Оргазмот

Овој прекрасен вечер. Јас бев целосно е во ваша моќ. Седнав на троседот и ја погледна отсутно на лош ТВ шоу. Јас бев штотуку туширани и бил облечен во мојата долга, свиленкаста одежда, црвено плишано и црна мрежести хулахопки под. Ќе дојде и седна покрај мене на каучот. Полека ќе почнат да се тријам со мојата телиња и бутовите. Тогаш земи фирма стабилен стисок околу мојата колковите. Бакнување и грицкање. Ќе си ги протриеш вашиот тврд секс на бедрото. Зема ме нежно од страна на вратот. Си го цица мојот кур, ти што велиш, и ја повлекува надолу неговиот мува и ја стегна неговиот петел во мојот топол, подготвени устата. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (18 гласови, просек: 3.22 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Мастурбацијата на џогирање песна

Ова е независна продолжение на "24 horniness".

Ја ставив на мојата црна маица и моите црвени шорцеви и се наведна потоа надолу да се врзуваат за мојата маратонки. Тоа беше една прекрасна почетокот на летото навечер и јас бев за мене да излеземе и да трчаме во шумата што е за мене многу пријатно искуство. Плачев на моите родители дека ќе се врати дома, за околу еден час и половина пред Излегов и се упати до шумата.

За десет минути подоцна јас бев во шумата и се стрча. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (34 гласови, просек: 3.76 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Непредвидлива исклучите повеќе

Постои нешто фасцинантно од гледање на кожичката кога станува витка нагоре и надолу во текот на глансот, или за да го видиш вени вибрираат со horniness во неговиот кур. Јас сум jerking надвор со една рака и масажа на скротум со другите. Убаво е да се повлече на кожата од тестисите и се тркалаат тоа помеѓу палецот и показалецот. Мојата дневна рутина вклучува најмалку три мастурбација сесии, една наутро и два во вечерните часови после работа. Јас живеам со мојата девојка, кои повремено масажа пичката додека бев jerking исклучите кога ќе погледнеме во порно. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (22 гласови, просек: 3.18 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Во шкафче соба

Зошто е тоа така подигнување да ѕиркаат? Најважната причина е веројатно она што е веќе на ренесансата уметници знаеше: жените се толку очајно убава! Потоа, секако дека постојат купишта на психолошки објаснувања, како и; стари табуа, страв од вистински контакт, "извртени мајка слика, и така натаму, но по ѓаволите, со тоа, искрено, да се погледне уште е ништо помалку од прекрасно.

Јас работев за неколку години на општинските старечки дом во Västberga. Посебни соблекувални не се зборува, секое утро постои шанса да се замисли и на еден и на другите. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (23 гласови, просек: 2.04 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Olle и Евелина, Дел 4

Olle беше полн со исчекување. Таа сега беше повеќе од две недели пред тој и Евелина се сретнал неодамна и сметал дека тоа беше многу одамна. Неговиот живот се промени целосно во текот на уште релативно кратко време беше нивниот однос се случува, и тој веќе не можеше да се замисли животот без неа. Само Евелина би можеле да го натера да уживаат во сето тоа, само што таа не можеа да го почувствуваат страста дека не знаеле постоел. Но, сега тој седеше во автомобилот на начин да ја повторно, конечно. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (21 гласови, просек: 3,81 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Olle и Евелина, Дел 3

Евелина беше на широк кревет во хотелска соба и погледна во часовникот. Тоа беше уште еден час лево до Olle конечно ќе дојде. Мислеше на него и сите тие го направиле за последен пат се сретнаа. Таа речиси може да се чувствува во себе, туку едноставно од страна на размислување за тоа.

Одеднаш сфати дека не можела да чека еден час. Брзо таа снеха и и лежеше гола на врвот на креветот повторно. Таа почна полека се милува. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (16 гласови, просек: 3,88 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Olle и Евелина, Дел 2

Olle не можеше да ја добие излегоа од нејзината глава. Таа сега беше повеќе од една недела пред тие имале брз, но интензивна љубов состанокот, но тој се уште може да апелирам до вкусот на нејзините бакнежи и мирисот на нејзиниот парфем и нејзината кожа. И се разбира на незаборавните чувството да се биде удар во неа и ја наполни до толку целосно. тоа беше толку прекрасна.

Евелина се радував понеделникот. Тоа беше чудно, но некако ја имаше инаку високо очекува викендите ги загубија своите жалба и наместо тоа, таа копнееше да биде на работа и на компјутерот каде што таа најдобро може да се поврзиш со Olle. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (15 гласови, просек: 3.47 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Olle и Евелина, Дел 1

Тој се разбуди со почеток и погледна во часовникот. Таа беше 06:45. Olle беше добивање малку нервозен сега, знаеше дека Евелина сега ќе седат во автомобил на патот надолу. Тој никогаш порано ја немав сретнато, да, но на разговор страница на Интернет каде што се состанале пред две недели.

Таа стана посебна атмосфера меѓу нив релативно брзо, и тие разбрале дека тие само мораше да се сретнат во лице. Сепак, тој беше изненаден кога таа посочи дека тие можат да се сретнат, кога тој одеше дома од југ. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (18 гласови, просек: 3,72 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Потребата знае ниту еден закон не

Посета соба е навистина безлична. А табелата, некои столици и кревет во аголот. На врвот на кревет е еден лист уредно свиткани. Вратата се отвори и топол бран на нежноста што течат низ моето тело како да влезе. Цајкани се насмевнам болен, глупо насмевка и остави ни сам таму во ладно, тмурна соба. Седиме пред едни со други и само погледнете. Тоа беше толку одамна сме се запознале. Твоите раце се тресеше речиси незабележливо, кога ќе запалат цигара. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (10 гласови, просек: 3.00 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Нешто за рано

Бевме двата гола. Значи гол маж само може да биде еден за друг. Единствената вистинска голотија тоа е ако сметаш дека нешто ќе се случи. На воздухот беше топло, тоа ми изгледаше како убаво парче кадифе. Никој не можеше да ни каже што да прави. Само две од нас имал моќ над друг. Тензијата беше ужасна. Не возбудата дека некој се чувствува пред конечна во согласност со 100 милиони или голема испит. Ова беше напнатост, која беше повеќе еротски. На воздухот беше исполнет со мирисот на нејзиниот прекрасен парфем. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (18 гласови, просек: 1.94 од 5)
Loading ... Се вчитува ...