Живот цртање модел

Уште од кога бев дете, сакав да се подготви. Сите мои учебници се nerkladdade со бројки од различни видови, а кога станав тинејџер, тоа беше девојки јас привлече во различни позиции. Тоа беше затоа сосема е природно Јас се регистрираа за една вечер класа на слика цртеж, кога учев во Гетеборг во текот на доцните 60-ти. Тоа беше 20 или така учесниците во текот и мнозинството биле жени во 30-50 години. Моделот беше темна кожа жена во нејзините 30-ти години од Гренада со големи, цврсти гради и густа коса frizzy и на главата и меѓу нозете. Јас се запознав со една девојка, кој живеел во истата населба како мене и се користи за да одат заедно по пракса.

Првиот курс вечер, по формирањето на новата година се случи нешто ненадејно. Позицијата на модел имаше очигледно беше на фризер за време на викендот, за кога ја зеде собува наметка, па видовме дека таа е целосно избричена во долниот региони. Неверојатно убава, јас мислев дека тоа е и не можев да им помогне, но коментар на него за мојот соученик кога отидовме дома.
-Јас исто така мислев за бричење, изјави Моника како што таа беше наречен, но не најде соодветен фризерскиот салон.
-Можеби можам да ви помогне, станав. Тоа би било интересно да се обиде да биде интимен фризерскиот салон.
-Ние можеме да ги тестираат оваа вечер, ако имате време ", вели Моника. Мислам дека имам се што е потребно за лекување. Јас обично си ги избричат ​​нивните нозе во текот на летото.
Отидов со Моника во својот стан и таа ни даде чаша вино. Не бев ја проучувал толку тесно порано, но сега видов дека имала големи гради за скокач, и нејзината светла само кадрава коса се скрати и välansat. Нејзината спална соба имаше огледала на таванот и на осветлување беше пријатна покори.
-Земам и од мене, па ние да започнете, изјави Моника.
-Можеби и ние треба да ги преземат заеднички туш пред да започне, јас сугерираше.
Кажано и направено. Palt Orna отиде од страна, и право што и да беше стоевме остар себе си гол пред едни со други. Моника гради беа навистина убава и нејзиниот секс беше покриена со диви шумски. Не бев целосно влијание од страна на сериозноста на моментот како "Петер-Никлас" застана на внимание.
-Гледам дека, исто така, дека ова е нервите тешкиот, вели Моника.
-Вие ќе треба да пенливата сите над мене.
Ние чекор во пространа туш вратата и ја грабна сапун и сунѓер додека водата е посеан. Со богатството на сапун, ми пријде нејзиното прекрасно тело и направи кружни движења со сунѓер над грбот.
-Пред, сакам да soaping вашите раце ", вели Моника.
Кажано и направено. Јас се спушти на сунѓер и се потрудија да ги имаше доволно пена во ваши раце да одат лабава на градите. Тие беа толку големи што тие тешко се вклопуваат во вашата дланка и го зедов моето време да пенливата до дињи. Кога стигнав на колена, таа почна да стенка и јас знаев дека е како возбуден што јас бев. Јас се грижеше за туш и изми тоа собува и кога таа беше ослободена од сапун остатоци, па таа се одлучни одржи на мојот петел и рече:
-Сега е мојот ред да се грижи за вас. Јас ќе започне со приватните делови?
Нејзините раце за како независни над моето тело и мојот петел доби соодветна intvålning. Јас едноставно не можеше да одолее, но јас застрелан полни раце на сперма.
-Упс, тоа го правеше веќе за вас. Што ќе се случи, кога да си ги избричат.
Ние туширани исклучите сите сапун и масажа едни со други, секоја со сува Тери пешкир. На мал послужавник Моника зедов на алатките потребни friseringen. Имаше ножици, чешел, жилет, бричење сапун, Тример, салфетки и тегла маст.
-Ајде, па сега ние си ги избричат! Јас jättekåt веќе. Сакам да гримаса глувчето картички, картички во прв план пред да почнете со машини.
Моника изложени пешкир на креветот, а потоа положи на грб со нозете распаѓа. Јас го завитка крпа околу половината за да не се покаже премногу, како возбудена сум бил. Почнав сечење единица и се приближува на Буш. Сакал плуг во текот на зимата, на широк улица во нејзината срамни влакна. Светла кадрици паднал на пешкир и го зедов моето време да се негува онаа грмушка.
-Сега, сапуни, го поставите вашиот глушец со својата рака, и бидете сигурни дека ќе бидам правилно избричен. Мора да има парична казна таму долу, кога ќе се направи.
Јас внимателно го зеде жилет до усните и по многу апчиња, тие беа наскоро целиот пичка сосема ќелав. Неверојатно вкусни, таа лежеше пред мене и да се шири дополнителни широк нозе.
-Ти се допаѓа, нели? Сега, извадете ги и истријте целиот пичката со крем, па јас ќе бидат мазни и меки. Велам дека брат ми имаше обичај да каже на неговата девојка:
-Тоа не расте трева на тркачката патека.
Зедов на лекувам тегла, а потоа се повлече Моника од моите прикривање пешкир и ја грабна мојот пенис. Со раката замазнување неа неколку пати и тоа беше веќе време за патување број два.
-Што ви се за пријател. Јас требаше да се добијат некои уживање на вашата машина и потоа ебе сте таму. Потоа ќе ме лижат наместо тоа. Добиете во кревет и си одат.
Таа не ме прашуваат двапати. Нејзините гради мирисаше небесни добра, а и мојот јазик се движел низ неа се кандидира како пропелер. Таа стенкаше погласно и погласно и на крајот почна да се вртите во целото тело.
Небото-што олеснување ова беше, тоа мора да го направи повторно. Не можам да дочекам додека не дојде време повторно. Ќе си ги избричат ​​секоја недела од сега па натаму.
Следниот курс вечер случајност, се случи дека моделот стана лошо. Лидерот праша, главно, во шега, ако некој од дамите на конгрегацијата ќе бидат подготвени да скокаат како стенд-во. Девојките изгледаше малку срамежливо еден во друг, но немаше никој кој е подготвен да се постави.
-Јас го зедов тоа ", изјави Моника, на мое изненадување. Се надевам дека не мојата нова фризура можете плаши!
Брзо, таа скокна од својата облека, отиде и застана на подиумот остар себе си гол со избричена пичка. Видов дека на девојките направија големи очи кога го видоа голи гради, но во кафе пауза дер откри дека неколку девојки биле инспирирани од negressens бричење и направено истото. Можеби тоа беше и причината зошто тие не претставуваат волонтерска основа. Јас не добие нова рунда кога курсот беше над таа ноќ.
-Имаш добра вредност за вашите школувањето, изјави Моника по завршувањето на вежби.
И се разбира јас го зедов тоа. Ние се оженив кога моите студии беа завршени и се пресели во Skane. За повеќе од 40 години сум избричен секоја недела мојата сопруга и се сигурни добивме тоа навистина пријатна една ноќ една недела. Неколку пати се случи тоа дека нашите ќерки дојде невреме, како што беа, но кога ќе им раскажа како сето тоа започна, тоа не беше невообичаено за нив. Во последниве години, кога шетавме голи на плажа во Хрватска во текот на летото покажа дека нашите ќерки го стави во косата на мајката помеѓу нејзините нозе. Кој ги shaves, не сум побарал, но се сомневам дека нивните љубовници се за лекување. Сега е толку вообичаен helrakade девојки, но во 60-тите беа најмногу загрижени за нивните храсталак.
Доставува до Drutten

Гласаат за живот цртање моделот:
Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (27 гласови, просек: 3.30 од 5)
Loading ... Се вчитува ...
Кажи на sexnovell Извештај!
Слични matrixjoga:
  • Не можевме да најдеме слична приказна

Коментар живот цртање модел