Вие сте мое!

Ние сме седи во мојата кујна и се само јаде добар оброк како што ние ја исчисти надолу со вкусна вино. Вие сте како атрактивна како некогаш и јас сакате. - Земете соблече и да си одат и да легне на креветот! Јас да ви кажам. Ќе се погледне во мене со малку збунет поглед. - Сега? Ќе прашате. - Да, сега! Јас потврдувам. Да заминеш а јас те чуе извираат од облеката во спалната соба. Без нагласувајќи премногу одложувања Избегав во кујната пред да одам за вас. Сте го запиша под покривката, така што само главата држејќи се до. Мој гладни очи гледа вашиот кои се полни со очекувања и младиот и надежен horniness кога ќе ползи на врвот на кориците и опфаќа одредување на колена надолу, па не можете да добиете за оружје. Наведнувате и се бакнуваат на меката сензуални усни, нашите јазици исполнети, јас трепери во телото на исчекување и возбуда. - Лежеше на стомак! Инструкции на јас нежно и олеснува притисокот од колената.

Како што се тркалаат на вашиот грб, ги тргнеме мојата облека и носи некои нафта од кревет табела. Одлепувате вашиот покритие и открие вашата голотија и седат јава вас. На движење на флуиди започнува јас се фаќа и масирајте рамената и грбот. Јас веќе имаат добиено раст и мојот хард петел триење помеѓу задникот, кога јас ритмичка масажа на вашиот грб.

- Дали е тоа добро? Јас те прашувам, со вашите усни на уво. - Mmmmmm, сите треба да се одговори. - Чекај, јас ќе ја направи уште малку поудобен за вас. Но тогаш ќе мора да ветуваат дека ќе ги затвори ги очите за момент. Вие кимам без да се каже ништо и можам да добијам од вас и отворете го nightstand фиока и го вади нешто што нареди на интернет пред некое време, тоа е врзан со лисици со широки ракави поместена дека тоа е прилагодлив на рака помеѓу. Јас се одржи на вашите раце и повлечете ги на вашиот грб. - Што правиш? Велиш ти и пресврт да се погледне. - Ти вети дека ќе ги затворам очите, реков. - Сега не ви ветувам ќе добиете ништо! Јас се занимавал со ставање на лисици и се натераат брзо во место. - Сега ти си мое. сите мое! Велам, и го брише вас, заедно на грбот и рацете со вашите прсти. Вие не одговори, но јас знам како вашето тело трепереше под мене.

Имам планови како да одат за тоа пред и сега ќе ја преземе слични бендови за вените, разликата овде е дека овие имаат фиксен пол меѓу нив да се задржи, освен на нозе. Кога јас ги добив на теренот Лежам на врвот од вас со мојата позиција до меѓу вашите нозе и шепоти во увото - Мин. само неколку минути. целосно мој. дека се мои. Јас се на колена зад вас и се одржи на колковите, извлекувајќи дека до толку ќе го добиете на колена со главата во перницата, делови да span меѓу лисици и влечење вашите раце кон зглобовите и се прилепува заедно со рака и нога железа.

Вие сте сега во целост предмет на мојата волја и јас сум крајно роговиден на постоење на вашиот invitingly шири назад пред мене. Јас милувам задната страна од вашите бутот и во внатрешноста нагоре и надолу, околу себе, но никогаш не се до вашиот глушец кој започна да блесне од kåtsaft. Вие whimpers до Ги пуштам моите прсти стигнат до својата резултат, намачкајте ги и нека се изврши до нејзиниот клиторис. Вие воздишка и јас се наведнувам напред да го стави својот јазик да.

Мој беспомошна јазик продира во тебе, а јас се полека јазик ебам вас, додека моите прсти постојано ги протриеш клиторис. Јас се водат од вашиот јазик и нека си ја четка против неа клиторис знам дека сакате повеќе, но ќе ви се чека подолго време. Јас се откажат од малку масло на врвот на задникот и оставете ја да тече надолу кон вашиот кретену. Таму, јас се израмни на масажи дека за некое време пред да ги споделите со еден прст навлезе во забранетата дупка. Извлечете прстот и се фаќа за малку повеќе, притисни и се повлече, се подмачкуваат во слајд и назад без никакви проблеми. Вие жалиме и воздишка под мојот третман, без да бидат во можност да направи нешто околу тоа. Вие сте рудникот. сите мое!

Сега јас риба додека златни шипки надвор од кутијата, и притиснете ја во вашиот глувчето за да се загрее и подмачкува тоа, полека ми се повлече во и надвор од вашата топла сега sjöblöta пичка пред јас да го стартувате со врвот на вашиот среден оди нагоре против вашиот подмачкан анусот . Притиснете нежно во него и ќе лелекаат и writhing пред мене. Со Златна мраз во анусот Лежам под тебе и го става својот јазик да ја клиторис, тоа нека круг околу пред да си го цица вашиот потечени пупка меѓу нејзините усни. Ќе се повлече вашиот синџири и бори, стенка, без да се секаде. Вие сте сакаше сите мое!

Јас се вртат на дилдо во анусот и стави нови притисок врз нејзиниот клиторис, цицање и лижење, туркање на дилдо малку подалеку и не можете да се одржи на повеќе. Вашето тело ќе почне грчеви и јас нека одат злато мраз и да добиете на вашиот ограничена рака кога ќе дојдеш над моето лице. Вие извикам вашата желба, се бори и стенка како јас никогаш не сте слушнале порано. Се врти вас, без добивање на секаде, оргазам гори во твоето тело, но ти се залепи во мојата сфати.

Кога оргазам стивнаа малку станувам од моето седиште и седнуваш на колена зад вас, ставете ги рацете на задникот разделиле и насочи во тебе. Гледајќи вашето тело врзан и предаден на мене, ме става во kåtrus како никогаш порано. Вашиот мачна пичка, повеќе или помалку ме храниш. За момент стојам зад вас, без допирајќи ме, и само ужива вашите сонце пред јас полека почнува да тече напред и назад со неговите колковите. Ќе се обидат да се направи motjuck но не успее, вашиот окови ќе се одржи назад.

Јас барам до злато дилдо и го става на вашиот широко отворени анусот и потоа полека се во врвот. Вие воздишка и цимолат малку кога ќе ги споделите со слајд дилдо во, очигледна од страна на инч, но наскоро почнува да стенка гласно. Јас стапка се зголемува и да го ебе вас во жестока темпо. Ти си толку влажни дека тоа потсетуваше неговите усни во секое време нашите сексот доаѓаат заедно и одвоено. Можам да се чувствувам моите тестисите договор и постои трепет по моите рбетот. Вашиот стенкање како порано во чекор со шокот длабоко во тебе почнува да дојде нередовно и побрзо.

Ги оставам дилдо држејќи се надвор од твојот газ костец вас со двете раце на колковите, со неколку испакнатини закопувале курот толку длабоко во вас, како тоа ќе оди и празни мојот товар длабоко во внатрешноста на тебе со тешки спреј кој никогаш не сакате да се заокружи. Со придушен крик исполнува оргазам моето тело, така што речиси ми се преврте. Кога јас се празнат јас почнувам полека да ве ебеме повторно и нека рака се најде нејзиниот клиторис. Наскоро ќе има својата втора оргазам речиси како насилни како прв и вашиот fittmuskler urknullade стиска мојот петел и јас заблагодарени во задоволството.

Јас ве ослободи од оковите со дркање прстите пред да падне до тебе. Вие посетуваме блиску до мене и ме бакна нежно. - На Раскал таму, се сакаш да кажеш со уморни насмевка, но само чекаат, не мислам јас ќе ве остават неказнето за тоа.

Гласаат за вас е мое:
Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 гласови, просек: 2.64 од 5)
Loading ... Се вчитува ...
Кажи на sexnovell Извештај!
Слични matrixjoga:
  • Не можевме да најдеме слична приказна

Коментар Вие сте мое!