Доминацијата Игри

Мојот партнер и јас уживаат играјќи доминација игри, каде што таа е мојата Мадам. Сум бил размислување за да бидеме покорни и откако беше разведен од мојата сопруга а потоа, се сретнав со Lisette. Таа ми го покажа начинот на кој јас се барате. Ние разговаравме малку за различни улога игра и таа ми рече таа сакаше да биде навистина доминантен, да доминира во неговите роб онака како што таа задоволен. Јас бев природно љубопитни и рече јас сакав да се обиде да биде нејзин роб. Таа ми ја подари на снисходливо изглед го кажал тоа, јас веројатно би требало да биде крајот. Сега, таа ме научи, така што јас сум навистина добар роб.

Па, ако можам да ви кажам едно друго време. Сега јас ќе ви кажам што се случи подоцна. Lisette ме вика на работа и да ми кажете да брзаат дома. На патот, јас ќе купат некои работи, bomullsrep, смазка и нов задник приклучок. Јас разбирам веднаш она што ме чека и јас mysryser при помислата.

Кога ќе стигнам дома сум се сретна со белешка на огледалото сала. Таа вели дека јас треба да се стави работите купив на масата во кујната, а потоа јас ќе одам и се истуширам и да отсекува, а потоа јас ќе одам до спална соба и да ја преземе работите кои се презентирани. Јас ги тргнеме мојата облека, чекор во туш, се мијат темелно ме секаде и особено неговата петел и rövspringan. Тогаш јас ги извади на жилет и да отсекува околу неговиот кур и кретену. Јас сум секогаш избричен за мојата Мадам сакате тој начин, но сега тоа е пред неколку дена јас избричи мојот последен и тоа прерасна малку. Како што стојат таму и да отсекува мене кур расте со исчекување. Јас не се осмелуваат непредвидлива надвор, бидејќи знам дека Мадам не им се допаѓа. По бричење, па јас го применува овој во мирисна масло, Ги пуштам моите прсти галење малку повеќе околу анусот, со прст лизгање во мал. Наскоро ја исполни мојата Madames seldildo. Мадам случува да и го ебе роб во газ и јас уживам во помисла на тоа.

Последни туш дава, мазна и мирисна одам до спална соба. Куќата е празна!? На креветот е нов пач на врвот на фустан, црна чорапи и црни гаќи. На крпеница, читам: "Вашиот курва! Сте биле надвор и се сретна со други, знам. Облечи сега па натаму овие облека и шминка како курва си. Кога ќе стигнам дома, јас би се лежи во кревет и чекање за својата Мадам. Ако сте навистина се има покајано и вид Можеби Мадам ќе се ебеме нејзината вагина во газ, што знам дека те сакам. "

Никогаш не можев да замислам да се биде неверен. Ова беше само една од оние игри / фантазии ние се користат да се игра, дека јас дозволам да бидам користат од никого, а потоа ќе има "казна" за тоа. Задоволство Целосно отидов во секој збор ми Мадам напиша во белешка, таа се чувствува добро да се нарече курва, курва, hookers и слично, за да бидат понижени, на милост и немилост на каприците мојата Мадам е.

Гаќи, чорапи и фустан отиде натаму. Се чувствував одлично да дрво на свилен чорапи на нозете и курот повторно почнале да растат. На гаќи беа малку тесна. Време за шминка. А моќни сопруг беше она што Мадам очекував, така што земав многу руменило, сини Сенки, лажни трепки и многу црвени усни. Гледам во мојот одраз во огледалото. Искрено, гледам за djävlig надвор, но тука е во мојата дама да го имаат, и таа треба да го добие. Се чувствувам ужасно понижени во облеката на жените и шминка, и тоа ме прави sprängkåt. Курот е хард рок во тесни панталони а јас едноставно не може да ги задржи рацете да ми Џек. Лежам во креветот и да чекаат за мојата Мадам.

Јас не мора да чека долго. Наскоро слушам како тоа оди надолу по скалите. Во чекор Lisette, убава и секси. Таа е облечена во многу тесни фустан со здолниште што завршува над колената. Под јакна, таа има сјајни бела блуза. Таа изгледа како "бизнис жена" кој знае што таа сака.
- Ох, твојата курва, само чекање за својата Господарка? речиси зататнува ми вели.
- Дали сте биле послушни и направено сте подготвени? , прашува таа тогаш.
- Да госпоѓо, јас се одговори, јас сум подготвен за вашата казна.
- Ха, таа се смее на, сите вие ​​ќе се чувствувате тогаш. Не мислам дека тоа е толку лесно. Јас имам еден екстра изненадување за вас денес. Јас само ќе се направи себе си подготвена за тоа.

Таа добива на креветот и го имате мојот безрбетни оружје и услови нив цврсто до bedposts. Потоа таа го зема одржи на моите нозе и вратоврска нив во исто мислења. Јас сега лежи беспомошно, врзани и газ pouty. А превезот таа ја доловува и услови до моите очи. Сега гледам ништо, или. Така ги чувствувам нејзиниот милуваат страна на нејзиниот задникот. Таа гали надвор од кратка и понекогаш држи раката под неа, и стиснам ми rövspringan. Прекрасно! Јас сум толку роговиден дека јас речиси експлодирал.
- Значи, ми курва е курот?
- Да, госпоѓо, свој малку курва е soooo курот.
- Ќе видиме што треба да правиме во врска со тоа.

Таа го зема нејзиниот гаќи на страна и се чувствувам нешто ладно трчаат rövspringan. На лизгање маст. Таа милува на маст околу пропустливи дупка. Круг и круг гали моето Љубовница газ ја курва е. Значи слајд со прст и не можам да им помогне, но воздишка како убаво како тоа.
- Ох, навистина, не мислам дека блудница е уживање.
- Да госпоѓо, јас уживам. Вие сте толку убаво и го прави толку убаво да се мене. Јас се осмелувам ве праша дали сакате да ме ебеш?

Мирис! Нејзината рака слета на нога, неочекуван се шири низ целото тело. Ме боли, но тоа е исто така прекрасно чувство.
- Како се осмелуваат ве прашам такво нешто? речиси таа вика надвор. Го правам она што сакам и ако сакам моите курва да се добие вкусот на петел Мадам, така можам да одлучи кога и како.

Со толку таа се врати да го бакнува околу мојата анусот, но сега ми се чинеше дека тоа беше задник приклучок лизна нагоре и надолу низ моите rövspringa. Правото, каде што беше толку таа го втиснати во нејзиниот задник во мене.
- А во, викнав да.
Одеднаш, како Мадам удира неговата курва повторно.
- Кои се сте курва? Поднесуваат да не добие газот протегала? Вие очигледно мора да се практикува. Лежат таму сега и имаат plug во газот за да моето враќање. Мадам да се добие својот мал изненадување за својата омилена курва.
И отиде и ме остави лежи во кревет со нозете исправени нагоре во воздухот и задник испакнати со приклучок вметната. Го приклучокот ми истуркан во голема мера, но ги затворија прстен околу својата долниот раб и чувство на задоволство почнаа да се појавуваат. Бев ужива да биде толку среќа. Да се ​​има таква прекрасна љубовница. Мојот петел беше како чекан рачка и тоа беше тешко за да се вклопи во вашиот панталони, тие не се направени за кур.
Сега слушнав дека таа дојде назад.

- Па, како се чуствува сега? ме праша во зајадливи глас, што сте го научиле да го прифати петел во газ сега?
- Да госпоѓо, јас може да се земе петел во газ како вистински, добар напаѓач.
- Па добро, бидејќи ако сте убаво, а вие ќе се чувствувате во сопствената петел Мадам во газот. Дали можеби?
- Ви благодарам, госпоѓо, вие сте толку вид. Дека ќе ги споделите вашите курви се видиме подоцна од вас.
- Ќе мора да бидат доволни.
Таа се искачи во кревет и почна да се бакнуваат мене. Таа ме бакна насилно и ја стегна во неговиот јазик во мојата уста. Па таа се качи и седна на моето лице.
- Лижат пичка Вашиот Мадам сега, курва, покажуваат дека можеш.
- Па, дозволете ми да знам во прекрасна пичка Мадам е.

Јас заебана пичката со неговиот јазик и игра со мојот јазик нагоре и надолу по fittskåran. Слета на нејзиниот клиторис и остана таму, брзо да се кандидира мојот јазик во нејзината пичка повторно. Таа whimpered убава, таа беше курот таа беше. Се чувствував како прекрасно чувство што јас успеав да ја направам мојата Љубовница курот. Нејзиниот cum беше целиот моето лице како што таа ги протри против мене. Добив ретко кој воздух. Така, таа престана. Тој зачекори кон мене и ме удира низ задникот повторно. Овој пат со гребло.
- Мислам дека мојата мала курва сака да лижат пичка Мадам е, нели?
- Да госпоѓо, правам. Сакам убави пичка Мадам е.
- Има да одите. Но, јас не мислам дека сте подготвени за мене уште.

Со така тресна таа повторно со гребло. Тоа искасаа е нешто пеколен а јас не чувствував задникот стана многу црвени и топла. Мадам продолжи да се појави неколку пати, па таа престана нагло
- Сега, мислам дека ќе почнете да се добие тендерот. Можеби е време да се земе изненадување.
- W-што е тоа, Мадам? Го прашав со божемна страв.
- Наскоро треба да стане свесен.

Јас одеднаш се многу ладно. Слушнав дека нема повеќе простор.
- Излезете и да се чувствува курва, таа им рекла на странец. Се чувствуваат на дното, топли и меки. Подготвени за сопствена Дик Мадам е.
Се чувствував груба рака која погали над мојата задникот. Тоа беше еден човек?!?!? Јас бев уште повеќе збунет. Ние разговаравме за долго време пред да се донесе на трети лица во нашите игри и ги имав спомнато дека сум имала некои бисексуалец фантазии. Но, за да ги реализираат? Но, сега немаше враќање назад. Јас бев врзан и не можеше да стори ништо Само нека ми си играат со мојата Мадам задоволен. Раката стана повеќе се бара и за прв пат почувствував рака на човекот околу мојот кур. Чувството не беше сосема в ред. Ми се допадна. Ми се допадна идејата за Лежеше таму, човек полека замазнување курот додека гледав Мадам.
- Знаеш Да, качувајќи се петел курва. Ја слушав глас што таа беше курот како никогаш порано.
- Игра со себе петел, Галењето петел, малку курва и да сте! Е таму и да добиете вашиот петел runkad од вкупно странец.
- Да госпоѓо, јас не сум достоен за тоа, но се надевам Мадам сака она што таа го гледа.

Уживав во рака што ме потресе. Уште седат задник приклучок остави во газ, но сега Мадам тоа отфрли надвор.
- Погледнете каде да, не беше лоша дупка ", рече таа и го слушнав како курот таа беше. Таа се качи и направени се удобно меѓу моите нозе.
- Дали сакате Мадам кур?
- Да госпоѓо, јас би сакал да биде петел Мадам е.
- Па, тогаш треба да се побара убаво за тоа.
- Ве молам, госпоѓо, ебам твојата курва во курварство газ. Ве ебеме курва. Сега јас бев пука, јас ќе излезев било секунда. Не можев да лежи уште, но writhed во мојот обврзници, но ми беше заглавена. Па јас чувствував seldildon пријде кретену. Прво teasingly околу анусот, околку и наоколу. Потоа таа притисната полека влегува двојно дилдо во мене. Мислев дека ќе умре, колку прекрасно беше.
- Нека курва да ги вкусат некои реални петел, таа му рече на човекот. Тој се доближи и ја стегна неговиот петел во мојата уста. Не можев да им помогне, но да ја прими. Бев скоро задушил, немаше воздух. Исполнет во моите две места. Мадам двојно дилдо во газот и петел (!) Во устата. Се чувствував страшно навреден, но курот. Ова беше уште еден од моите фантазии. Почнав цицање курот како најдобро што можев. Имаше вкус добро, а јас не чувствував нов започнување чувство. Уживав да се запознаеш со вашиот кур во устата и на ебат Мадам е.
Одеднаш човекот почна да стенка погласно и почна tugging на неговиот кур. "Може да тој не дојде во мојата уста", помислив,, кога ќе се изгуби. Но тој тоа го извлече, додека јас се чувствува тој дојде снимањето на неговите cum во моето лице.
- Да блудница шприц полн со kåtsås, таму е победник. Мадам почна да стенка погласни, и додека таа ме заебана, милува мојот кур.
- Aahhh, она што една прекрасна курва сте, вие сте hääääärlig да KNU-u-lllaahh.
- Ohhhh, моите грижи! Häääärliga-а-аа-аа FNA познат ... Вашата Љубовница kooommer, нека diiin kuuuk распрскувачи-u-Ута uuut на sääääd Ahhhhhh. Hääääärliiigt mmmm aaah
- Jaaaaa, сега kommmmer јас ... Ahhhh Oooohhh Mmmmmm Jaaaaaaaaaa.

Конечно, би можел да го пуштам толку долго сакаа да избегаат. Мојот петел и 'бликаа како никогаш порано. Јас испумпува каскада да каскада, и тоа не престанаа. Конечно таа ја смири и јас вчудовидено праша надвор.
- Ви благодарам драга моја госпоѓо, ова беше најмногу удобно сум искусен. Но, кој е мистериозниот човек?
- Има, моето мало мила, е мојата тајна. Можеби знаете следниот пат кога го покани дома.

Оваа тајна гостин ни посети уште неколку пати, но јас се уште не знаат кој е тој е ...
Можеби и јас ќе се вратам некое друго време и да ти кажам она што го правевме тогаш ...

Гласаат за власт Игри:
Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (50 гласови, просек: 2.58 од 5)
Loading ... Се вчитува ...
Кажи на sexnovell Извештај!

Коментар власт Игри