Воајер

Оваа приказна се одвива сега во падот во малиот град дека живеам внатре

Сега кога го добива потемна во вечерните часови и постудено и постудено и немаш ништо да го сторат тоа тие најчесто седат внатре и за еден дечко како мене, кои се во средно училиште и уште е девица, ќе стане толку лесен курот цело време јас jerking надвор барем 3 пати Дан и секогаш ќе ви hornier ако тие имаат нешто да се види додека сте jerking исклучи како тие се движат помеѓу телевизиски канали во надеж дека на изнаоѓање на програма, каде што некои ебат или само девојки во тесни алишта, но пред некое време дојдов до нешто ново што е многу возбудливо, но можам само да се направи кога моите родители не се дома. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (25 гласови, просек: 2.64 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Прозорец Preening Fucking

После тоа јас сум невработен, и е за долго време, па сум зел врз мене многу чудни работи да ми финансии за да врзат крај со крај. Тоа е на сите видови на работни места што сум го имал. Сè, од средства за чистење на келнери во не толку претрупан ресторан. За некое време работев како прозорец во една компанија и доби на искуство многу работи. Возбудливо, забава и удобно. Се сеќавам на нешто многу посебно на една многу посебна причина. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (17 гласови, просек: 3,88 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Роденден

Тоа беше роденден мојата девојка Марија. Се согласивме дека ќе имаат контрола над мене целиот ден. Бидејќи имаше бујна фантазија па јас очекував само за ништо. Во вечерните часови, на вратата заѕвони. Отидов и го отвори, стоеја надвор и Ана Мартин. Неколку од нас имаше поминато време со секој и сега и тогаш. Очигледно Ана и мојата девојка разговарав со едни со други некои повеќе. Јас разбрав брзо што тие не се дојдени само за да пијат кафе. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 гласови, просек: 2.83 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Цветен

Сликање на куќата не беше сон за работа во право! Во најмала рака, не му се допадна Ласе тоа, но тоа беше уште нешто што треба да се направи. По многу разговори со неговата сопруга, Лена, имале најмалку се согласија за бои и нијанси кои ќе бидат употребени. Тие самите биле изградени на куќа во неговите младешки денови кога формирањето на семејството и една фиксна точка во-присуство преден. На децата им било сега порасна-неколку години и двете Ласе и неговата сопруга штотуку помина педесет-ознака. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (9 гласови, просек: 2.89 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Четири

Четири Јас сум девојка која штотуку наполни 22 години, а јас требаше да ви кажам за мојот роденден. Ги затворив вратата, по последните гости и умирам надвор. Во последните бевме сами. Отидов во дневната соба, каде што мојот дечко, Џон седеше, и побара од него што да се прави во вечерните часови. Тој рече дека hadde веруваше дека можеме да јадат добро и само седат и се насмевнам пред ТВ Потоа тој ме бркале во туш и рече дека ќе дојде во со облека за мене. Кога излегов од под туш, тој навистина се стави во облека за мене. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 гласови, просек: 3.17 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Целосно со Lene - продолжение на Велосипедска одмор

По утрото во туш не Lene и јас никаков обид да се скрие она што го чувствува за секоја друга. Се прегрнавме, бакна и беше како што обично се гола вода, како што е на почетокот на врската. Се обидовме да Dodge неколку пати, но никогаш не добив доволно време за ништо друго освен напредни snogging. Ние никогаш не добив да до следниот пат кога дојдовме до кампот.

Откако остарените целиот ден во лето светлото сонце, повеќето од нас прилично испотени тоа сите одеднаш се купи белези на тушеви. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (10 гласови, просек: 3.70 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Снек време

Јас работам во помал автомобил поправка продавница тука во градот тоа е само на сопственикот и јас плус еден вработен да. Кога тоа е времето за одмор, па сега тоа е добро што и летна работници кои се таму.

Карин е нејзиното име и е 18 години во повеќето случаи, таа оди на училиште, но имаше летна работа да се направи крај со крај.

Кога таа ни се придружија пред три недели, таа беше доста срамежлив на не толку изненадувачки можеби, со оглед имаше три многу непознати мажи дека таа ќе се придружи. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (20 гласови, просек: 3.65 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Појадок ебам

Тоа беше летото пред две години и работев како појадок домаќин во еден хотел во централниот дел на Шведска. Едно утро како што тропнал на една соба, а потоа малку стар Жената ја отвори, облечен само минимална речиси транспарентна наметка. Иако таа беше малку постара, мислев дека нејзиното тело е една од најсекси сум ја видел. Големи, полни градите и половината, кој беше надвор од повеќето од она што го доживеале порано. Се обидов да се преправаме ништо и отиде во и го стави на појадок лента на масата, тогаш јас оправдани и се обиде да се искраде. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (9 гласови, просек: 3.56 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Петок вечер!

Ова ќе биде еден обичен ден како и секој друг ден мислев дека сум појадувале и отиде да работи како што е вообичаено, а потоа тоа беше дома, како и обично. но само кога јас пристигнал пред вратата заѕвони телефонот и тоа беше мојата работа колега (девојка), кој се нарекува и сакаше да излезат и да имаат пиво за на Соединетите Американски Држави, и после сè, во петок навечер и јас бев толку досадно па и реков да, се разбира и таа ќе дојде во 19 времето и да го изберат мене па морав да се брза да се добие некои брзи кученца и во туш. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (3 гласови, просек: 2.33 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Франкфурт

Ние сме со седиште во Франкфурт и кога сум таму, јас отсекогаш имале хотели резервира преку нив. Сега тоа беше шеф, кој беше венчаат и посетата беа целосно приватна, она што мислев дека на беше да се резервира хотел, тоа не беше седиштето не, па кога се јавив од аеродромот и се прашував каде што се резервира, сфатив дека нема простор. Секретарите мораше да се јавите околу, но да не ги искористи, хотелски соби за три ноќи во лет, во него Франкфурт заборавам. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (8 гласа, просек: 3.00 од 5)
Loading ... Се вчитува ...