Најславните!

Оваа приказна започна кога се преселив во Karlstad. Научив да знам еден дечко прилично брзо. Тој беше еден од големите tjejtjusarna во градот.

Еден саботата попладне, околу еден месец откако се пресели таму, тој ги повика и праша дали сакам да се откажам со Панорама истата вечер.

Можам само да одговорам да, бидејќи знаев дека имаше многу топла кокошки во градот, па решивме да се сретнат пред Панорамски пред девет години. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (4 гласови, просек: 3.50 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Младиот водителка, Дел 4

Позицијата на крај.

- Сега малку Лолита. Сега треба да го поставите на сите четири на маса и лак колку што можеш, вели Крис.

Се прашувам како што мислам дека тој сака мене да биде.

- Тоа е одлично. Сега, чичко Ерик полека ги повлече надолу Бикини па сите ние може да се види директно во вашиот избричи пичка. Сите ние ќе ви вкус за возврат, па само чека, сите ќе ни лиже вашите kåtsafter тече од вашиот пичка, лиже вашите пичка па тоа важи и за вас многу пати. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (13 гласови, просек: 3.62 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Младиот водителка, Дел 3

Сабота вечер

Тоа е 08:30, јас сум сторил. Секси градник n Јас всушност седна на мене по многу IFS и туку и. Стави маица над него, па мојата брадавиците не издвоите колку што можам да го симнат во лифтот. Но, оние вкусни гаќи имам во мене, многу кратко здолниште и ново купени блуза која ќе го направи сензација кај мажите. Јас сум направено шминка и целосно подготвена за мојата должност како водителка.

Не можам да опишам како се чувствува во мојот млад тело, како тоа tingles, јас сум веќе влажна во мојот гаќи и роговиден па тоа е доволно. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (14 гласови, просек: 3,79 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Младиот водителка, Дел 2

Петок

Во 10:30 ќе jorgen до мене.

- Лолита!

- Па, што сакаш?

- Па, овој човек кој сака хостеса на таа партија.

- Да, што е со него?

- Тој ги повика денеска. Тој рече дека водителка треба да биде 18 години. Вие не може да се замисли. Вие сте штотуку наполни 18?

- Да, што?

- Да, да биде водителка во саботата.

- Јас, не, знаеш што, јас не сум, не јас не би, не можам.

- Вие добро може да послужи пијалаци и така, тоа не е толку тешко?

-. Не, секако [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 гласови, просек: 3,36 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Младиот гадателка

Тоа беше една мултикултурна недела во Pildamsparken во Малме. Имаше многу националности претставени, со нивните различни специјалитети. Имаше готвење, дегустација, занаети, религија, песна и музика. Имаше, исто така караван со врачка внатре Таа стоеше надвор од шаторот кога стигнав.

- Сакате да се прегледуваат? , прашува таа, во непрекинат шведски. Таа имаше превез преку лицето. Таа е муслиман очигледно.

-. Добро, реков, и отиде во задна [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (8 гласови, просек: 3.25 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Младиот пастув

Уште 18 години, тој имаше runkat доста често. Тој отсекогаш сонувал за секс и сите негови прекрасни активности. Стоеше и гледаше една девојка која била со својот коњ. Таа го curried и ќе ја стави на седиштето кога коњот Дик погледна нагоре. На девојката не се грижи во најмала, но Питер не може да им помогне, но се восхитуваат на нејзината големина. Таа фрли до седлото и врзан него, додека тој стоеше во грмушките скокнал брзо во кожата на неговата кожа ноктите. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (20 гласови, просек: 3.10 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Младиот сосед девојка

Тоа беше летен ден во месец јули и јас имаше позајмено летна vänninas куќа за време на викендот. Јас сум девојка која е 19 години и има светла ушите долга коса, јас сум еден, 62 см и тежи 55 килограми. Дали си во моето право убаво тело. Доволно добро за мене, сега јас ќе ви кажам што се случило тој ден. Лежев од базенот во задниот дел на куќата и sunning сонцето грее моето тело и се чувствувам целото тело е топло. Но, понекогаш доаѓа налетот на ветрот што милува телото. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (26 гласови, просек: 3,46 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Новиот учител асистент, дел 18

"Змиско јама во салата. "

- Досега, толку добар, Ректорот Torstensson во темнината во салата. Тој седна до широк грбот голман Hult, кои биле замолени да биде организатор на големите Божиќ партија, која сега започна со Lucia процесијата. Кралицата на светлината застана на сцената, составен од палетата блокови и тепихот, и пееше песната на седум дополнителни песни. Ѕвезда момчиња застана зад нивните големи конуси и златни стапчиња заедно со пратилки, gnomes и еден куп на джинджифилово мажите. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 гласови, просек: 3.17 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Новиот учител асистент, дел 18

"Свети Луси, Запален Луција. "

Утрото сè уште не осветли. Снегот блескаа убаво со уличните сјае и повеќето се уште спиеја во неговиот безбедно престој. Малиот поплочен велосипед пат е покриен со снег и имаше некои изшкуркан од страна на локалните момци уште претходно во текот на утрото. Тоа е речиси изгледаше како цимет варени сутлијаш, ако тие се користат нивната имагинација малку. Тоа беше под нулата надвор, но ако таа согласност со поговорка, немаше лоши временски услови, само лошо облека. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 гласови, просек: 3.50 од 5)
Loading ... Вчитување ...

Новиот учител асистент, дел 18

"Vällustens прегрне. "

Приказната започнува со дијалог некаде во училиштето. Па, Леополд? Дали сте drooled надвор залак железнички уште? Не, но би можел да го направи тоа, ако не престане да ме возбуди. Значи, ти си роговиден? Престани Џени! Ние сме на предавање на јас би се отпушти. Дали вашето вежби како што треба. Што ако јас се прашувам точно до тебе на прес моите цицки против вас? Сигурно мора да биде возбуден. Стоп за тоа, те молам! Јас паника. голтање! Јас мора. [...] Прочитајте sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (1 гласови, просек: 1.00 од 5)
Loading ... Вчитување ...