Запален, зрели сперматозоиди курви - Дел 2

Запален, зрели сперматозоиди курви - Дел 2

За оние кои не сте ги прочитале Запален, зрели cum курва дел 1, мала ретроспектива.
-----------
Со 55 години, 158 см, големи гради, рамен стомак и цврста задникот, јас сум прилично привлечна жена. Во местото каде што живеам, имам висока позиција и е познат како скромен и морални bigbusted дама speciellte по смртта сопруг пред 4 години.
Egntligen Јас сум cum луди Хукер со огромни könsdrift.Veckoslut го минувам во една од swingerklubbarna во близина на големиот град, возејќи петел, ебат газ и ги проголта лакомо сите cum можам да влезам. Сувомесни е кога имам можност да се лижат богато spermabesprutad пичка и газ. Во прилог на мојот најдобар пријател, Софија, една млада жена која живее во истиот град што знам никој од моите скотски сексуални потреби.
-------------

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (193 гласови, просек: 3.95 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Мин и Лизи

Не, не не застануваат сега! Врискала и карпи. Седевме и студирал кога Лежев со носот надолу по математика работните тетратки. Целосно исчезна, јас бев и не знам како ќе има време пред времето истрча. Тест утре и не знам едвај VA 2 +2 е кога јас сонувам далеку. Но го добив по едно кафе од Лизи и по овој освежителен пијалок, па тоа ми даде будење јас навистина не нели подготвени.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (71 гласови, просек: 2.52 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На клубот

Кога сте биле во брак долго време, лесно е да се протне во рутина во врската. И во нашиот случај тоа е факт. По речиси е заедно за дваесет години, така што станал малку рутина во нашиот однос. Имаше многу работа за нас двајца и многу деца како тоа. Мислев дека би можеле да се обидат да ја направиме нашата сексуален живот повозбудливо затоа што ние не би се фатат и да се разболат од едни на други. Мој предлог беше дека ние треба да поканат на нашите секс игра, но немаше ништо ви се допадна. Сте се плашеле од она што ќе дојде следниот ден, Ågren и нечиста совест. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (61 гласови, просек: 2,69 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Мелење

Сето тоа почна една вечер како седевме зборува во дневната соба и гледа во нашата убава слики. Реков јас сакав слика со вас на мојот, извор на нафта сликарство. Знаев дека тоа е речиси бескорисно да се донесе предметот во однос на Карина воопшто не е љубител на кои покажуваат дека се голи пред другите. Таа има најубаво тело, мислам, и не треба да се срамиме од тоа. Но ја раскажав за да Карина во сите случаи, како и првиот вели таа едноставно.
[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (41 гласови, просек: 2.63 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Пуста подарок

Се будам со проектот. Кој clattering во кујната. мојот маж не лежи во кревет. Jippee! тоа е изненадување доаѓа?!. затвора очите повторно и cuddles во очекување на она што ќе се случи.

Вчера имавме роденден со семејството и пријателите. Децата отиде со баба и дедо. 36 часа, само ни два. Убава! Мојот господар (и мажи) ми кажаа да го добие мојот посебен роденденски подарок. па јас било наредено да одат во мојата улога како негов роб. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (65 гласови, просек: 2.68 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Доминацијата Игри

Мојот партнер и јас уживаат играјќи доминација игри, каде што таа е мојата Мадам. Сум бил размислување за да бидеме покорни и откако беше разведен од мојата сопруга а потоа, се сретнав со Lisette. Таа ми го покажа начинот на кој јас се барате. Ние разговаравме малку за различни улога игра и таа ми рече таа сакаше да биде навистина доминантен, да доминира во неговите роб онака како што таа задоволен. Јас бев природно љубопитни и рече јас сакав да се обиде да биде нејзин роб. Таа ми ја подари на снисходливо изглед го кажал тоа, јас веројатно би требало да биде крајот. Сега, таа ме научи, така што јас сум навистина добар роб.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (50 гласови, просек: 2.58 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Запален, зрели сперматозоиди курви

Јас сум 55-годишна жена, вдовица, живее во една мала заедница со висока позиција во неа. Јас сум 158 см рамен стомак и цврста задникот. Она што јас сум многу горд на вас моите цицки, во реално млеко вимето со големи брадавици и bråstgångar. Секој знае мене како скромна и морална bigbusted дама speciellte по смртта сопруг пред 4 години. Јас немам деца на сопствената, но мојот покоен сопруг остави два сина зад него, Марк 19 години живее во куќата на неговиот татко 30 милиони од мене и Алекс се 22 години студира во главниот град. Но, она што е видливо од надвор е далеку од реалноста.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (241 гласови, просек: 4.27 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Градината

Ова се случи кога бев 19 и заврши малку порано од работа тој ден. Бев уште живеат дома со мајка ми и татко бидејќи не најдов стан уште. Сестра ми, кој беше 21, живеел таму, бидејќи таа штотуку изгубил својата работа и не можеше да го задржи својот стан.

Кога стигнав дома околу 01:00, јас не сакате некој да биде дома, мајка ми и татко работел и не се врати дома, до доцна во ноќта и сестра ми мислеше дека сум во градот и купивме или нешто слично.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (68 гласови, просек: 2.66 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Око прашка

Кога таа го отвора рекламирање страници на списанието фатени нејзините очни во реклама за голи модели. Таа отсекогаш сонував еден ден да работи како модел, но како голи модел, таа никогаш не се видел. Таа смета дека за некое време пред таа зема храброст, и повика на број на кандидати наведен. Еден човек кој се претстави како Стефан и побара многу детални прашања во врска со неа и нејзиниот изглед. Тие одлучија дека тие ќе се гледа во неговиот дом, каде што исто така имаше неговото студио, подоцна таа вечер. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (50 гласови, просек: 2.70 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Ас партија

Мене и мојот дечко Мартин беа поканети на забава во еден познаник. Знаевме дека речиси никој од другите кои беа поканети на партијата, но знаев дека грубо она што беа. Меѓу другото, тоа беше едно девојченце Фрида требаше да дојде. Таа беше девојката што често се сретна во салата, но бидејќи ние не знаеме едни со други за да не се зборува. Нејзиното тело беше меѓу најдобрите која ја поминала во еден пар на чевли. Совршен гради и еден пар на нозе и задник што го направија сите девојки љубоморен (барем за мене) и сите момци се користи за да ја види, така што тие мислеа дека нивните очи ќе се отворат. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (83 гласови, просек: 3.16 од 5)
Loading ... Се вчитува ...