Диви Emelie живот, дел 3

Вовед

Недели беше сега се претвори во месеци и Emelie беше правилно интегрирани во дивиот свет што значи да се биде студент. Во меѓу партиите, таа успеа да ја извади точки кои таа се очекува да се земе и живот со Марија и нејзиното момче Андерс бил проширен во смирување на партијата коло. Emelie навистина живеел живот! Но сепак таа беше на начинот на кој официјално недопрени - сигурно би имало напредна snogging и вечер на тоалетот со Драган и Марија се гравирани уште е во рамките неа. Ако само што таа би се осмелил да ги преземе нурнува во некоја точка - таа неколку пати се е во ситуации со возбудени млади во двете земји и во пријатна средина. Но, секогаш се запре кога ќе се соочите во критична фаза - отколку што тоа беше Кристијан воспитување влевале крути лево. Секој пат кога млади рок-тешко студент се доближа до неа тенки гаќи таму каде што беше причина oskuldsmus жива вода зад влажни ткаенина, ја слушна пеење гласот на нејзиниот татко. Свенлив, таа го одби десетици топла млади мажи кои биле киднапирање сама во својот дом соба - ете, за нејзиниот беспрекорен розова глувчето.

- Божиќните празници Torment

Emelie се разбуди со почеток од дремка кога диригент извика на следната станица. Таа нанесуваат на спиење од очите и ги истегнуваа. Надвор од прозорецот од купето имаше снег облечени Småland минатото - таа самата признава во еден да одам. Jönköping област направени се познати повторно, иако таа не е била дома од август, кога таа привремено почна да живее својот живот во Упсала. Повеќето пати, родителите се јавил и сакаше грбот ако само за викенд, но таа отсекогаш протестираа студија товар и се избегнуваат патување дома. Таа застана кога возот се приближува на платформа - таа го смири нивниот облека, бидејќи надвор од животната средина таа се приближува. Работите беа прилично тесни алишта и мода свесен, но со една конзервативна пресврт. Нејзините фармерки беа светли и тесни - ново купени дизел, бела плете поло кошула во slimfitt Сепак, во една конзервативна тон, светло Timberland чизми и светла руса коса во конска опашка. А балансирана шминка кои не би биле нејзиниот татко - frikyrkopastorn - плукање сулфур околу нив. Жената го зеде торбата од преградата за багаж и завиткани во неговите мрачни зимски јакна (канадски гуска, за која таа позајмени од неа Латинска девојка Марија), возот почна да се успори и отиде до дебаркиране на крајот на превозот. Срцето е некакво брзо со нервоза - како таа може да биде на? Таа ја наслика една најлошото сценарио по друг за тоа како неговиот татко, ќе одат за ако таа облечени "slampigt и нечестивиот." Возот преминаа полека влегува на платформата и таа увид нејзиниот татко и мајка, таа се собраа на последниот од застој, таа зеде длабок здив и стигнува до крајот на возот. Со насмевка, таа отиде против неговите родители насмевка дојде до неа.

По невообичаено топло kramkalas дека не беше како нејзината конзервативна христијанско семејство. Иако нејзиниот татко држеше подолго од три секунди, а потоа одеше полека накај колата во сивата попладне. Emilie са послушно реагираа на сите прашања родителите сакаа да одговори - некои smålögner лизна неизбежно во одмор и забава беа дискутирани но Emelie се чувствува дека се уште не е важно. Таа веќе почна да си легнеш, па зошто да не продолжи со тоа? На патувањето отиде исклучително мазно, и кога нејзиниот татко се појавија на црвениот голема куќа и мракот почна да падне тоа изгледаше навистина идилична од таа си мислеше. Ова најверојатно нема да биде толку тешко, сепак, таа се чувствува. Тоа дури може да биде навистина убаво. Со светлина чекори тргна на shoveled време до куќата, пријатна светлина тесто е надвор од прозорецот и кога таа зачекори низ вратата можеше да го чуе Божиќ музика и брзи чекори нејзините браќа и сестри "надолу по скалите за да ја добредојдени. Тоа веројатно ќе биде Среќен Божиќ и онака!

- Ева во век знаци

Божиќ свечености во домот на семејството Emelie беше на прилично традиционален во природата - со мала разлика да многу време го поминав во локалната Слободен Црква. Од тоа Emelies татко бил свештеник и црквата "глава", исто така, на демохристијаните "силен човек во Градскиот совет, па таму беше многу истраги од љубопитни членови на општеството. Emelie уште се чувствува силна згрозување од парохискиот живот, тоа беше дури и засилен кога таа е дома, но таа молчеше. Сите од познатите готовина придонеси таа доби од дома секој месец финансиран нејзиниот лукс студентски живот во Упсала. Нејзиното семејство имаше такви немаат идеја дека таа, всушност, го зеде студент - таа беше навистина само придонес од татко на егзистенција, студија литература и забава. Се разбира, тоа не е во ред надвор од неа, но таа не се грижи - на слободен живот надвор од мали христијанска заедница во Småland привлечени и веќе ја маѓепсана. Таа се насмеа evilly внатре кога сватила дека нејзиниот татко и поголемиот дел од заедницата жители веројатно би го спомнал неа опсесија со Хин дупка ако знаеле нејзините мисли. Таа беше срам но внатре колку што таа уживаше неговиот двоен живот - само се задолжителни попладне масовно на Бадник кога целиот народ беше погодена, нејзиниот татко и неколку други мажи од општеството проповедаше и сведочеше на Божјото совршенство и собранието зборува во јазици за Исус величина.

Таа имаше уште од детството фалшифицирани неговата екстаза - уште од денот кога ја доведува во прашање она што навистина јазици беше за сите кога таа elvaårsålder не добие екстази како и секој друг. Кога ги спомна ова семејство се собраа за да се моли за неа и по еден ден, таа сфати дека единственото нешто што ќе ја направам одат преку адолесценција без проблеми беше да се игра со. Значи уште од денот таа имаше во секое време дека е време да екстатично јазици исцрпен и ги имитираа тие околу неа. Но, ова последен пат на Бадник попладне нешто се случило. Emelie беше истакнат шоу, која знаеше од искуството, таа исто така учествуваше во Зборувањето на јазици. На прво таа правеше како да не научи на начинот на кој таа секогаш, но нешто се случило. Кога таа со кренати раце и затворени очи, фали Господ во тоа несфатливо начинот на кој таа ги отвори очите.

На сцената - во предниот дел на говорница - каде што нејзиниот татко и неколку истакнати парохијани екстатично повикани корист на Господ, таа доби впечаток дека некој ја гледа. Таа продолжи да зборува со јазик, но се обидува да дознаете дали некој гледаше во неа. Таа не можеше да престане со својата "изведба", бидејќи тогаш луѓето околу неа реагираат. Таа продолжи да се фрли своите раце и Го фали Господа, додека нејзиниот поглед читав собирање на луѓе дојдоа на местото на настанот. Се разбира, таа застана под години, со своето семејство. Тоа не беше нејзиниот татко кој проверува дали таа учествувала во јазиците - тој беше зафатен со други работи. Кој тоа би можело да биде? Таа се чува подигање на рацете кон таванот и се додаваат зборовите течеше надвор од неа. Мислеше тој виде еден човек во задниот дел на ногата пред на сцената кои имаат очи, заглавени во неа. За жал, тоа беше повеќе во предниот дел на екстатично следи нејзиниот татко во Глосолалија и затоа го криеше. Таа се трудеше и погледна па кој што беше - тоа беше еден од црквата домаќините. Еден човек од триесет и пет години, среќно оженет, а не на oävet изглед - средна висина, мал град дебеличка но сепак убав со брановидни коса kanstanjebrunt. Ако таа не се сеќава во ред, неговото име беше Џорџ. До него стоеше неговата сопруга, исто така, екстатично учество во јазици и пофалби. Еден краток и заоблен жена со кадрава руса коса и убаво и да се соочат христијанската. Нејзиното име беше Елизабет - познат како Бети во црквата - и секогаш беше позитивен и хвалебен член на овци готвач татко Emelie на е. Очите Џорџ беа фиксирани на тоа Emilie и таа продолжи со своето учество. Од почетокот мислела нејзините очи беа на безопасен вид - ". Беше за вистински" можеби имаше откриено дека таа Но, колку повеќе таа го гледав, таа забележа дека никогаш очите откриле дека го видела. Тоа беше тогаш таа сфати дека тој гледаше во нејзиното тело!

Emelie беше во чест на ден носи ново купени фустан од една од паричната казна продавници во КПУ. Тоа беше долго, десно надолу кон зглобовите, и во светло црвена боја. Не на сите за разголено, туку конзервативна осмели доколку дојде до таков израз ќе биде дозволен. Во текот на овој таа носеше снег бела долга јакна што достигна до нејзините колена. Кога таа дојде во црква, таа го чуваше затворена со приложените појас и кога таа сфати дека Џорџ проверуваат нејзиниот доста како што таа ја наведна погледот и забележав дека на појас се качил и јакна отвори. На белата плете Cardigan беше сега е поставување дека зајакната нејзините тесни црвен фустан. Нејзиниот диња големина гради беа безбедно спакувани во ткаенина во бел градник, во спротивно тоа ќе веројатно очи на Џорџ се привлечени нејзините брадавици да се притисни на слобода. Таа се чувствува неговиот пулс побрза назад и очите што ја гледал, задеваат нејзиниот тајно грешен тело. Tingling сила дека таа е толку запознаен со се сега почна да се шири во телото. Emilie погледна насока Џорџ и неговиот изглед е дека фиксен врз неа. Betten, Џорџ русокоса жена, беше длабоко во јазици и не и најмала внимание на меланхолични поглед на нејзиниот сопруг по Emelie. Поради некоја причина дека на Emilie не можеше да објасни да одлета грешноста на неа без оглед на локацијата и времето. Со еден непречено движење, па таа се сведе рацете и рацете се отвори Снежана јакна за Џорџ сакала погледот. Таа ја држеше до тоа дека црвен фустан врамени во бела и нејзината фигура avtecknades јасно. На заоблени биста. Тесниот половината. Нејзините женски колковите. Тоа беше само неколку секунди, и кога погледна до Џорџ како нивните очи исполнети. Тој се насмеа. Брзо таа се повлече на белата јакна во врска со неговата задишан градите - нивните очи исполнети за една милисекунда и тие двајцата скокна. Тогаш тие победи и ја наведна очите и продолжи да се преправам tungomålsextasen - за сега знаеше дека не само што беше таа што го правел тоа.

На патот кон дома по сите civilities во црквата - седи во средината на задното седиште на автомобилот - таа имаше tingling чувство дека таа не навистина познат уште од таа замина Упсала. Таа молчеше во текот на целиот патување дома и на традиционалните божиќни прослави. Не груб или отсутни без резервирана во начинот на кој дознала кога пораснав. Па таа создадена нема внимание од страна на оган за време на дистрибуцијата Божиќ.

Камбаната кога застана полноќ, Божиќ Евангелието е читаат и браќа и сестри спие, па тоа беше време за кревет. Emelie рече добра ноќ на сите, го прегрна неговото семејство, но нејзините мисли беа на друго место. Таа отиде горе и во бањата, ја елиминираше забите ми, миени од неговата префинети шминка. Потоа, таа се лизна во нејзината стара соба и затвори ја вратата брзо. Собата е осветлена од Доаѓањето свеќа во прозорецот - топла светлина што омекна дури и повеќе од розова рамка на собата. Сè што изгледаше како кога таа се пресели надвор - nybäddat беше, се разбира, но сепак иста розова и бела постелнина.

На краток страна од креветот беше нејзината целосна должина огледало зад себе. Таа одеше до неа и ја погледна себе. Таа се појави бледо во темница Божиќ ноќ. Само месечината и доаѓањето светла се раствораат во соба. Нејзиниот убаво лице беше врамена со емисијата на руса коса - таа беше влажна на неговиот горната усна. Имаше трнење во неа. Со едната рака ја врзан појас и нека бела јакна паѓа од рамениците и да падне на подот во грамада. Нејзиниот тешките дишења направи градите наместивме под нејзиниот фустан. Таа би можела да се замисли брадавица вкочанетост преку градник и фустан. Таа полека ги разурнал патент во грбот и basted надвор од црвен фустан. Стоеше пред неа огледало облечена само во градник и гаќи. А бело градник во чипка, но push-up поради тоа што била да провоцира на христијанската заедница, и еден пар на појавување на бела малку каиш, дури и оние во чипка. Таа беше лесно со прстите од десната рака во текот на меки врвот - тоа вибрираше речиси во нејзиниот скут. Таа се стресов и купени местење до нејзиниот градник со левата дланка зад грбот. Таа испомешани надвор од неа, а исто така го објави на подот. Го погледна себеси во темна соба - во слабо светло - градите укине напрегнатост. Нејзините брадавици teasingly посочи нагоре како да се трудеше да се влијае. На градник го оставиле свој белег врз неа надуените гради. Emelie сведува на десната рака во внатрешноста на Мал совет камшик гаќи и шок застрелан низ телото како прстите го допре потечени малите. Таа не можела да им помогне, но притиснати брзо вашиот показалец меѓу пичката усни - леплива и лизгава прсти потона во долниот зглоб. Таа се виде во огледалото - поглед фиксиран само како Горан втренчи погледот во неа порано за време на службата.

Таа веќе беше rödrosig на horniness на образите, устата половина отворен и за рака почна полека да се фаќа за потечени клиторисот кои направија се повеќе потечени да ја влажни дланка. Додека обработка на нејзиниот роговиден секс се случува, таа почна да работи на неговите гради. Со левата рака таа го прегрна својот дрзок млади гради понекогаш е тешко, а понекогаш и цврст. Таа кружеше неговата показалецот во текот на брадавица на наредната секунда се повлече и стискаш на брадавица помеѓу показалецот и палецот. Таа зашиени цврсто на потечени брадавиците - брадавиците стана горд и upprosade на лекување, додека таа притисне на средниот прст на долниот зглоб, како и. Секако, таа се уште беше тесна, но тоа ја поткопа надвор од неа како никогаш порано. Horniness кој се претвори во црквата висеше на а таа почна да и го ебе потечени Mutta со бес, таа ретко се гледа. Нејзините мисли се со црковните вредности Горан - тој го направи истото со себе во моментов? Галењето петел и fantasized за ќерка на свештеникот, или можеби тој заебана неговата сопруга Бети, но fantasized за млади тело Emelie е?

Разкрачвам нозе пред огледало со гаќите на уште па таа нека прстите одат на коренот на темпото што го направија процесот да биде тивка тешко да се издржи. Но, со левата брадавица во хард nyptag - добро подготвени - притиснати себеси назад против неа клиторис со проширена прстите и на оргазам навива над неа без милост или предупредување. Таа клекна на колена со потежок ударот, пичката влечат заедно во конвулзии во неа и таа ejaculated во изобилство во нивните бели апостолки. Таа гризна едната усна да се чува од плаче и паднал на стомак на килим во неговата стара соба. Таа не беше да размислувам за тоа, тогаш, но ако некој ја отвори вратата била straddled со еден на сопствените uppknullad пичка едвај скриено од страна на нејзиниот жива вода камшик.

Потоа, си помисли таа и самата се помоча, но сфатив дека тоа мора да е поголема серија на она што таа и 'бликаа надвор со Драган и Марија. Ја спушти раката во неговите усни и вкуси нејзините сокови. Таа се тресело. Таа се искачи на клекната положба и ја погледна себе си во огледалото. Градите укине интензивна. Што беше тоа што се одржи на нејзината душа и покрај тоа? Таа стана и отиде во кревет и како и обично таа ја прифатил нејзината ноќница, која беше под перница. Нејзината мајка не сме заборавиле да ставиме на бела ноќница овој пат било. Emilie соблече нејзината влажна камшик и ги избриша сувата меѓу вашите нозе со нив. Потоа зеде на себе белата ноќница и запиша во кревет после ги крие своите гаќи во неговиот багаж.

Таа заспа многу брзо таа ноќ. Јас сонуваше, исто така, ...

Уредникот коментар:
Божиќ настани можеби ќе го привлече читателот, да се продолжи.

1 одговор на "Диви Живот Emelie е, Дел 3"

  1. рекламата:

    тоа е неверојатно секси со мали секси транспарентен камшик пишувам повеќе за работи, и не постои човек кој може да ја собори и работи во петел во Emelies роговиден пичка .....

Коментар дивечот Emelie е, дел 3