Диви Emelie живот, дел 2.

Вовед

Коридорот сертификати беше многу успешна и Emelie дошол на многу добро со оние кои седеа преку. Марија печени пандишпан и го покани да имаат чај и кафе - тоа беше очигледно некој вид на ротациона основа, и секоја вечер во неделата, тоа беше пак некој да застане за кафе. Оваа недела, повеќето од оние кои живееле долж Коридорот учествуваа - пет плус Emilie себе. Очигледно тоа не беше често дека тоа беше повеќе од тоа, но Emelie чувствува веќе дека петте таа се сретна изгледаше убаво и всушност прилично интересно. Тоа би било Марија и нејзиното момче - навистина симпатична дечко кој се викаше Андерс и се појави да се биде малку на кловн, висок афион дечко со обоена црна коса, наречен Магнус, Ева голем бучни жена во триесеттите години кој ќе стане наставниците во училиштата, и така рок девојка Tova русокоса и предизвикување на фински девојка. Тоа би било лесно да се разговара со секого и Emelie веќе знаеше дека таа се допадна. Единственото нешто што беше негативно беше кога еден од другите во ходникот дојде hemrumlandes во 01:00 во текот на ноќта и луто blängt на шест деца, кој седел во кујната. На човек, или можеби човекот бил пијан, речиси 1,90 и со големите барут - тој имаше една стара носи костим на и мирисаше пушат кога тој Исчезнатото минато во неговата соба. Emelie почувствува дека се чинеше непријатно, но Магнус неа имаше смири кога изјави името на човекот е Јосиф, бил вечен студент, да прочитате некои курсеви, но помина поголемиот дел од времето заедно со уште три слични видови во ходникот потаму во куќата. Тука во ходникот, тој е очигледно најмногу за самиот себе. Кафе беше доцна и таа се сетив дека таму бил радост таа запиша во ново направени кревет.

- Новиот свет

Тоа беше три недели и Emelie сега е дома во градското собрание и нов град. Таа навистина сакаше Упсала и сето она што градот имаше да понудат. По регистрирањето на образование - религија научна програма - таа била на пат кон Småland нација да стане бруцош во земјата домаќин *. На начинот на кој таа го работи со Марија и нејзиното момче Андерс и тие на неа имаше убеди да се приклучат на Upplands наместо тоа. Тие тврдеа дека нацијата беше подобро, затоа што Андерс беше активен каде тој вети дека нема да се покајат. Emilie не беше тешко убеди кога таа сфати дека имаше повеќе да се добие од тоа со Марија и Андерс како што таа беше поинаку буквално сам во Упсала. Потоа тие отишле да се одмори и да заврши во гламурозен кафе наречен Вејн. По прв пат inmundigat кафуле Млеко биле седница за неколку часа и Emelie се чинеше дека таа почна да размислува за уште две. Марија беше од Упсала и три години постар од Emelie - 22 години - нејзините родители се дојдени тука во раните седумдесетти години од Чиле, бидејќи надвор од воената диктатура. Марија самата е роден и израснат во градот и се чувствува најверојатно повеќе како шведски од Чилеанци. Таа беше кратко - пократок од Emelie - и темелно curvaceous но во добро условен начин. Таа по професија неколку пати неделно, бил инструктор во салса и тоа навистина се чинеше. Emilie навистина можев да замислам дека во текот на овие тесни црна облека - поло маица и се водат фармерки - криеше добро слоевит најубаво тело. Бистата беше дарежлив и лебед на азил газ беше широк во кои се вклопуваат во начинот на кој многу латиноамерикански девојки се. Кадрави црна коса беше сјајна здрава и врамени тоа sunburned убаво лице повеќе од доволно и големи кафени очи лабава интерес кога Emilie ми кажа за неговото воспитување. Андерс беше како Марија Напротив, иако и двајцата беа среќни и клокотот со позитивна енергија - тој беше ниска и тесна, но со добро обучени мускули надополни против тесна црвена маица. Тој беше поцрнета и имаше кратка изветвена некласични фризури и се чинеше дека секогаш има насмевка на рака - па дури и шега. Неколку пати сум речиси Emelie грчеви откако тој наместивме од коментари во врска со животната средина или изјави анегдоти од неговиот живот. Тој беше постар од Марија - 28 години - и не само што беше активен во Uppland народ, туку и техно диџеј. Неговите зелени очи се појави да биде затемнето леќи и одново го fipplade со прачка дека обетка на јазик. Тој, исто така имаше едно продорно неговата долната усна која беше Emelie постојано фатени со очите. Од fikan тие биле неразделни - секој ден го помина време на тоа, тоа беше во нивната соба, пред некој филм на ТВ, во текот на кафуле или во еден од сите места беа достапни. Во текот на овие три недели, Emelie имаше време да се доживее она што таа го нема дури и бил во можност да дојде блиску. Меѓу другото таа зборуваше за секс со други од неговиот сопствен имагинација, журката нивниот начин преку цела ноќ и да стане raggad на од страна на повеќе момци од таа може да смета. Таа живееше живот, но, исто така, подразбира дека сте морале да бидат внимателни каде што и најмала грешка брзо би можело да значи дека таа може да се влезе во неволја. Како и да е, таа се јави дома секоја вечер и увери на неговата загрижените родители дека таа е секако добро однесување и студирал внимателно - ако тие само го знае!

Таа ноќ Петок - три недели откако таа пристигна во Упсала - тоа беше време повторно да поднесување на испитувања оваа недела зад нив и да си одат надвор во дивината ноќен живот кои, всушност, постоел во месноста. Emilie и Марија седеше во Андерс и нејзиниот заедничка соба, чекајќи за него. Тој имаше, како и обично е управувано отиде да купи пиво во магазин за алкохол во Stenhagen - овој пат без протест кој беше необично. Emelie дружев на нивното кревет, додека Марија била во бањата и насликани себе - вечерва тие ќе одат на една од места на "обичните луѓе". Андерс ќе играат евиденција со еден пријател од Стокхолм на Павле. Тоа се очекува да биде многу луѓе кога нешто што беше толку необично како место ќе остане отворен додека четири наместо на две. Да се ​​влезе, тие мораа да бидат таму на почетокот туку затоа што Андерс беше да се игра така што тие би можеле да тивко förfesta во нивната соба, како и обично - тоа беше речиси стане традиција. Emelie беше облечен во целост за денот ново купени облека - таа помина во текот на три илјади долари во последната недела само за облека и поголемиот дел од него денес. Марија и таа отиде на бизнис целиот ден, а сега таа седеше сосема nyekiperad на кревет, додека Марија доби подготвена. Emilie имаше долга руса коса во опавче и ретка шминка и да ги истакнуваат нејзините усни усна сјај. А светло сина tubtopp од Filippa К (без градник во текот) и еден пар од сјајна бела водат панталони на истиот бренд. На нозете ново купени (и скандалозно скапи сигурно имале нејзините родители gormat) светло сини патики од Најк. Во мојот панталони, таа имаше за прв пат пред неколку скапи гаќи од таа си помисли постоеле - бела джапанки во транспарентна ликра - и особено кога имаше толку малку ткаенина! Тоа би биле Марија, кои ги избра и Emelie воопшто не се осмели да протестираат, и покрај јасно фронт, и минимална стринг што сега лежеше помеѓу нејзините фирма луковичен задникот. За среќа, таа отиде со Марија за неколку обуки и solariesolningar па таа сега имаше телото дури и тен. Тоа беше возбудливо да седат каде што седеше со нова облека можеби малку голотија, но она што сакаш да кажеш на слобода да го направите тоа победи повеќето од срамно чувство.

Од стерео ораторство П3 танц и таа пијат пијат Марија се меша. Собата беше пријатна и мирисаше силно на темјан и единствената светлина доаѓа од три лава светилки, кои беа стратешки поставена во собата. Emelie чувствува повеќе од таа некогаш во неговата целина деветнаесет години живот. Основа на денс музиката е огромен од Андерс стерео но тој не беше ништо во споредба со она што срцето Emelie беше кога телефонот налутено го собори тихување.

"Ќе ви одговорам?" Извика Марија од бањата.

"Океј ...", рече Emelie и крена телефонот. "Со Марија и Андерс ..."

"Еј Emelie е Андерс - имате забава?"

"Да, но тоа ќе биде позабавно ако си дошол тука, се разбира ..." се насмевна, и се чинеше дека таа беше среќен да разговара со него.

"Значи помине ..." тој звучеше задоволен.

"... Со повеќе да пијат се разбира!", Се шегува Таа и се чувствува среќен.

"Само да мислам дека тоа беше нешто слично ... Имате Марија таму?" Слушнале Таа што тој се насмеа.

"Oki - чекај втора тогаш ..." Таа крена ресивер од неговото уво и извикуваа "Марија ... тоа е Андерс!"

"Ќе ..." се слушна глас мазна Марија од бањата и Emelie слушнале таа исклучен чешмата.

Кога Марија дојде надвор не знаат Emilie каде што беше во фокусот на вниманието - таа беше само носи пар на минута црно камшик. На маслиново боја тело, таа може да се замисли, кога тие биле и обучени, но никогаш не видел - Мери беше добра и колковите се широко, а над нив, таа имаше тесни половината. Задник - кој беше награден со црна stringen - испакнати круг надвор и беше во најблиската совршена. Emilie не можев да се помогне - Зошто не - но, неговото луташе до градите на Марија. Тие беа големи и имаше малку на надземни но изгледаше поинаку солидна - Emelie проценува од нив да бидат веројатно Д-купот. Нејзините брадавици се од една поголема битка, нашите фарми поголеми од две пени монета со пупење мали биберони и тие имале темно кафеава боја. Нејзината коса беше ослободен и нејзиниот убаво лице алармирање имаше стилски шминка. Нејзиното тело беше инаку многу тенок и Emelie вцрви како што таа го подаде телефонот со неа.

"Да, тоа беше Марија ... Здраво мед - како е тоа се случува? Океј ... mmm ... во ред ... "

Марија беше одење напред и назад во собата пред Emelie кои не знаат што да прават. Таа не е лезбејка - се дури и не е со еден дечко - но поради некоја причина таа не можеше да им помогне, но се погледне во тело на својот нов пријател. Марија се движи малку на музика и Emelie се чувствува дека е топло на образите - нејзините очи беа извлечени повторно и повторно на Марија лулка големи гради и нејзиниот круг латински газ. Таа беше срам, но не можеше да одолее.

"... Океј околу половина час потоа? Океј, ние вели така, а парите е доволно нели? Добро, тогаш ќе се видиме наскоро ... бакнеж ... бидете внимателни! "Обесени Марија нагоре.

"Тоа што треба да биде толку тешко да се тргуваат на систем ..." бараа помош пелтечеше Emelie напред, во обид да се прикрие дека таа се загледа во тело на Марија во текот на повик - таа го испи последната чаша. Марија почна да ги собереш облека од агенција која застана покрај креветот со грбот свртен кон Emelie - поради некоја причина тоа беше вратен нејзиниот поглед на телото сопруга на curvaceous Чиле е. Неговиот поглед се лизна неа тенки боси назад во однос на изобилуваат со долниот дел на грбот и тенок појас, тие широки колкови и круг испакнати задникот беа усовршени од страна на тенки, тесни низа во стринг panty. Марија наведна додека таа праша дали сака уште еден пијалок Emilie. Црна низа се протегала меѓу нив фирма задникот како што таа се наведна, и Emilie видов едвај скриено нејзиниот круг Чаби глувчето - ткаенината беше тесна против срамната коска, но отиде до линија пред глувчето беше покриен - Emelie проголта тешко - Марија се пресели лесно, додека таа е вкоренета во долниот фиока на фирмата и очите Emelie беа заковани на на Марија - виде, бидејќи од нив минимална каиш panty неефикасност да се покрие целата глушец кој таа немаше коса. На тенка црна мозок беше меѓу нив Чаби мазна musläpparna на начин кој на Emilie никогаш не го видел. Таа се вцрви како што таа фатени самиот загледан до помеѓу нозете на нејзиниот нов пријател - погледна надолу - моето срце биеше двојно време во градите и нејзиното дишење стана тешка. Виде дека брадавиците одговори, и го привлече жестоко против тенка сина ткаенина tubtoppen - таа се обиде да ги скријат, бидејќи тие беа дарежливи, и се срамеше од него. А познато tingling помеѓу нејзините нозе значеше таа мораше да се брза да се мисли на нешто друго, кога чувство често доведе до малите надменност и на влага се шири. Таа расчисти грлото и одговориле дека тоа би било убаво да се напијам нешто.

Grogg беа стана се повеќе и повеќе, кога Андерс дојде дома еден час подоцна со две шишиња Фински - А на Rose вар и три шишиња на овошје газиран сок. Emelie забележав дека Андерс и Марија разменија знаејќи изгледа кога тој се повлече низ вратата и по што Го даде на палците нагоре продолжи пред-партија. Имаше повисоки од вообичаеното расположение и повеќе од еднаш исчезна Андерс и Марија во бањата и ги остави Emelie сам. Од пијалакот течеше и така се во отворениот напуштат - тие се зборувало како што е вообичаено за сè под сонцето, но Emelie ја одржа својата загледан во Марија длабоко во внатрешноста. Андерс беше, исто така, тој nyekiperad и имаше тесни црни маица со психоделичен ПВЦ неон-прес, црна пластика панталони со повеќе патенти и сосема нов патики. На изветвена коса беше уредно во секој правец и тој беше полошо кутија од вообичаеното. Марија беше облечена во навистина краток намалување на snakeskin ткаеше беж фустан во некој вид на пластичен материјал и високи потпетици - Emelie никогаш не видел таква провокативна облека за вистински порано. Светла тесни Змиска кожа беше совршена околу телото на Марија и црна кадрава коса виси надолу над грбот. Emelie беше силно затруени кога влегоа во такси и возеше во градот во 11:00. Откако во него беше преполна со луѓе и по мала помош од стражарите, тие Андерс, Марија и Emelie би можеле да се фаќате за кабина DJ долу. Таа имаше простор за седење со маса во собата и има простор за Emilie и Марија. Андерс застана во кабина со неговиот пријател Џејк додека Марија презентирани Emelie за оние кои седеа околу мала маса. Emelie веќе беше толку пијан што го заборави она што се нарекува секунди по се цитирани за неа - таа успеа да се утврди дека тие биле хип околу осум видови, од Стокхолм - пет момчиња и три девојки. Подобро беше таму кога Андерс и Џејк склучува договор со сопствениците и имаше слободни духови цела вечер. Вечерта продолжи и во исто темпо и бесен на Emilie танцуваа и се напи како да е последниот ден. За тоа ти не треба да спијат во деталите на грмотевицата basslines, clattering звук теписи, светкави strobe светла и ласерски зраци во симбиоза со мелодии па ние се повлече на ѕвончето неколку часа.

На девет триесет и пет наутро излегоа на банда, кој бил околу претплатени маса отиде да продолжи на партијата во стан во центарот на градот како Џејк позајмени. Emelie беше до сега толку пијан што тие негативни аспекти на алкохол направија своето присуство чувствува. Таа се сопна на скалите, spluttered и се чувствувал болно. Марија по неа во купатило и седна липање како што таа се наведна над тоалет. Се срамеше нешто страшно, но Марија увери дека не постои опасност - Emilie да ù ја ставам главата на скутот на Марија додека таа седи во бањата. Таа ги затвори очите и се одмараа на болната глава. Тоалет Вратата се отвори и погледна во Андреј.

"Што е со неа?", Праша тој, но речиси се удавил со тропање и музика од станот.

"Не е толку добро ...", вели Мери со благ глас.

"По ѓаволите" здодевни - можеби и ние ќе ја однесе малку "?

"Ти надвор е" на вашиот ум - не ќе покаже која било од дека постојат. Знаеш што таа доаѓа од позадина ... "Марија свика луто.

"Знам, но таа ќе се чувствува на мочаат утре и сакам да биде со нас овде. Патем, ќе луѓе сакаат да го користат тоалетот ... "

Emelie сфати и покрај тоа што пијан што на две помисли дека таа беше заспан и погледна нагоре.
"Што сакаш да кажеш за нешто ... кандидатурата на ..." таа пелтечеше и ги трепна Сино очи.

"Ништо не на сите - што спиеја ...", вели Мери нежно милував нејзината фер коса.

"А Марија ...", се обиде да Андерс.

"Не, реков ... не постои ништо како што ..." таа свика.

"Ајде сега еј" ... јас и може да одлучи за себе ... "Emelie стана и седна на тоалет. Го погледна Марија кој гледаше во Андерс - кој за возврат ги крена рамениците.

"Океј, тогаш ..." воздивна Марија и Андерс snuck исклучи брзо да се врати со голема чаша сок од портокал. Тој го стави на шанкот, а потоа зедов еден мал јасно пластична кеса од џебот. Тој собрал некои од белиот прав со клуч и ја заниша го во сок стакло. Тој го предизвика со лажица, а потоа се протегала во текот на стакло за да Emelie.

"Што ... што е тоа за ништо ..." бараа помош пелтечеше Emelie.

"Тоа е ..." почна Марија.

"... Нешто што ќе направи да се чувствувате одлично!", Се насмевна и му намигнав Андерс и се насмевна нејзиниот најголем шармантна насмевка.

Emilie погледна на Марија за неа насока и се загледа во нејзините големи кафени очи. Таа изгледаше како таа мислев, но тогаш таа се насмевна.

"Само ... тоа е нешто што ќе направи да се чувствувате добро! Пијте што сега ... "

Таа донесе стакло во мојата уста и swilled во себе шип сок и предавање на стакло за да Андерс дека и тој се насмевна. Таа беше уште збунето а Марија стоеше и праша Андерс да престане. Таа snuck надвор, Андерс ја затвори вратата и се сврте на брава. Тој потоа паднал во кадата и гледав Emelie. Таа погледна назад и тие се погледнале еден со друг во она што се чинеше како неколку минути.

"Што беше тоа ... за вистински ...", прашува таа по некое време.

"Dope ... амфетамини ... но не толку многу - доволно за да нè штити од мамурлакот и гадење само ..." тој се насмевна. "Чувствувате подобро?"

Emelie чувствував после и почувствував гадење исчезна и глетката беше поостри од вообичаените. Имаше трнење во вашето тело, како кога имаше мравки во нозете - таа го погледна надолу и виде таа седеше со нозете широк, освен и ја потресе со десната нога интензивна. На градите укине нагоре и надолу и нејзините брадавици притисне тешко против светло сина ткаенина. Таа дојде на себеси со насмевка и погледна нагоре во Андерс повторно.

"Тоа се чувствува добро - asbra"

"Масти ... ајде да излегувам на други ..." тој се насмевна назад и извлече себеси од бања, отклучуваше вратата и ја одведоа во рака. Тие отидоа заедно и Emelie се чинеше дека малиот облак како што таа се лизна во големата дневна соба. Џејк и трите момчиња седат во кожени група околу голем стаклена маса - од звучници напредува со брзо темпо исто како и денс музика од Павле надвор од звучници и Марија, еден од момци и една девојка беше танцува диво на паркет. Emilie отиде на другите и почна да танцува со неа - мачна музика течеше низ телото и таа се чувствува дека е невозможно да стои мирно. Марија се насмевна и му намигнав во неа, кои го направија Emelie почна со кикот. Целото тело скокоткаше дека на задоволство и го препозна чувство дека ја исполни со она што го често се чини пред еден од неговите безброј оргазми таа изникнати во нејзината осаменост. Emelie беше добивање курот. Таа продолжи танцување, кога таа не успеа да застанете - половина час подоцна, Мери ја зграпчи и влечат неа во кујната.

"Мора да се пие вода ... инаку може да се добие дехидрирани.", Се насмевна Таа и дојде до голем чаша вода за да Emelie.

Emilie зеде чашата и го испи вода, но продолжив да го барам на Марија - телото имала, си помисли таа. Гледајќи во текот на заоблен тело и рече дека ако таа се машки, таа би сакал да имаат Марија. Тие потоа отиде во дневната соба повторно и Марија се лизна на каучот, заедно со оние што седеа таму и groggade. Emelie сепак, не би можело да донесе самиот да стои мирно, но отиде на подиумот повторно и нека електронска музика некакво преку нејзиниот млад тело погодени. Нејзините зголемени ученици беа привлечени кон партијата околу масата и инстинктивно на Марија и Андреј. Марија падна во Андерс колена и straddled него. Тие беа зафатени со изготвување на интензивно и Марија Лебедово поправка во Андерс коленото предизвикан нејзините тесни snakeskin фустан се лизна во текот на тркалезната латино газ и изложени до целото општество. Чудно, никој не чинеше да реагираат и да Emelie чувствува дека нејзините загледан можеби стана премногу очигледно. Свенлив, таа е затоа отстранета од дневната соба и во кујната повторно да се пие голема чаша вода. На масата седеа двајца мажи кои таа не ги видел во партијата порано. Двете од нив се погледна да биде од странско потекло, и се чинеше како да се разговара нешто важно, кога тие gesticulating интензивно и зборуваше доста гласно. Emilie отиде до лавабото, зеде една чаша и почна да се ослободам од ладна вода. Го погледна на мажите и видов дека тие беа во потрага во нејзиниот правец. Еден од нив - постар маж во, да речеме, на четириесеттите години со проседи краток исечени коса и сив костум - свика нешто да ја придружник, кој стана и си замина од собата. Emelie ја наполнив чашата и исклучен од чешма. Кога таа беше за да ја напуштите собата тој зборуваше со неа.

"Еј девојче - она ​​што е вашето име" Неговиот јазик бар јасно карактеристики на јужниот акцент.

Emilie сврте и погледна во него.
"Emelie"

"Дојди овде и да седнат и да разговараат со мене Emelie ..."

Han log stort och Emelie såg att han hade en guldtand som glimmade ikapp med en tjock halskedja. Vanligtvis hade hon nog undvikit att samtala med honom – dels av sin strikta uppfostran och faktumet att bygden hon kom ifrån kanske inte var av det mer invandrarvänliga av platser. Men just för denna skull – uppfostran och rasismen i hennes tidigare omgivning – fick henne att gå fram till bordet och sätta sig mitt emot mannen. Det och faktumet att tjacket faktiskt gav henne mer självförtroende än hon någonsin haft tidigare. Mannen sträckte fram handen och Emelie noterade att mannen även hade en tjock guldlänk runt handleden från vilken det dinglade ett litet krucifix. Hon sträckte också fram handen.

”Dragan heter jag – jag kommer ifrån Kroatien…” Han log brett. ”Så hur är det med dig…”

För att bespara er en mängd tråkiga detaljer om vad Emelie och Dragan samtalade om under den påföljande timmen så kan jag göra en snabb resumé. Efter att ha frågat ut Emelie om det mesta i hennes tidigare liv – charmat henne med diverse kommentarer – berättat det mesta om sitt land och sin sysselsättning som krogägare i Uppsala. Dragan hade kommit till Sverige i slutet av sextiotalet tillsammans med sina föräldrar för att de skulle arbeta på Volvo i Göteborg. Han själv hade – som han sa – haft lite problem med rättvisan men under de senaste femton åren hade han drivit krogar i både Göteborg och Stockholm – fast nu var det Uppsala som gällde. Han berättade att han var gift och hade tre barn samt att de bodde i en stor villa strax utanför Uppsala. Tydligen var det även hans lägenhet de befann sig i vilken han använde som övernattningslägenhet då han var inne i stan. Under dom cirka sextio minuterna som de satt och samtalade så kom flera ur sällskapet in och deltog – Emelie kände sig mer och mer som en i gänget då de flesta nu nämnde henne vid namn. Dessutom fann hon av någon outgrundlig anledning den medelålders jugoslaven en aningen attraktiv – vilket hon hade ytterst svårt att förstå själv. Men det var kanske hans annorlunda och otroligt öppna sätt. Kanske även drogen som pumpade genom hennes kropp men effekterna av tjacket började ebba ut. Hon hade ändå fortfarande hög puls och rätt svårt att sitta still. Dragan hade tydligen uppfattat detta.

”Så du verkar inte vara den där typen av tjej som säger nej va…” log han och blinkade med sitt högra öga.

”Ehhh…vad menar du?” stammade Emelie tillbaka samtidigt som hon kände rodnaden stiga. Hade hennes fascination och attraktion varit så uppenbar?

”Ja jag la märke till att dina pupiller är rätt stora, du har svårt att sitta still och ditt hjärta verkar vara på väg ut ur den där söta toppen…” skrattade han till då han förstod att hon tagit det på 'fel' sätt.

”Oj…du menar så…” hon kände hur kinderna hettade ”…nej jag är väl inte sån men…en kompis bjöd mig…” hon slog ner blicken och la märke till att bröstkorgen faktiskt hävde sig intensivt och att dom bh-lösa brösten under den ljusblå tubtoppen pressade sig mot tyget.

”Hur tycker du det känns då?”

”Okej…eller mer än okej faktiskt…ungefär som att allt är bäst i världen och att inget kunde kännas dåligt typ…” hennes blick var fortfarande fäst på hennes bröst. Dom hårda bröstvårtorna avtecknade sig tydligt mot det tunna tyget som knappt skylde dom alls – hennes urringning var mer än tilltagen efter kvällen och klyftan mellan brösten bar spår av små klara svettningar.

”Jag vet…” sa han och Emelie slog upp blicken mot honom – han log ”…tror du att du skulle vilja prova något annat någon gång?”

”Mmm…kanske…jo förresten det skulle jag nog…”

”Kanske redan nu i natt?” hans mörka ögon verkade hypnotiserad henne.

”…vet inte…kanske…vad då för något?” hon kände sig lite osäker.

”Jag har kola och E om du vet vad det är?” smålog han och förde ner handen i kavajfikan. Han plockade upp två små plastpåsar – den ena med vitt pulver precis som det Anders hade blandat med apelsinjuicen. Den andra påsen innehöll ett tiotal små vita och rosa piller.

”…jag vet inte kanske…” stammade Emelie medan hon stirrade på påsarna.

"Да тоа е до тебе се разбира ... дозволете ми да знам па јас наддавате. Мисла се преземат некои празни епови сега ако сакате да пробате. "

Emelie размислувале за тоа - сигурно имаше ефект од она што Андерс на неа имаше оставено темелно се позитивни досега. , Застрашувачки и тешко се фокусираше алкохол е издувана и се изгледаше јасна и Uplifting за неа. Зарем не би било возбудливо да се тестира, но со него? Само кога таа мисла идејата беше Марија во кујната и се завлековме до кујнската маса.

"Дали е ова ти е? Се прашувам само каде што ќе отиде! ", Се шегува Таа јасно" И ти ги исполниле Драган, гледам! "Таа се наведна напред, го целива во образ југословенска во двата образа. "Што правиш?"

"Не, ние седиме и само се зборува ... но јас мислев за одење во клозет - не одат со вас" одговора тој и брзо. Тој се нишкаше на две торби пред слатка Марија пржен лице.

"О вашиот ..." таа се смееше "... знаете како да шарм една девојка да дојде во тоалет вас! Се разбира дека падне кога ќе покани на старецот ... "

И двајцата смеевме и погледот Emelie беше привлечени назад на младите латински теме совршено тело. Тие околу колковите и тие бие гради - тие снажен нозе и вревата на гавраните коса - тие добро насликани усните и тие длабоко кафени очи. Таа беше толку убава мисла Emelie.

"ОДАМ?", Се насмевна Марија да Emelie кој беше киднапиран од неговиот восхит за секси тело на својот пријател.

"... Ehh ... Не знам ... можеби ... што мислите?" Таа бараа помош пелтечеше надвор.

"Можете да си јасен што сакате, но јас ветувам ќе се чувствувате уште подобро, тогаш ..." Марија и Драган разменија знаејќи изглед. Драган кимна со главата кон Emelie дека тој се согласи. Emelie чувствував дека ако Марија била со и не мислам дека тоа беше ништо посебно, па и таа, исто така би можеле да го направат тоа - од начинот на кој таа не изгледа како шутрак од земја!

"Океј тогаш ... се чини дека сите толку дебели можеби ..." таа наместивме од иако природата на современиот шведски како го слушна меѓу партиските членови не можат да се постават право во уста.

Заедно тие застана и излезе во ходникот, а потоа во бањата. Марија ја заклучи вратата зад себе и се спушти на столица. Таа седеше на работ на бањата и го стави една нога во однос на другите. Отчукувањата на срцето Emelie отидоа до кога таа сфати дека таа е повторно - истата вечер - дури и ќе се обиде нешто што најверојатно би ја неа се префрли ако нејзините родители дознале за тоа. Драган отвори бања кабинет и извади еден мал џеб огледало кој беше отворен испадна да биде голем како половина А5 хартија. Тој седна на колена пред тоалет, се спушти на огледалото и го извадил торба на бел прав. Emelie застана зад и го гледал спектакл. Почувствува морничав по целото тело не само што ќе tjacket ја прави трепери, но сега таа се случува да се обидат кокаин, исто така - заедно со средновековни Југославија и нејзината најдобра пријателка како што таа очигледно привлече надвор. Таа одмавна со главата и ги затвори очите. Таа се потребни за да се фокусираат на не препуштајќи му се на големо емоции добие превласт. Ги отвори очите и Драган беше изготвен шест бели линии на скапи прав на огледалото, кој беше на тоалет. Тој се протегала во текот на еден навива петстотини круни на Марија кои се насмевна и погледна нагоре во Emelie.

"Дојди и ќе ви покажам ...", рече таа во мек глас и седна на колена под тоалет.

Драган се пресели во вратата зад Emelie. Марија седеше костец и влечат тоа тесни фустан и нејзиниот пржен задникот била изложена - идеално дели од чипка-тенок каиш panty. Emilie седна веднаш до Марија, кои се потпираше напред со навива сметка во една ноздра.

"Што да се направи - го стави против една ноздра и опсегот на другиот - тогаш тоа е само за да шмркаат на патот. Земете длабок здив преку вашиот нос само! ", Се насмевна таа и покажа.

Таа го направи како што рече - се осврнаа цевка заедно еден од јажиња и го погледна повторно. Таа ги затвори очите и вдишува длабоко здив. Потоа, таа ги отвори очите и растегната преку сметката цевка. Пулсот Emelie почна да чука побрзо - кога таа доби белешка заниша раката и очите трепереа. Таа паднаа со очите на голем целосна гради Марија и видоа дека нејзиниот голем брадавиците притисне самиот тешко против сјајна snakeskin ткаеше пластични ткаенина. Emilie зеде цевка и го стави на носот - потпрен напред, го држи другиот ноздра. Се наведна и се приближува на училиште линија и пухтене брзо за тоа. На реакција на силна колумбиската дрога беше директно - не е стимулант, без чувство на печење во носот и мукозните мембрани. Таа фрли назад главата и привлече воздух преку носот. Неговите очи се наполнија со солзи во неа и таа почна да се сомнева дека ова е точно. Марија зеде цевка од нејзината рака и тргна две јажиња одеднаш. Emilie зеде длабок здив кога Марија трчаше над цевката повторно.

"Постојат твоите два останатите ..." прошепоти Марија со затворени очи.

"Но тогаш, Драган ..." прашував Emelie и се сврте главата.

"Не благодарам ... Не ги сфаќам дека надвор ... оди напред ... Ќе купи ...", рече тој насмеани, но нејзиниот поглед беше фиксиран на Марија оток само задник.

Emelie såg då hon lät blicken sjunka att Dragan hade stånd innanför kostymbyxorna. Han verkade smeka det genom fickan. Hon tittade på Maria som blundande böjde huvudet bakåt och drog händerna genom sitt lockiga svarta hår. Gud vad hon tyckte Maria var vacker. Sedan lutade hon sig ner och drog i sig först den ena linan och sedan den andra. Det brände återigen i näsan och nu smakade det även starkt i halsen men hon kände sig också redan uppfylld av värme och självsäkerhet. Hon slöt ögonen och slappnade av – kroppen var avslappnad och hon kände hur ett starkt pirrande fyllde henne – bakom dom stängda ögonlocken och framför ögonen flimrade regnbågens alla färger. Hon satt säkert så i fem minuter innan hon slog upp ögonen igen – hon tittade åt sidan för att möta Marias blick men där var ingen. Hon vände på huvudet och fick syn på Dragan och Maria. Dragan lutade sig mot den låsta toalettdörren och nedanför satt Maria på knä – hennes huvud guppade fram och tillbaka och Dragan höll en hand på hennes korpsvarta huvud. Hon sög av honom!

Emelies hjärta tog ett jätteskutt och pirrandet i kroppen tyckte sig koncentrera sig till underlivet. Hon reste sig upp för att se bättre. Byxorna på Dragan låg nere vid fotknölarna och Maria var fullt upptagen med att polera hans kuk – Emelie hade ju aldrig sett någon på riktigt förut så hennes blick studerade den noggrant då den gång på gång försvann in mellan Marias fylliga läppar. Den var rätt lång och grov – dock hade hon ju inget att jämföra med – den var i alla fall större än vad hon trott att en kuk skulle vara. Den var rätt så mörk och hade mycket förhud som Maria runkade över ett svullet glänsande mörklila ollon. Maria slickade vant längs det ådriga kukskaftet och sög in en av pungkulorna i munnen medan hon runkade hans kuk. Det var då Emelie upptäckte att Dragan inte hade något hår runt kuken eller på pungkulorna – hon flämtade till – för att sedan åter flämta till då hon såg att Maria med den fria handen smekte sig själv mellan benen. Pulsen rusade i höjden och Emelie drog omedvetet högerhand över sina bröst – det kittlade till i bröstvårtorna på henne och hon stönade högt. Dragan slog upp blicken och log samtidigt som han grimaserade av behandlingen Maria gav honom.

”Se där är du ju min blonda lilla vän…” han log och försökte vinka till sig henne ”…kom till Dragan nu…”

”…jag v…jag vet inte…” stammade Emelie samtidigt som hon såg hur Maria krängde ner sin tajta ormskinnsklänning och blottade sina fylliga brunbrända bröst – hennes bröstvårtor pekade hårt ut.

”Kom hit sa jag…” väste Dragan hårt och spände blicken i henne ”…nu har jag bjudit dig så nu får du bjuda mig!”

Emilie не се осмелуваат не ништо друго освен да оди до него. Таа трепереше над сите и нејзиното дишење е интензивна. Марија го крена погледот и се насмевна но се врати набрзо да си го цица неговата леплива петел. Таа застана до Драган како што тој стави рака на нејзините гради и ги милував надвор од бледо сино tubtoppen - нејзините брадавици беа болно на допир и таа даде воздишка на трнење сила coursing низ телото. Тој ја зграпчи и влечат полека ја tubtopp и нејзиниот отечени гради скокна надвор со нежно нишање. Таа погледна надолу и виде дека нејзиниот огромен розов брадавиците беа хард рок и посочи сталожено нагоре. Драган воздивна и исцеди еден меѓу палецот и показалецот. Emelie беше гризе нејзината усна како не толку да стон глас. Тој стегнат градите со неговите големи влакнести раце - стиснат нив - се повлече нив тешко брадавиците - а наскоро и беше стенкање Emelie се израмни со squelching Марија околу Dragans петел. Почувствува Рацете му беа стегајќи ги круг фирма зад која го испрати мали удари низ пичката и срамната коска. Драган Роналдињо на шок Марија на косата и извади ја соблекол петел - таа се бореше како светлина, како бебе добивањето шише земени од тоа - но брзо се откажал.

"Ти русокоса - седат на toastolen ... и ја соблечеш облеката ..." тој свика, и ја зајакна повторно очите на Emelie.

"Но ..." прошепоти Emelie слаб.

"Не, но ... се направи, како што велам!" Thundered Драган да се одговори.

Emilie погледна Марија кои се насмевна и кимна со главата кај неа да го направи тоа, Драган рече. Пулсот Emelie е спринтер но таа послуша кога го виде дека Марија даде согласност. На светло сина tubtoppen веќе помина околу половината и градите затегна сега achy слободно во топла бања. Седна на тоалетот капак и го чекаше што ќе се случи следно. Таа се повлече нејзините врвот надолу и излегол од тесни врвот, а потоа започнете одлепувате на белата водат панталони - беше тесна сјајна ткаенина се пресели лесно со нив во текот на снажен колковите и задникот оток и по клоцам неговиот нов Најк патики, таа седеше сега речиси сосема голи пред неговиот пријател и постарите на Југославија. Само транспарентен камшик гаќи таа беше облечена и таа се обиде да се скрие на срамната коска и веќе изобилство глувчето со мојата десна рака. Таа се чувствува дека е топло во лицето, веројатно, образите црвени со срам таа ги чуствуваше за прв пат речиси гола пред маж. Драган беше уште црна коса Марија цврсто во место каде што таа беше речиси сосема голи на подот. Emilie виде дека Марија тргна црната камшик гаќи на страна и нејзината избричена пичка беше целосно на отворено. Тие потечени малите беа малку, освен и покриен со проѕирен kåtsaft. Таа отиде како флеш од тело Emelie кога таа си дозволуваше нејзината десна рака незабележано поднесена против неа Монс Veneris. Таа беше hornier од кога било досега - делумно од страна на внесувањето на дрогата, но пред се од пенис во ерекција и нејзиниот пријател кој се изложени непотиснат пред неа. Полека почна да се притисне раката против влажни и kåtstinna клиторис како таа се чувствува на вашата дланка - дека од навика слегол до и ја стегна сега против верата ткаенина и извици, по контактот. Драган одржа тесни во косата на Марија и се врати и застана до Emelie. Марија се лизна зад себе и седел меѓу Emelies нозе само инчи од нејзиниот копнеж гениталиите. Моите мисли се натпреваруваа во Emelies разбуди черепот - што беше тоа што се случи? Таа погледна надолу и виде Марија погали помеѓу нејзините нозе. Драган повлече главата на Марија на неговиот петел повторно и ја затвори нејзината подготвени усните околу темно петел повторно. Таа ја потресе и назад како курот отиде во и надвор меѓу нејзините полни усни - нејзината големи гради fondled десната плешка Emelie и коленото, а таа не може да помогне во притискање на својата рака против влажни panty.

"... Ahhh ... вие ме цица Марија ... Јас сум секогаш мислев ..." grunted Драган "... Ти Emelie ... покажуваат сега влечење вашиот малото глувче ..."

Emelie winced кога ги изрече зборови. Hon låtsades inte höra men då han spände ögonen i henne igen lydde hon utan att blinka. Sakta drog hon av sig dom genomskinliga trosorna för att sedan snabbt lägga handen över det dunkande blonda könet. Hon kände tydligt hur dom svullna blygdläpparna var fuktiga och den hårda klittan låg nu bar mot handflatan. Tankarna snurrade vilt och pulsen rusade som ett X2000 – vad höll hon egentligen på med? Hon pressade handen mot den erigerade klittan och återigen gick det en stöt genom henne. Maria slafsade ljudligt då det blålila ollonet gång på gång försvann in i hennes mun. Under kuken hade det samlats försats och saliv och det hängde ett par trådar mellan den och Marias haka.

”…visa nu då…kom igen bruden…visa din lilla fitta nån gång…” grymtade Dragan med handen hårt invirad i Marias svarta hårman.

Sakta förde Emelie handen åt sidan och blottade för första gången sitt kön för en man. Det blonda tunna håret låg tätt mot venusberget och på blygdläpparna hade håret börjat klibba av hennes safter. Mellan dom perfekt delade yttre blygdläpparna stack dom krusiga inre ut och hennes stora rosa klitoris pekade längtande ut nästan en centimeter. Dragan log och nickade åt henne att röra vid sig själv – hon var inte sen att lyda honom. Hon tittade ner och såg hur hennes fitta öppnade sig då hon särade på benen – kladdiga och såphala delade sig hennes blygdläppar. Maria fortsatte suga Dragan men flyttade sig så att både hon och han fick en duktigt perfekt insyn mellan Emelies ben. Hon lät högerhanden smeka sig över det välvda venusberget – fingrarna smög sig igenom det blonda tunna håret och ner över dom delade hala läpparna. Hon rös till, bröstvårtorna reste sig än mer och dom rosa vårtgårdarna drog ihop sig än mer för att skjuta spenarna än längre ut. Hon hade alltid tyck att hennes bröstvårtor hade varit ytterst pinsamma men i det här läget så brydde hon sig inte. Pekfingret och långfingret smekte längs varsinn yttre blygdläpp – det dunkade i dom och kontakten med dom krusiga inre läpparna gjorde fingrarna kladdiga. Hon lät pekfingret cirkulera runt fitthålet och drog sedan fingret upp mellan de inre läpparna för att börja bearbeta den lilla klittkuken. Hon riste till och ju mer hon smekte sig desto kraftigare blev andhämtningen. Hon kände att hon antagligen inte var långt ifrån en orgasm, hon svettades ymnigt och droppar rann mellan hennes honungsmelonsstora bröst. Maria sög nu inte längre Dragan utan runkade intensivt hans bultande stånd mindre än en halvmeter ifrån där Emelie satt. Dragan grimaserade intensivt och böjde Marias vackra huvud bakåt bryskt. Emelie kunde inte låta bli utan la handflatan över sitt blonda sköta och fångade upp klittan mellan pek- och långfingret. Intensivt började hon 'runka' klittan mellan fingrarna – hon klämde om vartannat som hon juckade upp och ner och hon kände hur fittsafterna rann ur henne och klibbade tillsammans med svett hennes runda bak mot toasitsen. Med vänsterhanden kramade hon sitt högra bröst och drog hårt i den utstående bröstvårtan. Kroppen genomborrades av ett pirrande som gjorde att hon började krampa, med en våldsam stöt slängde hon huvudet bakåt och med vidöppen mun utstöttes ett ljudlöst skrik då orgasmen nästan knockade henne. Hon kände hur fittan drog ihop sig och hur det faktiskt sprutade ur henne. Dragan och Maria hade helt stannat upp och iakttog monsterorgasmen – Emelies ben var brett särade och fittan var vidöppen. Maria som satt mellan hennes ben fick en lätt dusch då den blonda frikyrkotösen fick sin första sprutorgasm – om än en mycket liten sådan – och det rann klar vätska nerför hennes vänstra stora bröst.

”Oh fy fan vilken liten hora hon är va?” stammade Dragan fram. ”Kom igen nu runka min kuk Maria!”

Maria fann sig och Emelie vaknade sakta till sans – hennes runda bröst höjde och sänkte sig i takt med hennes häftiga andetag och hon lät nu klittan slippa ur skruvstädsgreppet. Hon slog upp ögon precis i tid för att se hur Maria stressrunkade Dragans kuk och hur han själv grep tag iden och riktade den mot Emelies håll. Hon han blinka en gång innan kukhuvudet öppnade sig och en lång tjock vit stråle sköt förbi henne och träffade väggen intill henne. Nästa stråle – ackompanjerat med ett gurglande läte på kroatiska – la sig tvärs över hennes bröstkorg och de efterföljande hamnade över hennes ömmande bröst. Det kändes hett och hon kunde inte låta bli att dra med fingret genom dom vita strängarna av sperma som placerats på hennes unga bröst. Dragan pustade ut mot dörren och drog upp sina byxor och krånglade in sin slaknande penis innanför kalsongerna. Maria log mot henne då hon reste sig upp från golvet – rättade till dom svarta trosorna över den renrakade musen och fixade till klänningen.

”Du kanske vill fixa till dig lite innan du går ut va?” log hon.

”Mmm…” svarade Emelie tyst och sträckte sig efter dom genomskinliga stringtrosorna på golvet. Dragan låste upp dörren och gled ut tillsammans med Maria – Emelie låste om sig och torkade bort sperman med en handduk. Snart var det väl dags att åka hem tänkte hon då hon klädde på sig för att sedan återgå till festen utanför…

Тврдини. резултира

Уредникот коментар:
Även den här delen har publicerats tidigare, och i nästa del som publicerats tidigare kommer så äntligen förändringarna i historien. Det blir mer…

1 svar to “Emelies vilda liv, del 2.”

  1. рекламата:

    kuken stog som ett spett när jag läste om det lilla ludret, hoppas att det blir hårdare i nästa

Kommentera Emelies vilda liv, del 2.