Диви Emelie живот, дел 4

Вовед

За Божиќ утро се разбуди Emelie нежна чукање на врата својата стара девојка. Тоа беше нејзиниот мајка која излезе со шолја чај и со пораката дека тие наскоро ќе замине на црковниот двор каде што нејзиниот татко ќе остане во текот на денот Божиќ проповед. Emilie едвај можеше да ја скрие колку досадно таа мислеше дека ќе биде, но стегнати доброто на домашниот мир. Таа беше девојка на татко и секогаш бил присутен во оваа беседа, иако таа веќе беше во неговите рани тинејџерски години открил дека таа повеќе не верува во работи што беа семејна поддршка тркала во текот на годините. Сега таа само се насмевна и рече неговата мајка дека таа наскоро ќе биде подготвен да оди. Кога нејзината мајка ја напушти собата како таа длабоко воздивна и се загледа во таванот. Изминатите шест месеци беше полн со слобода, а сега таа се врати во родниот манастири. Таа се чувствува заробен, како ѕидовите на собата розово девојката беше всушност голи ѕидови на манастирот, и само радост што постоеше беше идејата дека надвор од овие ѕидови кои преживеале нејзините врсници во слобода од оковите на религијата.

Таа ја потресе надвор од мисли, размислува, наместо тоа, во пет дена, таа ќе се седи во возот на патот кон Упсала и нејзиниот dorm соба. Таа копнееше да се навистина ја затвори вратата има во ходникот и наместо тоа на овој спектакл да се вклучат во истражување на реалниот свет повторно. На студиите минаа добро и во општествениот живот на Марија и нејзиното момче беше навистина отвори очите за неа, кога станува збор за она што во реалниот живот мораше да понуди оние кои што израснаа во девственост црквата овде долу во Småland. Таа излезе на неговиот топол кревет и зедов од мојата халат виси на јадица на вратата. Таа зеде чантата и ја напушти собата кон бањата горе. Како и обично, па таа ја заклучи вратата зад него, а потоа се повлече својата ноќница преку главата и застанав гола пред огледало. Таа му се многу пати и се восхитуваа на тоа како нејзиното тело се промени. Тоа никогаш не се зборува за ова дома со своето семејство, но нејзината фасцинација со градите растеше и не се влакната од телото и 'доведе до истражуваат својата сексуалност, таму во својата осаменост.

Таа доби толку во када и туш тргна завесата и нека топла вода се мие над неа. Мисли таа се обиде да соберат што ќе биде во можност да издржат уште еден ден во насилство на Собранието, каде секоја мала помисла дека дојдено надвор од тесните граници на конзервативната идеја на Божјата љубов е знак на слабост во телото, и предизвикот од самиот сатана. Жешки зраци загреани неговото грешно тело и раце tvålade во мазна кожа со сапун. Потоа презир стави својата рака над ридот меѓу нозете, тоа беше како во шок преку нејзиното тело и одеднаш ја добил идејата помина од стегите на гревот повторно. Во вашата дланка, се почувствува на тенки руса коса што ги опфаќал пичката и навистина не мислам дека пред тоа, таа стигна за сунѓер торба и извади жилет и бричење крем. Наскоро потоа, таа беше целосно избричена меѓу нозе и кога таа исушени со badhandduken па таа се намачкани со лосион во текот на ново избричен и мазен пичка. Таа се стресов и се насмевна на себеси во огледалото. Другите ќе бидат изненадени.

- На бесрамната

Општеството се собраа во 10:00 во црковниот двор и се разбира, отишле по плановите на нејзиниот татко, пастир, беше презентирана. Тоа го сторија тоа секогаш. Интересно беше за Emilie да видиме сега што таа изучува веронаука во Универзитетот во Упсала. Таа првично беа загрижени дека тоа главно ќе биде за тоа секој ден, таа е дел од растат, но таа беше пријатно изненаден кога на студиите, всушност биле чисто научни и теолошки факултет биле навистина се отворени за интерпретација во перцепцијата на религијата. За разговор дека имале претходно во текот на есента, која се фокусираше на религиозни секти имаа топлина на образите како што таа знаеше премногу од акциите на неговиот татко, како шеф на црквата. Таа молчеше за тоа потоа, и таа дефинитивно не им кажал на татко му за тоа што беше дека таа научила на универзитетот.

Таа седеше во собранието дека еден од нив надворешно туку и внатре како таа се чувствува само презир. Таа беше позната вчера, црквата се активираат Џорџ топла поглед на нејзиното тело, а таа беше сигурна дека нејзиниот имал на ум кога се лизна далеку од Божиќ за испорака минатата ноќ и runkat соблече грешна страст во тоалет. Во секој случај, таа fantasized дека тој има направено токму тоа. Насмевка пролази низ усните. Бурен гласот на нејзиниот татко проповедано од сцената во салата и на црквата беше толку светла како го прочита Божиќ Евангелието. Emelie сега беше облечен во светли карирани здолниште што заврши веднаш над коленото, цврста црн поло кошула и во текот дека таа беше облечена во бела јакна плетени одржа заедно со заврзана појас на половината. Коските биле опфатени со пар на црни чорапи - веројатно сите мислевме дека тоа е хулахопки - но Emilie всушност се осмели да имаат престој-до чест на денот. Никој не можеше да претпоставам дека тоа беше само да остане до Emilie но знаеше, предизвик, иако во тајност, ја натера да се чувствувам жив. Говорејќи на предизвикот таа всушност предизвикал дури и повеќе, па денес таа запоставени да носи градник под црн поло маица, за среќа, таа го имаше бела џемпер во текот на кошула поло дека таа купи во Filippa К во Стокхолм беше во тенок материјали и на дневна светлина, па ќе ја крин-бело ридови сигурно ќе биде јасно видлива преку ткаенината. Нејзиниот руса коса, седна во опавче во пределот на грбот и на светлината шминка додаде таа по туш ова утро беше и суптилен и убави.

Кога проповед е готово и на општеството, беше извлечен назад во салата каде собраните кафе била доставена следеше Emelie неговото семејство на масата на чест. Таа секогаш беше положени во црквата, нејзиното семејство со генерации беше поглавар на христијанската секта - Да, таа го нарече култ сега - беше центар околу кој животот на секого откачи. Имаше нешто еротска врска со ова, таа се чувствува како што таа пијат кафе и ги слушаше придушен hum на општеството. Секој погледна нагоре кон татка си како овчар, кој ќе ги заштити во ова доба на гревот и предизвици. Замислете моќта на нејзиниот татко се уште има. Таа прашував дали тој ја злоупотребил некаде. Гледајќи во текот на членовите на црквата, кој сакаше да тивко за ова и она. Неговиот поглед падна на Бети што седеше веднаш до нејзиниот сопруг со во-закони во следната табела. Го нејзиниот татко може да се користат својата позиција за да се добие во неа? Таа е всушност прилично убава, сепак, во сите негови христијански израз. Секако, таа беше заоблен и секогаш облечени во облека доблесни но имаше нешто за нејзиниот која го привлече Emelie да се соблечам неа со очите и ја стави во грешна настани. Големите гради скриен под сликата на Демохристијанската партија, таа толку напорно работеа за да се создаде за себе, на тесниот појас и дебеличка газ. На дебеличка усни кои секогаш се насмевна. Emelie стресов и го исфрли мисли и открив одеднаш дека човекот Bettans, кој исто така е тој што погледна нејзината вчера, имаше поглед фиксиран на Emilie. Emilie свртев погледот и се преправаше дека таа не е таму, но знаеше дека очите Ѓорѓи сеуште гореше во неа.

Emilie се сврте кон мајка и и се извини. Таа само ќе излезе и да добијат малку свеж воздух, рече таа.

"Дали ви се прави мила ..." одговорил нејзиниот Благочестивата мајка "... но се враќавме назад наскоро да хор на децата извршуваат своите песни."

Emelie ветил и отиде речиси незабележано надвор од собата. Таа за многу години, научиле да работат без да биде виден. Тоа беше еден вид предуслов за животот на таков затворена средина, сè што го чинеше но Emilie имаше, бидејќи нејзините рани години се гледа преку лаги и играта, научив како да се справи, па дури и се манипулира со социјална игра која парохија живот беше врз основа на . Во кулоари, па таа остана и кога ја слушнала врата одат затвори зад неа додека дишеше надвор. Оваа игра беше само добивано влошуваат со текот на годините и ново освои слобода во Упсала направени се полошо. Таа мислеше на нејзината најдобра пријателка Марија дома во Упсала. Таа копнееше по нејзината компанија, разговори што тие имаа и блискост тие дели, бидејќи тие го доживеале таму со ресторан на сопственикот Драган на afterparty во есен.

Emelie одеше надолу по скалите кон кујната која беше во подрумот. Сега, кога сите други наскоро ќе биде во можност да ги слушаат хор на децата, тогаш тоа треба да биде празна луѓе, таму долу, а таа се потребни за да биде сам за малку време. Само така таа може да го расчисти тенкови и повторно да влезе во карактер и да се игра играта повторно. Кујната е празен, и речиси нечујно, освен за магнетофон што одигра последниот од на Carol Божиќ записи. Дека ќе биде толку стереотипните тука, си помисли таа. Отиде до прозорецот и погледна во текот на косиот тревник, сега се опфатени со дебел ќебе на снегот. Таа предвидуваше тоа како таа се одигра во текот на летото таму и побрзаа надолу до Езерото, кој беше празно за да се бања. Тоа беше навистина идилична од тука. Го слушна вратата кон кујната отворен зад неа и таа откачи наоколу. Џорџ ја затвори вратата зад себе и се потпираше против него, тој се насмевна и ја погледна со рацете во џебовите.

"Значи ова е местото каде што се кријат, Emilie ..." тој се насмевна.

Emelie кругови биле вознемирени и дека не знае сосема како да се справи со ова. Таа погледна во него и своето длабоко кафени очи досадно длабоко во нејзините сини. Таа се спушти очите и се заврте повторно и прекрстени раце во текот на биста.

"Ме сокрие, не ...", рече таа со мала потрес во неговиот глас. Таа погледна надолу до Езерото повторно.

"Ах, да, знам што е тоа ...", слушна како го смееме. "... Тоа е невозможно целосно да се исклучи дека постои свет надвор. Јас знам што е тоа Emelie, да се биде слободен, но се уште сосема во прилог на оваа црква и сите мора да haves дека тоа не тера да ".

Emelie вчудовидено праша во неговите зборови. Таа беше очигледно не сам во чувство како затвореник во населено место. Џорџ, кој секогаш се чинело дека еден од добар слуга на својот татко, исто така, се чинеше дека сонуваат за слобода надвор од тесни ограничувања. Таа логично може да се разбере дека тоа е така, но инстинктивно таа го замисли како уште еден од оние овци кои се потребни еден овчар со цел да се опстане во овој vargatid.

"... Денови како овие, па мојот единствен отстрани ..." прошепоти главно за себе, но бев изненаден што излезе толку висока во секој случај.

"Да, знам што е како ..." слушнала Џорџ велат дека зад него. Тој се пресели во нејзината мајка и таа може да ги слушаат неговите чекори се приближува. Тој застана веднаш зад неа. Не во непосредна близина, но толку блиску што можеше да се почувствува топлината на неговото тело во секој случај. "... Ти беше толку убава вчера Emelie ..." шепотеше "... а слободниот дух во затворот на душата ...".

Emelie грабна својот бела јакна и задушена една воздишка. Таа се чувствува раката на едното рамо, како тоа нанесуваат надолу по должината на рака на неа.
"... Ти стоеше пред еден куп на безрбетни може да биде ..." тој продолжи молчи додека неговата рака ја галеше и одредување на на горниот дел од раката "... Вашиот откровение беше толку многу посилни од оној на крстот на ѕидот зад вас, каде што стоеше ..." Неговата рака го погали непречено и нежно нагоре на АРМ, во текот на моето рамо и во неа вратот.

Emelie застана како да скамени. Допир Џорџ испрати сигнали преку нејзиното тело дека таа е внимателно да се обиде да задушат цел ден бидејќи имаше свои раце милувајќи ја тело во туш во утринските часови. Тој се пресели малку поблиску до неа и таа знаеше како тој се потпре напред и мирисаше нејзиниот врат. А се згрози помина низ Emelies грешен тело.

"... Ти си откровение кој удира ништо што сум го видел или доживеале ..." шепотеше и ја стави неговата друга страна на колкот "... вчера ... во таа црвен фустан ... видов градите укине ... Јас никогаш не биле поблиску до Бога од кога ... ", тој ми шепна на увото и ја бакна на страна на вратот.

Emelie нека рацете падне и наведна главата странично кога неговите усни притиснати нејзиниот врат. Рацете на Џорџ милував колковите и држеше од страна на половината. Нејзиното срце почнал тепа побрзо сега, и кога рацете на Џорџ најде својот пат околу појас и undid толку тесто со воздишка од усните. Одеднаш го отвори бела јакна и пушти му рака ја гали текот на црна ткаенина над стомакот. Тој ја повлече кон него и Emilie имаше својот руса глава се врати во неговата прегратка. Неговата рака најде својот пат на до текот на црн поло кошула и cupped над десната дојка.

"... Mmm ... Emilie ... не градник ..." тој испушти некаква молбена воздишка во нејзиното уво и Emelie погледна надолу во неа стегнат градите каде што десната рака на Џорџ стискање на градите. На тенка ткаенина на брендот поло врвот направи навистина вошлив работа кога станува збор за да го скрие отечени гради. Од страна на тенка ткаенина, таа јасно забележливи градите бела за разлика од беспомошна светло розева боја брадавиците сега отпор нагоре. Горан кружеше со прст врвот над неа беспомошна брадавица како правеше, стоеја инчи тешко се.

"... Мислам дека пастирот има толку ... грешни ќерка ..." тој свика во нејзиното уво, и стави рацете надолу рацете и ја грабна нејзината зглобовите со неа. Тој ги донесе напред и ги редеа на двете страни на прозорецот таа стоеше пред него. Таа мораше да се потпреме напред да се чува од паѓање. Тој нека оди и нека рацете ја гали по внатрешноста на рацете, во внатрешноста јакна и надолу од двете страни на неа. Emelie вчудовидено праша и пулсот побрза. Имаше трнење во текот на нејзиното тело и допир од Горан испрати шокови преку нејзиното тело.

"... Сега стојат сосема уште Emelie ..." шепотеше "... другиот ќе биде надвор за најмалку половина час со децата кои ќе ги пеат неговите пофалби на пастир и неговото дело ...".

Emelie затвори очите, дишењето во голема мера со устата половина отворен, и знаеше секоја мала инчен на допир на Goran. Тој нека рацете продолжиме надолу во текот на половината, заедно со колковите и карирани здолниште. Почувствува него стуткана зад неа и нека раце се најде својот пат до под здолништето заедно со нејзиниот чорапи. Неговото топло раце милував до чорапи работ и потоа со текот на нејзината мека кожа.

"Знаеш ... што убава чорапи имате ..." вчудовидено праша Џорџ зад неа. Неговите раце отиде во текот на тенки, црни hotpants во чипка дека таа носеше. Почувствува него се одржи од нив и полека ги влечат надолу, лишена од нив, а потоа нека падне на подот. Таа погледна надолу и виде како тие беа околу неа глуждовите и црна чизми таа беше облечена. Рацете на George тоа галеше по должината на внатрешноста на бедрата и таа се стресов во целото тело на задоволство.

"... Знаеш Emilie ..." шепотеше: "... дека јас копнеев за ова ...".

Неговите раце погали по должината на внатре, против нејзиниот врел секс и го допре меки, набабрени малите. Тој cupped раката и си ја стави над неа избричена пичка и преполни глас.

"Ohhh ... па ... прекрасна прекрасна Emelie ..." Неговата рака беше поднесена против неа влажна пичка и Emilie не можеше да им помогне, но да се одделат лесно на коските на неговиот среден прст притисната меѓу расчистување избричена fittläpparna. Тој нека прстот остатокот има додека тој беше со другата рака се повлече нејзиниот карирани здолниште со белата јакна и ја стави круг газ во светлина од светилки во таванот.

"... Дека никој не може да се замисли ..." Тој тивко се насмеа "... ќерка на свештеник е ... малку невини Emilie ... ја избричи пичката толку убаво ...".

Џорџ наведна напред и таа се чувствува усните нејзиниот бакнување на голите задникот додека неговиот среден прст нежно отиде да работи на нејзиниот клиторис потечени. Нејзиното срце беше сега двојно време и таа погледна надолу во текот на бистата и го виде брадавиците од нејзините потечени цицки ја достигна својата најтешка состојба. Преку тенка црна ткаенина, таа можеше да се види секој knottra во нашите фарми, и да ја срам, и великодушни, брадавица розова вкочанетост можеше да биде надвор на отворено како што е јасно како тие сега може да се види. Таа рече дека на третман кој прст Ѓорѓи го даде својот ригиден клиторис и веќе знаеше како нејзиниот непречено пичка усните стануваат потечени влажни со horniness.

"... Знаеш ... ohhh ..." тој испушти некаква молбена воздишка, како тој нека неговите усни да се бакнуваат во текот на голи задникот. Emelie почувствувале неговиот топла јазик лижеше по должината на расцеп помеѓу задникот кои ја споделија својата фирма задникот и со силен стон протегала нејзиното тело кога Горан јасно израснати палецот во пичката а тој милував нејзината клиторис поинтензивни. Нејзините очи се обиде низ прозорецот додека нејзината зглобови побелели на секоја страна од прозорецот. Џорџ го палецот лизгање во и надвор од неа продираат пичка и трепка дека отиде преку нејзиното тело од пичката за да центар за задоволство во мозокот е поинтензивна од било кој таа знаела порано. Над усните smearing мал, тивок, gnyenden. Со силен крик влажни па ајде Горан палецот исчезнува во и потоа повторно од неа роговиден, млади пичка. Тој застана зад неа.

"... Стојат сега напушти овој ..." тој свика како што тој се исправи здолништето и јакна, така што тие беа зголемени за над неа долниот дел на грбот со голи задници беше слободно достапна во светлина од флуоросцентни светилки на покривот на црквата кујната. Таа послуша, се разбира. Тоа е незамисливо да се направи нешто друго, дури иако знаеше дека ова беше навистина си игра со забранетото. Секако, таа не беше помислил нечист наполни куќата на Бога пред тоа, но ова беше нешто друго во целост. Го слушна Џорџ влечат надолу ципа на неговата мува и начинот на панталоните падна на подот. Со едната рака го прегрнуваше нејзиниот лев задникот и fondled себе, во меѓу нозете повторно и нанесуваат околу влажни fittsaften над неа потечени усни.

"... Ти ... Џорџ ..." вчудовидено праша Emelie нервозно.

"Знаеш ..." тој испушти некаква молбена воздишка назад како таа може да го слушнете како Галењето петел до нејзиното голо задник.

"... Никогаш не сум ... е со некој ..." прошепоти, "... не како што ..."

"Упс ..." Џорџ насмеа толку гласно "... а ти сакаш да се чека за вистинскиот, јас ги разбирам!"

Emelie знаев дека тоа е лицемерно да стои овде, во црквата кујна и да стане pullad на женет човек додека божикните прослави отиде на горниот кат. Таа го направи. Но, таа сакаше да чека. Можеби не е на право како човек, таа ќе се омажи, но барем за човекот кој ќе ја добие да и го ебе прв пат. Ова веројатно не беше првиот пат. Таа не во секој случај, иако нејзиниот грешен тело врескаше по бидат задоволни навистина. Таа не знам што да кажам, но беше спасен од страна на Џорџ, кога наместо да ја зграпчи и го сврти натаму.

"... Океј Emelie ..." тој се насмевна "... но јас би најмалку како тебе да ми помогнете во откуп овде и сега." Со тие зборови, па така тој ја стави неговата рака на нејзините раменици и се наметнува својата надолу се додека таа беше клекнат пред него. Тој погледна надолу во неа со својот кафени очи и насмевка тој согласив тврдеше против тврд кур се ниша само во пред неа.

"Сакам да ме jerking Emelie ..." тој испушти некаква молбена воздишка, насмеани повторно "... се на курот сега, мила ..."

Emelie нека рака формирање околу тешко е петел Џорџ, тоа беше невозможно за неа да се процени колку тоа помина во споредба со другите, но десната рака стигна само околу оската на пенисот главата и беше екстракција на дебели кожичката. Таа си дозволуваше нејзината рака се движат нежно нагоре и надолу по kukskaftet и со секое нејзино движење беше избришани неговиот голем кур глава секој пат. Влакнестиот топки скротумот напнатост во внатрешноста на кожата и бие сите брзини на повеќе таа погали неговата тешко е петел. Со левата рака, таа се загледа во под здолништето и стигна како жешка, потечени пичка како што таа избричи целосно мазни во утрото туш. Таа беше навистина влажни и потечени пичка сега и тогаш првиот два прста се постават на двете страни на неа за време потечени тешко клиторис како што таа стенкаше гласно. Таа исцеди потешко околу петел на George и го стегна надвор побрзо во долги дестинации и неговата голема леплива dickhead сега беше изложена.

"... Ooooh ... Сите права ... оди па сега Emelie ..." испушти некаква молбена воздишка Џорџ, гледајќи убаво лице на Emelie на "... Галењето Дик тешко сега ... Сите права .... aaah ..."

Emelie стегна потешко, секој пат кога даде неуредна звук, и се чувствува дека нејзините гради се ниша затегнат под црн поло врвот. Со другата рака сериозна-pullade клиторисот и си замина како страста шок преку нејзиното тело. Џорџ стенкаше ритмички од страна на нејзиниот третман, и виде како тој се потеше. Самата таа седеше јава на колена со една рака над пичката а другата на петел Џорџ и го стегна него, така што нејзините гради беа бие нагоре и надолу.

"... Jaaa ... sooo ... Emilie ..." Џорџ заблагодарени гласно "... сега ... наскоро ... задржи Галењето петел ... твоите ... твоите ... малку кучка ..."

Зборовите изгоре до Emelie, поттикнати од неговите зли вокабулар. Таа погали побрзо и стави нејзината рака од пичката до своите цицки и стискање на левата брадавица. Таа се фати за него, а потоа го прегрна градите тешко, додека десната рака замазнување леплива петел Џорџ побрзо и побрзо, и со гуши стон, ја виде како Џорџ ја фрли назад главата и стенкаше неконтролирано.

"Да ... ooooh .... ahhhhh ... kåååta slyynaaahhh ..." таа го слуша додека Emelie почувствува мачна во неговиот петел и првиот зрак-уста се потечени kukhuvudet и истрелаа првиот зрак на неговата cum минатото нејзината руса коса и кликнете на прозорецот праг зад неа . Таа се чува замазнување него и наскоро следи втор зрак кој падна на градите, а потоа уште на кои исто така се удри од градите, кои биле скриени веднаш под црн поло маица.

"... Ohhh ... sooo ... нежно сега ..." вчудовидено праша Џорџ и погледна надолу во неа, како таа седи на подот со курот во едната рака премногу леплива сперма, и со бели насоки на тенки поло врвот. Градите наместивме несигурна со возбуда и Стив се насмеа и се чинеше дека тој се тресело со задоволство. "... Ти веројатно може да се откажат од сега ...", тој се насмевна тврдеше против нејзината рака која беше покриена со сперма и се уште се одржа на неговата сега порелаксирано петел.

Emilie нека одат на курот и се чувствува дека е топло на образите. Џорџ зграпчи неговиот петел и wriggled во панталони повторно и застана на патент. Тој се испружи својата рака за да Emilie дека тој помогна да се на нестабилна нозе. Ја погледна и се насмевна, но не рече ништо. Наместо тоа, тој се наведна и помогна да ја чекор надвор од црниот spetshotpantsen кои останале на нејзините зглобови на нозете. Со овие како што тој избришан од сперма од нејзиниот биста, а што заврши на прозорецот. Тој ги доведе до носот и вдишува длабоко. Тој се насмевна на Emelie повторно.

"... Нив тука ...", рече тој тивко "... тие да ми како спомен ..." и така тој ги преполни во неговиот џеб. "... Ајде побрзај ... сега во тоалет и да се подготвени ..."

Emelie разбуди од својот роговиден правопис и погледна во него како тој полнети гаќите во џебот и рече дека тие зборови. Тој се наведна и ја бакна светло на устата, а потоа и отиде надвор од кујната со цврсти чекори. Emelie застана за една минута дека се чувствувал како цела вечност. Потоа таа се измолкна и во бањата за да се утврди пред таа ќе оди на други. Кога таа го погледна во огледалото, па таа не можеше да не се насмее на русокоса девојка која со презир гледаше назад во неа. Образите беа румени, а очите и речиси нездрав, и бела јакна која врамени во црн поло врвот тесни градите со влажни дамки на cum на Џорџ. Таа зеде салфетка и ги избриша нејзиниот меѓу нозе и само пичка. Се фаќаше до Дик ја runkat Џорџ и се повлече во acrid мирис на својот секс, сперма. Со врвот на јазикот ја лижеше заедно со прстите и вкуси неговите сокови што се 'уште остана. Таа се насмеа на нејзиниот одраз. Потоа таа мијат рацете и врзани белата јакна напорно, така што нејзината вкочанета брадавиците не би се открива кога таа влезе во друг.

Кога таа влезе во сала за состаноци, не можеше да им помогне, но се погледне на страна на Џорџ, но тој беше длабоко инволвиран во разговор со својот татко со закон. Тој не гледаше во неа. Тоа разнесе во нејзиниот карирани здолниште, и таа повторно станав свесен дека таа не се имате било какви гаќи под. Оние што ја имал во џебот, ја виде како Џорџ ја стави неговата рака околу неговата сопруга Бети. Тоа изгорени за да во рамките нејзиниот кога Бети наведна главата врз рамото на Џорџ и тој ја бакна образ. Emilie седна веднаш до нејзината мајка повторно. Кога ме праша каде таа се чува куќата, таа одговорила дека таа беше донесена одиме сами. Не еднаш видов Џорџ во својата насока за остатокот од попладне, и добро дома, па не Emelie долго топла бања. Што се случи таму треба да биде прилично очигледно за оние кои сега знаеме Emelie ...

Уредникот коментар:
Ќе има повеќе на патот Emelie за сексуална просветлување - затоа Ве молиме продолжи да гласаат и коментираат молам.

10 Responses to "диви живот Emelie е, дел 4"

 1. Сара:

  Тие се добри :)

 2. Сара:

  Значи многу добар ... на толку многу возбудливо!

  Сакам да прочитате повеќе за sleaze во слободната црква, на пишувањето sooo добро ако тоа беше тоа. Ми се допаѓа. прегрнам.

 3. Јован:

  Навистина добро!

 4. Расположи:

  Ние се чека на следната : D: D

 5. Roffe:

  Се надевам дека болката присутни на продолжување сега. Сакате да Emelie конечно добиеш да се чувствуваат петел во себе.

 6. рекламата:

  тоа е неверојатно, да киднапирање неа и суровини ебе до таа се онесвестува со насилство, доколку таа не сака

 7. Лиза:

  Станува навистина курот да го прочитате овој за повеќе ...

 8. Петар:

  мојата добрина, па курот ќе го добиете, мастурбира често кога читам овие приказни

 9. kukuku:

  Добра приказна. Колку повеќе се ебеме во црквата dessto побезбедно, тие одат во рајот.

 10. Јоргованот:

  Оваа серија е страшно .. sooo курот. Копнеж за ден таа ја губи својата невиност. Продолжи еднаш .. Ве молиме да .. :)

Коментар Emelies диви живот, Дел 4