Момчето со огромен кур

Еден ден еден дечко и заѕвони на мојата врата. Тој се појави да имаат претрпено несреќа со масло или нешто слично. Јас никогаш не се прашуваат што се случило, но чекаше за она што тој би рекол. Тој праша дали може да позајми ми туш. Го гледав внимателно и долго. Тој беше облечени во маица која беше сега само се распрсна нафта и еден пар на ислужени фармерки.

Тој беше muskelös, би можел да ги види своите мускули буквално преполн од страна на neroljade маица. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (18 гласови, просек: 3.22 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Напади Љубов

Тоа беше летото 1999 година и прекрасно да се биде слободен. Ако имаат среќа да живеат на брегот, тоа е чиста, никогаш не е далеку од ладно пиво за да се разладат, па мене и некои пријатели поминал сите нивното слободно време да го преземе многу лесно на плажа или на тераса на локалната ресторанот. Единствено нешто што е здодевен е дека заврши чувство дека постои одредена рутина на сето тоа и почнавме ни Барај исклучување на некои други плажи. Конечно дојде крајот на Klagshamn. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (13 гласови, просек: 4.00 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Авантура на бања

Тоа би бил четвртокот попладне повторно. Бидејќи имам работа во смени, бев исклучен. Мој сакајте, отидов да бањи во градот. Би сакал да се добијат некои вежби, и затоа што сум секогаш се допадна пливање, па јас обично поминуваат секој четврток попладне-во базенот. Тоа беше како и обично преполни, и на листа на чекање за исходот. Бидејќи постојат неколку средни училишта, колеџи и полкови во градот има тенденција да биде многу млади луѓе, и тоа е она што овој ден. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (10 гласови, просек: 2.90 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Извештачен во шкафче соба

Пред неколку години бев минатата година во средно училиште. Меѓу другите теми, ние се разбира спортот и во средата имавме една последна лекција.

Еден Среда, јас и уште двајца пријатели остави екстра долго по туш. За разговор секако беше на пол и младенците. Ние се согласивме дека многу од девојките во нашата класа беа вистински Oldies. По некое време станавме толку заинтересирани за нив ние поминувале до шкафче простор за можеби да добие sneak ѕиркаат. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (40 гласови, просек: 3.05 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Божиќен подарок

Јас сум многу години во брак и имаме прилично добро во вашиот сексуален живот. Секако, тоа не експериментирал можеби тоа многу подолго и станува да фантазираат за други девојки. Она што јас ќе ви кажам сега што се случило само малку пред извесно време.

Тоа беше Бадник и како и обично бевме на мојата девојка, Сара, родителите. Тие живеат во земјата и имаат коњите, кравите и живината. Понудено беше, исто така, на Sarah сестра Лена со секоја од нив. Јас обично седат дома jerking исклучено и fantasizing за Лена. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (26 гласови, просек: 3.58 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На повлажна повеќе hornier!.

Мојата омилена работа е во неделата наутро кога врне. Кога ќе седнам со утринскиот весник и drömer на Лични со сите можни варијации на секс. Јас сум една зрела жена, која во текот на годините само добивано Вајлдер во кревет или да речам под туш, во море или на балконот кога дождот врне надолу. Тоа треба да биде влажна, лизгава тела лизгачки едни против други, пичка што капе својот сокови и се меша со вода, семето на мажот мие над мене и секој чувствителен дел од моето тело. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (4 гласови, просек: 2.75 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Пиа и Лена

Јас бев началник и вршител на должноста за речиси десет години. Тоа е добра работа. Зборувам многу со станарите, им даваат добри совети, да ви помогне со сето она што е можно и поминуваат време со нив. И деца во дворот, гледам за добро или за лошо. Се обидувам да им помогне, како и. Лае на моменти, и утеши во време - и гледајќи ги порасне. Прв пат забележав дека Пиа беше возрасно лице беше пред неколку години кога започнала да сончање во дворот. Без градник, се разбира, со stutande ungflicksbröst. Гледав долго во неа. Таа замавна и напучени своите цицки. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (24 гласови, просек: 3.25 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На паркингот

Тоа беше студено, дождливо саботата попладне и небото беше густа со темни облаци. Јас бев штотуку се продавниците за вечера. Како и обично, јас бев во собата да има осамени вечера во мојата мала соба, и тоа не беше, но тоа се чувствував малку осамен, како што тргнав со мојата торба на патот кон паркингот. Откако таму, се чувствував убаво да се има покрив над главата и го извадив мојот клучевите од колата. Но пред да може да се држи клучевите во бравата, јас забележав една млада жена која беше наведната над отворен капакот на моторот. Таа имаше и покрај временските услови само мини здолниште и со помал маица. Го следев и во облик на нозе со очите и заглавил во прекрасна фирма газ. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (7 гласови, просек: 3.14 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Една ноќ

Мојата прва "една ноќ" е најдобар секс што некогаш сум го имал.

На ден се случило тоа беше деветнаесеттиот роденден на сестра ми. Татко ми беше средена нејзиниот роденден партија и кога бев 18 мислев да се провери од неа девојки. Тие беа доста убаво, но првата девојка која пристигнала навистина ми го привлече окото. Таа беше 19 години, имале руса коса, совршено тело и секси насмевка. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 гласови, просек: 3.73 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Нови соседи

Сонцето беше жешко, летен одмор почнале. Моите родители беа зеле вистински одмор оваа година, сите три недели би требало да биде сам. Навистина убаво за 18 годишно девојче, кој копнее за мир и тишина од нивните родители, со сета своја предупредувања и прекори. Единственото нешто што нарушен мирот беа нашите нови соседи, кој само што се пресели во. Сонцето беше топло, бев топлес, sunning себе. На нови соседи, неколку стари 30 години, изгледаше речиси во секое време, тие минуваа крај на моите гради. Секако направи Тингл за мене. По некое време добив толку роговиден дека морам да одам внатре. Откако таму во, лежев на креветот, помеѓу кул лекари. Почнав да милувам моите гради. Нејзините брадавици казните. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 гласови, просек: 3.45 од 5)
Loading ... Се вчитува ...