Прекрасна мајка-Дел 1

Тоа е ден пред летната, и тоа е многу жешко. Ева и јас сме во и исчисти малку во гаражата носат минимална облека, ми останува само неколку многу мал костим за капење на мене, Ева е облечен во ново купени бикини која патем е исто така мала, речиси непристојно ниски.

- Тука е секако, велам.

- Што, прашува Ева?

- Ова проклето вежба јас позајмена и твојот татко tjatate последен пат бевме таму. Зошто не одиме над неа за него, тој навистина сака да го добие до каде шофершајбната летната празникот утре. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (65 гласови, просек: 3.48 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Жив во земјата

"На Conny подадена рака"

- Но, Хана, проклето, не стојат и сон! Покријте ја! Се движат нозете!

Conny посети луто, мавтајќи и gesticulating. Хана скокна, се протега на мускулите на нозете и полетал кон Црвенокосиот девојка која се движи кон целта, тоа беше прашање на секунди пред таа топка, подготвени да го постигне. Исто како Хана достигна да се покријат, зеде долга руса центар девојка топката противници Хана, кој многу лесно dribbled минатото Хана, зеде неколку мали чекори, а потоа, уредно, место на топката во горниот десен агол, каде што сиромашните Ребека Случај целосно не може да го достигне. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (20 гласови, просек: 3,45 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Лиса и Јас во порно продавница

Лиза и јас се случува да продолжиме со нашите gruppsexeskapader и јас би сакал да се купи нова секси долна облека на Лиза. Ние имаме намера да заведе Бети, еден од моите стари љубовници кои, наводно, е исто така бисексуална. Ние ќе се сретне со неа таа вечер и затоа мора да го поправи долна облека брзо. Одиме во бизнис, чиј главен производ е видео снимката, но исто така продаде други sexprylar. Ние се објасни на службеникот дека ние мора да имаат облека вечерва и не може да се врати ако тие не би се вклопуваат, и побара од вас да ги пробате во продавница. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (22 гласови, просек: 3,45 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Lisa во Египет, Дел 2

Lisa го внимателно почна да се фаќа левата нога против одмор човек. Девојка следната врата се пресели малку и менување положба на спиење, но не се разбудам. Човекот, кој погледна да биде египетски бизнисмен на некој вид, не реагирал. Lisa сега зеде раката и ја погали човекот на бутот, повисоко и повисоко кон уште заспан кур. Одеднаш, човекот се разбуди и го погледна во изненадување на Лиза. Си мрмореше нешто на арапски, но се префрли на англиски кога забележал дека Лиза не разбирам. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (25 гласови, просек: 3.16 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Lisa во Египет, Дел 1

Lisa седна на авион во Каиро, неколку часа лево додека не пристигнал. Таа ќе биде таму за две недели. Само патуваат наоколу и да се забавуваш. Види пирамидите, одмор, сончаат. Таа не можеше да заспие, иако тоа беше ноќ и речиси сите други патници спиеја. Тоа беше пријатен слаба светлина во кабината. Таа седеше во задниот, сместена меѓу странски бизнисмен кој седеше со PDA и работел, и шведски девојка од 20 години кои спиеле.

Лиза почна да се чувствува влажни во гаќите и почна да фантазираат. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (16 гласови, просек: 3.31 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Линда Дел 3

Продолжува од Линда 2 Сега Ролф се сврте кон мене и ми рече во Груб глас. И Линда, ти си дејствуваат како дете и треба да бидат казнети како таква. Hann седна во столчето по подот и ме со него. Денес јас носеше пар на тесни strechtbyxor и бела врвот. "Долу панталони за да неговите зглобови заповеда строго. "Пон да не го направи повеќе зло отколку што веќе беше, јас навистина како што рече. Панталони беа навистина тесни и добив ama ме правилно да се добие пресуда. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (16 гласови, просек: 2,63 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Линда Дел 2

Линда е побарано во прав finstugan. Таа е невнимателен и се надолу за барел вреди SEK 20 000. Нејзината мајка Лена лежи на Ролф и велат дека тоа е прекината пред. Ролф го видел сето тоа низ прозорецот и да се измоча. Не само што ќе вашата ќерка има скршена чинија, сега лежат до мене директно во твоето лице. Сега, дали ме следат во куќата па ние средиме ова еднаш и за сите. Тој го зеде мајка ми и мене од страна на јака и влече нас од стабилна. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (13 гласови, просек: 2.54 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Мојот летен како спасувач

Мислам дека тоа беше две лета пред. тоа мора да биде. Добив работа во разумно луксузен хотел во близина на мојот дом. Веќе долго време е активна во конкурентна пливачи и со некои обука во реанимација во задниот мислев на персоналот менаџер дека сум бил особено добро прилагодени за замена за редовно телохранители, кој ќе биде на породилно отсуство за неколку месеци. Стигнавме таму и првиот ден на работа не е толку посебен. Имаше три базени би се внимава на, или подобро кажано гости, кои беа во нив. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 гласови, просек: 3,73 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Понатаму

Исто така, ќе се едуцираат четири невработени. Три од нив се машки но четвртиот беше жена. А малку дебеличка, но со изгледот што ме натера без здив. Тоа ќе биде тешко да се концентрира кога сте имале предавање. Нашите очи се сретна достатно често, а јас не чувствував тензијата што постоеше меѓу нас.

Кога дојде летото, таа почна да се користи здолниште и како тоа да не беше доволно, па седна секогаш далеку во училница сме ја позајмиле. Морам да признаам дека беше тешко да се концентрира кога постои една прекрасна жена пред малку и се шири нозете. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (31 гласови, просек: 3.65 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Бела долна облека

Јас бев во Стокхолм на курсот. Еден од вечерните часови, мислев дека сум би се најде нешто возбудливо. Првин бев на Twilfit. Се чувствував и јас избра долг меѓу долна облека, тоа ми звучеше свила Бикини триење против моите усни и така. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 гласови, просек: 3.09 од 5)
Loading ... Вчитување ...