Мојата девојка sexdebut

Кога ќе се разбуди еден ден по мојата прва вечер со моите соседи и Лена Stina треперење мисли наоколу во мојата глава. Тоа би биле толку прекрасни tilll заедно со нив и јас, кои никогаш не биле привлечени или мисла на девојчиња на тој начин. Лена и Stina ги отвори очите на цел еден нов свет, sexvärld. Не само дека тоа е мојата девојка sexdebut, тој исто така, стана ми анален деби, нешто што никогаш не помислив може да биде толку убаво и да се зголеми оргазам чувство толку многу. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (69 гласови, просек: 3.68 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Лезбејски почетокот

Моето име е Елена и јас сум 29 години. Јас сум женет и живеат долго време со моето прекрасно момче Петар Södermalm во Стокхолм. Питер патува многу во нејзината работа, што значи јас често се сами во куќата. Пред некое време, се преселил во една tjejpar, Лена и Ребека, во станот до мене и Петар. Двете Stina и Лена се на возраст од 30 и изгледа прилично добро. Лена е малку подолго и темно medns Stina е светла, со повеќе curvaceous тело. За околу еден месец кога Петар беше во Азија со работа јас бев долу во перење и испран. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (49 гласови, просек: 3.76 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Мојата сексуална фантазија

Моето име е Луис, јас сум 30 годишен дечко и иако јас не сум имал многу љубовници во мое време, јас сум тука да ви кажам што јас фантазираат за искуство со вас. Се дружевме во паб и стана добри пријатели и се сретнав со некои време да ни се добие пиво или две. Јас се сомневаше дека ќе мора да се оперира на мене, но не сакам да им пријде. Дали ќе одам да има секс со вас, тогаш тоа ќе се случи порано или подоцна секој случај. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (17 гласови, просек: 2,47 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Сексуална фантазија

Јас требаше да ти кажам мојата најголема тајна, мојата сексуална фантазија. Јас навистина имаат само ова и јас ќе се никогаш можеби го доживеале, но кој знае. Тоа е една убава пролетен ден и седам во паркот и да прочитате книга за сексуални позиции. Одеднаш, тој се залага со голема буква Т пред мене. Тој прашува дали може да се смират. - Да, јас одговарам. Тој се прашува она што јас го читам за нешто. Можам да добијам малку срам и би сакале да се покаже, но тој го граби на книга и извикува:. О [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (15 гласови, просек: 2.07 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Мој sexdebut

Првиот пат кога заебана, јас бев 18 години. Тоа беше Гертруда кој беше речиси 10 години постара. Таа беше на Валонски семејство, тешки растителни и снажен со свеж тен и здрави заби. Џет црна коса и очи, и јас одамна fantasized за неа. Беше таа само svarthårigpå пичка и тоа како би се чувствувале да се повлече собува панталони и fondling покрај нејзините убави бутовите. Доби позиција веднаш штом јас мислев на неа, но беше премногу несигурни aldeles да се осмелуваат било нафрли. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (23 гласови, просек: 3.22 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Патувањето до Крит

Се започна кога мене и моите пријатели Андерс на 23 бас ќе оди во Крит на 2 недели одмор. Имавме резервира маса со две седишта од двете страни на масата. Влеговме во авионот и кога ќе се стави до нашите торби и седна право како и на две секси младенците на планетата и двете Андерс и јас да реагираат на нив навистина круг и полна гради. Тие се бавни за нас, и се погледне во нивните билети и излегува дека тие треба да седат спроти нас. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (28 гласови, просек: 2.64 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Мојот пријател сестриче

Тоа ми се случи пред некое време и јас сега не може да ме задржи, но мора да ви кажам за овој настан.

Се започна како нормален вечер со моите пријатели, моите еден пријател беше дома сам и V изнајмен некој вид на ТВ играта и купи нас некои 6-пакет. По некое време играње и неколку пива подоцна, часовникот smygigt поблиску до триесет. Знаевме тогаш тоа друго момче беше дома сам и дека тој, најверојатно, седеле дома сам, па решивме да одиме таму. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (60 гласа, просек: 3.60 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Мојот учител ме заведе.

Јас отсекогаш сум бил мрзелив во училиште и јас сум изненаден што јас успеав да матура со пристоен рејтингот - освен на германски јазик која беше катастрофа тема. И моите германски учител ме мразеа. Тоа беше барем јас верувам, но тогаш бев во училиште, не знаев на која било сексуален контакт помеѓу мажот и жената. Мој германски учител бил висок, жена со темна коса со запалени црни очи. Таа беше 18 години постар од мене, физички добро негувани и мускулести. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (31 гласови, просек: 3,71 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Мој најсреќен време

Се започна кога јас само што наполни 50, и сосема во право што веќе со години падна во рутината на брак со мојата сопруга две години помлад, кога децата пораснале и пренесен надвор да застане на сопствените. На крајот, отиде толку далеку што ги имавме ништо не останува од нашата колективна сексуален живот, како што тогаш сфати тоа беше мојата сопруга среќен како што беше, а од друга страна јас почувствував дека морам многу да се даваат и добиваат. Но, без зборување, не моли, ништо не работеше од моја страна и со тоа следи дека јас на крајот имаше храброст да мене и одговори на неколку реклами во крајот на 1995 година. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (17 гласови, просек: 3.12 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Млади и курот како пекол

Од:

Сер Gothenburger.

Понеделник наутро.

Тоа е всушност потешко отколку што можеле да помислат на водење на зоолошката градина-бизнис сам. Тоа не е само да се отвори во. 09.00, да ги прифати сите клиенти и гребло во пари во големи оптоварувања и затвори 18:00 да си одам дома и брои приноси како што многумина веруваат. О, не, јас обично со почеток во полу-изминатите седум со чистење на птичји кафези и убедливо на подот. Клиенти нема да видите малку слатки птиченце птици ѓубре ", за такви валкани свињи, никој не може да имаат дома" и изберете било. мртви и болни риби, бидејќи тоа не може да се чини дека тие можат да станат сиромашни и умре "како што е скапо како што се," и повеќето од "клиенти" само за да се види. Тоа ќе биде одлично со мала помош на стаж е да се дојде денес.

[...] Прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (66 гласови, просек: 3,08 од 5)
Loading ... Се вчитува ...