Во сауна со Örjan

Понекогаш еден искуствата на повеќето предизвикуваат ситуации со луѓе кои никогаш не помислуваше дека еден ќе ги доживее. Тоа за мене од највозбудливите искуство што некогаш сум го доживеа беше кога бев прва година средно училиште со лице кое сум познат во текот на моето детство. Тоа беше 2001 година, а јас и Магдалена биле пријатели уште од оној ден, кога моето семејство се пресели во малото село надвор од Упсала. Живеевме куќа до куќа, нашите родители биле во слободната црква општеството, и јас завршив во иста класа како Магдалена. Од првиот ден на училиште, па бевме како најдобри пријатели. Ние направивме се 'заедно и никогаш не сме имале тајни или караница што денес можам да се сетам. Бевме само најдобри пријатели.

Кога почнавме средно училиште имавме нашите родители одлучија дека сега беше само јавно училиште за нас, па моравме да започне во училиште кое се наоѓаше во непосредна близина на црквата парохија во Упсала, да, тоа изгледаше повеќе како голем магацин. Напишете супермаркет, но со голем знак на столб, каде што беше печатени име на општеството на. Ние заврши дури и сега во иста класа.

Јас отсекогаш мислев дека Магдалена е толку слатко. Нејзините тешки-исечени кафена коса и нејзиното длабоко кафени очи значеше дека таа изгледаше убава и тешко. Јас со моите стрејт руса коса, речиси секогаш се постави во конска опашка, ми се чинеше толку тажна и невини. Јас би го сторил за неа и tuffat со мене, ако се осмели но моите родители секогаш биле строги и дека руса невин изглед беше како што е дадено во мојот дом. Ние бевме подеднакво долго, но Магдалена беше малку повеќе развиени физички отколку што беше. Сега имам добивано и малку постари и се зголеми за мене, но тоа беше моите гради малку б-шолја, а јас бев прилично мали. Магдалена, сепак, имаше големи гради и тесни половината што се претвораше во еден пар на заоблен колковите и круг, добро слоевит дното. Мој задник беше како момче, секако круг и избрани, но жестока. Таа имаше меко и убаво исполнет од нејзината облека.

Ние бевме навистина заедно скоро околу часовникот. На училиште, во црковните служби, младинска група, со хор, и кога бевме дома. Никогаш не повеќе од една рака должина освен нашата младина би рекол и се тресат главата. Магдалена е за разлика од мене добри во подвеждане и лежи на нивните родители. Кога слушнавме за тоа како страшно како што се хард-рок или цигари, каде што едвај би можеле да одат еден ден пред Магдалена купил на најновиот албум на најстрашниот бенд или купи пакет на Марлборо светилки, кои тогаш ние прикриено пушеле во шумата зад соседството живеевме во . Таа беше многу вешти во добивање на нивните родители, наставници и младински лидери во црквата за возење. Никој не се сомневаше дека тоа беше таа напишана кои зборовите "Тепање зборовите:" во бањата на храмот, по црковната служба за Исус фестивал се одржува секоја година. Знаев дека се разбира и јас бев преплашена дека таа ќе биде откриена, но таа само се вклучен неговата црковна шарм и нека солзи се тркалаат по моите образи кога беше откриено дека некои ужасно хулиган провалиле во и направено оваа зла дело, додека пастири ги пее Господ на високо . Сите родители, водачи и пастири пофали реакција Магдалена пред Собранието. Јас тресеше како лист, бидејќи знаев вистината.

Епизодата јас требаше да кажам за да ви се случи токму пред распадот Божиќ за нашиот прв gymnasieår. Имавме спортски лекции во новоизградените спортска сала и имавме играно ракомет. Имавме посебна спортска лекција и додека момците се кандидира крос-кантри трчање, ние имавме девојки се кандидира ни уморни и болно во салата. Тоа беше последната лекција за ден, а потоа нашиот учител Orjan праша кој ќе ги собереш топки и да го врати ракомет цели така одговори, на мое изненадување, Магдалена брзо што можеше и го правам.

"Добро, Магдалена, и Аманда се грижи за чистење денес", беше Orjan рече и потоа се праќаат тргнеме и другите на туш и да си одат дома.

Тоа ме изненади, бидејќи ние секогаш се друго се обидува да протне од училиште што е можно порано само за да добие некое време да се далеку од парохија живот и нашите родители барања. Значи, кога сите други излегуваа, ние бевме оставени сами во салата и нашиот учител излезе на неговата експедиција.

"Зошто велиш дека за?", Свика јас да Магдалена.

"Чекај и ќе видите", прошепоте Магдалена назад и зедов топката и почна да ги утврдат во топката мрежа. "Слушнав нешто од едно од девојчињата во трето опрема што ние треба да проверите дали тоа е вистина."

Се собравме сите на менувачот, приготвиха клупи и извит до цели и потоа отиде до шкафче соба. Како што се приближува на вратата, а потоа дојде нашиот спортски тренер Orjan надвор од канцеларија повторно.

"Сум полагал во сауна ако сакате да ви се загрее малку пред да се изјасни и да чекате автобус во ладна", извикуваше тој.

"Океј, тоа е убаво", рече Магдалена брзо пред воопшто да мисли на било кој друг одговор.

Внатре во шкафче соба, па Магдалена насмевна остроумно во мене и шепотеше дека токму ова што девојката во второ одделение го gossiped за. Се чувствував почнав да руменило како што таа наведна кон мене и cupped нејзината рака околу моето уво и му рече на целата приказна, како ја слушна гласини. Очигледно користат нашите ЈП учител наградат оние кои помогнаа исчисти по класа, понекогаш, а потоа и со предлози за сауна, кои инаку ретко се користи. Магдалена и јас соблече нашите тренингот облека и влезе во туш. Одвај може да се замисли во остар но топлата зраци додека Магдалена се капеа во нивните тен кафено тело, завиткан себеси во бања крпа и оди во сауна. На вратата која водеше во сауна беше вообичаено заклучени затоа што тоа имаше придонес од двете девојчиња и момчиња шкафче соба, но сега вратата е отворена и Магдалена беше брзо исчезна во топлина. Ги оставам авиони од под туш влажни сите над мене но почитуваат мојата долга коса, бидејќи тоа беше надвор е ладно, а јас не се фати студени како што ние чекавме автобус дома. Јас зедов пешкир и го завитка околу мене и побрза по Магдалена.

Беше топло во сауна, но не премногу топла, но умерена топлина. Слабо осветлување направени на Магдалена капеа во црвеникава светлина кога дојдов по неа. Таа седеше на горниот дел од клупата на белата бања пешкир обвиткана околу него. Седнав покрај неа, но наскоро се пресели надолу кон дното поради тоа што беше толку жешко таму. Беше прекрасно да се почувствува топлина процесот на телото секоја пора и јас заврши мојата бања крпи за да се олади малку.

"Секако дека тоа е убав", рече Магдалена ми е од горниот клупата.

"Знаеш", реков и ги затвори очите.

"Штета што таа е отворена за момчињата премногу", рече таа, а потоа кикотеа.

"Дајте ми пауза", одговорив како што до сега беше тип Магдалена на хумор, "Тоа воопшто не е таму."

Само тогаш слушнав тропање на вратата сауна, кои доведоа во туш кабина на момчињата и пред да може да реагира почувствував студ налетот на ветрот, кога се отворија вратите за нас. Одиграв преплашените очите и видов како Örjan дојде во сауна во само пешкир кој беше обвиткана околу колковите. Јас побрза да се повлече до мојата крпа околу мене и знаеше како да руменило побрзаа до моето лице.

"Ahh, да тоа е убаво да се релаксира со сауна, по напорниот тренинг девојки", вели тој и помина покрај мене и седна зад мене на горниот дел од клупата.

"Да, тоа сигурно не е" Слушнав Магдалена кикот.

Се разбира, Зјапав право пред себе, не знаејќи каде ќе одам. Го тој види ме гол? Тој не беше добро таму, и зошто дошол тука? Дека тој не е? Или? На мислите минува низ мојата глава и не можев да се движат. Пулсот отиде во турбо брзина и не можев да мислам на ништо друго освен дека сум бил сосема голи, кога тој ја отвори вратата и да дојде кај нас тука во топлина. Јас не слушам она што се зборувало за, но можев да го слушнам Магдалена и нашите наставници гласови далеку. Не можеше да го види она што тие го рече или нешто. Бев скамени.

"Да ве молам", го слушнав одеднаш глас Магдалена речеме. Задоволство што, си помислив, и одеднаш се свесни дека Магдалена се движеше по еден чекор во мојата клупа и лежеше на стомак, и Orjan се пресели одредување на лишаи дека седев на.

"Јас сум обучени физиотерапевт, па јас ќе ти кажам како да се водат" Слушнав него се каже.

Истегнување? Магдалена беше веројатно не се прошири на спортска лекција, си помислив. Јас погледна во нивната насока и видов Магдалена лежеше на стомак и Örjan масиравме задниот дел на левата бутина. Нејзиниот бел пешкир, таа се уште беше обвиткана околу себе и ја имаа на уште. Тој беше свиткана над неа и замеси бедрата со двете раце.

"Ох, право, каде јас сум толку болно" испушти некаква молбена воздишка Магдалена. Таа имаше рацете над главата и не можев да го видам нејзиниот лик. Само темно кафеава kalufsen, рамениците и бела крпа. Да, и така нашите наставници кои замеси нејзините бедра нежно.

"Дали се чувствувате добро, како тоа?" Тој рече ниско ниво.

"Знаеш ..." Слушнав Магдалена воздишка "... малку повисоко само".

Јас проголта длабоко. Не знаев што се случува, но можев да го видам во окото што тој почна да се стави својата рака под Магдалена крпи.

"Дали е тоа добро вака?" Тој panted.

"Знаеш ... је ... навистина убаво" испушти некаква молбена воздишка Магдалена назад.

"Чекајте, јас ќе се добијат некои масажа масло па треба да се зло наскоро да биде издувана", рече тој, и брзо исчезна од сауна.

Се свртев брзо на Магдалена, и станав.

"Што Хо ... се одржи на м ... м ... на?" Јас бараа помош пелтечеше.

Таа погледна во мене и се насмевна на мене. Нејзините очи беа многу заматена и јас не ја знам навистина. Таа беше дишење тешки и можев да видам дека е на рејтингот вклучени масажа дека тој на неа имаше оставено.

"Имам масажа ..." прошепоти, "... тоа те гледа?"

"Да ... да ... но ... но тоа не е вистинскиот курс ..."

"Хм ..." прошепоти, "... не да биде толку проклето христијански va"

Само тогаш Orjan назад во сауна повторно. Сепак badhandduken завиткан во врска со колковите, но со се судрат до шишето во секоја рака. Тој пауза и ме погледна. Тој се одржа надвор едно шише во мене.

"Дали е премногу жешка за вас Аманда? Тука имате шише вода за да се разладат со "тој се насмевна.

Зедов шише чиста рефлекс, и седна повторно. Не можев да ја напушти Магдалена сам со него. Тоа не би било фер, бевме најдобри пријатели и нејзините зборови за да се биде "пекол на христијански" заѕвони уште е во мојата глава. Зедов една голтка на ладна вода и се загледа пред мене повторно.

"Магдалена ...", рече тој тивко "... тоа олабавување на пешкир сега, така што јас ќе кон зло."

Јас погледна во нивната насока и видов Магдалена застана на лакти за да пристапите да се расплетува исклучување на пешкир. Нејзините големи гради заниша во топла сауна топлина и Örjan и помогнал излезе со пешкир. Таа лежеше долу, повторно, и сега е сосема голи на мојот клупата. Нејзиниот снажен газ лепење и видов Orjan раскопчана на горниот дел од шишето на масажа нафта и squirted надвор долго низи од назад Магдалена е, задникот и бутовите. Тој спушти шишето до неа и почна да се фаќа грбот надолу кон долниот дел на грбот. Моето срце стапка беше многу висок сега и мисли за како стрели преку мојата глава.

"Има да одите ..." шепотеше "... така да ... наскоро таа се чувствува многу подобро жена."

Неговите раце ја масиравме од вратот надолу во долниот дел на грбот и повторно и ù ја видов кожата почна да блесне во светлина од светилка сауна. Рацете замеси грбот надолу кон долниот дел на грбот, а потоа отиде над неа испакнати зад себе со дланките и на надолу кон Вашето бутовите. Не можев да ја раскинам мојот поглед од нив има до мене. Јас зеде длабок лоча на вода и ладно ми како црвенило од сауна топлина и каде што не може да ги стави зборовите во загреана во мене.

"Така да мед ... еј си добар ..." тој испушти некаква молбена воздишка "... можете да ги одделите малку на бутовите, како и тоа е зло наскоро ќе го снема."

Јас вчудовидено праша кога видов дека Магдалена го направи како што рече додека укинување малку на колковите, така што нејзиниот круг задните полетал од топла клупата, кога таа се раздели нејзините бедра за него. Тој заблагодарени гласно додека стоеше наведна над неа и видов дека се судрат до сега ја променил облик на шатор-како раст.

"Знаеш ... тоа е тоа ... еј Магдалена талентирани сте", стенкаше тој густо и почна масажа нејзиниот задникот додека не светкаа оклопи со масажа на нафта. Магдалена одговори со кратки yelps и звучи почна да ги ротира малку со колковите. Јас не сум бил сега и погледна подолго и го ми го сврте погледот целосно својот пат. Рацете замеси газ Магдалена и со една рака на секој задникот, би можел да види како тој наизменично замеси и ги освен, каде што таа лебед-резервира со нејзината секси задникот.

"Добра девојка ... така да ... лак твојот грб повеќе сега ..." тој испушти некаква молбена воздишка и нека една страна олабавување на неговата крпа, така што таа падна на подот.

Јас вчудовидено праша гласно и тој ме погледна со насмевка дека јас никогаш не сум ги сретнала досега. Тој беше сега стои гол над Магдалена лежи на стомак на клупата со колковите покачена и задник во воздухот. Курот, за нешто друго, јас во моментов не може да го наречеме дури и ако јас не го користат тој збор, стоеше право горе, се ниша на секој движење тој го направи кога беше масажа Магдалена. Јас проголта тешко. Ја гледав. Тој се насмевна на мене и намигнав.

"Дојди малку поблиску до Amanda ..." шепотеше ", ... тоа не е опасно."

Јас се двоумеше, се разбира, се друго би се разбира целосно лудо или чиста измислица, но кога Магдалена сврте главата и погледна во мене, јас не можеше да одолее. Нејзините очи беа некаде на друго место. Слично како во САД размена каде девојката која во секој сервис зборуваше на јазици и излез падна на подот. Магдалена очи беа празни, но таа се насмевна на мене.

"Ајде Аманда ... држете мојата рака ..." таа вчудовидено праша како видов дека Orjan донесе својата рака до помеѓу нејзините нозе "... ве молам ... åååååhhh jaaaa ..." испушти некаква молбена воздишка таа гласно и затвори очите.

Гледав како тој почна да ја милувам меѓу нозе и како тоа го стегна ритмички во неговиот кур. Магдалена преполни со мојата отворена уста и со затворени очи и опашката падна дури повеќе и се наметнува нејзиниот газ па уште и таа дојде до колена. Ја спушти главата надолу и ритмички испушти некаква молбена воздишка додека ја гледав како раката работел нејзиниот глувчето. Нервозно, се преселив ми поблиску до нив се додека седев под задишан устата на Магдалена е. Örjan беше само околу десет инчи од мене и Магдалена зграпчи за рака. Ја држев и таа го прегрна него тесни додека таа yelps притисне лицето против мојот врат. Гледав до на Örjans петел кој летал до и видов низа јасни течност течеше од неговата тешка голи глансот. Тој се насмевна на мене додека тој беше со една рака држи на една шунка Магдалена и pullade пичката со другите.

"Ohhh на добрите девојки сте ..." тој испушти некаква молбена воздишка "... Аманда дојде тука и да ми помогне сега."

Не знаев што да правам со себе. Јас само зјапавме во неговиот леплива петел кој се цедеше пред-cum од дното на Магдалена, една шунка. Нејзиниот задишан здив беше жешко во вратот, а таа се одржа зграпчуваат во мојата рака.

"Ајде Аманда и одржи оваа ..." испушти некаква молбена воздишка Örjan и ме до кој стоеше веднаш до неа.

Бев уште се држи раката Магдалена како Стоев до Örjan, малку пред него, гледајки ги Магдалена е лебед азил тен кафена опашка која светкаа оклопи со масажа на нафта. Тој undid мојата крпа паѓаат на клупата и јас бев сега стои сосема голи пред човекот за прв пат во мојот живот. Да, барем на овој начин. Слушнав него воздишка зад мене и знаеше како ја закопа и својата лице на мојот врат и зеде длабок здив. Неговите раце сега се оставени на Магдалена како задишан продолжи да се движи ритмички, се движат, со колковите. Тој нека рацете падне на мојот колковите а јас не чувствував неговата мачна состојба веднаш над долниот дел на грбот кон вашиот 'рбет.

"Има, има Аманда ... само е потребно лесно сега ...", тој испушти некаква молбена воздишка во моето уво како што тој мене поднесена против имотот со неговата рака држеше мојот појас "... вие сте како паметни како Магдалена на ова, знам."

Магдалена погледна во мене со магливиот кафени очи и малку ја долната усна лесно. Таа ги затвори очите и видов како таа го донесе до нејзиниот слободен раката меѓу нејзините нозе и продолжи Orjan престана. Örjans раце одржа ме тесни против него и знаев како почна humping против мојот долниот дел на грбот со леплива петел. Неговиот здив умирам моето уво а јас не чувствував неговиот јазик лижење ме по должината на вратот. Мој пулсот беше посилно отколку што некогаш беше пред и потоа тој го донесе рацете над мојот стомак и cupped нив на моите гради нежност толку лабави неконтролирано стенкањето над моите усни.

"Ohhh ... Аманда ... вие сте sooo убава ..." тој испушти некаква молбена воздишка, како што трикови на мојот беспомошна брадавиците "... дека никој не можеше да верува ... дека ќе биде толку роговиден еден. Магдалена ... "

"Знаеш ..." таа стенкаше.

"Клекни пред Аманда сега ..." испушти некаква молбена воздишка Orjan густо.

Магдалена не беше бавно да слушате и да беше ставен на колена со својот круг сјајна задник пред мене и Örjan. На топлината и ја дал да капе пот од нашите тела и Магдалена пред мене со нејзините убави газ па ајде Orjan мене и се спушти и ги отвори вратите на туш кабини. А се излади ветрот дувнал и наскоро тој се врати зад мене. Тој зграпчи за зглобовите и донесе моите раце да испакнати задникот Магдалена е. Морав да се потпреме напред малку да се чува од паѓање и Örjan чекор на клупата каде Магдалена е лебед размислување.

"Mmm ... ти си толку чисто ..." тој испушти некаква молбена воздишка "... лежеше вашата глава во задник Магдалена сега Аманда ..."

Не знаев што да правам со себе. Магдалена почнал пиле повторно и кога ќе се двоумеше да се стави Orjan неговата рака на мојата глава и ми се наметнува лесно против неа задник. Во исто време како што тој ја зграпчи за прв пат за неговата veined петел и почна милува тоа. Мојот образ лежеше против Магдалена, една сјајна шунка како што јас истовремено се одржа освен со моите раце и Örjan беше врз нас и masturbated.

"Ohhh ... sooo ... ебат ... убава ..." тој свика и го стегна надвор побрзо, како се чувствував прстите на Магдалена работел пичката само под мене. Јас чувствував како тоа беше леплива меѓу моите малите.

Orjan замазнување побрзо и со дебел глас далеку стенкањето, го режираше неговиот петел во мене и Магдалена и со цврст стисок на курот како тој сними дебела долго авиони на неговата сперма врз мојот образ, мојата руса коса и треперат газ Магдалена е. Задишан, одмавна со долга низа што ја натежна од неговата потечени петел главата од мојот образ и привлече kukhuvudet во текот на леплива сперма до моите усни. Тој влечкаат толку назад и паднаа на ѕидот и вчудовидено праша додека неговиот кур го стегна спастична.

Но сега бев horny, толку многу сум го знаеше, но јас исто така беше исклучително нервозен. Јас, исто така падна надолу и седна на клупата додека Магдалена се заврте и се спушти до мене. Ги свртевме погледите кон едни со други. Нејзините големи гради наместивме нагоре и надолу со возбуда и таа седеше со неговите раширени нозе. Се разбира дека не знам како седевме. Бев толку збунето дека јас одвај ги распознаваше до од долу. Магдалена зеде мојата рака повторно и ја прегрна. Таа застана и ме со нив да туш девојките ", каде што ние нека лечи авиони рамна на нашата масажа масло, пот и сперма цврсто завиткување нивните. Нејзиниот дебеличка гради против моето мало болно и кога видовме едни со други во нивните очи, тие се насмевна во исто време, и без тоа јас навистина знаат како, па се бакнавме едни со други и во аголот на моето око видов Orjan стоеше на вратата за сауна и повторно Галењето тешко е петел.

Помислата дека помина низ мојата глава ми кажаа дека имало голем ризик дека ние најверојатно ќе биде доцна дома денес ...

15 Responses to "Во сауна со Örjan"

 1. Нилсон, Н:

  т.н. peting но во ред. 3.80

 2. Елин:

  Навистина секси чита додека седам буди на новогодишната ноќ. Ви благодариме.

 3. dajnosen:

  Супер секси читање. Ова е она што го сакам! Повеќе sånthär, те молам. И ти напишам супер .. :)

 4. dajnosen:

  И патем, каде што беше топла за мене! : D: D

 5. роговиден:

  Ова беше одлична! Повеќе на овој молам : D: D
  Сега, јас бев курот. Еден добар совет е дека можете да милува само кога ќе ја прочитате оваа

 6. Камен Sprencote О:

  Од страна на стручно напишано. Замислете да бидат во можност да мачкам на задникот. Aaaaaa.

 7. Jennie:

  Да го ебам ме! Првиот дел беше најдобро. Толку добар што Зедов спреј за коса на мислата дека јас VA Магдалена .. ;)

 8. Hellnoes:

  Па, тоа беше малку досадна.

 9. Софи:

  Oo Посакувам да сум имал еден од оние наставници ;)

 10. М:

  Премногу долго ... за тешки прочитани половина пред ...

 11. kåtlisa:

  Ренди постана човек седеше и smakte ме по само 3 линии

 12. М

  Е оваа приказна навистина легален?

 13. Сепија:

  Што сакаш да кажеш навистина легален? еден од подобрите романи Прочитав, успеа да ми даде задоволство што продолжи о продолжи - немаше мртви точки, како што некои други текстови. како иднина, исто така, стана повеќе од климакс.

  обезбеди четири оргазми во рејтингот

 14. Бјорн:

  Високо општество. Бев sprängkåt кога читам den.Vad прекрасно да се ебам двајца млади роговиден младенците

 15. Стиг РА Смит:

  Би сакал да биде сам со нив!

Коментар во сауна со Örjan