18-годишниот на плажа

Јас сум човек во својот 30-ти, кој живее во куќа надвор од шведскиот град. Доста блиску до куќата е мала плажа, што секако е многу популарна во топлото време. Тоа вклучува приказната се одржа еден викенд во крајот на јули.

Неговата сопруга беше во посета на нејзините родители, пензионери кои живеат во јужна Шпанија, поголемиот дел од годината. Јас немал ниту време ниту, пак склоност да ја следи, така што таа самата отиде. Тоа беше навистина убаво да се биде сам за еднаш. Се запознав со неколку пријатели кои не беа на одмор, седна и скара и пиевме пиво во вечерните часови и påtade малку во градината. Оваа сабота, сум бил за мене да заземете реална непредвидлива во градината, па јас исчистени речиси целата градина и исто така, намалување на тревата. Тоа беше навистина топол ден, туку затоа што тоа засвири со малку така што не беше толку лош по сите. Сепак, по одржувањето на само околу половина од попладне била желбата да работат надвор и решив да одат надолу и ме стави на плажа, пливање и сончаат малку пред сонцето исчезна. Кажано и направено, ја ставив на мојот badbrallorna, зеде крпа и се лизна надолу носат влечки. Тоа е толку прекрасно да плива на топол летен ден, кога сте навистина испотени, па јас бев во еден миг.

Кога излегов од водата, го зедов крпа да го ставам на badtofflorna и погледна наоколу. Ништо навистина возбудливо кои би можеле да се одморат очите на, си помислив, повеќето семејства, некои стари со внуци, некои единствено мажи на странски изглед, и како една млада девојка, кој беше сам на грбот на крпа. Токму кога стоеше таму таа застана, сите црвени во лицето на сонцето и отиде за капење. Таа беше бринета со својата коса, за 165 cm долги, рамни стомакот и убаво круг тинејџерски цицки дека беше некаде на границата меѓу B & C, малку заоблен, но не и масти. Нејзиното лице, и покрај тоа што беше црвено од сонцето, беше многу слатка и има големи кафени очи. Таа не ме гледаат како јас застанав во водата и влезе во вода и Допливавме. Ја дал, јас веројатно ќе ме стави се затвори за да можам да Поглед малку на неа и сонуваат себе далеку ... сон дека сте имале да се празни околу со неа.

Таа наскоро излезе од вода, легна на неговата крпа на неговиот стомак и се шири нејзиниот мали нозе. Јас бев само под неа, па гледав право горе во слот. По ѓаволите, би било добро да им помогнам малку слатки тинејџерка мислев дека како што почнаа да се чувствуваат познатите возбуда се петел, која не е користена откако неговата сопруга отиде за речиси пред една недела. Па, тоа е всушност само малку невини flukt дух. По некое време на замор презеде и јас се упокои во сонце. Не сум сигурен колку долго спиев, но се разбудив во секој случај со почеток кога некој викна "Nooo! По ѓаволите! Светиот срање! ". Гледав urvaket нагоре. На сол исчезнале и на речиси сите пливачи. Тоа беше инцидентно млада девојка која се заколна, како што таа застана во својата бикини. Таа се заколна повторно и повторно, па јас ја прашав што се случило. Таа ми кажа дека некој земал нејзиниот телефон и чанта додека спиела. Бидејќи јас немаше ништо од вредност да се земе, јас очигледно не губи ништо. Јас се согласив дека не е фер што треба да се претвори крадци во забите, итн, додека таа барат натаму. Таа беше толку слатко што не можев да им помогне, но се насмевнам. Таа престана да и праша зошто се насмевна и рече дека тимот е доволно, тоа беше досадно да се ослободи од своите работи како што но сепак таа не се повредени, а времето топлина, па прекрасно. Таа изгледаше штрекна од мојот коментар, но по неколку секунди таа почна да кикот и рече сум бил во право. На мобилен телефон беше во сите случаи "од минатиот век" (што веројатно значеше модел од минатата година ...) и дека имала само 60 $ во нивните џебови.

Таа се облече и отидовме на плажа заедно. Јас живеам само 3-4 минути од плажа и кога стигнавме до мојата куќа па јас реков "О, добро, јас бев дома". Иако јас само мораше да си оди, така што земав мојата лева и на крајот стоевме таму и зборуваше за ништо за речиси еден час. Таа ме праша за сè и кога стана јасно и дека е време да се разделиме, па таа ме праша што јас би го направил во вечерните часови. Му одговорив дека мојата сопруга беше далеку (јас го зедов тоа рече ...) и дека јас веројатно да јаде само малку и да преземат една чаша или две вино на внатрешен двор. Таа рече дека нејзините родители биле далеку на голф патување и дека таа била дома сама и да е здодевно. "Може да не дојдам и да видиме што вечерва?", Праша таа. "Значи, вие треба да ми купат чаша вино исто така." Таа cocked главата, се разбира, целосно свесни дека таа воопшто не пијат вино за мајка ти и татко, и се насмевна pillemariskt. Јас веднаш почнаа да размислуваат грди мисли со одговори, така расеан можев, пред јас бев во можност, тоа да, таа и можеше да дојде одново и да ми компанија, но тоа не беше толку веројатно дека јас ќе ја извади на виното, бидејќи таа едвај доволно стар. "Јас сум 18" рече таа. "Не идеја да лажат за мојата возраст. Но ми се допаѓа вино ". "Добро, мојот 18-годишен", реков, "да дојде во текот на 7-шума, каде што Јас Ви ветувам најмалку треба да добие пијалак." Се свртев и влезе внатре. По ѓаволите, Гунар, што правиш? Тоа е навистина добра идеја да покани 18-годишниот кои очекува да добие вино од вас? Веројатно не.

Скокнав во туш и курот веќе стои како ражен. Тоа беше, секако, не за да се добие лоши мисли надвор од мојата глава. Јас tidied до барем за мене, ја стави на еден пар на лен панталони и ленена кошула и tweaked на косата.

Во точно 07:00, на вратата заѕвони. Таа рече дека 18-годишен старец, кој случајно се претстави како Џенифер. "Јас никогаш не рече моето име", рече таа. Му одговорив дека се јавив Гунар. Тоа беше ебат се што можев да најдам. На девојката, или до сега жената која стоеше пред мене беше само wow! Таа носеше бел фустан со цветни шема на, во сите веројатноста, едно притискање-up градник што нагласи нејзините гради. Неговата коса беше привлечени и пуштен на слобода, таа беше можеби малку премногу шминка на, најверојатно за да се чини дека повеќе возрасни. Таа беше неверојатно убава, слатка, женски, секси, невини, а сето останато што може да замислите веднаш.

Таа скокна надвор од неговата сандали и почна да шетаат низ куќата. "Ми се допаѓа да видите како другите живеат", рече таа. "Треба да е убаво!" Следи ја наоколу. "Сега сакам да го видам на горе", рече таа и се стрча по скалите. "Леле", таа извика: "она што голем кревет имате! Уредно ". Таа истрча надолу и им кажа на своите сè беше малку жеден. "Што сакаш?", Прашав. "Бело вино", одговори таа. "Бело вино е добар. И јаболковина. Црвено не ми се допаѓа. "" Ти знаеш дека јас треба да ви купам алкохол ", реков. "Јас не мислам дека твоите родители би го сакал." "Ах, да", рече таа, "Јас може да се напие неколку чаши вино за нив. Таму, јас обично го прават дома. "" Ве молам ", рече таа. "Добро тогаш, но само малку", реков. Таа зеде неколку скокови со двете нозе и извикуваа "Ура!".

Седевме на внатрешен двор и разговаравме со нашите чаши вино. Таму седеа неколку часа во текот на кој зборувавме семејството, пријателите, патување, училиште, и - се разбира - изгубени мобилни телефони. Јас исто така, доби темелна подготовка на мобилни телефони кои биле на пазарот во моментов, тоа што го сакаа, што беше ледените Асо ... Имав кутија на вино, кој беше на маса и ја наполнив секои сега и тогаш сам на себе. Џенифер седеше таму со чашата и не пијат многу. Дури и така, тоа беше забележливо за неа дека е добивање малку погодени. Таа потоа се сврте кога бев во кујната, отиде во тоалет и слично. Hmm.

Тоа беше добивање малку студено надвор и се пресели на каучот во дневната соба. Јас стави на некои тивка музика, за која таа се допадна. Таа седеше спроти мене и се потпре назад, застана ногата на каучот, додека другите го допре подот. Ова имаше ефект кој здолништето возеле до и можев да видам пар црвени гаќи ѕирка надвор. "Зошто се црвени гаќи под бела сукња, си помислив? Џенифер виде дека погледна под здолништето и се насмеав. Се чувствував фатени, се вцрви малку и почна да зборува за нешто друго. По некое време стигнавме на тема секс, кога таа рече таа рече дека не сакаат момче, бидејќи сите тие сакаат е да се симне гаќите. Таа рече дека таа претпочиташе време пред секс, момчињата ќе направите нешто и е господин. Таа рече дека сака да ги задржи на хелиум, бидејќи тоа е толку многу забавно. Реков ја нарече "закачка" и тоа навистина ги прави мажите луд. Потоа таа почна да ме прашува сите видови на прашања во врска со мојата сексуална искуства и јас одговорив искрено, затоа што сега имаше еден вид на взаемно почитување. Беше очигледно дека тоа ја погодени, особено моите тврдење дека сакав да им даде на жените оргазми. Таа беше сега скоро како црвена на моите образи кога ја видов на плажа во сонце. "Тоа е толку прекрасно да се има оргазам", рече таа. "Јас обично си даде оргазми пред да заспие." "Како?", Прашав. "Со прстите се разбира", рече таа. "Јас сум триење на моите три прсти, а потоа јас речиси во исто време." "Дали некој има лижеше да доживеат оргазам", прашав. Таа ме гледаше мене. "Не", рече таа. "Но јас сум размислувал за тоа, дека еден човек ме лижат и да си игра со мене." Сега јас бев толку роговиден дека таа мораше да биде како, по ѓаволите, во секое време, јас само ќе ебам девојката дете. Јас се пресели поблиску до неа и јас забележав нејзиното дишење се зголемува. Јас збрише заклучување на нејзиниот десното око, нека прстите стигам нејзиното тело. Таа протресе, како ако некој се чувствува студ. Тогаш јас ме ловат до нејзините гаќи и, конечно, мозочен удар ја Венера карпа со два прста. Таа направи неколку кратки вдишувања, но не се види траг на бришење мојата рака. Јас погали пичката надвор од гаќите и се наведна напред да ја бакне, прво полека и внимателно, бидејќи тие се гладни. Таа се сретна моите бакнежи со усните и јазикот. Таа мирисаше на една млада жена, flickig парфем и косата шампон. Јас ја ставам раката и cupped таа околу нејзините гради. Господ!

Таа запиша на мојот скут и седна јава мене. Мојот петел беше зајакната во лабава лен панталони и таа почувствува цврстина против неа. На прв се чинеше дека таа изненаден од само таа почна движат колковите и триење против тоа. Јас отпетла фустанот бар и влечат надолу додека се бакнувавме. Ја отворив мојот градник со една рака, и повторно таа ме погледна со вчудовидени очи. Ја повлече кон мене и продолжи да ја бакне. Полека ми тргна градник и таа помогна да го добие стат. Исус! Еве јас имаше дрзок две, дебели тинејџерски цицки пред мене тоа беше целосно под влијание на гравитацијата. Ме погледна со оние големи кафени очи, ми го зеде раце и стави ги на нивните гради. Јас исцеди малку и таа стенкаше. Јас исцеди се повеќе и повеќе, беше брадавица во устата и и почна шмукање на тоа, прво тивко, но по некое време малку потешко. "О Гунар!" Испушти некаква молбена воздишка Таа. "Всмуквам мојот цицки! Тоа е толку убаво! "Почна да се движи колковите, така што пичката почувствував триење на мојот кур.

По некое време во небото со две цицки во твоето лице, ја спушти на каучот, ја бакна стомакот и работел мојот начин надолу. Фустанот беше извади и црвениот гаќи биле изложени. Тие сите беа влажни на препоните. Јас извадив ми ја кошулата. Потоа Ја бакнав за стомакот и почна полека да ги повлечат надолу гаќите. "Дали имате кондоми?", Праша таа. "Oh yeah," реков. "Со нив, ние не ќе мора да за некое време уште. Сега јас ќе му ја лижат да доживеат оргазам! "" О Боже! ", Рече таа, затворање на очите.

Јас целива и ја лижеше нејзиниот внатрешен бутовите и долниот дел на стомакот пред конечно се моите патот кон пичката. Таа беше исечените таму долу, иако не избричена. Таа вкуси слатко, свежо и малку сол. Таа заблагодарени гласно и уживаше во потполност. Ја излижав за 5-10 минути, а потоа сфатив дека таа доаѓа. Таа зграпчи за главата со двете раце и водени мене. По неколку секунди, таа дојде. Таа беше црвено грлото и испотени лице. Таа навива на страна и беше стенкање и дише во голема мера. Кога таа дојде круг, ме погледна и рече: "тоа беше најубавото оргазам што некогаш сум го имал! Многу повеќе отколку кога јас го правам себе. "" Ти изгледа толку прекрасна надвор "реков. "Јас ти реков сакам да делам девојки оргазам".

Лежеше и умирам неколку минути, а потоа таа рече: "Сега јас ќе го направи тоа добро за вас". Таа се спушти на колена, извади ми панталони, а потоа и болната петел бил запрепастен. Таа погледна во него со крупни очи и го во нејзината мала рака. Таа погали нежно над ollonen со другата рака, бидејќи таа започна полека го милува со двете раце. Бев до сега па курот јас едвај можеше да се задржи очите отворени. Таа се насмеа, ме погледна, се наведна напред и лижеше малку на врвот, ме погледна повторно и лижеше повторно и повторно. Набргу потоа ја зеде последниот од уста, прво полека и непознат но по некое време толку неверојатно убаво тоа што морав да собере сите сили кои не прскање уште. Го зеде длабок и вовлечени и вовлечени. Таа отиде понатаму. Извикав дека јас ќе. Таа не запре цицање и по неколку секунди, го снимив мојот cum во устата. Таа само се чуваат цицање, но во тоа време имаше устата полна со сперма, како семе гргорат образите. Тоа беше толку неверојатно возбудливо да се види ова малку 18-годишниот со усните на мојот петел со спермата трчаат вашата брада. За чудо, во овој ögonbli јас не апсолутно ебам дека сум бил израсна, мажена итн Сите што постоеше беше мене и Џенифер.

Таа збрише на семе со нејзиниот фустан и ме прашаа дали би се сетил на тоа. Јас не бил толку интензивен во години. Сега зедов Џенифер во нејзината рака и се стрча во спалната соба. Таа следи доброволно. По кратка пауза почнав да милува нејзиното повторно и таа беше доста plaskvåt веднаш и почна да стенка. Сега сакав да ја пробијат. Пеколот, јас конечно ќе навлезат ја влажни, тесни тинејџерски пичка. Јас лижеше и вовлечени на нејзиниот цврсти гради, таа се шири нозете да ми даде простор, само да се чувствува мојот петел во неа. Не можев да почекаме и да се курот против неа влажни, млади пичка. Јас го поднесена против дупката и таа ги замрзна. Останав до малку, а потоа туркање курот бавно. Таа беше преполн со, бидејќи таа беше толку влажни, па курот не навлезе во големи проблеми. Таа викаше малку, кога мојот голем, тешко е петел нејзиниот навлезе и се обидел да ми да си се повлече. Морав тоа време нема таква намера, но заклучен рацете зад вратот. Јас тогаш почна полека да ебам на девојката дете. Таа се обиде да го возвратат ударот со, јас не би и 'дозволи. Нејзината вагина затворени наоколу и гмечи курот како нејзината топла уста го направиле порано. Тоа беше толку божествено убава што не можев да престанат дури и ако некој викна силување. Сега јас само ќе ебам оваа роговиден малку 18-годишник талентирани и мојот голем кур изоре во неа во долги удари. Таа стенкаше и whined, и имаше до сега престана да се бори назад. Јас го издаде својот раце како што таа поставени на мојот грб, обидувајќи се да ме фатат да навлезат уште повеќе во. Одвај може да се одржи назад комплет многу подолго Додека лежев таму и заебана нејзиниот без кондом. Ненадејно и без предупредување, таа ја надополни нејзиното тело и дојде во ослободувањето на оргазам како што таа вресна. Набргу потоа, почувствував сперматозоиди да дојдат, па јас го извади курот и го стави на комплет на стомакот и градите. Се чувствував како јас никогаш не би запре шприц, и конечно таа имаше низа од сперма врз телото. Што неверојатна ебам!

После секс, сакаше да прегрне и лежевме таму и одржуваат секоја друга долго.

Морав да ебам Џенифер остатокот од лето исто така, и таа беше послушни девојка. Едно време бевме речиси påkomna на мојата жена, но тоа е друга приказна. Сега таа се пресели подалеку од област и стекнатото дечко, но понекогаш таа го нарекува ...

/ Гунар

7 Responses to "18-годишниот на плажа"

 1. Линда:

  има повеќе?

 2. Гунар:

  Уште една само-согледува историјата на сиромашни, но курот дечко за една девојка која ја запознав во метрото сега е достапен ...

  Гунар

 3. други:

  Прекрасна! Мамење само ... но добро!

 4. ".. Aight:

  одвратно

 5. Пуста Мислител:

  О пеколот, како курот што го добивам. Посакувам да сум бил Џенифер!

 6. Мартин:

  riktit добро!

 7. Aargh:

  О ѓаволите курот да се ослободи од овие запаливи зборови

Коментар 18-годишниот на плажа