Во најсовршена води, Дел 4

Ларс заврши малку порано од вообичаеното затоа што на закажаното неделна средба беше откажана. Дома тишина во куќата, иако Ен веќе треба да се биде дома кога беше нејзиниот краток ден на работа. Преку дневната соба прозорецот, виде неговата сопруга седи на задната страна на куќата во топла попладне сонце. Полу-монтирани во регулируема облегалка, таа беше зафатен со ре-апликација на средство за сончање.

Ларс одговори дека таа беше сончање во нејзиниот бикини како што таа го купил за нивната последна посета на Мајорка и не се осмели да се користи оттогаш. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (21 гласови, просек: 3.29 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Во најсовршена води, Дел 3

Тоа беше во средата наутро и Ан призна дека budgie во кујната. Тоа беше само 07:30, но покрај тоа таа веќе успеа да се истуширам и го стави на вообичаена совршена шминка. Ларс се довлечка од креветот, и како и обично беше својот утрински за целосна и пумпа и заклучени во до позиција. Тој отиде во кујната да Ен и ја најде како гол како самиот себе си. "Добро утро", рече таа весело, и се заврте да им даде на нејзиниот сопруг бакнеж. Ларс доби увид во пичката и видов дека надуените срамната коска беше nyrakat. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (13 гласови, просек: 3,08 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Во најсовршена води, дел 2

Следното утро се разбуди Ларс со силна позиција но успеа да ја отфрли мисли да се спаси добри за некое време. Првиот човек тој се состана во училиштето беше Брита и таа беше повеќе вкусен од вообичаеното, барем мислеше дека е доволно тоа што се чинеше толку. Таа беше за тој ден облечен во кратки морнарица син фустан со копче затворање, која навистина покажа собува елегантни, pantyhosed нозе. За среќа тој имал само неколку лекции за тој ден така што можноста постоеше за да се задржи пристоен внимава на неа. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 гласови, просек: 3.18 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На Арбор

Минатото лето, ангажиран мојата сопруга и јас имав летото куќа во архипелагот. За среќа, успеавме да ги лоцирам топла сезона на лето. На топлина доби ни оди лесно облечени. Маици и шорцеви беа доволни. Мојата сопруга, Герда, станува малку возбудени од облекување малку смел одоздола. Таа не презема некои секси долна облека , но имаше само на вообичаените. Ама мислев дека ќе биде добро да се организираме поинаку.

Го подадов својот мојот втор пар на гаќи, кои беа многу поголеми и со пошироката benholkar од сопствениот. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (12 гласови, просек: 2.75 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Во бањата

Јас соблече мојата облека и падна во топла вода во кадата. Една нога во исто време ја примија топла вода, моите нозе, тогаш целото мое тело. Легнав стан во када што беше лесно, јас не сум уште многу долго. Бело-зелени плочки на патот frmastod како крајно здодевни, па јас се лизна во слатка светот на фантазијата. И како и секогаш, те молам, јас бев страшно возбуден од топла вода, па мојата фантазија почна да се биде вистински настани, како и. А многу машки човек модел поголем. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (10 гласови, просек: 1.70 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На фен

Ана излезе од туш со само крпа завиткана околу неа влажна коса: Во спалната соба таа наклонети напред пред огледалото и почна да се фаќа за коса сува. Кога таа ќе ја преземе на фен за коса и стави крај на целата тоа веќе не беше онаму каде што се користи во агенцијата. 'Мајка! Ана помислив, и отиде по скалите за да приземјето да се потсетите на фен во родителите спалната соба. Кога таа чекори низ вратата, уште гол, ја слушнала гласови преку спалната соба отворен патио вратата. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (22 гласови, просек: 2.68 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Изнајмување на тетка

Јас имав многу непријатно чувство во моето тело што одев до изнајмување на дама. Тоа беше втор пат бев доцни со киријата, најмногу се должи на мојата сопствена негрижа. Тоа не беше забавно да застане пред Ingmarie и sob надвор измислена приказна за мојот губиток на кирија. Се јавив на неа, а брзо помина низ мојата измислена објаснување. Тоа беше Ќопава многу, но се надевав дека ќе ги проголта Ingmarie мојата приказна. Вратата се отвори и таму стоев пред малку Груб за изнајмување дама. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (30 гласови, просек: 3.47 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Hult Фред фестивал -97

Оваа приказна настануваат во текот на Hultsfred фестивал 1997. Јас заглавував таму со моите пријатели, Даниел и Виктор, главно за да се релаксираат, но исто така и за сите големи бендови кои ќе вршат има оваа година. Сите бевме со нетрпение очекувам да некои убави денови заедно, и немав идеја дека ова ќе биде еден фестивал да се запамети за цел живот. На попладневните часови на последната фестивалска-дена се моите пријатели одат и да бараат на Ник пештерата, заедно со некои девојки се сретнавме. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (9 гласови, просек: 2.56 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Кожни заболувања.

Ова ми се случи минатата есен, и е апсолутно точно.

Во неколку години, сум бил со досадни осип. Осипот беше насекаде, градите, партиите низ грбот, препоните и големи делови на нозете. Тие не се почеша, но не сакам да се земе од мене. Се фаќам себеси не мислам дека изгледа убаво, особено надвор, така да зборува. И така, минатото лето, нервозни осип на долниот дел на нозете, и бендот на нееластичност на долниот дел од кожичката работ кои направија однос на мачење. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 гласови, просек: 3.00 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Просторијата, дел 1

Јас само се вратив во мојата хотелска соба по денот на конференцијата учество. Овој пат тоа е малку посебно бидејќи знам дека Лена да дојде во мојата хотелска соба. Јас импровизирам мојата облека и да си одат во да се истуширам од мене и свежо да ме малку. Јас се прелива малку виски и оди да достигне цена од мраз за да можам да се олади неколку шишиња бело вино што сум купил. Лежам во кревет и го вдишуваме мојот виски. Имам само крпа обвиткан околу телото. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 гласови, просек: 3.36 од 5)
Loading ... Се вчитува ...