Ќерка ми пријател

Јас бев штотуку ја отворија вратата на сауна за да се загрее, кога на вратата заѕвони. Тивко се заколна да си и мисла само го игнорираат, но чувството на обврска дека некој е па јас одбрав да се отвори. Сепак, не можев да се облече, но само крпа завиткана околу колковите. Тоа беше Anneli, пријател на ќерка ми. Таа имаше забавуваа израз на лицето и нејзиниот костен кафени очи ме гледаа од врвот до дното. Еј Anneli. Јас мислев, дека ти знаеше дека Лиза го напуштил домот со својата мајка во текот на викендот. Да знам. Но, таа вети дека ќе морам да позајмуваат некои дискови и јас возеле велосипед и онака заедно и јас видов некои светла. Но, можам да ги собереш себе, ако се истуширам, сакам да кажам. -Да, го направите тоа. Зошто не сте само слем вратата зад вас. Јас всушност имаат жешка сауна чекање, реков и се врати на топлина. По еден брз туш, седев во сауна врвот легло, потпрена на ѕидот. Ги затворив очите и си мислев колку би било убаво беше да се биде сам цел викенд а потоа почна своите мисли скита и се прашував дали Anneli го наоѓаат својот дискови. Не бев сигурен што 18-годишни девојчиња биле слушање на овие денови. Да, знаев како што звучеше, дека е тешко да се избегне слушање, но јас не знаев што уметниците име. Таа беше доста убава, патем, Anneli. Долга и тесна со среќно лице и дупчиња во образите и кафеава коса која беше долго и разбрануваните. Нејзините гради беа сосема мали и фирма, не е целосно развиени. Се насмеав во себе.

Одеднаш Ме разбуди од моите мисли дека на вратата се отвори, и додека јас најдов себеси мора да се седне и да се заморувате отсутно на курот Anneli зачекори во со крпа околу него. Тоа беше изметен и во текот на мали гради и заврши веднаш под нејзиниот газ. -Вие нема да се налути на мене, но тоа звучеше толку убаво да се имаат сауна дека јас не можеше да одолее, вели таа и се насмевна еден од неговите најсончевите насмевка која направи сите да се вари. -Ahhh, тоа е во ред. Значи сакате да имате сауна, јас одговорив сталожено, додека јас паника се обидува да дознаам начин да се сокрие мојот петел. Конечно јас извадив моите нозе се малку и стави рацете на доверливост. Anneli седна на креветот подолу и ние малку поразговаравме за сè, но по некое време таа стана премногу топло за неа и таа излезе и зеде туш. Кога се врати таа лежеше на грбот на креветот и продолживме да се зборува. По некое време, рече таа,-Сега, не ѕиркаат, но станува премногу топло со крпа, па ако не ти пречи, јас ќе ги тргнеме. -Не, не, секако, реков и таа влечат освен пешкир.

Прво се обидов да не гледа, но брзо се влечат мојот поглед надолу кон гол 18-годишниот кој лежеше на креветот. Си имаше затворени очи, па можев да тивко ја студирањето. Целата кожа беше светлина бронза обоена тон, очигледно една девојка која беше сончање голи солариум. На мали гради стоеше надвор малку дрзок, но имаше половина течеа како што таа лежеше на грбот. Нашите фарми имаше потемна нијанса од остатокот од пржен градите и брадавиците беа рамни, широки. Мој поглед залута на одредување на препоните и многу редок грмушка. Но, таа беше во погрешна насока, со цел да се создаде транспарентност. А капка вода или пот Истрчав надолу по внатрешниот дел од бутот и таа реагираше полека отстранете ја исклучите со една рака. Не можев да им помогне, но се притисне малку на курот сега беше полу-цврсти и моите мисли беа наеднаш многу грешни. Јас го критикуваше на четириесет и четири годишниот "човек" не треба да мислат како дека ако младите жени, особено ако тие се пријатели на вашата ќерка, но немав успех. Мојот петел надменност во мојата рака. Потоа седна и морав да непредвидлива твојата рака настрана. -Морам да туш повторно, рече таа и се измолкна.

Кога се врати таа го стави ја својата коса во една лабава јазол на главата и седна половина потпрена на ѕидот на краток страна на масата, па стигнавме да седат низ едни од други, но на различни височини. Таа половина затвори очите и моите очи отиде веднаш до нејзината утроба. На нозете, таа прилично блиску, но по некое време таа ги извади освен малку и да тоа изгледаше како да насмевка се шири низ усните. Гледав во нејзиното прекрасно лице и убаво вратот линии, мали гради, а наскоро го мојот поглед фиксиран во скутот повторно. Таа самата милував лесно долж една бутот, а понекогаш и таа си дозволуваше неговите прсти лизгање надолу на внатрешниот дел од бутот, а понекогаш и таа дојде толку блиску до пичката дека таа го допре срамни влакна. Мислев дека тоа почна да блесне во нејзината влажна шлиц, но можеби тоа беше само туш вода или пот. -Ти peeks не ја искористиш приликата? , прашува таа и скокнав. -Не, реков, и голтајќи голема мера. Таа изгледаше малку остро во мене и тогаш скрши неговиот лик во насмевка. -Јас ти се восхитувам. Не можам да верувам можете да седат тука толку долго без туш. -Да, тоа е добивање на малку топла, реков и ги проголта повторно. Јас веројатно ќе се истуширам. Но не можете да ѕиркаат, реков uppfodrande. Добив досаден за мојата половина позиција не ќе покаже премногу и излезе во поладен воздух и во туш. Го дишев во голема мера и се чувствува малку паника. Јас би се осмелил да одам таму повторно? Што ако сум го правела нешто глупаво?

Под туш барем беше убаво и по игра на ладна вода, го добив Вашиот кур да се откажам, повеќе или помалку нормално. Јас веројатно може да се врати, но јас не. Наместо тоа, Anneli. -Време е да се истуширам, повторно, рече таа. Може да не ви биде симпатична и lathering мојот грб? Сигурни! Јас проголта неколку пати. Го изговори помалку возбудено во текот на ладна вода. -Снег секогаш толку ладно, таа се прашував, и се сврте за да се загрее. Јас промрморе нешто нечујни и зедов под туш и сапун squirted надвор парче во вашата рака, а потоа се лизна низ на грбот. Тоа беше толку мека и пријатна и "забрането". Зошто таков збор во мозокот? Јас не ништо забрането? Јас го донесов во со друга страна, исто така, и tvålade нагоре и надолу и едната кон другата страна, многу повеќе отколку што било потребно. Anneli отворени тркалање главата и моите очи беа фиксирани на нејзиниот врат. Тоа беше толку прекрасно убаво и јас го донесов до вашите раце и tvålade неа. Беше очигледно дека таа уживаше. Моите раце мораше да шета се повлече и случајно да се фаќа во текот на врвот на нејзината задникот пред да отиде повторно.

-Треба да земам на косата, како и, прашав малку густо. Anneli само кимна со главата, а јас требаше малку шампон и почна масажа него, по таа беше ослободен кадрици од аголот. Беше прекрасно да се игра со такви долга коса. Мојата сопруга беше краткотрајно и за таа работа, ние не би се мие косата на едни со други. Пуштам рацете извртување во нејзината коса и гледав додека голото тело на млада жена. На мала фирма задникот ме натера неверојатно возбудени, а наскоро и го мојот петел се претвори во нишање за. Добив толку блиску јас се осмели без допирање неа, но мислев дека колку би било убаво би било да го стави меѓу нејзините задникот. Дозволувајќи им на глансот шмркаат малку од нејзината кариес. Прв да навлезат меѓу нејзините нозе. Бев толку обземен од моите мисли дека сум заборавил за шампоан и одеднаш таа ја заврте главата во чудење. -Зошто ја остави? ме праша како нејзин ред добила шунка тропа против мојата силна позиција, а нејзиниот поглед отиде веднаш надолу. Колку долго стоевме таму не знам. Но, ние ги замрзна во таа позиција. Гледав плашат од нејзиното лице и таа го погледна со ококорени очи на мојот хард место. Но, тогаш таа одеднаш се претвори повеќе во врска со тело и нежно се стави рака околу kukskaftet. Таа го прегрна лесно и продолжив да го барам со ококорени очи. На рака почна да се фаќа курот нагоре и надолу и таа си дозволуваше нејзината показалецот поигрува во мојот försaft, а потоа таа полека донесе прстот на неговите усни. Таа ми го лижеше исклучени. Мислев дека ќе пукна од horniness.

Anneli направи еден чекор поблиску и ја положи главата против моето рамо. Нејзините дланки лежеше само над мојата брадавиците и мојот петел поднесена против стомакот. Јас ставам раце околу неа и нека рацете талкаат надолу, и стиснам на фиксна опашка. Таа стенкаше ниски кога заминав од показалецот за да слајд меѓу задникот и надолу кон пичката. Потоа ја зеде еден чекор наназад и ме фати за рака и ме во мојата спална соба и кревет на жена ми. Лежеше на грб и ме над него. Го следев и почнавме да се бакнуваат додека таа ми го погали вратот. Нејзините раце се одеднаш тешко стисок околу мојата глава и стави јасно до знаење дека сака да го добие до градите. Брадавиците беа хард рок и јас вовлечени лакомо во една во мојата уста и малку долу на тоа ", извртени" тоа помеѓу моите усни и малку на неа нежно. Anneli почна да се фрли главата. Таа донесе нејзината рака на неговиот препоните и почна триење на долго и индекс на прсти против неа клиторис. Мојата рака мораше да одиме во а наскоро и јас беше оној кој масиравме нејзиниот клиторис и игра со прстите во сокови.

Јас ме бакна забави и полека водичката срамни влакна скокоткаше моето лице кога се приближив нејзината топла телесни течности. Мирисаше навистина млади роговиден жена, мирисот што не се чувствувале бидејќи мојата сопруга и јас бевме млади. Јас симнаа устата пичката и нека неговиот јазик истражуваат секој дел од неа. Методично, јас лижеше секој малите, секоја мала skrymsla и јас изедов на нејзиниот клиторис. Додека јас масиравме нејзиниот мали гради со нивната прекрасна брадавиците. Таа стенкаше гласно и ја стегна моето лице против нив, а понекогаш и речиси удира нејзините бедра заедно на мојата глава и купени мене. Тоа ме поттикна дури и повеќе. Продолжив да се лижат како никогаш не сум лижеше пичка порано. На јазикот мораше да почне да камшикување наоколу и јас не заврши до Anneli извикав. (Јас дури и не мисли што соседите би помислил ако дојде на следното куќата.)

Кога нејзиниот прв силен оргазам пристигна, таа потона назад, исцрпени. Се разбира, јас пролази до крај неа и почнавме бакнување. Устата беше погоре и тоа беше возбудливо да се направи на јазикот разгледувам во него и задеваат нејзиниот јазик. Наскоро таа стана похрабри и започна да ја истражува мојата уста и се борат со мојот јазик. Кога ние сме биле па за некое време, таа почна да си игра со мојот хард петел. Таа ја погали и ја погали него, и му било глансот fittöppning. Таму, таа ја донесе наоколу во сокови. Јас скоро мислев дека ќе ми дозволи да пропадне во неа, но наместо тоа таа пролази полека надолу. Таа ме бакнуваше нежно по вратот, по клавикула, чија брадавица, а другата брадавица, надолу преку стомакот и таа доаѓа до тешко е петел. Таа лижеше првиот бит претпазливи на глансот пред таа вовлечени во близина на precharge. Јазикот се движел околу глансот. Таа не беше навикнати да лижат петел, тоа беше очигледно, но да ја имаат оваа прекрасна малку суштество на мојот кур ме натера неверојатно возбудени. Барем како курот како кога жена ми, кој се користи за да си го цица курот, се третираат мојот кур. Сега ми се чинеше како да сме биле заедно истражување, мене и г-ѓа А таа сакаше да открие!

Прстите истражени kukskaftet и скротумот, додека таа беше вовлечени во глансот меѓу нејзините усни. Нежно но таа одлучи вовлечени во него, и малку претпазлив. Наскоро таа стана малку посилно и вовлечени понекогаш брзо, понекогаш бавно и продолжи да се чувствува, повремено, и во текот на глансот и kukskaftet. Таа почна да throb во неговиот петел и тоа беше добро познат преси.

-Nnnnnnuu kommmmmmer jaaag., Јас whimpered. Anneli фрли назад главата малку и целата задолжен експлодираше во нејзиното лице. Изненаден, седна, straddling моите нозе и се чувствува раката на лицето. Тоа беше леплива сперма и ги гледаше, фасциниран течност која течеше меѓу прстите. Таа мирисаше, а потоа таа го исплази розова црвени јазик врвот и лижеше за тоа нежно. Потоа таа стана повеќе ентузијаст и отворени цицање на прстите додека таа ја зеде друга страна да пичката и почна да си прст. Гледав во неа и она што го видов беше неверојатно возбудлив. Обично, тешко ми е да одиме повторно по ејакулација, но сега беспомошна петел веднаш.

Anneli се довлечка до него, затворен прстите на рачката и го вперил петел право горе. Потоа стана на колена и падна бескрајно забави над неа. Имам прилично нормална големина петел, но забележав дека таа претходно само доби мала Dicks во пичката. Нејзиниот израз беше среќен додека тоа беше изненаден и малку исплашено. Кога таа потонат право на коренот, таа почна да вози бавно и постепено се зголемува темпото. На мали гради отиде нагоре и надолу пред моите очи и сакав ништо повеќе отколку да продолжи да ебам овој 18-годишник засекогаш. Таа лизна ја влажни fittväggar нагоре и надолу мојот кур. Таа не беше точно тесни, но се чинеше дека таа ја фати цврсто околу неговиот кур. Нагоре и надолу, нагоре и надолу, нагоре и надолу, таа возеше, и по некое време на движењето стана отсечен и надвор од чекор. Таа фрли назад главата и преполни гласно и одеднаш прегрна пичката напорно и грчевито на мојот вратило.

Ја фрлија на страна и се тркалаше по сè уште со курот во неа. Таа дојде во текот на мојот грб и ја поткрена против перници и заебани неа тешко. Нејзините нозе беа туркани до висока и пичка широко црвени поканува да ме пред секоја juck. Не можев да земам очите од него, и да гледате мојот петел исчезнуваат во неа одново и одново, на крајот стана премногу и дојдов во силна оргазам. Ејакулација беше навистина повеќе или помалку "суво", но она што тоа го правеше и. Паднав среќно заедно во текот Anneli и нека мојот петел да остане безбедно во овој топол тинејџерски пичка.

9 Responses to "на ќерка ми пријател

 1. Cicci:

  Прекрасно краток расказ. Седев цело време и мислев дека тоа е мене ми беше за него. Мило ми е што почна тивко и изградена приказната пред оперативниот почна да се случи.

 2. Кралот Fabla:

  Дали тие велат дека тоа е прекрасно. Но, вие би имале малку повеќе хардкор сега беа речиси само лижат и цица. Но, инаку тоа беше навистина добар : D: D

 3. Јован:

  Прекрасна приказна ... чувствува цело време како да сум бил татко .... Иако 40 години, не сум ... :-) би сакал да ебам нешто слично, но јас вечерва добиваат само 28-годишниот пичка .. :-(

 4. Emma:

  Посакувам да бевте јас .. ;)

 5. Софи:

  Ahhh soo проклето курот, јас бев во читањето. . Посакувам да сум бил тоа девојче ;)

 6. Елин:

  Се надевам дека приказната не беше påriktig, затоа што ако тоа беше, мислам дека тоа беше avskydsvärd осумнаесет годишно девојче нема многу познавање на што да прави и не, но ако тоа не е вистина, тоа е веројатно во ред, тоа беше од многу лижење и цицање.

 7. Malena:

  Апсолутно неверојатен. Еве седам со три прсти во пичката и мастурбирал. Ми недостига мојот сопруг!

 8. Џенифер:

  "Електрични" 18åringar во денешно време не е така невин! оди 19 сега и беше вистински курва веќе како 14-15åring : P
  Добра приказна :)

 9. Панос:

  Навистина добро, јас долго време за откровение на жена ми

Коментар пријател на ќерка ми