Состанок во перална

Вторникот вечерта, на часовникот е 21. 30 и сте уморни после работа како што е. Тогаш треба да се на перење соба. Мора да се земе и мене купи машина за перење во станот. Се умориле од трчање од тука и да ја задржите тоа време.

Ставови и се прашувам кога ќе рака миење долна облека во пералната када. Вредности не ќе биде среќен ако се случи да се уништи еден машина со градник лак. Потенки долна облека е полесно и побезбедно да се мие со рака бидејќи машина rips право остро. Мој мал транспарентен джапанки и други секси долна облека можам да се справи со нежна рака.

Размислување за тоа како тажна е тоа што никој не може да ги видите тука слатка чуда на но јас сум премногу пребирливи овие денови. Не има момче, освен ако тоа ќе го направи во прекрасен човек со пристоен вредности и кои, исто така како секс. Можеби малку посилно. Сега не најдов љубовник кој е во право за мене или кои се изложени на доволно блиску празно место за да му се овозможи да биде малку издржливи. Тој им дава не ме малку влечење некој дома за една ноќ. Секако, јас безбедно да слета во домот на неколку оргазми, но обично човек е пијан и едвај може да го добие или има нешто друго што не е точно. Не, ќе имаат секс со еден дечко, може да биде некој кој има малку повеќе од неколку раце, јазикот и петел. Моите раце и играчки се слободни да ја заврши работата за подолго време.

Го чуе некој ставање на клучот во перална вратата и отклучува тоа. Зарем тоа не е изненаден бидејќи има алиштата во машината за сушење лево од последните миење време. Добра работа доаѓаат пред мојата машини се подготвени за да можам да го испразните своите алишта, си мислам.

"Добра вечер", рече некој од вратата, пријатен машки глас, јас се забележи. Е љубопитен и гледа нагоре. Еден дечко стои и исполнува до вратата. Изгледа убаво, светли очи и заразна насмевка. Тој ја гледа во мене и додава: "Јас се извинувам за да биде доцна, но јас заборавив на времето. "

Гледам во него и насмевки, "Во ред е, мојата машина не е завршена. "

Тој оди на кабинетот и да почне подигање на облеката виси таму. Почнува да се свитка и стави во перење кошница тој го донесе. Правилната дечко мислам дека и се обидуваат да престанеме да го гледаме него.

Тој го гледа, како што реков убаво. Понекогаш долго, кафена, дебела, кратка коса, или тешки или тенки. Само малку од сето тоа. На убаво очи и убава насмевка. Секој има среќа веројатно. Размислување, ако јас го видел на терен пред тоа, но заклучи дека не сум. Претпоставуваме дека тој има девојка и таа е оној кој мие поинаку. Имаат тенденција да биде така со површни момци, зафатен или рамнодушни.

"Извинете, но сте живееле тука долго?" Слушам се прашувам. Не јас да се направи, си мислам, но од друга страна, пак, се меша со добро да не се прашате. Може да биде малку социјални и зборува додека сте во иста просторија.

"Не можам да замислам дека сум ве видел. "Продолжување дека устата љубопитно прашувам.

"Не, јас живеам со некои пријатели пред неколку месеци, додека јас земам уште една разбира тука во градот. "Тоа е мојот прв пат користење перална на областа. Е запознаен со машина во стан, тоа е затоа што сум заборавил на времето. "Раскажување него во истиот пријатен тон, ме гледа додека тој разговори и перење пати во текот на овој период.

"Да, знам како е. Имам исто така, имаше машина за перење во мојот последен стан, можете да се добие малку расипан. Тука се како блиску до станот за да можам да се толку далеку, но ноќите како оваа би било убаво не мора да го снема во дождот и студот. "Дали сум да разговараат со додека јас се мијат алиштата.

Тој држи одобруваат и зборува малку за есеј што го прави кога тој заборави времето додека тој збира алиштата.

А човек кој може да се справи со домашни работи, додека тој зборува, не е лошо мислам дека саркастично.

Ние до сега, јас искапен во мојата долна облека и ќе ги закачам. во кабинетот како човек стои и зема се исперат. Па, тој не изгледа премногу срам од себе па тогаш не можам да се грижите за неа.

"Дали сте речиси завршена во кабинетот за да можам да се откажам?", Го прашувам љубезно.

"Да, само го зграби мојата последна работи тука и да ги преземат фен тогаш." тој одговара.

"Значи, подготвени! На кабинет е на располагање благородна девица ", тој објавува со gentlemanly мин и широка насмевка. "Не можам да им помогне, но се смееш на неговиот гест и Нигер убаво назад," Фала му на благородни господин. "

Зема со мене, мојата влажни долна облека во кошницата за алишта и почнува да висат со свртен со грбот кон него. На фен е веднаш зад кабинетот, па ние имаме не повеќе од неколку метри да се здружат во врати и решетки отворени.

Тоа е топла од печката и сега се отворени на фен, па јас се повлече од јакната и само облечен во тесни маици.

Висат мене за мојата виси на долна облека и се обидува истовремено да парирам на дечко па ние не треба да се судираат едни со други. Јас секогаш се стави некои дополнителна работа, да ги обесува на перење па јас не треба многу непотребни брчките подоцна. Многу ќе ми се јавите на педант (која ќе ги направи со другите), но знам што ми заштедува време подоцна. Не се нагласи колку перење веќе и стрес не е нешто што јас уживам во тоа.

Иако мислам дека Dodge и парираме прилично добар па ние се уште успеваат да удираат во нашите глави, кога јас станувам откако крена гаќи и тој наведнува да се стави нешто во нивната кошница. Јас загуби сè што на подот и ги зема мене на челото како гром. Ги затворам очите и се обидуваат да ме патување полека да ја поврати рамнотежата. Ја фаќа раката во мек но цврст стисок да ми даде поддршка. Тогаш тој се наведнува и го зема она што ние двете изгубени во несреќата, гледам во неговата очните капаци уште малку вртоглавица.

Слушнете слаба волк свирче и гледа нагоре да го видам како стои со малите, транспарентен камшик во раката.

"Тие беа вкусни, се надеваат дека вашиот дечко љубов гледате на тој начин. Тоа би го направиле во секој случај. "Слушам го каже.

Насочувајќи се повеќе нагоре и ги исполнува неговиот поглед загледан интензивно во рудникот. Моето срце прескокнува еден удар, но потоа почнува да throb во градите на нервоза и возбуда. Тој ја изразува својата рака за да ме со малку panty. Не можам да го помогне да стане срам. Мислев дека сум го запрел преземање работи пред многу години но јас се чувствувам моите образи се светат црвено, а срцето работи.

Тој сеуште е во мојата рака за да ме поддржуваат иако јас уште ја немаат повратено биланс за пред некое време сега. Чувствуваат неговата топла рака изгори кожата. На топлина се шири со остатокот од телото, на грлото, што е намалување на градите, на, на.

Топлината се чувствувам може да се должи на кабинетот, но знам дека тоа е детска лага за себе. Знам дека она што топлина доаѓа од. Се чувствувам малку срам пред овој странец, затоа што тој не знае што да носам на дното и дека тој, исто така, стои со моите гаќи во раката да отворам од. Тоа не помага дека јас, исто така, сосема голи под вашата облека. Јас соблече мојата долна облека и ја фрли во кошницата за алишта пред отидов надвор.

Јас не мислам дека ќе се стои тука со шармантна странец дечко со горење погледот.

Моите претходни размислувања за тоа како гладни Јас сум за шест и допир, се евидентни. Моите гради се договорните брадавиците заострување и да стане напорно. Мојот стомак заострува, топлина ќе се прошири и на пулсот во абдоменот. Почувствувај колку се влажни сум. Добра работа тој не може да се види дека јас сум размислување длабоко. Но, нејзините брадавици, тој мора да се види како беспомошна тие се во тесна врвот. Не може да им помогне, но фрли брз поглед надолу кон себе и да видиме како се чувствувам. Како тие да span на ткаенината. Јас руменило се повеќе и нема да се сретне очите повторно, но не можеше да одолее. Погледне нагоре и да се види дека неговите очи следи мојот поглед, тој го видел моите гради и не разбира како јас се чувствувам.

Сакам да го стори нешто, тишината, да ми дишење речиси престанаа, а по она што изгледа како засекогаш, вели тој,

"Не, не ми да се направи. Ако имате дечко или не, тоа е. Мора да ми прости, но јас никогаш не може да се затвори. " Тој гледа надолу и држи ја испружи раката повеќе за мене да ми даде кратка. Јас го земам во мојата рака и се чувствуваат моите прсти речиси добие шок на својата топла дланка. Тој ги отстранува другата рака на моето рамо. На правописот се откажат од малку, но срцето уште работи брзо во моите гради.

Јас, исто така се погледне надолу додека јас да речеме,

"Тоа не е важно, јас исто така се надевам дека мојот дечко ќе им се допадна, ако имав некоја но јас синглови, па си ја облекувам претежно за мојата сопствена волја." Насмеани и бара брзо нагоре во него пред Се свртев. Виси нив во кабинетот и да се обидат да се вратам, да ги обесува заврши остатокот но со несигурни раце и некакво срце.

"Вие, тогаш обично твојата девојка да се грижи за вашите алишта, но ви се чини дека навистина се користат за тоа поинаку." Знам дека ова е најлошото пикап реплики, но не ми е грижа. Сакам да знам дали овој човек има девојка или не. Тој почна да се разбира со тоа прашање, па сега сакам да знам дали имам шанса со него. За мојата сопствена волја Јас обично не иницира работи со момци кои се зафатени, тоа не е толку интересно да се мене. Тие треба да бидат неверни тие може да се најде некој кој не му е гајле, но јас не сакаат да повредат никого.

"Не, јас претпоставувам дека сум повеќе од еден континуиран сингл. Не се сретна секој кој значи доволно за мене да остане со. Јас мора да имаат некои високи стандарди само на љубовта и врските, но тоа е во ред, јас немам брзање. Јас сум само 29 години, така мислам дека има време пред мене. "

Јас сум малку изненаден од искреноста на него, но тие да станат уште поинтересни.

"Знам дека и се допаѓа во моментов. Јас живеев во врска поголемиот дел од времето на мојот живот, па сакам да поминат некое време со себе пред да ме врзуваат со нов партнер.

"Штета што не можат да имаат одредени делови на врската без еден. "Јас одговорив, гледајќи нагоре во него повторно со моето мало немирна. Неговите очи флеш да. Неговата насмевка дури и повеќе од немирниот.

"Како што?" Тој го бара. досадни, но со чудна полугласно.

"Па, знаеш, вечера, убав разговор, голема секс и така. "Јас се каже малку лекомислен. Овде сум за тајно да ја видам неговата реакција.

Моите раце се уште се тресам и моето тело е топла и влажна.

"Да, сексот е една работа, тоа е тешко да не се пропушти. Но, ќе може да има во секој случај. Ако ви се исполнат некој кој сака да игра малку и само да се забавуваш. "

"Да, но тоа не е толку лесно да се најдат оние кои сакаат да си играат со и исто така имаат ист вкус како себе си" Јас одговор назад со посериозни тон.

Тој нагласува многу лесно еден од моите шунка со раката како што тој минува. Јас се повлече во реакцијата, а моето тело светла за да насочува. Тоа е како сува гориво на попладне топла оган. Пламени одблесокот и се шири од желудникот во сите зглобови и мускули. Направи колена слаб. Стенкањето на внатрешноста, но гризе усните заедно, така што не избега. Фрлање поглед во неговата насока, тој ја гледа во мене со тоа поглед што гори и прави моето срце фунта потешко повторно.

Тој игра со мене, сфаќам а потоа малку изненаден. Да, да, две да играат таа игра мислам дека и да стане повеќе смел. Сега кога знам дека тоа е бесплатно, а јас не ќе биде полошо. Тој е заинтересиран и ми е тестирање, да се види колку далеку и да одам. Јас сум дефинитивно предизвика во него и немаат што да изгубат.

Одговара на "случајно" да ги избришете мојот тежок гради против неговата рака како што тој минува. Насочувајќи се повеќе нагоре во очи малку невини и вели: "OUPS!" Како што глупо и често овие може да биде само кога навистина сакате да го привлече вниманието на еден човек. Тоа е работа, тој гледа appreciatively во камбаната на уринарниот заглавувам, тесни врвот. Се смешкам, назад и се врати малку повеќе па вашите гради ќе биде повеќе до израз.

Тие се големи, тркалезни и прекрасна тешки. Брадавиците се уште е тешко и јасно видлива под ткаенината. Неговиот поглед се задржува на градите пред да барате во моите очи повторно. Сметам дека е не е тешко да се вратиш назад и бакнеж него и да побарам да ми се директно нагоре и надолу.

Како да го направите и после сè, на друг начин освен во порно филмови. Да, знам доволно. Сум ја видел толку многу порно филмови од сега дека јас веројатно може да се нивните мали "приказна". Ќе помислев дека тоа е одлично поттикнувајќи да се види вистинска хардкор порно и мастурбираат да. Нема си се откажал од себе да мојот интерес за еротика и порно, бидејќи јас бев единствен, и сметка за тоа.

Не можам да престанам да размислувам за тоа такво нешто. Тој се 'уште не може да остане тука повеќе од неколку месеци, па она што можам да го изгуби?

Додека стоев таму, во моите мисли и веларен тој одлучува. Тој го зема чекори напред и да ја зграпчува мене. А рака зад вратот, половината и добро поставени бакнеж на устата. Тешко, строго, барателот. Неговите усни се тесни и неговиот јазик игра на моите усни да ги отвориш е жестока. На гледајќи во мојата уста, играње со мојот јазик. Додека не стон гласно со сите емоции беснее во мене. Јас сум толку лесен дека коските се во пати под мене. Е благодарна за цврст стисок на мојот врат и половината инаку јас веројатно би се паднати на подот. Што бакнеж! Сакам тоа да трае вечно.

Знам дека неговото цврсто тело против мојата мека криви. Моите гради смачкана во неговата прегратка, додека тој притиска поблиску јас да. Знаете колку е тешко својот секс е кога ќе ги дотера својата колковите против мојата мека тумба. Јас се приклучат на него, туркајќи ме. Неговите раце бараат околу моето тело. Милува мојот грб, половината надолу над нејзиниот задник. Копаат во нив мека задникот и подигнете ме против неговиот препоните Се обложувам вашите нозе околу него и се движи кон својот колковите, стенкање.

Тој носи ме до клупата јас се користи да стојат и рака мијат. Врти ми на него и почнува да се милувам моите гради наместо нив сега одврзани раце. Јас сум стенкање на неговата напорна дланките и прстите кои се бараат околу нив и месете го безмилосно.

"Да!" Заблагодарени јас гласно. Ми се допаѓа сè посилно и особено моите гради се чувствува како ништо друго. Тој изгледа како да се разбере, бидејќи тој ги третира како да умее да чита мојот ум.

Тој бакнежи ме гладни повторно и гледа право во моите очи додека рацете успеаја да ми се симне мојата кошула и градник наоѓа закопчување. На слајдови од лесно. Тој изгледа запознаен со долна облека за жени. Не е ни чудо тој гледаше во кога ќе ја спушти слушалката моето размислување јас бев малку збунето.

Имам време јас не мислам дека повеќе пред тој да го закопа главата во моите гради. Притиска заедно со неговиот хард раце и игра со неговиот јазик над нејзините брадавици наизменично. Си го цица, nips лесно. Користење на јазикот да ги излижеме долго време па знам јазикот грубоста, во брадавици ќе биде уште потешко отколку досега. Тој игра со нив меѓу прстите додека тој стиска двете гради во неговите раце. Јас сум стенкање гласно и вреска кога ја гризе додека на брадавиците малку потешко, но можам да бидам со неа. Тоа го прави и малку ме боли, но е неверојатно удобно. Комбинацијата е болно, но прекрасни. Следниот пат кога ќе плаче само: "Да, jaaaa".

Јас сум hornier отколку што мисли е можно. Тој пушта на нејзините гради, вилиците назад и да натепа ми панталони наместо тоа. Прилепува навикнати копчиња и отвори летаат каде што открива дека јас не сум бил облечен било гаќи под моите панталони. Се чини да се сврти него уште повеќе за неговите очи се возбудени кога тие се погледнале во мене.

"Се сомневам дека вие не носат гаќи, не видов panty брифинзи. Затоа не можев да им помогне, но се чувствуваат над вашата прекрасна газ кога имав шанса. Една жена без гаќи се меѓу најсекси нешто за што знам, иако ми се допаѓа секси долна облека . Се надевам дека ќе се видиме во нив бев во некое друго време. "Не можам да им помогне, но повлечеме и да одговорат малку слабо;

"Да, јас ќе ги носат следниот пат"

Сакам мажи кои го преземе, јас сум толку уморен да биде доминантен, дека јас сум навистина бара некој кој само ќе го преземе и ми овозможува да уживаат.

Тој rips ми панталони брзо, и неговиот сопствен кошула. А убаво, умерено тон торзото се открива со само малку влакна на градите што исчезнува во корселе. Рацете се силни и доста мускулест. Сакам твоите раце и не може да им помогне, но се фаќа сите над нив. Повлечете го ноктите како што се ежи. Дали повеќе прсти низ градите и надолу низ стомакот, тој го влече малку кога ќе се пријде на папокот и корселе. На тави или згрози, претпоставувам.

Сега јас очигледно морал да го знае тој изгледа да се мисли пред да се одржи на моите зглобови и држете ги цврсто во место на клупата, тој клекна над мене и си игра со неговиот јазик над моите гради повторно. Се храниш од брадавица во устата еден по друг. Нека стане хард рок и завртки на возбуда. Боја траги на неговата плунка и надолу над стомакот и надолу кон стомакот. Јас звучи повеќе и повеќе. Ниво на тешкотија, да ми тивки и мирни, каде што половина лежи на клупата со главата одмара од ѕидот.

Јас нема да одам никаде, бидејќи тој е се уште моите раце во цврст стисок на клупата. Неговата жешка устата и јазикот достигне мојата Монс Veneris. Јас избричи бидејќи тоа утро, таа сјае сега ми сокови кои течеа од тој за прв пат влезе во собата. Јас сум така и нашата светла и јас ќе врискаат кога неговиот јазик достигне горниот дел од моите работи и да игра во текот на клиторисот. Мојот грб се протега лак на стимул. Го завршува и Ги отворам очите како што се чуваат затворени во текот на овој прекрасен тортура, за да видиме што е го преокупира.

Тој ме гледа и ми вели: "Сакам да ме гледаат, држејќи контакт со очите или ќе престанам да лижење вашиот, знаеш?"

Јас разбирам она што тој вели но јас не знам како може да ги задржи очите отворени кога тоа е толку убаво и сакам само да ја зафркнам твоите очи колку што можам да и ги знаат сите прекрасни нешта тој го прави тоа со мене но јас немам избор. Не сакам од него да продолжи, морам да.

"Да, ќе се обидам", одговорам со тешките дишења.

Секогаш сум поглед фиксиран на неговата, и се чувствуваат како вашиот јазик ќе почне да се погледне надолу преку отворот, скокотливи надолу. Јас се движи мојот колковите против неговиот јазик во многу мали кружни движења. Не може да престане, не може да седи мирен.

"Ти си многу влажна, тоа е мене, кој има направено вас, па светлина?" Тој ме прашува.

"Да, јас сум толку курот за вас, дека сум бил толку брзо колку што влезе во собата велам рапав глас назад." Да сторат повеќе, чувствувам неговиот јазик во мене.

"Ве молам дозволете ми да добиете повеќе. "Јас се молам скоро очајни сега. Тој е премногу бавен, дури и ако тоа е прекрасно, јас сакам повеќе, се дојде до него знам во мене. Јас немам самоконтрола на сите.

Неговиот јазик работи својот пат до мојата отворање и помогнам себе тешко и брзо сет. Не можам да ме држи веќе сега. Јас се држат до клупата, со рацете ми се кога се оди за мене. А брз и интензивен оргазам, откако е без секс за премногу долго. Тоа не презема толку долго да се врати од ова, тоа е брзо кинење што јас речиси себеси принудени. Тој изгледа малку изненаден, но, исто така, се забавуваа кога ќе се погледне надолу врз него по добивањето назад малку повеќе нормалното дишење повторно.

"Тие минаа брзо за вас. Можете да продолжите? "

"Тоа е брза за мене, но јас ќе добиете многу оргазми, јас ветувам," Јас одговори со опуштена насмевка. Јас сум среќен сексуално. Дури и не го стимулира клиторисот за тоа да се оди. Дали ви се нарекуваат "вагинален оргазам. "

Тој изгледа заинтересирани, и возбуден како што стои пред мене. Бакнувањето мене повторно, милувајќи моите гради, стискање, малку брадавиците. Сега најлошото исцрпеност помина по оргазам, моето тело почнува да се сврти повторно и јас ќе биде љубопитен за него и неговото тело. Пред бев далеку за моето задоволство да мислам на него, а не имаше можност дури и откако тој ми се одржа надолу.

Јас почнувам да го бакнува него. На рамената, рацете, половината, градите, нежно nipping на брадавиците. Своја страна да стон сега. Јас сум виткање и кршење на некои од нив, играњето со неговиот јазик. Моите раце гушкање неговата цврста газ. Милува на колковите а потоа до препоните. Bulan дека испапчен во фармерки изгледа ветувачки. Не можам да ме држи повеќе, без кинење со нетрпение до појас и почнува unbuttoning копчиња. Со некои тешки-поради тесни ткаенина, но успевам да ја добие својата мува. Тој носи боксери одоздола. Моите омилени, ако изберам, спортски надвор. Опсегот и тука.

Јас скок надолу од клупата и се повлече, панталони и boxerna. Дали интерес на хард петел кој се појавува пред моите очи. Наместо груб, униформа дебелина, малку поголем од normalkuk броење моето око брзо открија. Малку искривена нагоре. Не можам да им помогне, но седат на своите haunches, извлекувајќи назад кожичката и нежно лиже брзо на глансот да знаете како тоа вкусови. Тој стенка и зема стисок околу мојата коса со една рака. А малку пре-cum со нетрпение очекувам и јас ја лижат. Ќе отпуштање на знае јас го имаат истиот ефект врз него и неговото петел.

"Да, со вкус на мојот кур, тоа се земе во вашето топло уста", вели тој стенка.

Јас сум повеќе импресионирани сега. Го сакаат, да уживаат колку што ме натера да уживаат. Седам веднаш пред него на неговиот потпетици и нека вашиот јазик игра на глансот, цртање кругчиња и игра, дегустација, лижење. Собирање на плунка во устата за да се удави курот со толку тоа ќе биде мазна и лесно лизга во мојата уста. Им овозможува на плунката да се исцеди од глансот и одредување на на вратило. Дури и порно работа, размислувам за мојот horniness. Порно но практично, никој не сака да се погали сув. Тоа не ги обезбедува истите прекрасно чувство.

По гледањето на курот е опремен со плунка, јас го оставив се лизга во мојата уста. Den är rätt stor så jag får vara försiktig och inte skrapar mot med tänder. Låter tungan spela på undersidan av kuken och strängen försiktigt innan jag för in kuken så långt jag kan. Han står och tittar ner på mig med kåt blick.

“Ja, så ja. Ta den i munnen, så ska jag munknulla dig. Vill du det?”

Ja, det vill jag tänker jag. Det går en rysning av upphetsning genom hela mig av tanken. Jag vill att han knullar mig i munnen som en riktig slampa. Inte låter mig välja, bara tar för sig. Jag nickar lite försiktigt och ser upp i hans ögon så han ser hur kåt jag blir av tanken. Låter kuken glida in tills den slår mot gomseglet, då låter jag den glida ut igen. Ända ut tills spetsen av ollonet vilar mot mina öppna, våta läppar. Leker med tungan i skåran på ollonet, runt ollon och över strängen, retas lite. Runkar och smeker med en handen runt kukroten, och den andra försiktigt om pungen. Runkar hela kukskaftet ett par gånger och smörjer in saliven ordentligt. Det gör den ännu hårdare. Han stönar högt ovanför mitt huvud: “Ja, så ja”

Plötsligt samlar han ihop mitt hår i nacken i en svans som han håller med hårt grepp, tar tag om kuken själv och för in den hårt i munnen på mig. Jag håller på att förlora balansen av den överraskande manövern men han håller mitt huvud i ett fast grepp så jag trillar inte omkull. Jag har bara en hård kuk på väg halvvägs ner i halsen på mig, känns det som. Tappar nästan andan men han drar ut den lika fort igen. Jag andas in snabbt innan den körs in i munnen igen. Jag hinner inte svälja saliven som bildas och det rinner i en liten ström i mungipan. Trots att det är rätt hårt och nästa förnedrande gillar jag det. Hela situationen är så konstig men fruktansvärt upphetsande. Jag vill att han gör detta med mig. Låter mig få känna sin hårda kuk djupt in i min mun och ner i halsen.

Han stönar och juckar med höfterna när han munknullar mig hårt. Jag kan inte låta bli att smeka mig själv under tiden, mina händer är fria att göra vad jag vill. Han har hittat ett slags läge där han kan få in den lagom långt i min mun utan att jag tappar andan. Det är härligt att känna att jag inte har något att säga till om. Min ena hand går åter upp till hans pung och smeker, så hans njutning blir större. Min andra hand smeker jag min klitoris och våta springa. Stönar med hans kuk i min mun.

Hinner knappt börja smeka mig innan han drar upp mig i stående ställning. Lyfter upp mig på bänken och för sin stenhårda kuk mot min fittöppning. Låter kuken glida upp och ner i skåran ett par gånger och smeker klittan med det mjuka, stora, blanka ollonet. Blankt och vått av mina safter. Nu är det min tur att stöna högt igen. Jag är så kåt, vill ha hans sköna kuk djupt i mig. Han ser mig i ögonen, måttar in ollonet i öppningen, juckar försiktigt för att låta slidan öppna sig och pressar sakta, sakta in kukhuvudet. Det går lite trögt trots att jag är så våt. Han är större än jag trott och det tar en liten stund innan den har glidit in på plats så att han kan börja jucka längre och längre in. Jag pressar huvudet bak mot väggen och stönar, gnäller av njutning.

“Å ja, ja, Gud vad skönt. “

Känner hur den fyller upp mig, den är så hård och skön. Halvligger på bänken och ser det är lika skönt för honom som för mig. Vi njuter av varandras kroppar, värme, kåthet och kön. Vi är främlingar för varandra men vi kunde lika väl vara själsfränder för vi tänker lika och njuter av sex. Jag vill vara hans sexleksak utan att skämmas för det. Jag vill få känna njutning blandat med en viss smärta. Jag hoppas att han vill dela dom här sakerna med mig, om så bara för en gång eller ett par.

Han har pressat in hela kuken i sin fulla längd, känner hur den slår i botten av mig. Hade han varit lite längre hade det blivit problem för då hade det gjort ont men nu är det precis så att det är lagom. Kuken känns för han är så grov i mig men det är blandat med njutning. Kan inte hålla mig stilla längre utan börjar röra mina höfter mot honom, han tar tag om dom och ökar takten. Jag slår benen om honom men han för upp dom på sina axlar istället. Jag ligger på bänken och känner hans stötar djupt och hårt i mig. Stönar och gnyr av njutning. Tar tag om mina bröst och kramar dom så dom inte svänger så mycket. Han tar bort mina händer och smeker mina bröst, nyper, och smeker om vartannat. Jag vrider mig av njutning och ömhet i vårtorna. Det är en blandad känsla men den ökar min upphetsning enormt att jag inte riktigt vet var jag ska ta vägen.

Потоа тој се повлекува одеднаш надвор. Земете по моите нозе од рамениците, да заземе цврст стисок околу мојата половината и свртев така стојам на подот наведнување над клупата. Тој им овозможува на глансот да шмркаат моите влажни, топли fittöppning, ме иритира малку. Како курот како што јас сум, имам само една мисла, да го добиете тешко е петел во мене повторно и да го ебе се додека не е можно за нас и ние не можеме да направиме повеќе.

Јас juckar наназад за да се обиде да го донесе себе. Се смее ниска и држи ме назад.

"Ти ја сакате, сакате да се чувствуваат мојот петел во вас од зад?"

"Да, ве молам, работи во вашата прекрасна петел во мене," Дали јас се молам и пробајте залудно да се стигне до вметнете курот во мене повторно, но тој ме држи во тесна зафат.

"Сега сте непокорни, одговара на вас или би можел да се добие за да покаже кој е задолжен тука", предупреди тој во моето уво.

"Ве молам, дојди во мене повторно, ме ебе!" Бег и јас се молат во возбуда, додека јас се обидував да надничам ме лабава од неговиот стисок.

Ја фаќа одржи на мојата коса, виткање главата назад, држејќи моите раце се собраа на еден во брутална зафат. Знам како се совршено тече надвор од мојата пичка сега, работи малку долу на внатрешноста на нозете. Сакам она што тој го прави со мене. Како тој знае како да ме третираат, бидејќи јас ќе светлина.

Јас сум, gonna ве ебеме кога сум подготвен, тоа сум јас, кој одлучува, знаеш? Тој шепоти во моето уво во рапав, возбуден глас. Грицкање моето уво лобус, што е намалување во текот на вратот, позади на вратот. Хапе малку потешко па јас лелекаат за повеќе.

"Да, да, можете да одлучи", заблагодарени јас рапав глас.

Тој е само искра на оваа игра што јас разбрав во мојот шатор магла. Неможам да ги поднесам, сепак, целото мое тело е на оган. Јас се движи како во транс, стенкање и јачкавиот, но јас едвај свесни за тоа. Обидувајќи се да се движи назад кон него, да се чувствуваат неговите вкочанети петел против мојот задникот пред тоа се претвора во мене повторно. Тој изгледа го препознава тој беше нека одат на мојата коса, раце и месење мојот задникот. Погребува прстите во нив, дај ми некои дланка штрајк, па затоа викам на изненадување и тоа боли. Не боли директно, но тоа ми се врти околу дури и повеќе. Јас svankar се повеќе и се шири нозете додека јас се наведнувам понатаму, и ја забива својата гради на клупата. Тој хитови неколку пати со курот во моето меко задникот, извлекувајќи го во отворот, минатото на влажни отворање. Јас лелекаат, стенкањето, побара да го чувствува тоа во мене.

Тој има за цел во себе за курот против отворање и почнува полека да ја врати. Сакам да го брзаат, но тој тоа го разбира како што зафати колковите и чување мене во стисокот. Јас не може да се движи мојот карлицата на сите. Мора да оставиме се на него. Знаете како вашата кур лизгачка во и да се пополни ме повторно. Колку е тешко тој е, како е пулсирачки со страста во мојот мачна пичка. Лизгачки во сантиметри, на сантиметри. Се чувствува како засекогаш. Јас сум стенкање се повеќе и повеќе подалеку тој се впушта во мене. На крајот, знам колку тој останува, тој има хит рок дното повторно. Задржува совршено уште е во мене. Се обидувам да се чека со него, дишење силно и да ужива во чувството да се биде целосно исполнет со таква прекрасна петел и да го ебе овој човек.

Сега тој чека неколку секунди пред да ја преземе одржи на моите две раце и се наведнуваат наназад, премин преку назад. Чувајте се одржи на вените, па јас не се изгубат додека тој има супер стисок околу мојата колкот. Вади курот до целосна должина и да ја стартувате во еден удар. Јас крик директно од уживање. Се уште е тесна па таа се чувствува навистина во право, но бидејќи јас сум толку роговиден Се чувствувам само прекрасно. Плаче на задоволство во секое време тој ора курот на дното.

Тој почнува да ме ебе побрзо, со зафат тој може да ги задржи ме фати и да се поттикнат во брз, тешко и длабоко. Јас сум целосно исчезна од прекрасно чувство што се шири од мојата пичка и карлицата. Ги слушнат неговите брзо и гаден дишење зад мене. Тоа е толку прекрасно да се слушнат и јас juckar назад малку правење мали кругови со пределот на гениталиите додека јас да span мојот fittmuskler на неговиот кур. Слушнете како звучи тој глас со задоволство и изненадување. Нека одат на моите раце и подигнете ја ногата на клупата, го дофати за моите гради и продолжува да ме ебе косо од позади со рацете на моите гради. Чувствуваат неговата напорна градите против нејзиниот грб и да го слушнеме неговото дишење во уво. Грицкање во моето уво, шепоти роговиден работи за мене.

"Ти си толку убава, проклето што убаво гради" "Вашиот пичка е толку блиска и влажни совршено се вклопуваат за курот"

Јас не повеќе отколку што може да стенкањето, "Да, да сакам твоите раце, вашиот хард, убава петел" Ние бакнуваат еден со друг косо, невешт бакнеж во топлина. Ебеш јако некое време пред тој да крши. Со кур уште е во мене.

"Свиткајте напред", вели тој, ставајќи по моите торзото на клупата. Стисок околу мојата колковите назад и да се шири нозете повеќе отколку порано. Juckar во и надвор, потешко, подлабоко. Јас собори на клупата, svankar колку што можам. Тој kneads мојот задникот, ја задникот, ги закопа прстите во нив и повлечете ги одделуваат. Го знам милувам нежно со палците помеѓу задникот, анусот надолу кон fittöppningen колку што тој може да се добие во.

Јас svankar, ме допре назад, возвикнува кога тој допира мојот заден отвор. Не може да им помогне, но уживам во тоа, тоа е толку добро. Тој престанува да се стиснам таму и интензивно во кругови. Wets прстите и се враќа да го бакнува моите отворање со двете палците наизменично додека тој ме ебе во повеќе умерено темпо се 'уште со цврст стисок на мојата задникот.

Се допаѓа како ме гали, фирма, но сепак мека. Чувството на курот во мене, додека тој беше милуваат мојот грб е веројатно интересен, и јас се движи побрзо кон него да го натера да ја засили. Палецот притиска полека во мојот газ отворање, таа балансира помеѓу лево и десно. Да се ​​навикне на мускулите полека се отвора кон него и неговата барајќи прсти. Дали плунка капе долу, тоа возбудува повеќе. Го прават тоа сите поубаво кога е лизгава и тоа е полесно.

"Дали е тоа добро, убаво е да се погали во газ додека јас ве ебеме", се прашува својот рапав глас. Тој се сврте од страна ова, но тоа не е тешко да се слушне и се чувствуваат.

"Да, тоа е убаво, навистина убаво", одговорам стенкање како Лежам со мојата глава на клупата и да уживате.

"Јас нема да ве ебам во газ вечерва, можеме да го направи тоа друг пат сакам само да видите како можете тоа да уживате. ", Вели тој.

"Mmm, да, Ве молиме да продолжи", јас само да кажам. Е го во внатрешноста на задоволство дека јас едвај може да се слушне она што тој го вели, но тоа ја поминала во мене. Сака да ми се сретнеме повторно, одлично!

Тој го забрзува и ебам ме потешко, потешко со палецот вметнува длабоко во мене, други милуваат уште отворање. Јас сум стенкање погласно и погласно, како што е. Дали тој се притисне во другиот со. Гледајќи во и гали на деликатна, тенок ѕид кон вагината каде што неговиот кур дела. Тоа е неверојатно удобно и добро знам дека ќе дојде во секое време. Јас juckar толку тешко како што можам да го добие за мене се пополни целиот, тешко, длабоко и брзо. Тој изгледа како да се разбере дека јас не го сакаат, да се одржи назад повеќе, но дава се.

Промени на палците и два прста во мојата анален наместо на влегувањето во понатамошниот и ебам ме насилно во мојот двете дупки додека не се крик и Staples заедно. За неколку минути, нашите тела гмечејќи во екстаза, и ние сме премногу зафатени обидувајќи се да се задржи ни оди. На крајот, таа Питерс постепено, и ние самите се повлече од едни на други да седнат.

Puffs надвор и уморни насмевка на едни со други во разбирање.

"Леле, што не беше мисла кога треба да се мијат вечерва", велам, уморни но среќни.

"Не, навистина не. Тоа беше толку убаво. Еј, јас треба да ги преземат и да си одат, но сега би сакал да те видам повторно е во ред за вас? Јас може да се провери ако имате перење следниот пат за да можам да ве прашам, ако сакате тогаш. Ние може да се земе и да си одат во за вас тогаш можеби? "

Се разбира дека би, мислам, но не сакаат да изгледа премногу желни но одговорот во секој случај: "Секако, да бидат среќни. Ова е направено се разбира да биде среќен за ", се насмевнува и се смее малку.

"Кога ќе се каже така, нешто ќе се случи и јас ќе се стави забелешка на вашиот tvättlås па не е чудо." Тој ме бакна мека и фустани тогаш со мене. Велат дека за добра ноќ и збогум пред да замине.

На перење сега е доцна, па јас земам со мене сите влажни и спушта слушалка во мене. Остатокот од перење може да се најде новото време, во три дена, исто време. Ние ќе се види дали тој е подготвена за да се повтори дури тогаш мислам дека и се насмевнам за себе.

83 svar to “Möte i tvättstugan”

 1. Jens:

  Denna fick mig riktigt kåt! Perfekt skriver!

 2. Ingrid:

  Mycket bra skrivet! Pulsen ökade i takt med att historien fördes framåt. Blev ett med berättaren, bröstvårtorna hårdnade och fittan blev våt. Det är nästan så att jag är på väg till tvättstugan.

 3. hon:

  säger bara “herregud!!”

 4. Anna:

  Vrf kan inte sånt hända mig när jag tvättar?? hihi ;)

 5. Stina:

  sjukt bra novell, skulle inte vara dumt att ha en så bra kille i sängen. Upphetsande berättelse, verkligen!!!

 6. Roger:

  kåt blev man så man gick åt. varför träffar man aldrig en sån tjej i tvättstugan själv för?

 7. Apatia:

  Skööön novell, grymt bra skriven, perfekt upplägg och allt. Det måste bara hända mig !! ^^

 8. eva:

  önskar detta kunde hända mig. blev helt otroligt våt av att läsa detta….
  skriv gärna mer….

 9. Janne:

  Riktigt jävla bra novell alltså!!
  Kan inte ana hur många gånger ja hann komma:-P gärna till ett sånt sex!;)

 10. Ida:

  det här blev jag sjukt kåt av. tvungen att onanera efter jag läst det.

 11. Fäktaren:

  Fråga inte varför jag ska hänga i tvättstugan varje dag nu ;)

 12. Anna:

  Det här va en go novell det!Jag blir superkåt…
  Oj oj oj…nu ska jag gå in till mitt sovrum…

 13. Henke:

  Ruskigt bra novell!! Så de är i tvällstugan ni gömmer er tjejer;)

 14. Harald:

  Väldigt väldigt bra, första sexnovellen jag läst. Gav mig ett bra första intryck.

 15. Girl:

  Sjukt bra skriven, den bästa jag läst!

 16. tjej:

  Nej jag tror jag måste tvätta boys ;D

 17. Du vet vem:

  Mycket bra skrivet. Det mest upphetsande jag läst på år å dar ;-)

 18. Sofia:

  Ojoj, har bara lust att läsa den om och om igen..
  Väldigt upphetsande!! :)

 19. Bromell:

  Detta var helt galet bra. Jag har själv inte upplevt det i en tvättstuga. ^^ Kanske borde pröva det där med tummarna på min fru. ;) Tack för tipsen. GULD NOVELL!

 20. Sanna:

  jag håller med! väldigt upphetsande! var bara tvungen att väcka min pojkvän och göra någonting åt Det.. 2-1 blev det dessutom som i novellen!

 21. Sarah:

  Wow. D e grymt bra på att skriva. Upphetsade mig till max.. mmmmmm

 22. sven:

  ypprlig text och välskriven, inte så rå.kunde se henne framför mej!

 23. elin:

  sjukt bra novell, två orgasmer efter varandra på samma parti.. varför finns det ingen sån kille i min tvättsstuga??

 24. The Dildo Is In The Wardrobe:

  underbar..
  har läst den ett par gånger, men jag blir alltid lika kåt efter varje gång!
  Jag har kommit flera gånger när jag läste det här.
  Hoppas den va sann..

 25. Mr Manolo:

  Läckert att så många tycker att det läckert… det måste finnas en anledning…

 26. ellinor:

  gud vad kåt jag blev! jag kom flera gånger! verkligen en upphetsande historia! den påminner mig om någon jag tidigare mött!;)

 27. Maria P:

  Härligt bra! Är i tvättstugan nu;-) fan så kommer de in en tant:-S!

 28. Veronica:

  Jättebra skrivet! Oerhört het, sexig och sensuell. Önskar jag var i tvättstugan ;o)

 29. Johanna:

  mm ska gå och väcka pojkvännen nu, hoppas han blir glad. är såå VÅT

 30. Rosita:

  härligt bra är fortfarande riktigt blöt det riktigt rinner där nere har inte änns snuddat vid musen härligt bra

 31. Buu!:

  Vilket skön metod att tvatta även kuken. Det bör göras på detta sätt ett par gånger varje dag.

 32. random:

  wow.. den här novellen är helt enkelt ett mästerverk : D: D . Blev stört kåt, mer liknande noveller tack!

 33. Caroline:

  Vilken novell! Blev vansinnigt kåt när jag läste den, var tvungen att “ta hand” om mig själv efteråt ;) Visst brummar det i hela kroppen efteråt! Mmmmmm

 34. ida:

  sjukt bra skrivet. mycket spännande och upphetsande!

 35. Ellinor:

  Ооох guuuud! Bästa novellen på länge. Måste onanera nu.. jag är så våt..

 36. Maja:

  Om jag säger när jag har tvättid, kommer du till min tvättstuga då? ;)

 37. J88:

  blev fruktansvärt kåt av att läsa denna novelen. kom två ggr innan jag ens hunnit läsa klart den:0)… en sån tjej skulle man träffa nån gång!!

 38. Pekka:

  Åh helvete va kåt jag blev… Va tvungen att runka flera gånger… Den som skrev novellen är ett fucking genious

 39. Dali:

  näää men jag får la gå te tvättstugan daaa=)

 40. kukuku:

  Vilken underbar grannsamverkan när två kåta hyresgäster kan få knulla sig nöjda.
  Gärna en fortsätting uppe i sängen och kanske några portioner på köksbordet.

 41. sangre:

  äsligt, jAG BLEB INTE VÅT ALLS?

 42. Sanna:

  åh gud vilken härlig novell! Mycket bra skrivet. Väntar spänt på en fortsättning :-D

 43. sofie:

  jag är så grymt upphetsad… mer mer mer…

 44. marie:

  härligt jag har tvätttid ikväll, kan ju alltid hoppas på att samma sak händer mig ;)

 45. Jonas:

  Helt jävla underbart^^ är så sjukt kåt ny;)

 46. Johanna:

  Mött mig i tvättstugan killar…

 47. sören:

  mycket bra, var tvungen att åka till exet och råknulla henne på köksbordet fick en örfil som tack

 48. Martin:

  Mycket bra story, är 16 och skulle vilja uppleva något liknande erotiskt! Femstjärnigt!

 49. Martin:

  skitbra!

 50. Nisse:

  Förjävla bra

 51. Grannslynan:

  Been there done that. ;-) Vansinngt bra skrivet och galet upphetsande! *phust* Thank u!

 52. oooh:

  jävla bra skrivet man blir kåt hoppas den var sann

 53. znakezwamp:

  Efter att jag läst det här dryper min lem av kåtsaft… varför köpte jag egen tvättmaskin? Kul att läsa om sex ur en kvinnas synvinkel också!

 54. Marcus..:

  Vart jävligt kåt av det där. det är riktigt skönt att ha sex på tvättmaskinen också.

 55. Blondie:

  Åhh,den var sjukt bra,och man blev ju sjukt kåt av den:O halvvägs gjorde en riktigt våt. omg.

 56. PC:

  Härlig novell. Påminner mig om några egna historier i tvättstugan. Lite extra spännande plats för sex.

 57. A,N:

  Det ringde när jag va mitt i allt ihop : ( förstörde stämmningen lite men va fortfarande en riktigt bra upplevelse. Bra skrivet och lagom lång!

 58. Andreas:

  Oj oj vilken novell, fick en underbar orgasm,måste nog fixa en till.

 59. Hetbrunett:

  Sjukt bra! Fan att man bor i hus och inte kan gå till någon tvättstuga!
  Kåt blev man! Men Ni killar kan få komma och tvätta hos mig;-) hoppas på en fortsättning!

 60. Oskuld:

  Tack för den super novellen!

 61. Oskuld:

  Tack för den super novellen! Den kommer förgylla min natt…

 62. Horny dude:

  Fruktansvärt bra! Kåt som faan, måste leka me mej själv en stund nu tror ja ;D… Vrf kan inte sånt här hända mej!?.. Kan någon snälla komma hem till mej och tvätta lite ;D

 63. sofia:

  nu vill jag att min pojkvän ska komma hem!

 64. My:

  Jag säger bara, hot hot hot;-)

 65. johanna:

  mmm, en mkt bra o upphetsande novell. säger då bara det. jag ät tjejen i tvättstugan, jag har upplevt det! :) underbart!!

 66. Sara:

  Åh gud, blev riktigt kåt! bra skrivet.. onani nu :)

 67. Linnéa:

  Wow vilken härlig sexnovell! Den bästa jag någonsin har läst! Jag blev enormt kåt, kändes som om man verkligen var i tvättstugan med den killen! Jag fick precis en underbar orgasm! Tack för en bra novell!

 68. nanna:

  Fy fan.. Den var bra.. Man blir kåt som bara den

 69. Fanny:

  Jävlar.. Jag blev så jäkla kåt! Tror att jag ska ringa min pojkvän nu, vi behöver en runda!

 70. simonsen75:

  WOW! Längtar till mannen kommer hem skall försöka hålla mig…..försöka i alla fall hehehehe

 71. emma:

  åh guuh jag är så kåt just nu tur att killen kommer snart

 72. Ruben Bockfot:

  Att klädtvätt kan ha sina bästa sidor kan vi läsa av träffen i tvättstugan.
  Först lite klädsamt blygt, sedan börjar åtrån göra verkan och de första
  beröringarna hetsar upp varandra till mera närgående handgripligheter, att
  bröstknopparna blivit större och hårdare är ett tecken på att hormonerna sjuder
  och en närmare kontakt med det mest intima närmar sig sitt klimax. Att få känna
  att musen känns allt våtare och väntar på en behandling som vi båda tycks vänta
  på.Att få och ge är en guds gåva som är förunnad åt två kåtingar med samma vilja.
  Tvättstugesex är att rekomendera åt alla som är mogna för detta.
  Tack för en välskriven berättelse, utan råhet, men sexigt i topp.

 73. Jenny:

  Synd att man inte bor i lägenhet längre!! =)

 74. Bosse:

  Kuken stog som ett spett hela tiden. Fick ta ett ordentligt tag för att den inte skulle spruta rätt ut innan jag läst klart, men sen…. En härligt kåt och upphetsande story. Jodå, jag fick en jätteorgasm efter att ha runkat på en stund.

 75. tjej:

  Höll mig under hela läsningen och kom samtidigt som dem, riktigt grym skriven!;-)

 76. snasktanten:

  f** va bra!

 77. Jens:

  Tack för en kanon novell , sitter med ett rejält hård kuk som strax ska få spruta, men som sagt tack för att du skriver en så bra novell som ger alla dessa kommentarer älskar att läsa inlägg för alla dessa kåta tjejer blir liksom pricken över i

 78. mary:

  fan så kåt jag blev av denna novell, sitter med ett finger i fittan nu… det rinner ur mig verkligen… nu ska jag ha det trevligt en stund

 79. emelie:

  blev jätte våt och min pojkvän kom nu, nu jävlae!;)

 80. jojje:

  När kommer fortsättningen?

  Jag har läst denna novell flera gånger och tycker att den är superb!

 81. Lösvaginor:

  Ska nog börja tvätta lite oftare vem vet… jag kanske har tur=)

 82. Kristina:

  Sanslöst härlig ;-)

 83. Kvinnan som längtar:

  Bra för själen…..

Kommentera Möte i tvättstugan