Млади и курот како пекол

Од:

Сер Gothenburger.

Понеделник наутро.

Тоа е всушност потешко отколку што можеле да помислат на водење на зоолошката градина-бизнис сам. Тоа не е само да се отвори во. 09.00, да ги прифати сите клиенти и гребло во пари во големи оптоварувања и затвори 18:00 да си одам дома и брои приноси како што многумина веруваат. О, не, јас обично со почеток во полу-изминатите седум со чистење на птичји кафези и убедливо на подот. Клиенти нема да видите малку слатки птиченце птици ѓубре ", за такви валкани свињи, никој не може да имаат дома" и изберете било. мртви и болни риби, бидејќи тоа не може да се чини дека тие можат да станат сиромашни и умре "како што е скапо како што се," и повеќето од "клиенти" само за да се види. Тоа ќе биде одлично со мала помош на стаж е да се дојде денес.

На половина 10:00, во понеделникот, една симпатична малку детето девојка со долга руса коса и се претставува со зборовите:
- Еј тоа е мене, кој е Моника и јас би почнал prya тука со вас денес.
- Здраво Моника, и добредојде. Моето име Gote.
- Ви благодарам.
- Се надевам дека ќе уживате во вашиот престој тука за време на вашиот pryotid.
- Да, јас сум сигурен. Сакам животни.

Кога тие секојдневно поздрав церемонии се комплетни, а таа има gullat со животни за време, мислам дека е време таа ќе почне да им помогне и кога ја прашав да издржам малку на подот додека јас се грижи за клиентите, таа изгледа само се прашувам во мене.

Откако клиентот помина гледа Моника сеуште толку неуки, и го прашувам:
- Што е проблемот?
- Тоа не беше работа за чистење сакав кога јас барав pryojobb.
- Не, јас и може да се замисли дека тоа не е, но таа е вклучена во водењето на зоолошката градина-продавница што, исто така, чистење на животни и чистење на подот. Но, ако тоа не ви одговара, вие се разбира може да се најде нешто друго pryojobb наместо тоа.
Моника солзи на неговата јакна и одиме надвор со носот.

По неколку часа се врати и рече: свенлив:
- Жал ми делуваше како да сум го, јас ќе направам се што ви кажи ми да се направи, само не озборувањето на моите родители за тоа како глупава сум бил носи моето време.
- Ветувам дека нема да кажам, но за возврат треба да се погледне по сите чистење на продавница и сите грижи за животните. Понатаму, ќе се дојде до работа веќе во 8:30 наутро така што чистење на кафезите се заврши пред да ја отворите.
- Да Gote, јас ветувам дека ќе направам само што и да побарате од мене.

Од таа јасно нагласува се одлучува решив да се плеткаме околу со неа, па јас продолжи:
- Тогаш ви треба да се постави како мојата љубовница секое утро како и, во спротивно се јавам на вашите родители и вашите наставници и да разговараат за тоа како ќе се врши со.
- Да Gote, тоа ме прави среќен. Можете да ги ебам ме сакате.
- Не, Моника, не, јас се смеам. Бев само се шегуваше со вас.
- Па, ние Ве покануваме да ме ебеш, ако го сакаат тоа.
- Дали сте сериозни?
- Да Gote. Јас би рекол.
- Па, тогаш јас ви се заблагодарам не кажам не. Ако сте навистина сигурни на вашата цел е.
- Да, јас тоа го сакаат, но не можам да се добие да почнат да работат на 6-30 наместо тоа, затоа што тогаш татко ми вози тука во утрото, кога тој се уште одат на работа?
- Да ти си ми пријател. Не можам да кажам дека имам некоја голема желба да се започне толку рано, ама ... Добро тогаш. Ако стане мојата љубовница, па ...
- О, ти благодарам драга Gote.
Морам да кажам без посебна желба да се започне еден час порано од вообичаеното, но моите мисли дека јас треба да се дојде до заебавај, како еден мал "јагне" како Моника ме прави уште со нетрпение очекувам на него.

Вторник наутро.

Во утринските часови, Моника стои надвор од вратата и чекаат кога ќе пристигнат и таа поставува веднаш почна burstädningen без моја морале да и 'кажам. Кога таа, по половина час доаѓа во складот ​​да ги собереш храна за домашни миленици и затоа се наведнува, така што премногу тесни фармерки низ задникот како колбас кожата одговара на мене да ја туп на газот. Таа тече нагоре, таа била искасаа од оса. Еден момент изгледа како да се случува да ми даде шамар, но таа очигледно ќе се размислува за она што таа го вети. Со малку срам насмевка, таа прашува:
- Дали сакате да ме ебе тука и сега?
- Секако, се хранат вреќи се добра основа.
Без прашање ниту повеќе или објектот е нејзиниот дефект надвор од неа фармерки и повлекува маица над главата, па тие фиксна мали гради се погледне директно. Како што имам веќе забележано, таа нема градник натаму. Со мали гаќи уште носи таа легнува на спакувани торба и бара ми право в очи со поглед што сум го доживуваат како "Еве ме, ме ебе сега."

Со очите цврсто стегната до неа јас се поклонат да се повлече од гаќите и таа крева убаво на опашката да се направи тоа оди полесно. Еднаш бев добиете гаќи ја подигнам и се шири нозете колку што е можно пред јас да нејзините очи и се загледува во светилиштето жената има. Yum што славна повидок. На мали светли tassel која не ја крие многу, но јас имам визија, а тоа е заради Бога, не постои став дека тие се намалува. Една мала симпатична пичка која штотуку започна треба да се отворат малку, и учам и на долго и тешко пред да погледне нагоре во лицето повторно.

Ах, таа е малку срам во секој случај. Моника сега е тешко ihopknipna очите и благо црвенило има klädsamt шири во текот на нејзиниот фер образи. Кога ќе се прости од нозете да ги тргнеме мојата облека, таа е во иста позиција, само чекаат што ќе се случи. Како што отсвират ми една наметка по друг, гледам цело време на Моника да се види дали таа ќе се отвори очите повторно. Но, не, таа се движи не е мускул, туку се само што не остави во иста позиција со очи цврсто затворени. Исто како што и можеби, за, по ѓаволите, но знае tösabiten стана малку шокирани ако видела она што ми беше за да ја impale натаму.

Откако јас да ја соблечам облеката, јас сум на колена помеѓу нејзините нозе се извлечат. Кога ја нагласувам лесно над нив се стремиме брадавиците таа shrugs и изгледа за миг пред таа затвора очите цврсто и црвенило на образите може да биде потемна боја. Јас се преселив раката надолу до пукнатина да се провери од ситуација и кога ќе се повлече прстите меѓу нив мека мазна малите влече неа повторно и ги затвора очите, дури и потешко. Се исуши. Сува како пустина! О толку примамливо, но она што ѓаволи сув. Треба да јас само лазат по неа, како што е сега, па таа и јас ќе бидам вкупно кожата flayed само по неколку потези, ако јас би можел и да навлезат.

Во оваа прилика, би било подобро ако сум ги видел за здравствена заштита бизнис, наместо на Зоолошката градина-бизнис, затоа што тогаш јас секако би подмачкување гел или слични на располагање. Но подобро од brödlös скептичен име, се разбира, па јас да потрае малку плунка на показалецот пред да juck Предлози го воведе во прекрасно тесни вагината на Monica. Нема невиност, таа не е во секој случај. Со pekfingern длабоко во пичката, јас да палецот Бришење на "таблица копчето", но очигледно е Моника премногу нервозни за тоа да се направи било добро, бидејќи таа продолжува да биде како сува во "musgången". Па, решението се нарекува повеќе плунка. Овој пат, јас нагласи плунката на kukhuvudet и околу отворот на вагината, како и, и кога мислам дека и двете таа и јас се доволно подмачкано притиска мене и покрај некои отпор во петел во прекрасно тесни малку пичка и Моника стенка лесно:
- Ohh.
- Боли ли?
- Не, тоа ги спојува само малку.
- Тоа е подобро кога имаме отворени.
- Mmmm.

Прекрасна. Прекрасна преполн. Не може да има многу Dicks кои биле тука и не вкоренети. Со долги-цицање додека Ги пуштам моите петел слајд во и надвор од таа малечки fitthålet. На секој шут, се чувствувам јас "дното" и Моника стенка малку. По неколку минути на ебат таа добива повлажна и неговиот петел слајд полесно, но сè уште ја чувствувам дека не можам да се одржи назад многу подолго. Да добие малку одмор го влечам од мојот петел и кажи и дека таа треба да се свртиме на стомак наместо тоа. Без отворање на нејзините очи, таа ја врти па таа е лажење со една нога виси надолу на двете страни на храна кеса. Не е лоша поглед или. Пичка glipar уште поканува Кукс по мојата посета и јас притисни назад на клада додека не престане да и продолжува сега ебат сила со долга тешко.

Таа е толку многу тесна па јас чувствувам дека дури и ако јас се обидувам некогаш толку многу, што не може да се одржи назад спермата оптоварување толку многу многу можности за да можам да побара малку задишан:
- Дали користите никаква заштита Моника?
Таа nods, само лесно да се одговори.
- Тогаш јас може да пумпа целата серија без ризик тогаш.
Откако потврден поздрав, и со неколку минатата брзо juck дух јас се кандидира до на највисокиот врв на задоволство. Јас апсолутно gobbles до целата серија во една од спреј по друга. Слабо како што таа е потисната повеќето веднаш од околу неговиот кур.

Еден поглед на часовникот ми кажува дека ние не треба да се отвори уште на половина час, па пред еден петел беше опуштено целосно, почнувам повторно humping. Мојот петел расте назад кон целосна големина и цврстина во строгиот малку вагината е сега цврсто uppsmord на двете пичка сок и сперма.

Monica го нема добиено никаква порака, сепак, и тоа не е премногу да се побара таа да биде во можност да уживаат во оргазмот сладост.
- Вие прашувате повторно бонбонче.
Без одговарање на Моника се врти и голем обичен fittsås и сперма истекува на храна кеса. Се надевам дека животните јадат храна во секој случај. Патем, тие немаат друг избор. Кога таа се стави на грбот, ми се внесе в петел кој сè уште стои право како железо бар и вели во изненадување:
- Леле, тоа беше толку голема. Да знаев ова јас веројатно не би се осмелиле.
- Тоа е зошто не си ја видите однапред.
- Тоа беше веројатно среќа таму.
- Е тоа е за вас сеуште?
- Не, тоа никогаш не обично го прават.
- Ние потоа обидете се повторно тогаш. Само лежеше на нозете до нејзините страни на торба.

Таа го прави како што реков, и јас им помогнам назад во петел во прекрасно тесни малку вагината. Сега, се измолкнува лесно во начинот на до дното. Со долго време juckar јас со забрзано темпо, и гледам во сјајни очи на Monica дека таа е за да се дојде.
- Да, да, да. Дали таа, и со мала треперат таа достигнува кулминација на задоволството.
- Тоа беше голема?
- Да, тоа беше тоа.
- Тоа беше како што се очекуваше?
- Не Тоа беше многу подобро.
- Добро. Кога ќе бидете подготвени да го направи тоа повторно утре, тогаш?
- Да, те молам. Многу среќен.
- Ѓаволи. Ние би се отвори десет минути. Се направи себе си подготвен и слезе од.
- Да, Gote.

Брзо на облека и надолу за да се отвори. Секако, моите најдобри whiny клиент надвор и да чекаат. Таа купува само половина фунта птица семе секој пат кога таа доаѓа. "Птицата е толку стар тоа би можело да умре во секој момент", што звучи во секое време. Сум слушнал за речиси три години. Се обидувам да се објасни дека јас сум за учење на pryoelev, и заборавивме на се види, според тоа, но таа не го слуша, но само џвакаме нешто за непристојно да ги споделите со вашите клиенти чекаат како и патувања надвор со своето семе. Проклета кучка!

Денот поминува и јас транспорт Моника дома после ние сме затворена.
- Фала за денес Моника. Ве молиме да се врати утре.
- Ви благодариме Gote, не можам да почека до утре.
И како мало виорот таа исчезнува. Се враќам дома да ме длабоко во мисла. Може тоа навистина да биде вистина? Таа ќе биде во утринските часови и се само како сакаат да ебеме како денес? Сум еден од оние проклети среќа?

Начин премногу рано, во средата наутро.

Начин е премногу рано во текот на денот, доаѓам до продавница и таму се веќе Моника чврчорење среќен како Девствени. Денес таа е облечена во тенка, речиси проѕирна блуза, и кратки pleated здолниште.
- Еј, Гетеборг!
- Здраво бебе. Како можете да бидете оваа среќна толку рано наутро?
- Па, не те гледам колку е убаво времето е?
- Да, тоа може добро да се случи, но тоа е среде ноќ, исто така.
- О. Не биди толку кисело сега. Знаеш што да прави со мене.
- Да, знам. Ако можам да управуваат.
Јас само што се пресреќната кикоти во одговор.

Еднаш сум отклучуваше вратата исчезнува Моника во магацин, а јас ù ја слушнам извик:
- Ајде наскоро Gote.
Мојата прва мисла е дека нешто се случило, па јас може брзо да стигнеме таму, но има само Моника. Акт на грбот на храна кеса.
- Ајде Gote, јас чекам за вас!
- Не се брза, деца, денес имаме многу време.
- Знам, но јас ќе секој случај.
- Колку пати сте заебана?
- Моника трае долго време да одговори на пред тоа тивко:
- Двапати само.
- И така си толку возбудени.
- Тоа е затоа сум па курот, знаеш добро.
- Ние наскоро ќе се промени.
- Здраво, Здраво, Здраво. Направи тоа, тогаш. Јас чекам

Без збор повеќе Лежам на колена помеѓу нејзините нозе, и знам како возбудена што е таа. Полека, јас да неговиот јазик слајд во текот на тенка кожа во препоните, и Моника се грчи и бори:
- Што ви Gote?
- Егар дека се малку.
- Но, тоа се чувствува во целиот.
- Тоа ќе се направи. Уживајте само сега.
- Jaåååhhhhh.
Јас и понатаму да се лижат нежно над нив потечени малите, и секој пат јас да неговиот јазик слајд низ усните или во пукнатината стенка Моника лесно и повлечете со вашите долниот дел од телото. Па јас сум разделба со прстите на малите и нека вашиот јазик да трае долго масна, право надолу од газ дупка до нејзиниот клиторис и длабоко во пресудата внатрешниот малите. Моника одговори со еден моќен motjuck а зборовите:
- Ooooh Gote, она што ви е навистина.
- Нели е тоа убаво?
- Одлично! Да, но мислам дека ќе умрам.
- Јас не мислам, и така јас притиснете мојот јазик како далеку во вагината што можам.
- Ahh, ohh, да застане Gote умрам.
- Ретко девојка, пријатно.

Јас алтернативна тешки ебат неа, гризе лесно во нив чувствителни малите, лижење директно на малку хипер-чувствителни клиторисот, или нека неговиот јазик се кандидира немири нагоре и надолу на пукнатината. Како мојот јазик движења за време на тело на својот татко како јо-јо напред и назад. Нагоре и надолу. Тоа не презема долго пред Моника доаѓа со нови кул лелекаат.

Додека оргазам е уште tugs во малото тело го притискам напорно и цврсто во петел во строгиот малку fitthålet. Денес не е пустина сува во musgången не, но курот лесно се претвора во право во земјата со еден удар, и Моника бори на заминување:
- Да Gote, да. Да го ебам ме толку добри како што направи вчера. Ohh што огромен кур имаш. Сестра ми беше во право. Постари момци се многу подобри во ебат.
- Да, знам дека мојот ебат дете. Имаме малку повеќе искуство и знаат како девојки се допаѓа.
- Да, јас го знам тоа.
- Комфорни?
- Прекрасен.

Ја ставив до нозете на Monica на моите раменици, земајќи одржи на нејзините раменици за да се спречи главата надвор, а ебе неа тешко со долга длабока тешко удира. Секој пат кога го притискам мојот петел во долниот дел има е еден краток бори: "Ах, ах, ах, ах." И така тоа оди да ја лелекаат:
- Тоа сум јас повторно Gote. Можно е повторно. Тоа е. На GAAA ...
Остатокот доаѓа како мал крик што оди во шумолењето звук, а тоа тресе и тресе изнемоштени мало тело. Беј оргазам таа мора да имаат добивано.

Јас чувствувам дека можам да спреј во секое време сега, па јас само нека изгубат сите треба да понуди во еден долг плескам по друг. Пичка е веќе исполнети до последното милиметар од мојата голема петел не можат да добијат повеќе, но семето се меша со пичката сок, стегајќи околу неговиот петел и трчаат на храна торба во постојан прилив. Сиромашните животни ќе јадат мешавината пред. Но, се разбира, тие не треба да се изберат. Или тоа е само екстра зачин за нив.

Кога петел беше опуштено малку јас повлечете надвор од пичката со slurping звук и уште еден голем поздравниот fittsaftblandad cum плисвам на храна кеса. Потоа гледам во тоа целосно елиминирани мали Моника и додека јас ја погали светло на образ, јас велам:
- Откако ќе се собраа некоја сила дека може да дојде до мене во продавница.
- Mmmmmm.
- Не заборавајте да се стави на вашиот прв купувачите.
- Да Gote, тоа ќе биде слаб.

Јас одат надолу и да се отвори часовникот не е девет сепак, и да продолжи со дневни задолженија. (Денес кога го отворам рано сигурно нема да лелекаат кучка да се купи неговата ебат половина фунта птица семе). По околу една четвртина ќе Моника на уште малку несигурни нозе. Таа гледа наоколу и кога таа не гледам никаква клиенти самата фрли околу мојот врат, бакнувајќи мене на устата и вели:
- Ви благодарам што Gote за правење на тоа така убаво да се мене.
- Тоа е само за да уживаат овде, знаеш добро.
- Дали е тоа само затоа што таа го прашува со вистински изненадување.
- Не, се разбира, не малку Моника.
- Зошто правиш тогаш?
- Ми се допаѓа малку колеги.
- Ох, фала Gote.
, А потоа доаѓа тишината:
- Јас дел од вас исто така.
Моника удира по очите и blushes како таа брза да се добие метла и да почне чистењето.

Гледам appreciatively во малку тенки откровение, кои пресврт околу драги живот со метлата. Моника погледи во мене и кога таа сфаќа дека ја гледам таа се вцрви, повторно, и брза до продавница да земам храна за животни. Тоа не е чудно што имам голема желба да ја следи повторно таму, но јас воздржат, затоа што сега имаме отвори.

На ден оди а јас понекогаш се разговара со клиентите, понекогаш со Моника, и иако таа не треба да остане подолго од четири, кога таа нормално ќе го напушти училиштето, таа престанува да се оди пред шест кога ќе се затвори за тој ден. Кога татко и се нарекува само по четири и праша дали тој ќе ја земам на пат кон дома, вели таа, особено на претпоставката дека таа ќе остане се додека не го затворени, а кој би можел да се вози нејзиниот дом. Па јас се направи.

Кога сум дома управувано Моника, а ние се уште се во автомобил, таа вели дека таа сака да се направи сите нивни pryotid со мене и јас одговори дека тоа го прави ќефот. Кога таа го отвора автомобил врата, се врти кон мене, стави рацете околу мојот врат и стиска тешко додека таа тивко шепоти во моето уво:
- Ми се допаѓа што Gote.
Јас може да се види дека таа blushes пред таа исчезнува како мал виор зад аголот.

Подеднакво рано во четвртокот наутро.

Повторно, таа е повторно пее среќна и ме чека кога ќе дојдам, иако тоа е како не-христијански во почетокот на денот. Денес, една уште многу краток малку црно здолниште на себе со многу мал краток длабоко ниски намалување на врвот.
- Здраво, Gote, ќе ви конечно.
- Времето не е повеќе од пет во половина.
- Знам, но брза, имаме многу да се направи пред клиентите доаѓаат.
- Да, знам. Знам многу добро што мислиш. Вашиот мачител.
Таа blushes едвај забележителни.
- Да, и знам дека сакате така лесно, како што го направив, таа chirps.
- Да, го правам. Но, не оваа рана. Вашиот ѕвер.
- Здраво, Здраво, Здраво. Побрзајте. Не можам да дочекам.
- Чекај за вас само. Најверојатно ќе мора да почека.
- Здраво, Здраво, Здраво. Потоа ќе се фати мене во прв план.
- Да, тоа не треба да биде толку тешко, бидејќи не постои задната врата.
- Здраво, Здраво, Здраво.

Кога таа патувања пред мене нагоре по скалите на складиште, гледам сите мали задник и мојата прва мисла е дека таа има заборавено да се стави на гаќите. Но, кога здолништето потоа оди од страна, гледам дека таа има веројатно најмалиот во светот камшик гаќи.
- Моника, велам сериозно. Денес е вас, кои ве одржува на подот и е гајле да се качат на скала да ги врвот аквариуми.
- Да Gote, тоа не мислам дека ова утро. Сакав само да ме парична казна за вас.
- Да, навистина мора да.
- Дали треба да се кандидира дома и промена?
- Не, тоа не е потребно. Само да остане на подот, и не вртат грб на клиентите, кога свиткување напред.
- Не Gote, јас ќе се разгледа.
- Добро ми душо. Освен мене, слободно да се сврти грб.
- Јас сум сигурен. Здраво, Здраво, Здраво, но она што би направиле за да ми денес?
- Денес, мислев дека ќе направи нешто за мене.
- Што?
- Всмуквам мојот кур.
- Што! Бр. Не можам да сторам.
- Зошто?
- Тоа. Тоа е одвратно.
- Не е одвратно од кога лиже вашите пичка.
- Не, тоа е јасно разбрана.
- И курот е свежо измиен, па затоа има вкус на ништо посебно.
- Навистина?
- Да, тоа е не-сигурно.
- Но, кога ќе спреј, тогаш? Тоа добар вкус.
- Можеби тоа го прави, но ти не го земе во вашата уста.
- Добро тогаш. Јас ќе се обидам. Но, не можете да ми сила ако можам.
- Не, апсолутно не. Тоа е целосно доброволно на вашата страна.

Како што таа се приближува устата на нетрпение копнеж петел таа изгледа сомнително во тоа, како таа мислеше дека ќе бидат подготвени да спреј директно.
Нежно затвори усните околу глансот и само да молчи тоа.
- Ќе лижат со јазикот, исто така, ми кажува.
Можам да се чувствувам мојот јазик го допира главата на пенисот неколку пати пред тоа останува.
- И тогаш ќе ја носите вашата главата нагоре и надолу и непредвидлива во исто време, ќе продолжам.
Полека таа се грчи како што таа погледи во мене.
- Побрзо, инаку, никогаш не се случува ништо.
Таа го забрзува додека таа се уште погледи во мене понекогаш.
- Мора да се движи главата нагоре и надолу, како и
Таа го прави како што велам, но одеднаш сама запира и додека таа е во потрага сериозно во мене, таа вели:
- Не спреј во мојата уста Gote. Не сакам.
- Не, се разбира, не, малку стара жена. Апсолутно не.
Увери, продолжува таа, и јас се чувствуваат почетните tingling сензација длабоко во 'рбетот. По некое време, јас велам:
- Тука станува збор наскоро.
Моника rips надвор главата.
- Па брзање, тоа не е драга, но непредвидлива, сега се исклучуваа навистина брзо, те молам.
Моника носи како животно, а наскоро и 'бликаа петел во еден каскада по друг што завршува на двете неа и мене.
- Добра девојка. Дали сакате чичко Gote ќе го направи тоа навистина добра за вас исто така сега.
- Да, чичко, Gote, со кикот Моника нагоре.

Јас како вчера. Лижење нејзиниот прв во препоните, па таа лежи и скокање. Потоа, во пичката со сето она што подразбира додека можно е за неа. Потоа таа ќе се сврти, а јас ќе ја земе одзади, напорно и цврсто се додека не се враќа во својата повторно. Потоа го влечам од мојот петел и се грчи од серијата што јас да падне целиот малку газ. Задоволни со себе си ја облекувам во мене и пред да одам во продавница, вистина ви велам Моника:
- Откако ќе се собраа доволно сила разбира дека може да ви го исчистат малку пред да дојде до мене.
- Да Gote, ќе го здодевен.

Кога јас се качил таму долу за некое време и го одбрав и Моника на теписонот несигурни нозе и го фрла себе околу мојот врат како што таа шепоти тивко:
- Ох Gote, она што го направи е убаво за мене. Јас секогаш сакаат да бидат тука во продавница со вас. Јас никогаш не би се врати на здодевни училиште повеќе.
- Тоа што треба да Моника. Но, тоа не е ништо да не спречи да се исполнат после школо кога сум затворена за тој ден.
- Да Gote, те молам.

И така отиде. Додека Моника pryade со мене и заебана вовлечени нас заедно секое утро, и кога pryotiden беше над се сретнавме во мојата куќа во текот на ноќта и имаше убаво време. Тоа не беше долго пред Моника зеде двете cum во устата и ги проголта неа, и таа стана во времето, кога таа порасна малку, вистинска топ-љубовница. А реално vildjur во кревет, во основа.

Приватен Забелешки: gote_borgare@hotmail.com

2 одговори на "Младите и курот како пекол"

  1. Ана:

    Да тоа беше убав мастурбација приказна, дојдов два пати

  2. Вашиот looooover:

    Aahh бев курот и беше 5 пати

Коментар за Млади и курот како пекол