Вие сте мое!

Ние сме седи во мојата кујна и се само јаде добар оброк како што ние ја исчисти надолу со вкусна вино. Вие сте како атрактивна како некогаш и јас сакате. - Земете соблече и да си одат и да легне на креветот! Јас да ви кажам. Ќе се погледне во мене со малку збунет поглед. - Сега? Ќе прашате. - Да, сега! Јас потврдувам. Да заминеш а јас те чуе извираат од облеката во спалната соба. Без нагласувајќи премногу одложувања Избегав во кујната пред да одам за вас. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 гласови, просек: 2.64 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Сонот се оствари

Сонот се оствари, бевме на крстарење на стариот класа. 36 часа на игра и истиот износ на експлоатира, тоа е. Ние бевме околу 18 лица, а околу половина од момци. Јас бев во тоа време синглови и тогаш беше возраст заинтересирани во една девојка во нашата класа, Каролин. Кери, како што таа беше наречен, беше на училиште сите момчиња сон и кога сите ние се состанаа на терминал, видов дека изгледот на неа, доколку не се влошува на сите, сосема спротивното. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (16 гласови, просек: 2,94 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

СОН

Дождот потупка тешко против прозорец и таа мислеше дека беше она што ја донесе. Погледна во часовникот. Четири и пол! Светиот срања! Кои беа тие до толку рано и не? Ен-Софи промрморе тивко за себе и возеше неговото лице во перницата. Можеби постоеше шанса да спијам неколку часа. Мислеше најмалку земе шанса! Таа беше завиткана во ќебе и ја затвори очите. Можеби ќе биде во можност да продолжат да сонуваат за тоа големо момче, тоа беше толку типично да се разбудат кога сте сонувале кои цветаат!

Таа проклета тивко повторно. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (4 гласови, просек: 2.75 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Соништа стадион

Лежиме и fondled друг додека ние гледавме филм. Филмот имаше две девојчиња само што почнав да го бакнува едни со други со прстите и јазици. Лежев таму размислување за тоа што ќе биде дека една девојка почна да ме милувам, а јас не чувствував малку искра на идејата, иако јас не сакам да го признаат тоа на мојот дечко, затоа што тој само ме праша дали јас сум тој кој беше во филмот и ако јас ќе уживам во тоа. Почнав да милува себеси потаму кон сега мокри ново избричи глувчето. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (3 гласови, просек: 2.33 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Сонот во кој се случи во

Тој сонуваше за тоа, за години, но се 'уште не најде начин да се реализира својата фантазија. Но, тогаш тој се состана Ана во партијата и станаа неколку после тоа. Ана беше вистински животни во кревет и постојано се обиде нови работи и тоа беше по таква игра како што таа била прашана за неговите сексуални фантазии. Тој рече дека тоа е дека тој одамна си сакал да биде заебана од една девојка во газ со дилдо додека лижење пичка или си го цица на кур.

Ана стана тотално опседнати со исполнување на оваа фантазија, и купил strapon што личеше panty со машки петел големи и изграден да се нанижани во пичка. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (19 гласови, просек: 2.79 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

А топло натопи!

Ти и јас се случува да се земе лето натопи во исполнета со вода каменолом. Вие сте зад воланот и можев да видам мали капки пот на вашата кожа. Сонцето ме прави топло и пријатно и ја ставив една страна на бутовите, ќе се погледне во мене и насмевки. Јас се превиткуваат и бакнежи сте светло на образ и пушти му рака слајд до заедно со вашите бедра кон твојата утроба. Ти се смееш и седат светло на рака. "Не вашиот глупав, можам да се вози надвор од патот. "

Кога ќе стигнеме, ние ги пратите утврдување на слободни место за нашите пешкири и брзо да ги промените во костими за капење. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (3 гласови, просек: 2.67 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Доминирана од страна на неговата девојка

Седиме и се умилкувам на телото на каучот. Вие сте наивно од мене и јас треба само да се кандидира на вашиот прсти во текот вашите раце. Ќе почнат полека да ме бакне на вратот, мали светлина бакнежи, едвај се забележи, но се 'уште ме потресе од глетката. Се вртам моето лице кон вас и бакни вас на вашиот мека уста. Игра малку со јазикот над забите и си го цица јазикот во мојата уста. Нашите бакнеж добива hetsigare, ќе се повлечете ја раката во внатрешноста на мојата облека и нежно триење во текот на брадавиците. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (7 гласови, просек: 2.86 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Доминацијата

Доминацијата Тие двајца беа сакаат да доминираат и да доминираат, па тие одлучија да се "жртвува" две сабота по ред, каде што еден ќе биде господар, а другиот роб. Во првата сабота тоа беше нејзин ред да се биде роб. Тој дојде и зедов нејзиниот околу пладне. Тој наредил да ги преземат на краток црно здолниште и многу тенка црна блуза. Кога сакаше да се стави на долна облека праша тој саркастично она што таа се случува со нив. Кога ќе се влезе во автомобилот, таа имаше тогаш само две облеки врз него. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 гласови, просек: 2.50 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Скриено kameran4

Јас би среди неколку бањи на некој од богатите типови. Тие живееле во луксузен вила во Lidingö. Човекот праша само за цена, тоа беше само некои брзи инструкции за плочки и бои, тогаш имав можност да работат на како најдобро што можев. Ако имаше нешто јас може да се нарече, рече тој, или поставете го неговата сопруга. Потоа тој погледна побрзаа во часовникот и отиде во својата работа. Ја слушнав неговата сопруга во кујната, но не ја гледам. Првиот ден бев претежно на и раскина на теписи и Слободен простор. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (12 гласови, просек: 2.50 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Скриена камера

Приказните се отстранети поради несоодветна содржина.

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (12 гласови, просек: 3.00 од 5)
Loading ... Се вчитува ...