Во сауна со Örjan: Дел 2

"Јас бев сега курот, толку многу сум го знаеше, но јас исто така беше исклучително нервозен. Јас, исто така падна надолу и седна на клупата додека Магдалена се заврте и се спушти до мене. Ги свртевме погледите кон едни со други. Нејзините големи гради наместивме нагоре и надолу со возбуда и таа седеше со неговите раширени нозе. Се разбира дека не знам како седевме. Бев толку збунето дека јас одвај ги распознаваше до од долу. Магдалена зеде мојата рака повторно и ја прегрна. Таа застана и ме со нив да туш девојките ", каде што ние нека лечи авиони рамна на нашата масажа масло, пот и сперма цврсто завиткување нивните. Нејзиниот дебеличка гради против моето мало болно и кога видовме едни со други во нивните очи, тие се насмевна во исто време, и без тоа јас навистина знаат како, па се бакнавме едни со други и во аголот на моето око видов Orjan стоеше на вратата за сауна и повторно Галењето тешко е петел.

Помислата дека помина низ мојата глава ми кажаа дека имало голем ризик дека ние најверојатно ќе биде доцна дома денес ... "

Тоа е чудно сега кога ќе помислам на тоа што оваа многу години по почувствував водата од тушот во мојата голо тело. Сè што и Магдалена имале заедно, до тоа попладне по спортска лекција беше доведе до ова. Има ние тогаш. Блиску, толку млади, љубопитни, и сосема гол. Нејзиниот дебеличка гради поднесена против малечки мои, рацете околу мојот грб и нашите усни се состана за првпат. Се чувствував нејзините раце ме галеше по грбот и во мојата задник, слета на задникот и на Магдалена притисне против мене со бес. Моите раце ја прегрна цврсто и усните против рудникот па јас бакна за прв пат друг човек на вистинска желба. Чувството на нејзиното голо тело против моите, нејзиниот голем цврсти гради, стомакот, која беше поднесена против мене и рацете, стегајќи ја задникот ме натера да грчевито затворени рацете околу неа и рацете ми се одржа тесни околу нејзините раменици. Апсурдот чувство не се намали на фактот дека нашата ЈП учител, Orjan, кој само што ejaculated над назад Магдалена и моето лице стоеше на неколку метри подалеку од нас во вратата за жешка сауна и jacked до курот со насмевка. Колку години потоа да се испрати спомени удари од мозокот директно надолу во долниот дел на стомакот и чувствувам дека додека се притискаат копчињата, јас се повеќе и повеќе влажни на глувчето и јас руменило на чувствата што се произведуваат за себе. На некој начин, се срамам од возбуда што доаѓа над мене, но сепак јас сум таму во туш кабина на Договорот за слободна црква независна училиште во Упсала повторно и повторно страста презема. Јас сум изгуби повторно.
Тие се излади на авиони од под туш не навистина нивната наводна работа на ладење на страста што се дознава преку филмови во кино. Веројатно настан во сауна придонеси, но над сите беше неодамнешното откритие од моите најдобри пријатели е она што навистина привлече настрана сите сомневања за она што требаше да се случи дека доцна попладне. Меките усни Магдалена е дојдено надолу заедно мојот врат и ги затвори очите. Моето срце стапка беше опасно висок и тоа беше трепет над сите да се чувствуваат нејзиното толку блиску. Таа ме бакна се врати во текот на вратот и образ да моите усни се повторно. Не можев да им помогне, но се одговори на нив и звучен звукот на нашиот забранетата игра повтори помеѓу плочки ѕидови. Кога ќе ми затворени очи се чувствува Магдалена јазик лижеше заедно ја долната усна, јас не можеше да одолее на искушението, но издржавме внимателно врвот на јазикот и нашите јазици се состанаа во жешка бакнеж. Мојот прв вистински бакнеж. На вода преплави нас и во светот исчезна за мене како нашите јазици бореше едни со други и почувствував сладок вкус на нејзиниот плунка се меша со моите. Нејзините раце ме погали нагоре и надолу мојот грб и сега како со себе носеше една од неговите бедра меѓу рудникот и ја стегна тоа против мојот влажна пичка. Јас вчудовидено праша гласно како што се чувствува дека нејзините влажни кожата од мојот роговиден пичка, како нејзиниот фирма бутовите поднесена против моите усни и нанесуваат против мојот потечени клиторис. Бог, никогаш не се осеќав нешто слично на ова. Без да знаат зошто или како јас почна да ме турка кон неа движење за мене а наскоро и јас го ритмички почна да си тријат ја корне на нозе. Не само што е водата од под туш направи нашата кожа мазна и лизгава, мојот роговиден течности направено тоа удобно пропагира низ мојата неискусни тело и flämtningarna се сврте кон придушен стенка. Тоа е моментот кога знаев Örjans раце околу мојот појас се повторно.

Ги отворив очите и ми вжештена стравувањата дека тој застана зад мене дојде до ништо затоа што тогаш моите сини очи остави затворени очи темни, па јас гледаше право во неговиот кафени очи. Стоеше блиску зад Магдалена и ја погледна длабоко во моите очи. Магдалена наведна главата назад во неговата прегратка, но, сепак држи рацете на мојот задникот и ја стегна неговата бутот против мојот влажна пичка. Örjans раце што се одржа мојот појас притисне за возврат мене против телото на Магдалена и интензивна tingling сите над мене. Очите Магдалена е мое исполнети и тоа беше како магла, како што претходно беше во сауна, да, уште повеќе сега, затоа што таа се изгуби во моите очи, а таа ја гризна лесно во неговиот долната усна како што таа ги протри против мене. Örjans раце милував, па се од мојот појас и над телото на Магдалена и до градите. Мој стомакот сега се презедоа контролата на себеси а јас не чувствував си поинтензивна триење на мојот роговиден пичка против бутовите мојот најдобар пријател. Чувството беше неопислива и зборови кои ќе не сега дури и дел од задоволство Се чувствував тогаш. Контрастот на мојата бела кожа против нешто потемни Магдалена е - таа sunbathed за разлика од мене солариум, бидејќи нејзиното семејство имаше дом во неговиот подрум - беше значаен. Нејзиниот тен тен големи гради прифатен сега со Örjans алчните раце и ги прифатија нежно, а јас не би можел да помогне сакаат дека бев се осмелија да го направи она што го стори. Неговата контрола врз нив наизменично прегрна нежно и тешко за нејзините големи гради и нејзините брадавици набргу доброволно како што тој ги виткал помеѓу прстите. Гледав долу и видов дека мојата брадавиците беа премногу ригиден и тоа беше како да Orjan би можеле да го прочитате мојот ум кога тој речиси пред помисли дека сакам да се чувствуваат исти како и Магдалена и стави едната дланка на еден од моите гради. Со палецот и показалецот сериозна него болно во брадавица а тоа беше уште една бран низ моето тело што ме направи во неговата желба да се тријам со мојата пичка убаво да бутовите Магдалена е паднав од неа зафат и падна со грб против плочки ѕид.

Рацете Магдалена сега ослободен од канџите на мојата фирма задникот отиде веднаш до нејзината сопствена гради и успеа Örjans алчните раце. Таа го прегрна нејзините големи цицки во начинот на кој јас никогаш не го видел, кој не беше изненадување со оглед на тоа што бев толку неискусен сте навистина може да биде само. Понекогаш прекарот дух со прсти во текот на беспомошна светла брадавиците и веќе следниот миг со Белење на зглобови месење на дебеличка цицки тешко. Örjans рацете не си дозволи да се чека за покана, но брзо ги протри долу над неа секси облини тело. Од нејзините гради, што е намалување во текот на страни и во половината во над стомакот и надолу над тенок добро негувани Венера планината темно лента на срамни влакна. Магдалена е за разлика од мене некоја похрабра во тоа како таа friserat нивниот пол. Имав руса коса на глувчето кои се природно веќе беше слаб, јас само се чуваат краток со ножици. Магдалена имале темна коса на пичката, но беше единствената девојка во класата избричи малите и само остави тесен појас на косата на срамната коска. Тоа беше таму дека Örjans случува сега заврши и брзо ја имаше својата десна рака поставена врз неа Могила и неговиот среден прст тој го имаше со неверојатна прецизност, поставени веднаш над клиторисот во слот кои ја споделија пичката. Со грбот против студот плочки, се обидов да го направите здив, но horniness го направи тешко да се фокусира само на здивот како што тресна толку тешко во пичка на мене. Örjans средниот прст одигра брзо во текот потечени клиторис Магдалена и таа ги затвори очите со својата глава во неговите гради. Нејзините усни се разделиле, а над нив се стенкање што ме натера да сакаат тоа беше мене, кои имале Orjan зад мене, наместо на мојата најдобра пријателка, која сега ужива начинот на прстите милував нејзината млада глувчето.

"Прекарот тебе ..." Örjans глас ме потресе и ме натера да земам очите од Магдалена глувчето "... гали сте Аманда" тој стенкаше.

Моите очи се сретна со својот, и тоа беше погледот кој јас сега научив да ги цениме и жедни, но тоа беше нешто сосема ново. Нешто неистражен. Бев нервозен моите раце да ми мали гради. Тие се почувствуваа болно и јас копирани она што го видов Магдалена направи со своите дебели зрели тинејџерски гради. Јас ги прегрна како што таа ја прегрна, игра со нејзините брадавици како што направи и кога таа го исцеди до левата брадавица, па јас го правеле истото моето право и возеше скок на задоволство низ целото тело. Јас гризна ја долната усна и неконтролирано стон како уште не постигнале горниот усните себе го шокираше.

"Mmm, да, таа е добро ..." Слушнав Orjan Подсвиркват во уво Магдалена е "... малку Аманда е вистински малку kåting".

Магдалена кој се потпираше против Örjans тело ме погледна со магливиот очите и кимна со тивко. Таа лижеше нејзините усни и нејзиното право тогаш донесе Orjan неговиот среден прст по нејзината пресече и во неа влажна пичка.

"Åååhh ... jaaaa ..." таа стенкаше гласно "... soo ... само soooo ..."

И тој притисна во неговиот среден прст целосно во нејзиниот роговиден пичка и таа wriggled како црв во пред мене. Нозете ме носеа веќе и јас потона полека, на влажната подот со грбот против плочки. Нозете ми се разделија, а јас седев со колената и ми tingling млади пичка до Магдалена и Örjan. Orjan Магдалена туркаа пред него па таа заврши на мене. Рацете таа поставени на ѕидот и таа беше малку наведната над мене и не можев да им помогне, но се види целото тело веднаш до мене. Нејзините гради се заниша и над мене и нејзините нозе беа малку, освен, ставање усните. Надојдената избричи fittläpparna и розово клиторис кои сигнализираа само над мене. Но, само nanosecond, тој помина пред видов Örjans дебела тешко е петел се ниша веднаш зад телото на Магдалена. Помеѓу нејзините нозе, можев да видам Orjan зграпчи неговиот тешко е петел во десната рака и го потресе тоа во долги дестинации. Густата кожичката која ритмички стркала назад и назад во текот на потечени глансот, и звук, звучен звукот на неговиот нејзиниот затрепери како одекнува во училиште туш кабина за девојки. Тој се доближил до Магдалена од позади и се завлековме курот меѓу нејзините бедра, така што тоа се одмараа со целата должина на надворешноста на неа глувчето. Тоа лежи во средината на крек се шири од fittans устата и над срамната коска. Јас сум го видел исплашено надвор затоа што во спротивно може да се направи на островот да зјапаат со ококорени очи на неговиот голем кур. Рацете зафати Магдалена круг колковите и тој juckade kukskaftet меѓу неа се шири пичката усни како што тој се наведна и шепна нешто во уво Магдалена е. Магдалена свртел лицето кон него и тој кимна со насмевка, што значи за мене како седев под нив. Магдалена насмевна сега видов и ми го сврте затворање исечени главата кон мене и неа роговиден очи бараа мое.

"Па ... тој вели ..." замаен Магдалена.

"Не, кажи ми, па како што реков ..." тој свика над нејзиното рамо и се сретна со мојот поглед исто така и тој.

"... Океј ..." започна Магдалена нежно "... Аманда ... ме гледаат ..."

Гледав во нејзиниот сладок лице со оние длабоки кафени очи, кои беа магливата колиба. Нејзините усни беа малку разделиле и навестување за тоа каде немирна насмевка, кои дојдоа над неа кога таа беше прават нешто забрането што се, на пример, чкртање во училиште или парохиски сала клупи.

"... Аманда ..." таа продолжи "... Orjan сакате ... мислам ... Сакам да си одиш да го бакнува ... добро ... допирате глувчето ..."

"Не, Магдалена ... па јас не реков ...", свика Orjan низ моите очи регистрирани дека тој се одржа во неговиот петел и влечат назад по нејзината влажна пичка усни се раздели со главата цврсто притиснати меѓу нив "... ми каже токму она што го рече ... "

"... Знаеш ... ooohkeeej ..." испушти некаква молбена воздишка Магдалена гласно како тој ги повлече петел па заедно пичката "... не престануваат сега ... mmmm ... Аманда .... ИЛИ ₃ ... Сакам ... Сакам да си одиш да го бакнува ... Naa ... сакам да си игра со тебе ... на вашиот пичка ... дека сте биле игра со него сега ... "

Нејзиниот поглед беше прикован за мене како седев и panted со возбуда во текот на две. Нејзините очи сигнализираше ништо помалку од чиста horniness. Orjan наведна над неа и очите му беа исти и со очекување дека најголемиот дел од тоа беше невозможно да се пропушти. Моето тело трепереше од возбуда и нејзините зборови, иако јас навистина знаеја тие беа наши ЈП наставници, запалени во мене. Полека, јас го донесов моите раце на глувчето и врвовите на прстите па го допре рид, па јас се стресов целиот со задоволство. Моите прсти погали надолу преку fittans заокружување и на краток фер коса беше леплива со моите сопствени cum.

"Знаеш ... нели" прекрасна сте Аманда ... "испушти некаква молбена воздишка Orjan израсна своите слободна рака на големите цицки Магдалена и на до устата" ... разделба сега ... шири својата пичка и покажете ни она што може да ... "тој свика додека Магдалена вовлечени Во својата показалецот во уста и ја погледна возбудено во она што го направив.

Послушно, јас не, па како Orjan кажано и ги раширам потечени усни пичка, така што тие двете би можеле да внимавате на мојот влажна пичка. Само тогаш видов како Örjan ја повлекол неговата петел во Магдалена fittskåra и ја повлекол неговата кожичката целосно, така што голем kukhuvudet беше изложена целосно. Кога стигна нејзината воведна па почна туркање мојот петел и полека исчезна во глансот Магдалена млади пичка само над мене. Магдалена фрли назад главата и гласно заблагодарени со устата се отвори. Моите очи премногу брзо меѓу нејзините ужива слатка лице над нејзините гради надолу кон пичката која во моментов е расцепат со Örjans дебел кур. Глансот исчезнале сосема во неа и тој juckade нежно вметнете курот во нејзината милиметар од милиметарот. Моите раце отиде од тоа разделија мојата пичка усни да се тријам со мојата роговиден глувчето сега. Таа го стори тоа автоматски. Моите прсти се нанесуваат интензивно и на мојот клиторис и јас, но не би можел да им се овозможи мојата horniness ја преземат контролата на моето тело. Örjans петел исчезна понатаму во неа и тој почна да ја ебе нежно. Магдалена е стенкање гласно за секој бавно шок тој ја направи во неа. Тој сега ја имаше својата раце на нејзините цицки и ритмички тој заебана неа во еден полека забрзано темпо.

"О пеколот fy убава пичка сте ..." тој испушти некаква молбена воздишка и гмечи градите тешки "... така проклето убаво да ебам ..."

Неговите зборови изгоре во мене, не само затоа што беше курот, но, исто така, бидејќи на мојата uppväxts Evangelicals табуа на кружни зборови. Јас работев мојата пичка тешко. Нејзините прсти кои масиравме надојдената клиторис тешко беше ултра брз и јас почнав да се чувствувам дека запознаени пеперутки во телото што го добив кога јас погали како јас отидов на спиење во мојот кревет дома, но со голема разлика што јас не го гризне перницата не да си ја открие. Јас буквално преполни се израмни со Magdalena кој беше добивам заебана право над мене. Таа беше потпрена над мене со рацете цврсто стисната до туш кабина плочки ѕид, со нашите ЈП учител Orjan зад него сега ја заебана побрзо и со помалку и помалку болка. Не можев да ја раскинам мојот поглед од пичка Магдалена дека го поткрена од Örjans дебел кур и неговите топки за секој шок даде звучен звук, што се пропагира во туш кабина на девојки и се меша со нашите стенка.

"Ahhh Магдалена ... вашиот пичка е божествено ..." Orjan стенкаше гласно и се пресели раката од нејзините гради и ја грабна нејзината блиска-исечени кафена коса и се повлече главата наназад, "... вистински малку златна пичка е она што се ..."

Магдалена е стенкање се повеќе и повеќе на неговиот третман и јас ми го погали пичка побрзо и побрзо. Знаев што да очекувам сега но јас никогаш не ја чувствуваше оваа силна. Оргазми се што јас обично го добив беше мали и кратки. Денес знам дека тоа беше се занимаваат со грижа дека некој дома ќе ме слушате, но тогаш мислев дека е какво е чувството.

"... Мојата златна пичка ви е ..." Слушнав Orjan низ сите роговиден звук што сега се мешаа во туш "... на вашата прекрасна најдобар пријател Аманда ..." тој panted гласно и даде Магдалена пукнатина во еден од нејзините шунка, па тоа го повтори меѓу ѕидови "... таа ... таа е само колку што е курва сте ... "

Само тогаш тоа поцрне пред моите очи, или подобро кажано, сето тоа е црвено и јас исчезна во првиот навистина интензивен оргазам дека јас никогаш не добиле. Не знам што се случило но кога ќе дојде до сетила ми толку ниско Магдалена врз мене меѓу моите нозе со главата на мојот рамен стомак со задник во воздухот и Orjan кои го стегна надвор од себе и последните капки cum сите над неа. Нејзиниот круг газ е одликуван со долги насоки на Örjans бела сперма течеа нејзиниот `рбет. Моите гради наместивме напорно и моето срце почнаа полека да се забави на нормална брзина. Магдалена вчудовидено праша и нејзиниот жежок здив беше жешко против мојата кожа. Orjan стана и одмавна со кривење на Дик бавно. Тој гледаше во нас како што ние лежеше во грамада на едни со други на подот од под туш. Тој се насмеа. Никој kåtleende како и досега без пријателска насмевка.

"... Mmm ... девојки ... тоа беше и убаво ...", рече тој во мек глас "... тоа беше долго време откако сум имал толку добар ..." тој се смееше, "... сега брзаат и да бидете подготвени и јас ќе ви вози дома , и ако сакаш, јас исто така ќе напише сертификат па твоите родители ќе знаат колку е добар сте биле и чисти во продавницата денес. "

Тоа ми изгледаше чудно, но кога седевме во задното седиште на Örjans автомобил и тој зборуваше за сè и ништо - не дури и да пријдат нешто блиску до она што ние едноставно се доживува - тие добија Магдалена мојата рака и се гледаа еден во друг. Длабоко во едни со други очи и знаев дека тоа е веројатно не последен пат Orjan возеше нас дома од училиште.

8 Responses to "Во сауна со Örjan: Дел 2"

 1. Anon:

  Навистина добри всушност! Иако јас би го претпочитала
  За да прочитате малку повеќе девојче-девојка исто така.

 2. Ева:

  Guud sooo роговиден сум!

 3. Roffe:

  Болка, секако, возбуда да го прочитате веднаш по еден дел. На тапани навистина во петел, па сега тоа ќе биде да се подготви соодветна runk и фантазирате за Магдалена, и Аманда сега. Ви благодариме!

 4. Џесика:

  Проклето суров, секој толку бе влажно! Ова ми го спаси ноќ ;)

 5. Стефан:

  Ова беше еден од најдобрите што некогаш сум ја прочита! роговиден!
  би сакал да го виделе Аманда беше само нејзиниот заебана, но можеби тоа ќе биде три?

 6. Почетокот на Grayce:

  Срање, ви се ебат роговиден можам да добијам од оваа приказна!

 7. Сагата:

  Навистина голема, сакам да се слушне некој повеќе!

 8. Lollo:

  Целата проклето добар! Дефинитивно ќе прочитате повеќе!

Коментар во сауна со Örjan: Дел 2