Жена ми оди на сите круг

Бевме пет пријатели кои träfffades редовно и играше покер. Се користат за да се оди на хотел со поврзани ноќен клуб во соседниот град. Овој пат беше донесена со жена ми за прв пат во нешто што стана поголема авантура отколку што се очекуваше. Во попладневните часови што ги презедовме во во хотелот и отиде заедно и јаделе добра вечера. По вечерата, предложи да Елизабет, мојата жена, дека ќе оди долу, во ноќен клуб и танцуваат и да се напијам нешто или два. Ноќниот клуб беше преполна, но ние одлучивме да одиме во секој случај. Јас едвај имаше време да седнат додека Елизабет сакаше да танцува. Најдовме слободен место на подиумот каде што можеше да се почувствува едни со други. "Мед", рече таа, кога се одржа едни со други цврсто запечатена. "Дали се согласувате ако играа со вашите пријатели? Мислам дека се чувствува малку непријатно, бидејќи тие немаат некој да танцува со? ". "Не, не, секако, мед", реков "тоа е во ред." По неколку ора, отидовме назад кон нашата маса. "Добро, кој сака да игра со Елизабет сега?" Сакав моите пријатели ќе се разбере дека тоа е во ред, бидејќи тие играа со жена ми. Томас беше првиот кој води од страна на Елизабет на подиумот. Тој беше проследено со Џек, тогаш Петар и конечно Дани. Таа зеде најмалку половина час пред мојот ред дојде повторно. "Како е тоа се случува", прашав кога бевме надвор на подиумот повторно. "Однесувал Џек?" (Која знаев дека би можеле да добијат некои слободи понекогаш). Тоа беше само е мирно песни, па знаев дека моите пријатели имале добри можности да се задржи на жена ми блиску до кога тие играа, а јас само да замислите на што Џек може да се прави со нив на можности. "Па Џек Џек", рече таа, смеејќи се. "Тој се обиде да се добие својата рака под мојата блуза, но ова го реков не е место да го стори тоа. Потоа го осветли и тој се прашував дали може да направам околу тоа подоцна некаде на друго место наместо тоа. " "И што ќе се каже" јас се прашував како што можеше да се почувствува мојот петел одеднаш вртите малку. "Реков, дека, ако сакате да го Џек, само вие не го сторат тоа. Знам дека тој се допадна тој одговор, затоа што можеше да се почувствува неговиот петел набргу како што и самиот поднесена против мене. Тој одржа мене навистина блиску до него, па тој ќе биде сигурни знаев колку е тешко тој беше. Тој беше огромна. Бев толку искушение да бутам мојата рака во панталоните да се чувствуваат колку е голема тоа навистина беше, но јас не во тоа време, се разбира, не ". "Каков вид не сте лути реков. Се надевам дека другите се однесуваат добро со мојата жена? "" Да, секако тоа го прават, но тоа беше возбудливо кога почувствував дека Петар е премногу тешко кога игравме. Тој се обидел да го скрие од останувајќи далеку од мене, но јас бев малку дрзок и ми се одржа во близина на него тогаш, па можев да се чувствуваат колку е тешко курот е против мојата бутот. "" Јас можам да разберам како тоа може да се случи на било човек "Јас одговорив," што веројатно знаете колку е тешко Јас сум во моментов. И се зборува за помагање на момчиња, како и не. Дали ти знаеш дека јас мислам дека се вклучен знаејќи дека другите момци тешко на мојот секси жена. "" Да, јас го забележав ", изјави Елизабет додека таа ја гребеле неговата гениталиите против моите. "Знаејќи сите тие тешки петлите тука ме направи jättekåt. Јас само сакаат да одиме далеку и направи нешто околу тоа. Таа се чувствува како мојата пичка буквално избега kåtsaft. "" Ти ќе добие Џек да се види дали тој навистина работи или не. Веројатно нема да мора да го прашам двапати. "" Nääh тоа не ми верувате или ", рече таа со смеа", а најлошото е што сега сум добива толку нездраво роговиден дека Џек почнува да изгледа прилично добро. Мислам дека нема Бред Пит веднаш, и тој не ми е убава секси, но тој изгледа многу возбудени. "

Мислев дека не мислам дека Елизабет навистина верува што рече таа, па јас besölt да ја закачам малку. "Па ако ве ебеме со Jack така беа другите момци и да се добие малку љубоморен. Тоа не е добро за банда кохезија ", реков и се смеевме. "Не си во право", рече Елизабет со секси насмевка, "Претпоставувам дека треба да ебеме со сите нив, не е тоа една мисла?" Сега, мојот кур толку тешко тоа би можело да биде. "Ти си многу секси жена", реков како што се одржа на жена ми цврсто против мојот мачна петел. "Ако не беа толку многу луѓе тука, јас ќе ви ебам во предниот дел на подиумот. "" Хм, тоа ќе биде кул. Дали мислите дека некој би се жалат? "Не можев да поверувам моите уши дискусијата имавме. Јас никогаш не мислев дека ќе реагираат како што го направив. "Она што таа ќе го стори кога ќе се вратиме во собата", помислив,. Како што таа зборува во моментов ништо да се случи.

Сметав дека тоа беше доволно да танцуваат сега и Елизабет доведе назад кон масата и рече: "Мислам дека сме доволно танцуваа сега, да се вратиме во нашата соба?" Изјави дека никој ништо на патот назад. Како што влезе во собата секој праша Елизабет, "Што ќе правиме сега? Играат покер? '"Да, тоа звучи добро", изјави Ден ", кој беше и причината зошто дојдовме! Елизабет, знаеш како да се игра покер? "" Да, се разбира го правам ", одговори жена ми. "Јас сум навистина добри во покер. Се надевам дека ќе ја со вас многу пари да инвестира затоа што обично победи. "" Па ако се толку добри во покер, па ние не играат стриптиз покер наместо неа? Препорачан Џек. Другите вчудовидено праша. "Секако, ако се осмелуваат", одговори Елисавета. "Па тогаш ако тоа е во ред со тебе љубов моја", рече таа, гледајќи во мене. "Ох да биде гол не е проблем за мене. Веќе сте ме види колку гледам, а момчињата да научат да не се грижи премногу. Тоа е навистина зависи од вас и другите. "Што велите вие ​​момци? Се осмелуваш да ги преземе шанси дека жена ми ќе те видам гола? '"Се разбира дека сум подготвен да ги преземе шанса ако постои шанса да го видам нејзиниот голи", вели Петар. "Шансите земам во секое време", "Мене исто така" беше Дени со. "Што мислиш Томас? Се осмелуваш да играат? '"Во ред", вели Томас. "Yahooo" извика Џек. "Каде се картички, тука да се игра стриптиз покер." Питер извади на палубата, а ние почнале да играат. По првите пет донатори, почнав да се прашувам дали момците се предомислил малку. Елизабет е единствениот човек во собата што се уште немал облека натаму. Сите бевме во себе само што го загуби нашите кошули, но трендот беше во определен правец. Елизабет беше навистина добар во покер, и таа има многу среќа, исто така. "Елизабет мора да лажеш", рече Џек, по поразот од шестиот дадени и мораше да се преземе соблече маицата. "Не ми е јасно како да се направи, но мора да постои без мамење." "Не дека може да се види", вели Питер, "Не грижете се, нејзината среќа промени наскоро."

Петар беше во право. Елизабет го загуби следниот рака. Гледавме како во транс во неа, кога таа застана да ги тргнеме нејзиниот бела блуза. Таа го направи фанки како стриптиз. Таа се чува нас фиксираат како таа го отпетла своето блуза полека и можеме да видиме нејзините гради мека свилен во внатрешноста на градник n. Нејзините брадавици беа јасно видливи низ градник ткаенина. Таа била толку убава како што таа стоеше таму и беше почитуван од нас пет момци. Конечно, таа ме праша Џек за помош да ги тргнеме кошулата за на последната делница. Тој се постави со молскавична брзина и помогна неа додека можевме да ги видиме рацете брзо милував нејзините гради. "Вие сте сите добри кул нели Џек?", Рече таа со насмевка како што таа го зеде в раце. "Значи, чии пак е тоа да се добие уште? Го прашав. "Сега јас, сега", вели Дан, и дигна картички. Игравме три донатори пред нешто возбудливо што се случило. Овој пат Џек изгуби и мораше да се преземе од неговиот фармерки. "Ве молам, Елизабет ќе ми помогне", рече тој како да застана. Елизабет ме погледна и Кимнав со главата да како што таа се наведна да ги повлечат надолу панталоните. Пред таа го направи тоа, таа ја искористи можноста да го допре на петел надвор од вашата панталони во прв план. Можеше да се види колку е тешко Џек беше. "Две може да биде дрзок," рече таа со насмевка. Сите вчудовидено праша. Елизабет продолжи да се стегне појасот и влечат надолу панталоните на подот. Сега ние сите би можеле да се види колку е тешко петел Џек беше преку својата долна облека. Курот погледна следниот преку работ на неговите гаќи. "Ох, Џек!" Саид Елизабет и ја стави раката на неговиот кур повторно. "Јас бев оној кој не, па тоа беше вака тешко?" Таа го прегрна неговиот петел, а потоа седна на маса повторно. До сега, сите наши петлите беа хард рок. Знам дека беше. Дали сите почнаа да се разбере она што тоа ќе доведе до и дека таа нема да престане со тоа ние само се голи. Расположението во собата е интензивно сексуално наполнета.

Елизабет го загуби следниот рака и мораше да се преземе собува сино здолниште. Знаев веднаш дека момците ќе биде навистина курот кога видоа дека Елизабет не е природна русокоса. Таа појавување гаќи градник n и сенката на нејзините темни fitthår ќе биде јасно видлива. Овие временски отиде да Томас и побара од него да и 'помогне со здолништето. Тој беше брзо за да им помогне и влечат надолу над колковите. Таа wiggled во нејзиниот задник секси во исто време како што влечат надолу здолништето на подот. Можев да видам на лицето како jättekåt тој беше на жена ми. Сум бил во право во моето размислување во врска со темно fitthår Елизабет и на момчињата почнаа да врескаат и Подсвиркват кога ги видоа нејзините темни пичка во верувањето ткаенина. Елизабет претвори полека и одеше околу масата полека така што секој можеше да се види правилно. Пред таа седна повторно бојадисување на пичката надвор од гаќите со раката. "Јас сум soooo влажни", прошепоте таа да ме "ќе се направи толку ме jättekåt". Почнав да се прашувам дали тоа би можело да се качил на еден малку предалеку, но во наредните три донатори, не рече ништо посебно. Од губење на Даниел, а потоа Томас и бидејќи јас нашата панталони, и доби сите помош на Елизабет да се земе од нив. После тоа таа fondled курот надвор од неговата долна облека, таа се наведна напред, го целива тоа и рече "Ова е моја апсолутна favoritkuk, најдобар во светот. Сакам она што го прави тоа за мене. " Можев да видам на завист во очите на другите. Игравме две раце пред да излета од шините целосно. Прва загуба на Елизабет и Питер и помогнал исклучи со градник n. Тој по пример на Jack и ја искористи можноста да се чувствуваат нејзините гради кога тој полетал на градник n. Елизабет отсекогаш биле горди на нејзиниот убаво цврсти гради и изгледаше како да ужива на внимание и не се обидуваат да ги скријат по градник-N исчезнале.

Следна рака Џек изгуби повторно, што значеше тој мораше да ги соблечат своите гаќи. Одеше во текот на Елизабет и ја прашал за да ги отстрани. Таа не се двоумеше, но почна да ги повлечат надолу панталоните бавно. Штом голем кур на Jack стана видливо Елизабет зеде со една рака околу него и почна да милува нежно. Потоа таа се повлече одредување на неговата долна облека во целост, се наведна напред и нека петел слајд на Jack во формални неговите усни. Другите и седев со широко усти и гледавме како Елизабет вовлечени голем кур на Jack. По лижење курот за некое време, ја зеде целата територија на неговата долга петел потполно во устата. Тоа беше неверојатно еротски поглед. Јас никогаш не помислив дека може да биде толку неверојатно возбудливо да се види жена ми цица друг кур. Тоа не да биде долго додека дишењето Џек почна да се зголеми и можеме да видиме како тој украсениот комплет по серија на cum во устата на жена ми. Видовме како таа го зеде сите, а потоа ги проголта сите сперматозоиди. Тоа беше до мене од само пред очите, а јас не ја забележав дека почнав да непредвидлива исклучи, додека ние гледавме додека Џек заебана устата на жена ми. За среќа, јас не затоа што сакав да изблик во пичката подоцна наместо тоа. Кога таа беше направено со Џек, таа се пресели во текот на Дани и почна да се убедувам од курот. Зедов нејзината рака и предложи да се оди во кревет, наместо да. Сакав да ја лижам пичка додека таа вовлечени на други момчиња "петлите. Таа стана и се соблече гаќите пред таа легна на креветот. Дани дојдоа и ни седеше главата. Како молња, таа го зеде курот во устата и вовлечени него. Лежев меѓу нејзините нозе и почна да лижење неа. Таа winced кога мојот јазик отиде да ја потечени малите. Таа се цедеше влажни во пичката. Мојата сопруга е подготвена за секс!

Јас не лижам долго пред знаев дека некој друг сака да добие во пичката. Гледав и виде Џек, сега голем и тешко повторно. Тој вклучен места со мене и можев да видам курот полека се лизгаше помеѓу потечени на жена ми влажни малите. Тој и самиот втиснати во пичката и таа вчудовидено праша. Таа престана да цицање на Danny момент и само ужива курот длабоко во пичката. Изненаден, се чувствував мојот топки влечат заедно и се сними каскада бело cum од кревет. Тоа беше само нема за мене, но дека јас допре само од глетката како друг човек ебат жена ми. Другите стоеја околу креветот и гледаше како Џек изоре курот во и надвор од пичка на жена ми. Елизабет одговори со humping против френетично. Таа продолжи да пуши Danne но не за некое време, бидејќи таа се чинеше дека таа беше за да се дојде. Џек и Елизабет дојде одеднаш и тој сними пичката полн со серија по серија на сперматозоидите, додека нејзиното тело го потресе во оргазам конвулзии. Штом Џек престана да доаѓа набиле Даниел далеку него и го зазел неговото место меѓу нејзините бедра. Сакала да го промени ставот, па таа се заврте и застана на сите четири. Потоа, таа стигна назад раката и ја грабна Danne петел и водени тоа во неа капе пичка. Петар се качи во кревет и го зеде Danne последното место, така што Елизабет би можела да си го цица курот. Наскоро, Дан и Питер нејзиниот Украсен меѓу неговите хард рок петлите во одделни дупки. Остатокот од нас гледаше во триаголник во кревет. Томас наведна кон мене и рече: "Твојот сопруга е навистина неверојатно секси жена. Дали е во ред, ако ние заебана неа сите? "Секако Томас, ја уживаат. Сериозно, јас не мислам дека може да ја запре од ебат сите вас сега, дури и ако сакав. Ова е најкул работа што сум ја е преку. "Ви благодарам", вели Томас како што тој го чекаше неговата смена. Видов дека курот е вид и хард и тој навистина сака да се ебе со жена ми.

Неколку минути подоцна испрскаат Danne жена ми полн со повеќе cum. Кога тој го извади својот кур, видов капе пичка Елизабета. Тоа му течеше од пичката и cum целиот нејзините темни срамни влакна беше nerkletat со сперма. Woww она што очите! Питер Danne се одржа и видов една третина петел лизгање во Елисавета. Тоа е речиси изгледаше како да пичката вовлечени неговиот кур. Таа стенкаше малку кога таа се чувствува таа беше исполнет со друг кур. Томас одржа Петар и истрча курот во устата. Видов како тој ужива кога таа почна да лижат и си го цица на неговиот кур. Сфати колку таа мора да уживате во тоа. Елизабет е прекрасно добри во цицање кур. Потоа таа почна да стенка и се тресат во нов оргазам. "Ооох Петар" испушти некаква молбена воздишка таа надвор "Тоа е soooo skööönt. Ти си толку stooor. Да го ебам ме тешко, Петар. Притисни вашиот петел во мене! "Беа зборовите на Елизабет на Randy повеќе од Петар можел да се справи и тој и 'бликаа серија по серија длабоко во пичката. Елизабет беше малку разочарани што тоа се случи толку брзо за него. "Томас ве молиме ебам ме сега", праша: "Јас треба да се добие Дик сега, ве молиме да продолжи." Томас не ја разгледа. Тој се пресели брзо наоколу и го турна својот петел во пичка Елизабета толку тешко како што може. Тој заебана неа тешко и брзо. Како што заебана неа, како тешко и брзо си замина брзо за Томас и тој ги замрзна кога тој фотографира нејзиниот полн со неговата cum товарот. Кога тој го извади тој се распадна на креветот покрај неа. Гледав како на cum течеше од пичка на жена ми и заглавен во срамни влакна. Се чувствував дека морам да ја лижат. Јас никогаш не помислуваше такво нешто, но јас дефинитивно се чувствува сега беше да ја лижам cum капе пичка и лижат ми што течеше надвор од неа. Јас наведна над неа и нека мојот јазик преклопувачки до она што течеше надвор од неа. Елизабет репутација кога таа го знаеше. "Мед не", рече таа тивко "Толку сум неуредна сега." "Да тоа е навистина" "Никогаш не сум видел таква неуредна пичка порано. Моите пријатели исполнет со cum навистина мила. Како што лижеше и вовлечени на нејзиниот клиторис, таа дојде повторно. "Ве молам дозволете ми да се одморам малку сега", праша: "Јас сум толку чувствителен, таму долу, сега." "Леле, што е секси жена на жена ти е" извика Џек. "Никогаш не сум заебана таков роговиден жена во мојот живот. "" Да тоа е таа навистина ", вели Дани. "Мислам дека ние забораваме за нашата покер викенд и едноставно да останат тука и да го ебе Елизабет целиот викенд. Ако таа сака да, тогаш? "" Мислам дека тоа ", рече Петар. "Вие навистина треба секси жена" беше Томас искусни. "Ти си навистина среќен човек кој има таква жена. и ние сме многу среќни што сакате да ја споделат со нас. "" Благодарам момци ", изјави Елизабет и седна. "Мислам дека сакате да го направите тука повторно премногу. Никогаш не сум се почувствувал толку полна и така uppknullad некаде. Тоа е прекрасно чувство. Вие навистина имаат прекрасни Dicks и знаат како да ги користите. "" Дали не ме заборави, мојата мила ", ја потсети. "Јас не се да ве ебеме повторно. "" Па што чекаш, бидејќи тогаш ", праша таа. "Испратена петел во мене сега, сакам да се напијам уште една пред крајот на вечерта. "

Кога отидов во со петел во пичка знаев толку добро, како што јас заебана толку многу пати, ги почувствува речиси како да сум заебана друга жена. Нејзината пичка беше протегала и uppknullad по сите петли, кои беа внатре во неа и таа се уште беше полн со cum. Ако не ми беше толку неверојатно курот јас веројатно би имале тешкотии кога тоа не беше толку строга и беше толку неуредна. Сега дојдов брзо во секој случај. Наскоро, Елизабет, една петтина cum оптоварување во пичката. Исто така таа голтнал првиот култура на Jack. Кога почнав на момчињата одат во неговата соба да си легне. Кога Елизабет и јас ни стави па јас ја зеде во својата прегратка и ја праша "Како си?". "Како да се чувствувате за она што се случи?" Јас сум парична казна ", одговори таа. "Се чувствувам навистина uppknullad и како вистински курва, но имав толку убаво. Како се чувствувате? Дали сте луди по мене? Почнав пред да можеме дури и имаше време да се зборува за нешто како ова. "" Се чувствувам одлично! Не, јас не сум луд во вас. Ова беше од најпознатите еротски искуство некогаш сум ја имал. Никогаш не мислев дека ќе биде толку неверојатно возбудливо да се види други мажи ебам жена ми. Да лижат ќе се чисти откако се прска во тебе е уште повеќе зачудувачки. Не го разбереме себеси, но јас навистина се допадна. "Ние испадна на светлата и Елизабет отиде да спие брзо. Не можев да спијам одеднаш. Сè уште беше толку возбуден од страна на нашите диви ноќ. Можеше да се види пред мене како моите пријатели петлите заебана пичка на жена ми пред моите очи. Можеше да се почувствува неговиот петел доби тешко само размислување. Мислев да се донесе Елизабет, па можев да ја ебе уште еднаш, но реши да се прости спие наместо тоа.

Разбудив во средината на ноќта со некој чуден звук и движење. Ми требаа неколку секунди пред јас забележав дека Џек се дојдени кај нас и запиша во брачен кревет, а сега мораше да се ебам со жена ми уште еднаш. Лежев уште и одлучи да не ги вознемират. По неколку минути, слушнав Џек стенкањето "Елизабет јас ќе. "Потоа видов на ден слабо светло како Елизабет возеше голем петел Џек и го исфрли главата назад кога таа дојде. Таа почина неколку минути на градите на Jack. "Ви благодарам Елизабет", го слушнав Џек каже. "Вие сте прекрасно да се ебеме. "Тој ја има надвор од креветот и надвор од собата. Елизабет сместена до мене и се обиде да не ме разбуди, но јас наведна над неа и ја одведоа во мојата прегратка. "Продолжува мојот роговиден секси сопруга да биде заебана повторно?" Шепна јас. "Да. направи нешто? ", одговори таа тивко. "Не, ништо. Тоа беше добар? "" Да, тоа беше големо. Џек има таква прекрасно убава петел. "Рековме дека за добра ноќ едни на други и се упокои во секоја други раце.

23 Responses to "Мојата жена оди на сите круг"

 1. Ана:

  Sooo неверојатно роговиден приказна сега сум soooo гладни за многу петел

 2. VX + Ax:

  Добро! Па обично јас и жена ми се зборува во кревет, а таа добива заебана, и двете таа и јас се многу возбудени од она што мислиме дека и да се каже едни со други. Во оваа приказна, јас го признае многу од нашите желби. Се надевам дека можеме да бидеме дел од него реално наскоро. Имало некои повеќе модерните времиња, но тешко е да се побара од луѓето, таа се чувствува незгодно ако тие велат дека нема. И ние попрво ќе треба неколку што ние ја познаваме, дека знаеме од нас сакаат истото како и ние.

 3. Joaqim:

  Што одличен приказна. Yum! Жена ми оди на еден пријател и ебат откако успеа да ја убеди да го стори тоа. На прво таа се двоумеше но сега таа оди на него уште еднаш или двапати неделно потоа да можеме заебана и таа berettar она што го направи. Момчето е прилично нормална должина на курот, но огромен груба петел, таа го сака, курот + неговиот огромен комплет. Има многу berettelser на beretta, но не се осмелувам да открие премногу, не сакаат таа да престане да оди со него. Нашите сексуален живот стана илјада пати подобро. MVH Joaqim

 4. А:

  само добива лути кога читам ова.

 5. На Dildo е во ормарот:

  Многу добра приказна! (:

 6. R и T

  hahahah "S", но Еј, Како може да се седне и да се добие ARG на uppfantiserad целосно измислен porrnovell? хахаха можеби треба да се погледне за неа? Ние се допадна што е во него, и VI беше ништо, но лути кога ќе го прочиташ!

 7. Buu!:

  Тоа е одлично да се биде во можност да инвестираат петел cum во игра на покер. Елизабет треба да обезбеди неколку големи ебам геј петлите.

 8. Kate:

  Замена на г.г. обично не значи дека се многу возбудени. Се разбира дека ебат разведен сосед жена со жена ми megivande. На жена која има тенок и убава фигура дека мојот кур често се чувствува премногу големи, но дебеличка сосед го сака.
  Таму обично е најмалку еднаш неделно како јас ја заебана. Понекогаш мојата сопруга и учествува во sexövningarna. Нашите сексуален живот достигна највисоко ниво во овој начин.
  Еден од курсот да биде фер, но за да ебам неговата сопруга она што го бара за да се избегне ризикот од љубомора.

 9. Molla:

  Па јас би сакал мојата сопруга беше вршител на должноста. Јас би сакал да ја види со други мажи што таа може да си помогнат самите правилно. Ми се допаѓа оваа приказна.

 10. рекламата:

  не е ништо како возбудлива и секси како курот неверен жени, оваа дама беше неверојатна би требало неколку роговиден мажи, јас сега ќе имаат храброст да пишувам за моите екс-сопруга и нејзината вкусна и перверзни и брутално заебана од страна на различни мажи

 11. Анонимни:

  Фантастична - убава, со изобилство на комплет!

 12. Lasse:

  Како ебат болните може да биде навистина?
  Може да ви навистина се замисли дека твојата сопруга добива заебана од страна на пет луѓе во пред моите очи на вас? Наоѓање на медицинска историја дека ова е всушност во ред, но потоа најдете дека ова е нормално однесување е целосно ебат смешно, си мислам. Се надевам дека не се сериозни за правење на истото со свој сопруги.

 13. Relle:

  Јас би сакал да видам мојата сопруга uppknullad како што, како двојна пенетрација. таа има навистина horaktig пичка, и му е потребна дополнителна петел. Дали има опција оние????
  Извести вие може дури да се добие ми адреса!

 14. Човекот:

  Многу вкусна жена
  Имаат себе си дама, кои обично ебам со другите и тогаш да ми кажете.
  Понекогаш на забавите, таа била со други мажи, бидејќи таа ме праша за дозвола во прв план.

  HUU opphetsande.

  навиваат за подготвени мажените жени

 15. сметка:

  Јас би сакал да ебам на курот и убава жена. не може да биде над 40.

 16. Сорен:

  по читањето на оваа приказна, јас стане уште повеќе љубител на неверните сопруги се најдобри и kåtast, оваа жена, се надевам дека продолжува да се ебам, да Relle, моите пријатели и Јас ќе бидам среќен и суровини ебат твојата жена се додека таа може да, ние може да продолжи ебе и онака .....

 17. Jocke:

  Прекрасна. Жена ми оди и ебат со нивните класни другари, откако ќе ја ебе, а ја лижам пичка spermiga, тоа го сакаат, кога таа ебе со својот убав дебел кур, потоа таа berettar на различни позиции тие имале. Не чекаме до следниот пат, таа оди и ебе него. Јас Го знам добро. Тој не знае дека јас знам сè. Ние обично ги исполнуваат, на моменти, мојата сопруга обично душманке него да се превиткуваат пред него кога таа има краток краток здолниште, со низа. Едно време тој ја заебана во нашата куќа, кога јас lodsade биде полн и lodsade спиење, јас masturbated под покривката, тоа беше прекрасно да се види, така да ... јас бев horny, hääärligt. H: Jocke.

 18. Jocke:

  Ве молам, може некој друг да дојде и да го ебе мојата роговиден жена? Така што можам да се види и да ја лижам пичка, додека пак спреј во и на fittan1 METS! H: Jocke.

 19. Сорен:

  Јас ебат како вашиот роговиден жена .... тешко

 20. Billy:

  Верен или неверен жени, но 40 години е најдобро можете да добиете како bedfellows. Тие имаат долги erfarnhet на тоа колку добро ебам да се направи. Како правило, нема кондоми, без вбризгувањето на слободното крем. Но, тие исто така сакаат да се чувствуваат на петел најмалку еден час, по можност две, плус наутро пукаат.

 21. На маало:

  Прекрасно да се види неговата сопруга, па курот и нека добие колку кур.

 22. Хелге:

  Jeg er се согласува со Ласе. Приказната дека utrolig opphissende, но голи како фантазија. Jeg поствате aldri tenkt бришење на virkeligheten kone мин.

 23. Carl:

  Прекрасна приказна, сакаат да видат мојата девојка заебана од други мажи.

Коментар Мојата жена оди на сите круг