КОНЕЧНО!

Сега тоа е конечно време за патување во странство. Еден пријател и дека ќе одам на Родос за една недела. По краткиот лет, стигнавме во хотелот. Форт до соба и отпакувајте ја кеси. Долу на градот беше полн со луѓе и топла како сауна. Ние заврши не е далеку од еден куп на добри бараат девојки. Тоа беше убаво да се има нешто на очите кога не се искапат. Почнавме да разговараат со нив и тие рекоа дека дојде од Гетеборг и тие живееле во истиот хотел како нас. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 гласови, просек: 1.83 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Сама дома

Ова е вистинска приказна. тоа беше во јули и годинава беше 1999 година. Ние штотуку се врати од нашите одмор во Финска, и во една недела дека е време да замине за следниот место, Лондон. Ние треба да погледнеме дома сам, затоа што моите родители биле оставени во Финска, па моравме да имаат целиот стан за себе самите. Сме биле заедно за речиси шест месеци и Животот им беше прекрасно.

Тоа беше кул лето, во. беше околу 01 во текот на ноќта и ние штотуку се врати од нашата подобра пријатели. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (14 гласови, просек: 2.29 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Викенд сам

Lina седна на маса од страна на прозорецот како што таа им нареди неколку дена порано. Во табелата беше покриена со дебел Белото ленено платно и го постави за едно лице. Таа излезе на морскиот брег да се даде време на викендот на мир и тишина. По исцрпувачки крајот на голем проект и по љубовната авантури на претходната недела, таа беше исцрпена. Задоволни, задоволен и среќен, но исцрпени.

Келнерот рече здраво добра вечер и ја даде на менито. Таа погледна во текот огледало на морето. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (17 гласови, просек: 3.47 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Сам

Чекорам низ мојот стан и се досадуваат. Секако постојат да се направи, но јас сум малку немирни и не може да ме земе за нешто. Јас спор прошетка нагоре и надолу, без да прави нешто во сите. Поглед во фирмата ми дава одеднаш идеја. Еве ги најновите мејл од Филип. А познато tingling се шири низ телото само од помислата на нив. Јас ќе ги земам со мене и Додади ме на правото на креветот.

Јас го прочитав првиот e-mail и речиси веднаш ми се навлажни. Досега, јас не допирајте се моето, но јас се шири нозете и се чувствуваат моите гаќи влажнеше. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 гласови, просек: 3.50 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Прекрасно ВЕЧЕР

По многу прекрасни моменти во текот на нето така што конечно треба да стане реалност. Сте направиле толку ме љубопитните со она што го напиша над ICQ. По пријатен ден, ќе биде дом на вашиот стан. Одиш до вашиот стерео и посно напред. Јас ќе биде осветлена за да ја видите dinstjärt стојат и булбус пред мене. Гледам низ твојата облека што ќе имаат неколку правилно тесни низа на вас. Мојот пенис веќе воскресна, но тоа ќе потрае, пред да стигнам до покаже она што може да направи. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (4 гласови, просек: 2.50 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Англија турнеја во

Англија патување јас Ние би се излезе и да се земе еден брод во Англија. Прво да Frederikshavn а потоа Esbjerg Harwich. Тоа беше Ли и мене. Две недели во расипничкиот Лондон. На одборот на првиот ферибот па почнавме да се добие цврст. А неколку пива и снимки подоцна, сонцето излезе и излеговме на палубата. На подветрената земја страна, тоа беше убаво и топло. Најдовме место меѓу еден куп момци. Тие веднаш почнаа да зборуваат за нас и ни даде малку повеќе за пиење. Се потпирам грбот и застана на кошулата малку и да добијат некои сонце на стомакот. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (9 гласови, просек: 3.11 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Велика Британија 2 патување

Англија Патување 2 Откако се миени од нас во станица, успеавме да го најде својот сопствен простор. Ли отиде да спие наскоро, но имав проблеми имајќи рацете. Се обидов да биде малку суптилно за луѓето излезе надвор на време, скоро цело време. Одеднаш Ли погледна во мене и рече. "Зошто не го затворите завеси?" Претежно зошто не беше помислил на тоа порано. Брзо ми скокна и се повлече за тоа време. Тогаш Се потпирам грбот и нека моите прсти талкаат малку поотворено се сведува на мојот копнеж градите. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 гласови, просек: 3.27 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

А девојката невиност

Моето име е Лиса и јас сум сега 20 години и студира на англиски јазик на колеџ. Она што јас ќе ви кажам за се случи малку повеќе од четири години и причина јас пишувам за тоа е дека сум инспириран од сите вистински приказни случајно се најде во мрежата. Тоа не може да наштети дури и ако сум придонесува нешто што всушност ми се случи. Јас сум 181 см и има костенливи долго, права коса и кафени очи подеднакво, прилично големи гради, а инаку многу убаво и заоблен тело. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (14 гласови, просек: 3.00 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

А ТВ вечерва

Ние сме полугол под покривката гледање телевизија и гледа трилер. Тоа е ноќта во петокот и ние нема да излезат и да ги тепаат околу градот, но само лежат тука и се умилкувам на телото со шише вино и да се релаксираат. Јас умирам со перници зад вашиот грб а ти си лежи помеѓу нозете со неговиот образ против моите гради. Филмот има многу еротски елементи и тие нема да ја напушти ме непроменета. Знам дека треба да ја знаеш мојата половина отечени екстремитети против вас. И ја бакнувам вашиот скалп и мозочен удар моите гради. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (2 гласови, просек: 1.00 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

А украден бакнеж

Јас ја чека автобус за повеќе од половина час сега. Неколку други автобуси поминаа, но не само на автобус што сакав. Сега облаците почнаа да доаѓаат заедно во небото и создаде огромен, црн дожд облаци што надвиснала и застрашувачки блиску до земјата. Со воздишка, ја ставив нозете една преку друга и погледна долж улицата. Уште не постои знакот на мојот автобус.

Еден човек беше одење другата страна на улицата. Одеше смирено и полека, очигледно бесцелно и без причина за загриженост. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (3 гласови, просек: 2.67 од 5)
Loading ... Се вчитува ...