Тајна на anita живот

Тајна на anita животот на канцеларија се наоѓа во истата куќа како што е компанијата Јас работам за користење на нашите телекс од време на време. Секој четврток на Анита, еден од секретарите, до нашата канцеларија да ги собереш телекс, па дури и за овој ден. Единствената разлика беше тоа што функцијата беше ненаселени освен за мене, 25 години стар компјутер Biker. Повеќето отишле дома за денот, но јас се бореше со некои заблудени компјутери. Тоа беше речиси шест во вечерните часови и Анита дојде во канцеларијата. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (36 гласови, просек: 3.56 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Sexnovell (наслов недостасува)

Се започна претежно како забава на sexchat интернет, смешно нешто едноставно, малку палав cybersex да го поттикне другите кои беа на разговор. Но, тоа заврши со нешто сосема друго и тоа е она што оваа приказна треба да биде околу. Од тоа дека само зборува преку sexchatten па отидовме во текот на разговор приватна, ние разговаравме за сè, како на пример, она што ние работиме со она што ние се допадна да се направи кога ние не сме на работа, и така натаму. Значи каде што тоа го правеше за некое време, потоа зеде мојата љубопитност во текот на раката и јас почувствував дека морам да го слушаат неговиот глас, да го слушаме како тој звучеше. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (8 гласа, просек: 2.13 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Sexnovell (наслов недостасува)

"Naaateeeen gååår тешки fjäääät, ruuunt gååård и stuuuva". Слушам песна надвор од вратата на мојот хотелска соба. Вратата слајдови и сјајот на свеќи шири во темнината. Тоа е темно надвор и умеам да се добие едно око за да видите што е да дојде. Луција поворка е кратко. Само едно лице. На хотел менаџер. Но о она што еден хотел менаџер. На најубавото нешто што сум го видел во возрасти. И тогаш сум престојувал во многу различни хотели. Темна коса, рамо должина. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (8 гласа, просек: 3.38 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Sexnovell (наслов недостасува)

Тоа беше еден сончев саботата попладне во крајот на февруари. Имав договорено да се исполнат ми пријатно разговор пријател Ана на Blasieholmsgatan кејот надвор од Nationalmuseum во 03:00. Како и обично, кога ќе се организира за да ги исполнуваат некој, морав да се брза, и се 'уште беше малку премногу доцна. Кратко време по три, јас бев, сепак, пред музејот во влезот. Во внатрешноста на стаклени врати беа слатки и среќни, rågblond девојка на неколку и дваесет. Ги свртевме погледите кон едни на други и таа рече: "кликнете на" веднаш. Се чувствував дека тоа е некој што би можело да биде презглава во љубов јас [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 гласови, просек: 2.67 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Sexnovell (наслов недостасува)

Се вратив дома во два часот, по доживува една прекрасна и на некој начин поинакво утре. Јас никогаш не свирел во мојот сексуални активности на видео и сега одвај чека да се види резултатите од мојата работа. На бендот отиде и Се потпирам назад во својот стол за уште еднаш да уживам малку курви. Квалитет на сликата беше изненадувачки добра и беше само девојки. Важните лезбејки сцена изгледаше толку добро што еден порно компанија во секое време би сакал да добие на филмот. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (7 гласови, просек: 3.86 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Sexnovell (наслов недостасува)

Недела помина прилично спокоен. Откако бакнуваат девојки збогум на околу единаесет, јас се користи времето за да се справи некои задачи. Неодамнешната еротски авантури беше направил оној бев зад со некои корекции. Се разбира дека малку време да се погледне повторно на моето снимени еротски видео. Тоа беше тешко да не се постојано изненадени од овие прекрасни ослободени и роговиден девојки. Денес тоа беше доволно што јас само мислев на нив да курот ќе застане на внимание. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (5 гласови, просек: 3.40 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Sexnovell (наслов недостасува)

Тоа беше четврток попладне. Морав да оди да поразговара со мојот професор по англиски јазик и мојот салата учител. Тие ме обвинета за taffsat на нив. Очигледно, тие се проклето добар изглед и секси! Кога ќе коментира таму, тие стоев и чекав, отидовме во една мала соба. Седна и почна да зборува. Конечно почнаа fondling едни со други. Јас само седев таму и kunnde не се движат. Јас бев само невиност. На крајот отиде Пиа (професор по англиски јазик) до mimg отпакува моите гаќи и почна да си го цица правилно. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (5 гласови, просек: 1.80 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

9-ти 48-10. 01

Таа се допадна на велосипед на работа, тоа беше брзо, не беше тоа тешко и таа мораше да се вежба. Но, денес тоа не беше толку забавно, таа беше нагласено и доцна за утрото состанок во канцеларија на 10:00. Кога таа брзо возеле по главната улица летаа нејзината кратка полата на ветрот. Тоа беше уште малку студено надвор, но таа се чувствува топла и испотени. Таа изрази жалење што таа имаше каиш на утрото, кога знаеше како тие chafed и намалување внатре. Не се врати како што можеше да стори на моменти, но во нејзиниот пол. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (8 гласа, просек: 2.88 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Sexnovell (наслов недостасува)

Седам во еден град cafe'i и уживање во сонцето и сите луѓе поминува. Кога те гледам, облечен во тенок бела блуза дека имате завршен целосно и потоа само да го врзан под градите и темно сина кратки тесни здолниште. Ќе погледнете наоколу но не постојат слободни работни места, ќе видите дека тоа е на располагање на мојата маса, да се насмевнам во мене, јас се насмевнам назад, врати се назад и ве праша дали може да седнам, се разбира, велам. Ќе седнат до мене. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (5 гласови, просек: 3.20 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Sexnovell (наслов недостасува)

Моето училиште медицинска сестра е веројатно една од најубавите жени во светот со над 40 години. Таа има тело како 25 годишен и лице како 20 години. Имав многу убави моменти со неа мисла пред ова што сум сега се случува да се зборува за она што се случи. Ја видов за прв пат во утринските часови, кога отидов на училиште. Таа изгледаше многу среќна, па и реков здраво и таа ми рече здраво назад. Денот минуваше, а јас ја гледав уште неколку пати, секој пат ја видов бев толку роговиден одвај чекав додека не добив да се врати дома и непредвидлива надвор за мене најлошото horniness. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (7 гласови, просек: 2.86 од 5)
Loading ... Се вчитува ...