Еден ден на работа

Нашата фирма е девојка по име Малин Персон, кој работи како рецепционер. Таа е висока и убава девојка од 20 години. Овој петок се сретнав со нејзините очи кога стигнав во утринските часови. Таа беше стуткано во текот на биро, облечен во канелени јакна со својата кратка полата во иста боја. Да тоа беше многу кратко здолниште. Нејзината долга тенки нозе беа облечени во пар на црни чорапи и таа имаше пар кожени чизми натаму. Таа го постави нејзината долга коса во вратот, кои го направија нејзиниот изглед неверојатно свежо и секси. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (21 гласови, просек: 3.29 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

The Day After

Сузане извртени нелагодно во сон, поради некоја причина таа мислеше дека животот и изгорени од страна на unrelieved страст. Во граничен појас на спиење како што таа беше во, непосредно пред телото се разбуди, и 'се чинеше како нешто се движи во и надвор од неа влажна пичка. Нејзиното тело се чинеше дека живееме сопствениот живот и колковите се пресели во лулка движење, горе и долу, и чувството порасна поинтензивни.

Со гугања звук таа испружени на. Одеднаш таа беше будни. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (9 гласови, просек: 2.89 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

ден

Еден ден по престој сала каде што живеам не биле забавите за два месеци, сега за сега јас ќе ви кажам што се случило. Најновите Partys биле прави за 3-4 во утринските часови, и јас добил поплаки за Bodil, а Parant redheaded жена во своите 50-ти, кои имаат ветер стан на последниот кат. Bodil има работено во институцијата онолку долго колку што се сеќавам, и таа се викаше не се целосно шега Змејот. Никој никогаш не ја виде во ништо друго освен pleated здолниште, чевли и јакна, но тоа не беше токму она што беше причината за прекарот. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 гласови, просек: 2.67 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Daydreams

Дождот беше направил нејзиниот бел маица сите сега на влажен. Големите млади тешко гради суспендиран гравитација и брадавиците посочи директно. На топло попладне летен дожд се олади нејзиното тело и брадавиците застана директно. Отиде, а брзо назад дома, на училиште е готово и бидејќи таа веќе беше влажна, таа ќе земе убав туш и потоа направете домашна задача.

Ана секогаш се одгледува сами по себе. Уште како 11 години, таа стигнала во должина од 185. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 гласови, просек: 2.18 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Maren Stargazer

Бјорн разбуди од својот сон, тој спиеше долго време. Обично тој користи за да се лаже и да мислам преку нивната ситуација и онаа на нивните животи, повторно и повторно да се некаде околу 3:00. Тој ќе станувам во седум, да пијат нивната потребни силни кафе и одат на работа, па тој беше таму во осум. Други, пак, би рекол дека е неверојатно монотона работа, стојат и да се спакуваат и брод делови во магацин, но тој се допадна. Тој влезе во ритам, пакување и го испрати отиде автоматски, така што тој не размислува за работа на сите кога тој не работи. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (5 гласови, просек: 3.20 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Мечтаење за Џон

Понекогаш ќе се изненадени кога на поривот штрајкови и целосно ве тера да изгуби концентрација. Колку малку е потребно за да ја принуди на имагинација и да добијат топол чувство во моето тело да започне да се шири. Имам бујна фантазија и често мислите дека и се чувствуваат слободни во врска со сексот. А познато име во хартија и daydreams полетување.

Јас работам понекогаш дома во попладневните часови, убаво е да се на вашиот одмор да се вклучат во тој дел од мојата работа која не бара контакт со своите колеги. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (4 гласови, просек: 2.50 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Мечтаење

Како персонификација horniness себе лизгање, влегуваш во соба, облечен само еден пар на хулахопки со споеви и еден пар на високи, остри чевли. Вие сте во потрага исчекување во мене и да кажам, Дојди! Милува моите нозе! Чувството на свила во моите раце ги прави сите други мисли ќе биде како што е издувана од мојот череп, единственото нешто што можам да се размислува за е вас!

Моите прсти оди полека нагоре и надолу до елегантни, тенки нозе и да ве потресе, малку на мојот допир. Така велат дека ми кажа да се запре, ќе се врати веднаш. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (3 гласови, просек: 2.67 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Велосипедска одмор, Дел 2

По утрото во туш не Lene и јас никаков обид да се скрие она што го чувствува за секоја друга. Се прегрнавме, бакна и беше како што обично се гола вода, како што е на почетокот на врската. Се обидовме да Dodge неколку пати, но никогаш не добив доволно време за ништо друго освен напредни snogging. Ние никогаш не добив да до следниот пат кога дојдовме до кампот.

Откако остарените целиот ден во лето светлото сонце, повеќето од нас прилично испотени тоа сите одеднаш се купи белези на тушеви. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (5 гласови, просек: 3.40 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Велосипедска одмор, Дел 1

Мислев да ви кажам за една прекрасна летна искуство имав кога бев 20 години возраст. Бевме еден куп на момци и девојки кои трошат време во влажни и суви и излезе со најмногу луди и забавни нешта заедно. Кога тоа се случи, тоа беше високо лето, а целата банда надвор за велосипедизмот одмор од една недела околу Skane.

На одмор беше дека ние возевме колку што сакавме или би можел да и одлучи од ден на ден каде одиме следниот, прошарани кампови со кампување директно во шумата, пливаа и lapped до сонцето кога ја сакаше. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (7 гласови, просек: 2,43 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Cissi

Ова се случи минатото лето кога бев бањање во езеро во близина каде што живеам.

Тоа беше многу жешко тој ден па решив да се земе на велосипед надолу до Езерото и студена од мене за некое време.

Кога стасав во езерото што нема вистинска плажа, но е целосно опкружена со шума, па можев да се види дека девојката на 25 години лежеше, sunning на мал камен од страна на вода.

На мое изненадување, видов дека таа немаше бикини врвот на себе, но имаше градите целосно видливи додека таа лежела на грбот на сонце. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (13 гласови, просек: 3.38 од 5)
Loading ... Се вчитува ...