Минатото лето викенд на вилата

На летото се уште не беше оставил на земјата и сонцето се бореше храбро за да се загрее на копно и на море. Бев на минатата недела на одмор додека Карина една недела претходно се вратиле во својата работа. Живеевме, сепак, го остави куќа надвор од градот и Карина варирало помеѓу.

Кога се разбудив утринава Карина веќе беа заминати. Времето беше прекрасно убава со јасно сино небо, како и голем затоплување сонцето. Јас газеше гол надолу до Езерото и го зеде мојата вообичаена утринска пливање. Водата беше кул и свежо по студената ноќ и се разбудив правилно. По појадокот јас busied надвор во дворот, бев сам, па јас не се мачат да ми се облекуваат, но дојдено среќни и голи низ дворот. Тоа беше петок, и Карина ќе излезе малку порано со Mia кои би ги потрошиле за време на викендот со нас. Се прашував малку ако не би имало sexövningar со неа ова време, таа има активна улога во нашиот сексуален живот неколку пати.

Мисли и фантазии предизвика хормони а наскоро и јас имаа убава половина позиција, каде што одев и јас не би можел да помогне, но понекогаш се подготви runkdrag на петел, што секако влијаеше на наскоро посочи нагоре. Легнав на ќебе во Ли на куќата и почна пријатни да мастурбираат со бавно додека јас во предвид преживување нашите секс игра со Миа. Јас го стегна, сега се исклучуваа интензивира, а наскоро и се чинеше дека едно патување беше во тек. Не сакав да се инјектираат повеќе, а заврши, бидејќи на масажа прачка и се вратија на моите задолженија. Мојот петел не сакаат да се релаксираат без половина од растојанието беше долго време и јас не можеше да го запре fantasizing за тројка со Карина и Миа.

По уште еден натопи, јас се вратив на ќебе, а наскоро и лежев со мојата десна рака на стап и тргна кожичката напред и назад во текот на потечени сино-виолетова глансот. Полека, полека ми милува и да ужива со возбудувања се во петел и со другата рака, ме гушна на скротумот, која почна да се договорот за како пред се приближува шприц. Мој возбуда се зголеми уште полошо, а јас не чувствував на патувањето беше за и смири се повлече со моите движења. Лежев на нејзиниот грб и нежно галеше мојата мачна исправен и ме држеше на работ на оргазам. Кога почувствував спреј беше блиску јас да одам подолго време да се започне одново со милување, кога станува смири малку. Но сега бев целосно фокусиран на моето уживање и целосно заштитени од надворешниот свет.

Јас се протегала кожичката тешко и со малку плунка на левата рака масиравме мојата глансот на тензиите околу чувствителни работ и тензија прирабница на дното. Тоа беше исклучително убаво, а јас не чувствував дека овој пат не можев да се одржи назад на ејакулација. Јас wetted глансот понатаму и со мек кружни движења тријте јас kuktoppen. Мој апс беа искористи за следната ерупција, и јас кренав главата за да го видиш cum келеш надвор на отворено.

- "Здраво Бернт, што правиш тогаш" скокнав и во паника јас погледна наоколу. Само околу десет метри од мене беше Миа и се насмеав, речиси весело. Јас се прости од вибрира прачка и седна свенлив и се обидел да замуцкаа на срам за да мислам на нешто разумно да се каже, но тоа беше осудени на неуспех. Јас bluddrade беше нешто сосема неразбирливи и Миа се смееше среќно и дојде до мене и седна на ќебето и погледна истражување на мојот кур уште стои.

- "О, вие сте на и уживаат на свој", рече таа, со кикот во својата шега. Излегов некои нечујни звуци и Миа се смееше повторно во мојот срам. По некое време почнав да дојде до нивните сетила и на крајот не можев со било кој разумен степен на вербална способност да се објасни дека сум бил роговиден Како што тргнав, и тоа доведе до она што таа го видел. Ние се пошегува малку за тоа и наскоро Мислев дека тоа е заборавен. МИА рече дека таа телефонира Карина на работа и дека Карина потоа и 'реков да биде малку доцна, но праша Миа да одат во однапред да колибата, а го направи тоа.

По некое време, зеде Миа, во мојата голема вознемиреност, на повикот на мојот мастурбација шоу, а таа изрази жалење што таа не дојде малку подоцна, или барем молчи, така што имав убаво патување. Јас не, но можеа да се согласат, но јас впушти допрва треба да се каже дека, кога таа ризикува да го видам мојот ејакулација. МИА изгледаше малку досадни и ми рече, не бил првпат во овој случај. Нашите sexsnack направи мојот возбуда се врати и знаев од мојата очај на својот петел повторно полн со крв и се бореше нагоре. Сè уште бев гол додека Миа бил облечен, кој исто така придонесе во мојата возбуда. Иако таа имаше само на еден пар на кратки шорцеви, тенка ленена дека либерално изложени нејзините гради и неговите боси нозе беа втурнати во еден стар пар на патики.

МИА гледав насмеани на мојата заострување на петел и прашував дали ќе заврши мојот везана сега дека повторно разбуди за живот. Мој horniness почна да стигнат до точка што веќе и размислуваат јасно, и јас се согласија дека можеби тоа и беше време за тоа. И покрај тоа што се чувствува малку забрането да мастурбираат пред пријател на жена ми без Карина беше со и јас бев растргнат помеѓу оваа и мојата желба да се добие убав оргазам. Јас го објасни на Миа, кој се насмеа и рече дека тоа не е забрането колку што ништо не се случи помеѓу нас и таа не верувам дека Карина нема да има приговор. - "Чекај, што гледате, јас ќе ја повикам и да побарате", рече таа и извади својот мобилен телефон од чантата. Се смеев и мислев дека повторно беше влече ногата, но беше целосно изненаден кога таа брзо повикани голем број, а потоа го слушнав како на сигналите отиде.

Јас се уште мислеше дека Миа се шегува кога одеднаш почнаа да зборуваат на Карина. Кикот, изјави таа за тоа како таа се дојдени во мене со тркалање на кожата и покриени ситуацијата во такви детали кои би можел да се чувствуваат курот стврднување еден чекор понатаму. Потоа, кога Миа праша дали има нешто ако јас го стегна се разбира со неа, како гледачи јас скоро онесвести! Зедов мојот мобилен телефон и почна возбудено да разговараат со Карина и објасни на Миа се пошегува. Carina беше малку giggly кога таа одговорила дека таа не верувам на сите. Mia, најверојатно, ќе го најдете возбудлив, иако знаеше нејзините права, да ме да си ги задоволи. Само ние не се најде во било кој друг, тоа беше во ред со неа ако ја jacked!

Таа сега беше шетаат во моите слаби глава. Тука бев гол со најдобар пријател на жена ми, за да се нагоре сето тоа со некакво за, и слушнав жена ми велат јас би мастурбираат во нејзино присуство. Збунет, дадов телефонот назад кон насмеани Миа ја спушти слушалката и насмевка гледа во мене. - "Гледаш," рече таа, Карина немам ништо против него, сега тоа е само до тебе ".

Јас бев многу збунет, курот и вознемирени сите одеднаш. Секако, тоа беше навистина возбудливо да се изложуваат за МИА во најинтимните моменти, додека, чинам, и покрај "прием" Карина е малку забрането. Мојот петел, сепак, решил, дека живеел живот на своето и сè уште беше тешко и крути.

МИА продолжи со низок глас да ме возбуди и го опиша како многу би сакала да ме види дојде пред нејзините очи. Возбудата беше сега премногу и во транс, Ги затворив мојата рака околу неговиот пенис и почна повторно да мастурбираат. На кожичката беше валани напред и назад во текот на глансот раб и прекрасна tingles пропагираат назад во моето тело. МИА тишина и седна молчи и го погледна мојот датотека. Таа гризна едната усна малку и зеде длабок здив. Лежев назад на грбот и концентрирани на моето задоволство. Неговата рака трчаше побргу одредување на вратило и скротумот влечат заедно. Ја подадов раката kukskinnet и навлажнета со плунка глансот назад и почна да ме масираат до финалето. Во аголот на моето око видов Миа фиксна мојот пол со нејзините очи. Нејзиниот облечени присуство ме натера да знае мене уште повеќе се изложени и пливаа пред моите очи кога сфатив дека за неколку секунди ќе спреј пред неа зјапаат очи.

Едно последно поздравниот на плунка на kuktoppen и бидејќи тоа бара само неколку карактеристики околу глансот раб пред да експлодира во спектакуларен патување. Мој тензија прачка порасна уште повеќе а потоа почна ликовната контракции. Тешка дебела авиони на спермата застрелан од неговиот кур и слета во ликвидација шема на моите гради и стомак, комплет течеа по моето масажа прстите и по сјајна вратило и долу во срамни влакна. Ослободување беше апсолутно огромен, и серијата му течеше далеку од устата на глансот. Цело време Миа загледа во мене и малку пријатни стенкањето неа избегал кога го виде мојот петел пумпа спермата во воздухот. Јас погали полека да се повлече од моето задоволство и истиснати секој последен грам cum од сето тоа, дури и вкочанети петел. Со моќни карактеристики Јас празнеа и последните капки и паднал на МАТ се врати на ќебето и се прости од својот петел кој се полека спласна и езерото се спушти до десната плешка и лежеше десно.

МИА сè уште беше загледан тивко во мене и тоа во еден момент пред таа вид на разбуди од сон. Таа првин гледаше сериозно во мене, меѓутоа потоа се осветли и таа се насмевна на мене. Молчи таа коментира мојот onaniakt и го опиша како таа ужива гледајќи ме мене ги задоволи пред неа. Се чувствував малку срам и одговори во monosyllables нејзините наводи. Се чувствував како голем одмор по ејакулација, но ми беше малку срам сега дека horniness беше нема. МИА виде дека го најдов на ситуацијата малку непријатно и стана тивко и влезе во куќата за некое време. Јас сушат малку неред, но реализира морав да ме измие и отиде надолу до езерото и фрли ме во водата и ја исчисти од мене.

Ладна вода ме натера да се чувствувате малку повеќе на леснотија, а наскоро и на непријатност нема и јас сега видов инцидентот како мала прекрасна, но чудно задоволство. Можеби тоа ќе доведе до уште поголема подоцна таа вечер кога Карина се врати дома! Навистина среќен во леснотијата, отидов до колибата каде што го најдов на Mia лежи на тепих со неделна хартија во мојата рака, сосема голи. Таа внимателно ме погледна и се насмевна привремено и кога го виде јас бев во добро расположение таа опуштено. Ние småskämtade малку за она што се случи и додека седевме таму и разговаравме, ние слушнавме автомобил доаѓаат и наскоро видовме Карина на патот. Таа паркиран автомобил и истоваруваат намирници и неколку дојде до нас.

Таа изгледаше малку збунет во нас и знаев нејзините очи дека таа се прашував што се случило по телефонски повик заврши. МИА зеде торби и отиде и ни остави сам за некое време. Без Карина мораше да побара, почнав мирно да се објасни што се случило и како се случило тоа. Carina беше малку загрижени во прв. Таа молчеше за миг пред таа ме праша дали тоа се случило нешто повеќе, со импликација: ние би имале повеќе за нас, Ние имавме заебана? Кога јас го појаснив еднаш дека тоа е "само" беше мене, кој masturbated, таа стана помирни, но сепак сака да се слушне како се случило тоа. Му реков колку детално би можел како јас runkat да ејакулација додека Миа одвиваа.

Carina ми даде влажни гладни бакнеж, а потоа ми шепна на уво дека таа имаше уште од телефонски повик е завршен не можеше да смисли нешто, но што јас би го мастурбираат пред Миа и како таа и стана курот и малку ќе се плаши од она што е уште поважно, да биде во можност да се случи. Сега таа беше најмногу курот и таа ме фати за рака и го држеше под нејзиниот краток памук фустан. Моите прсти се најде меко и многу влажно глувчето. Без и најмала отпорност се лизна ми показалецот преку слот, во текот на напната клиторичен пупка и во устата. Ја ставив некои притисок врз отворањето и дели подготвеноста на самиот себе и својот прст беше вовлечени во топла време. Јас набиле целиот прст и шлаг наоколу. Carina заблагодарени и рацете го наоѓаат својот пат во мојот петел и ја затвори нејзината кул прсти околу неа и гмечи тоа лесно. Таа ја положи главата на моето рамо и вчудовидено праша со возбуда кога имав уште еден прст да се притисне во влажни пештера.

Ние сме стаписани од малку harklingen и погледна кон куќата каде Миа стоеше на скалите.

- "Преча ли Ви? рече таа со својот мал насмевка во устата. Carina викна да ја врати, додека таа со нејзината рака одржа на моите прсти во нејзината утроба. Таа рече дека истото за Миа до мене и видов дека Миа опуштено и стана смирен. Потоа почна Карина да им објасниме на Миа дека сега е навистина нејзин ред да мастурбираат за јавноста, а сега сака да се погледне ова! Па таму! МИА протестираа малку нејасна, главно заради форма, но по некое време таа се потпираше назад на еден лакт и почна да се милувам нејзиниот пржен тело. Прстите на десната рака трчаше над беспомошна брадавиците, кружеше над стомакот и нанесуваат изедначи на меки препоните. Миа и гледав лакомо во неа и почнав повторно да размахване наоколу со два прста во лизгава пичка Карина е. Carina дише малку stötigare и нејзината рака играв се повеќе и повеќе инспирирани од мојот екстремитети почна да се протега.

Страна на Mia нашол патот до избричена Монс ридот и тесен прст со светло-црвени нокти се лизна помеѓу потечени малите. Тие се разделија и можеме да видиме на влага облеана меѓу нив. МИА погледна нагоре кон нас и winced малку кога ја виде како ние двајцата буквално ја проголта со курот изглед. Потоа ја затвори очите и почна да се трие со постојано повлажна пичка. Таа повика на езерото целиот пат на грб и ги раширам максимум на нозете и сериозна и се повлече во неа достигнаа брадавиците со една рака, додека другите со нетрпение откачи околу во нејзиниот пол. Дури и неговите прсти беа заглавени длабоко во пичката, од масиравме своите отечени лабиите за тој момент подоцна тинтири со малиот крв исполнето со клиторисот. Карина и уживав гледајќи како Миа лебдеше далеку понатаму и понатаму бранови на задоволство. Јас pullade сега Карина што можев, и таа juckade како најдобро што можеше со пределот на гениталиите, каде што седеа. Carina за возврат повлече френетично во мојот хард рок петел и јас grunted и тогаш кога таа беше нејзиниот тресење во дивината искуство.

МИА сега беше целосно изгубен во својот сопствен свет, таа застана колената на градите и ги охрабри со три прсти во широко отворени дупка со пад од мали slurpande, smask бучава кога прстите се наметнува во и надвор. Показалецот од друга страна на масажа интензивира на нејзиниот клиторис и Миа whined тресе на horniness. Таа беше замрзнување и таа дојде во силна оргазам дека ја прави се тресат и фрли со гениталиите против уште транспорт на прсти. Таа стенкаше гласно меѓу стиснати заби и grimaced со задоволство. На оргазам доаѓаа и си одеа и по некое време, Миа се релаксираат и прстите лево голи на секс сок дупката и таа ги притисне само светло на нејзиниот абдомен додека нејзиното тело постепено стана полабава и полабав и конечно се лежи неподвижен со исклучок на уживајќи во градите.

Carina триеше сега френетично против мојот милуваат страна, јас сега имаше три прсти во нејзината дупка и непречено вагината приклучи се драги на нив. Јас careened надолу нејзината тенка фустан со мојата слободна рака и почна да убави гради мачкам Карина е. Нашите фарми и брадавиците беа трнлив со возбуда и кога се наведна напред и лижеше во нив Карина стенкаше со задоволство. Ја турна надолу на грбот и го стави јазикот на нејзиниот малите и почна да ја лиже во брзо темпо. На јазикот помина над неа влажна пичка и јас дупчат тоа длабоко во дупката. Таа вкуси солена, но свежи и возбудливи. Carina зграпчи за главата и ја стегна моите усни да ја сексот и straddled нозете толку тешко како што можеше. Нејзиниот здив беше во мали подсвиркване шок меѓу компресирана усните и јас го почувствував нејзиниот motjuck дека таа имаше уште долго да живее.

Јас ја раскина одјаваа од нејзиниот стисок и застана помеѓу нејзините нозе, освен и фокусирани мојот мачна петел против презаситен од пичка. Јас си ги раширам гениталиите со една рака, а потоа јас го застрелал остана во влажни со остар удар. Carina вчудовидено праша кога таа се чувствува неговиот петел изоре во неа дното. Сè уште бев подолго време пред да почнам да и го ебе брзо со силни шокови. Возев мојот петел во и надвор од неа добро подмачкана секс на високо темпо и Карина заблагодарени секој пат кога од акциите беше на дното на пичката. Во аголот на моето око видов дека Миа беше на рака со главата одмара на лактот и го гледал ни со камата. Гледав долу меѓу моите нозе и гледавме како курот испукана и во потечени лабиите на Карина е. Тоа удри гласно како да нашите гениталии се исполнети и пот избувна на моето тело. Јас извади Карина за некое време и нека ми јазикот уште еднаш играат во fittans сите огради и околу чувствителни клиторис. Carina ПЕП на horniness и станав од нејзиното лице влажно со секс сок и го уште еднаш мојот мачна петел исчезнуваат во неа дупчат-истрча.

Јас само би можеле да се направат три juck пред Карина дојде. Врискала и залепи за мене и го погодиле членчиња на мојата пот масна телото и живеел надвор неговиот оргазам. Ја заебана безмилосно, и можев да почувствувам пичката падна на мојот удел во оргазмички грчеви, додека нејзиниот газ одбиени на земјата на мојот удар. Зафат Карина за мене стана полабава и полабав и конечно таа објави доста време и беше исфрлен од под мене и како мрмори за себе. Продолжив да пумпа во неа вцепенен тело, но почувствував дека морам добар начин да се оди пред мојата конечна. МИА постават уште и гледаше во нас, сега таа имаше раката меѓу нејзините нозе, допирајќи светло на нејзиниот гол секс.

Јас извади Карина, а во режија мене кон Миа. Без збор ќе ти запиша во текот на неа и во режија на неа во еден клекната положба. Зедов нивните стојат зад неа и гледавме како пичката се уште се капе со сокови. Зедов цел во глансот и ја стегна тоа против гениталиите, кои се разделија и отстапи место на беспомошна петел. Полека ми се наметнува мојот кур во пичка на Mia да беше доста дојде кога ќе се фати за колковите, а потоа почнав да ја ебе од позади. Со смиреност мека шок ја искачи и ми се сретна со сладострасна motjuck. Мојот петел се лизна сјајна и хард помеѓу непречено малите, кои дојдоа со петел во својата во и надвор движења. МИА стенкаше од време на време додека јас juckade во нејзината влажна вагината.

Carina погледна уредната кон нас и кога нашите очи исполнети, таа блесна малку со едно око. Јас му намигнав назад и да се потпре малку напред и го стави показалецот една страна против клиторисот на Mia и почна милува тоа со мали кружни движења. МИА испушти некаква молбена воздишка додека не се зголеми темпото на шокот и се наметнува мене понатаму во непречено пичка. Мали болната петел ме предупреди дека сега е нов оргазам доаѓаат. Стенкање МИА порасна поцврсти како на средниот прст појдов во неа малку пупка, и таа замавна со колковите да се запознае со мене во прекрасниот motjuck. Carina вовлече својот пат кон нас и легна покрај Миа и галењето емпатија целосно висат гради. МИА стенкаше гласно кога Карина со цврста рака замеси нејзините гради и целото тело беше вибрира со возбуда. Јас заебана сега со бесни темпо и телото на Mia беше фрлен напред во секое време курот удри пичката.

Се чувствував рака Карина дојде меѓу нозете на Миа, а сега ние двајцата го впери прстот нејзиниот чувствителни малку копче. МИА викна и ја фрли се напред на неговиот стомак па курот тетеравела надвор и трепереше во нејзиниот оргазам. Јас се фати за половината и влечат ја зад мене и гмечи мојот петел повторно и цврсто во место, јас ја држеше уште додека јас juckade мојот начин на нова порака. Стенкање МИА порасна погласно и пичка тесна околу мојот хард топки кои откриле и во нејзината топла дупка.

Патување започна во близина на задниот дел од вратот и darted како блескав топката над грбот и фрлаа себе си во полна сила надвор од пенисот, каде што експлодира. Се чувствував мојот оптоварување за кратки прснува преку пумпање курот во вибрира вагината на МИА. Јас ме притисне тешко во неа и се наметнува својата долу на земјата додека бев со кратки, мали удари се испразнија ми семе во својата темна дупка. Carina беше масажа мојот топки од позади и триење на секои сега и тогаш со прст против kukroten како да ми помогне да го испразните мојот товар во Миа. Јас grunted и умирам и појдов со кур во сега cum на Mia исполнет пичка, додека таа полека отиде куцам и лизгаше надвор од неа. Mia беше liggand стомакот и видов бел cum oozed надвор од неа полуотворени slidmynning пред бев со уморен воздишка, префрла врз грбот и се одмараа мојот уморен тело. Carina набиени заедно, од една страна и Миа се постават неподвижно на другата страна и се одмараа. Јас погледнав во синото небо и се насмевна внатрешно. Не, дури и во моите соништа порано во текот на денот, сум го сонувал ова, и тоа беше само во петокот попладне. Јас сега имаше малку планирање ќе остатокот од викендот за да стане вистински успешна. Токму кога си помислив дека мислата, ми се чинеше рака Карина е нежно затворени околу мојата флакцидна пенисот.

Коментар за последниот летен викенд на вилата