сум сигурен дека нема да ја направам разочарани", се насмевна јас.
Рок од неколку минути бевме веќе на колена и кур од спротивната страна на средината на sallongen .. Гледав кон Софија, таа проголта лакомо bamse на veiny кур. Знаев дека петел почнаа да душкаат околу мојот анален розета, тешко притисни и мојот петел се лизна во без проблем, јас стенкаше во задоволството.
"" OOOUUUU OOOOOOOO sååååååååååå, OOOOOO "whimpered јас.
Но, наместо да почнуваат да ме ебе, а зголемување на ритамот, човекот зад мене цврст стисок на моите бедра и го укина ме. Со отворени нозе и кур во аналниот отвор, тој ме носеа во текот на целата sallongen и покажа сите мои расчистување избричена пичка, јас масиравме груб пичка со раката. Ова го направи ефект, роговиден добро-изградена човек стоеше пред нас го извади својот хард рок glänsade акциите и ги истерале тоа дивјачки во мојот преплавена треперат пичка. Сега јас бев двојно сендвич во средината на sallongen. Јас стенкаше и whimpered бесрамно.
"Лекување агент, haaa knuuulaaaa ме knuula miiiig" неколку мажи стоеја околу нас и masturbated во полн замав, на оргазам се приближува.
"AAAUUOOOOO"
Првиот оргазам почнаа да пристигнуваат низ моето тело, многу по првиот, си фрлаа диво и назад, така што момците имаа многу напор за да се држи до своите петли,
"Сакам да spermaaa, spruu УЕ УЕ ме земе со" Јас молев како во транс.
Наскоро знаев гмечејќи на нивните Dicks, и отворени транспорт на своето семе во мене.
Два нови Dicks зеде своето место и продолжи да се ебам ми стои во средината на sallongen .. Оргазам по оргазам ме потресе и контракции во пичката беше неверојатно насилнички.
Дивите rytten завршив на колена во средината на една голема група на мажи, црвени лица, качувајќи се нивните Dicks брилијантен. Наскоро cum реката фрлаат надвор од своите отечени тела. Авион по авион слета на моите образи и устата, во страст, јас се обидував да ги проголта колку што е можно, но каскада по каскада побрзаа кон мене, како река. Јас ставам рацете под брадата за да се обиде да го чува добро, вкусна спермата. Кога финалниот слама доаѓаат јас лижеше сето тоа ми рацете и градите, се грижеше сите петли, еден по друг, и лижеше да ги исчистат.
"Mmmmm па нема" Јас промрморе што ми ја лижеше и го бакнувале нивните слатки половина кривење телото "MMM навистина нема."

Станав mödsamt и тргнав накај бар, nedsprutad со семе сеуште капе од мојот тежок гради и коса и седна на високо столче бар.
"Кафе, ви благодарам", се насмевна јас против познати шанкер.
Мажите ќе се врти зад шанкот, вечерва беше возврат на Арнолд, познат по своето огромно оптоварување на cum. Кога погледнав зад шанкот, видов Ема цицање курот во полн замав. Не е чудо што имаше глупо изрази на лицето.
"Инјектирајте малку во моето кафе премногу ве молам?", Прашав.
И покрај третманот на Emma, ​​успеа да ме служат кафе. Неговите изрази на лицето откри дека тој ќе дојде наскоро. По неколку runkningar тој почна да се пополни устата пополнете Emma со големи количества на сперма.
"Зачувај некои за кафе"
Последните зраци на зајдисонце го застрелаа во кафе и исполнет чашата правилно.
"OOo ова беше ослободителна", рече тој
Emma качи зад шанкот, во аголот на устата, таа се уште имаше некои сперма, за која таа лижеше го со неговиот јазик.
"Знаеш, тоа го немаше", рече таа "неговото семе е прекрасно."
Кимнав со главата и зеде една голтка кафе ", болката е веројатно добро."
Emma седна до мене на високи бар столче, таа беше убав средовечна жена кој се грижеше за себе.
"Па, тука ќе седат сосема голи, гледајќи во тече cum од вашиот пичка", се пошегува Ема со насмевка и со два прста презеде некои cum од мојата пичка.
"Мајки помина, јас едноставно не може да се препознае на донаторот."
Таа требаше малку повеќе и лижеше прстите дрско. Тогаш јас забележав моите минимални стринг бикините ги снема, на нешто некое за сеќавање за никого. Во барот беше малку овошје и uppdrucken мали шише пиво. Зедов една банана и шише пиво.
"Што сакаш?" Го прашав Ема.
Emma зеде брзо што јас всушност ја прашав и одлучи да шише пиво. Со широко отворени нозе, почнавме да непредвидлива од нашата пички, полека, но во прв по подолго време се побрзо и побрзо. Шанкер отворени Галењето петел и неколку други истапија со своите тешко Dicks. Runktakten беше сега избезумени, диви, и мене и Ема стенкаше и преполни гласно, се преселив на банана од пичка до анален отвор и продолжи да непредвидлива надвор, дури и побрзо. Моите очи беа затворени, слушнав Ема извик на задоволство, кога знаев дека некоја жешка прилив на пичка. Ги отворив очите и видов добро обесени човек меѓу нозете со курот во рака, што украсениот серија по серија на мојата пичка и стомакот. Ние ни се пресели во голем троседот. Ема и јас бев наведна седиштето перници со две дупки во времето. На kunnde, исто така, дојден од фронтот и да се поттикнат нивната напорна петлите во нашите усти, како што беше најавено на истиот. Сепак банана во нејзиниот задник и петел во пичка и во уста, јас бев хард заебана од зад како кобила. Не можев да врескаат или стенкањето, устата ми беше обременет со големи петлите кои и 'бликаа топла леплива семе длабоко во моето грло. Bannanen наскоро излезе и доби заменет со петел. Повторно почна да доживеат оргазам по оргазам вибрира низ моето тело, јас мислев дека ќе умре од задоволство. Emma го имав истиот "проблем". Ја пуштив малку колку долго уште knullade.Utmattad паднав на каучот, на слабост во целото тело, но јас чувствував толку прекрасно. Fittmusklerna уште трепереше и имав чувство на бескрајна оргазам. Кога ќе ме крена малку, видов дека Ема беше до мене помалку исцрпени. Ја бакна нежно на усните, устата вкуси сперма, и го прегрна нејзината коса беше влажна со sädvätskan.
На нестабилна нозе, отидов во бар еднаш, убав господин ми помогна и забележа дека неговиот кур никогаш не бил поубав analhål од моите.
"Јас се сврте грбот двапати" фалеше тој како што тој ме бакна во образ.
Помош на водачот, седев на стол, на сперма работи уште од мојата пичка и газ, јас погали малку над пичката,
"Вечерва, сте имале доволно на петел", реков да ми пичка и продолжи да се гали ме нежно.
Момчињата стоеја околу мене и почнавме разговор.
"Ние фиксна исхрана пијат за да вас", рече на добро назначен Роџер. "Ти сигурно ќе ви се допадне"
Кимнав со главата и извади голем viskyglas.
Арнолд шанкер разнишан темелно коктел миксер
"Ние сите придонесе со некои спермата, јас заврши сето тоа со малку водка, лимон и мраз."
Тој ја исполни голем viskyglaset, додаде коктел чадор и ми го подаде чаша.
"Ајде"
Пијалокот изгледаше прекрасно надвор, отидов со една голема голтка,
"Одлично, прекрасно лето пијалок"
Таму седна на високо столче со нозе, освен и голи пичка и пиење на спермата коктел, ми малку опаднат малите облеана со сперма и ми се чинеше дека има уште капе cum од мојот газ, да, јас веројатно беше вистинска болка бесрамно курва.
Што минуваше времето, откако јас умирам од малку, отидов во бањата. Фунтата се мери под туш погледна jad Софија, го зеде туш со затворени очи и нејзината рака меѓу моите нозе. Јас се преселив претпазливо и полека се наметнува еден прст нагоре Hene назад. Ги отвори очите кога ме виде, го сврте лицето во насмевка.
"Можеме ли да туш заедно?" Го прашав.
"Земете во, да во" таа извика, и ме под туш.
"Ви благодарам, ти благодарам, фала ти толку многу што сте ја добиле вечерва овде", го прегрна таа и ме бакна, "Се чувствувам himelskt", рече таа како што таа ме бакна целиот моето лице.
Во автомобилот на пат кон дома зборуваше Софија многу, но јас не lysnade, јас едноставно беше премногу уморни за да lysna.
Следното утро се разбудив доцна, всушност тоа е телефон кој ме разбуди. Тоа беше "голем" Адам. Јас не реков дека någoting лак тој почна,
"Каде го пронајде овој огромен жена, таа е вистински ненаситна крава, нејзината сексуална барањата се огромни, таа може да се ебеме цела ноќ, нејзиниот газ е вулкански пештерска дека голта најголемите петлите, имаме седум заебана нејзиниот vexelvis за три часа и тоа беше не е доволно, на крајот таа извади двојно донг и ја погали нејзината пичка и кретену во исто време бесконечно. Таа го прави коњ навистина коњ штанд "продолжува тој," но што имаат да кажат дека таа е ебат прекрасна, тоа беше задоволство да ја ебе во газ, прекрасни газ.

Имав неколку телефонски разговори со иста тема, сите беа воодушевени и "згрозени", па конечно се јавив на Софија.
"Девојчето, она што ќе се прави минатата ноќ?" Ја задеваат, "сте биле непокорни, сите се импресионирани.
"Лежам во кревет, не можам да ме допре, веднаш штом јас ја допирам нејзината пичка, ќе добијам мојот оргазам, мојата пичка и газ вибрира уште од вчера", стенкаше таа малку и да продолжи ", родителите мислат дека имаат треска, дека сум бил за пиење нешто ладно веднаш штом можам, ќе бидат префрлени на вас, па можеме да зборуваме за вас. "

Одминуваше времето, Софија следи мене неколку отиде да, но таа не беше редовна, само, јас сум планира одмор, но тоа е историја Ана.

10 Responses to "Запален, зрели сперматозоиди курви"

 1. MrMarcus:

  Wow .... зборуваме за се тешки по sexläsning ... Јас само посакувам да би можел да ми помогне со мојот хард држава во моментов .. :-) Но, тоа може да отече да стане Мис право вечерва!

 2. Buu!:

  Што ако сите kvinns ќе биде само како курот и откачено вас она што ståkukarna ќе се чувствуваат добро.

 3. Ханс:

  Не верувам дека се што ќе прочитате!

 4. CoyPu:

  Не би дури и се обложуваат на тоа што е kvina кој го напиша ова ...

 5. Conny:

  Лош јазик, многу правописни грешки. Нереални ситуации. Глупо фантазии. Не суптилноста на сите. Основната стапка.

 6. : D: D:

  Што е тоа важно дали тоа е реално или не (кој веројатно не е). Или ако има е еден дечко или девојка кој го напишал. Ова е сајт за matrixjoga. Романи се фикција, односно фикција.

  Јас само каже: многу добра писмен, продолжи со добрата работа ;)

 7. Ahaha:

  Што грозно. целосно turnoff

 8. Falkenberg орган:

  Срања толку убаво sexnovell ... не посетите во Falkenberg, треба да добие доволно голема Dicks :)

 9. Адам:

  Јазикот е малку смислена ... тогаш не треба да непредвидлива надвор додека се пишува sexnovell затоа што тогаш станува само многу грешки. :/

 10. Billy:

  Да го ставам се разбира и пополни својата пичка со топла сперма, но ИНГ пет минути ебам без 2-час, односно ебам цела ноќ

Запален коментар, зрели сперматозоиди курви