Sexnovell (наслов недостасува)

Мене и еден човек со име Џонас требаше да поминат еден неврзан летен ден со пливање. Па го зедовме велосипеди и се возеле до езерото се наоѓа на околу пет километри од местото каде што живеат. Езерото е во право во изолација внатре во шума, но постои плажа со столб и нуркање платформа. Кога стигнавме таму, не бев таму толку многу луѓе, но ние дефинитивно не беа сами. На сонце сјаеше и грееше моето тело, и како што често е, јас не можеше да престане и да се добие малку возбуден кога добар изглед полу-голи тела беа забележани. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (22 гласови, просек: 3.41 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Sexnovell (наслов недостасува)

Она што јас ќе ви кажам сега е всушност сосема точно! Јас бев во деветто одделение и беше 18. Сум бил во љубов со Марија доцна во бр 6 и често имаше фантазии за тоа како нанесуваат нашите тела едни против други во екстаза, и како јас го даде својот фантастичен оргазам. Сега, Марија имаше стекнато дечко кој беше 4 години постара и имаше пенис од 22 цм па си помислив сега е мојата шанса беше издувана. Но еден ден на слика театарот како Марија "Kukgissning", каде што таа (со линијар) привлече многу линии 10-22 см. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (16 гласови, просек: 2.75 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Sexnovell (наслов недостасува)

Здраво, моето име е Anneli и е 26 години. Јас работев како расадник менаџер за 7 години се додека не се чувствував јас сакав да го направам нешто друго. Затоа што користи за да се ебеме еден од шест лица на возраст од татко Ерик кој е 63 години па тој посочи ми да се голи фотографии. Тој секогаш ме сака за да биде толку слатка и тоа е убаво да ме ебе. Се обидов да ги споделите со 18-годишно момче потрае неколку слики од мене и таа отиде одлично. Фреди беше толку слатко и убаво тоа што јас го заебана во благодарност. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (22 гласови, просек: 2.05 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Sexnovell (наслов недостасува)

Иако јас се разбира не знаеше дека ќе добие гостин во куќата некои неколку дена, се најдов себеси малку изненаден кога дојдов рано дома од работа тој ден и видов неколку непознати чевли во ходникот. Одев низ куќа и видов еден куфер во Џонас соба, а потоа веќе знаеше се за мене дека тоа беше Луис, внука на жена ми. Луис ќе започне во моето училиште и не се добие пристап до нејзиниот стан уште, но ќе мора да почека една недела. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (10 гласови, просек: 2,80 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Sexnovell (наслов недостасува)

Таа гледа во мене, се уште извалка на лицето и насмевки. Ние се крене ќе се раце и да си одат во бања за потребни за перење. Ја отвора вратата за во бања, истакнувајќи дека двете го ветува добро. Сите ѕидови се обрабени со големи огледала и када модел повеќе таму. Уживам во она што го гледам во огледала, оваа прекрасна роговиден жена во долна облека од латекс, леплива семе на нејзиното лице и коса и тече cum од нејзиниот газ долу на вашиот бутовите. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (4 гласови, просек: 2.50 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Sexnovell (наслов недостасува)

Седиш на стол, кога влезе во собата и ме постави на колена пред тебе. Јас сум unbuttoning вашите панталони и ја повлекува надолу неговиот мува - галење дека со раката надвор од неговата гаќи. Повлекувањето моите усни и јазик од надвор ткаенина, дишење топол воздух на вашиот петел како што ние сега да почнат да биде правилно голем. лиже со мојата топла јазикот долж корселе, веднаш под папокот. полека, полека -. гасеница во прст под корселе и допира вашиот сега насилно возбудени секс кој реагира веднаш од страна се обидуваат да се добие под на ткаенина [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (2 гласови, просек: 2.00 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Sexnovell (наслов недостасува)

По сите храна и пијалок со вашиот оброк, (и целосна), па ти мораше да го испразните мочниот меур. Па отидов во соба за мажи, бидејќи таму беше полн со луѓе во писоар, па отидов до најблиската тоалет. Кога ја отворив вратата, седи убава невеста. (Таа премногу полна). Таа има руса рамо должина коса, сини очи, и совршено тело. - Можеби треба да одам на друг тоалет, реков - Не, тоа не е потребно јас наскоро ќе биде peeing јасно. -Добро, си помислив и чекаше. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (8 гласа, просек: 3.38 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Sexnovell (наслов недостасува)

Влегов во damaffären Söderhielms спиралата пат во потрага по навистина убаво ноќница која јас требаше да го изненади маж ми со начинот на кој подоцна во вечерните часови. Јас веднаш се повика на вниманието на женски службеник и реков на моите налог, нешто истакна, бидејќи јас бев во брзање за посета на салон за убавина подоцна во текот на попладневните часови. Службеник, нејзиното име е Кејт, со искусни очи видов дека сум бил под стрес и смирено говореше за мене се смири. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (7 гласови, просек: 1.86 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Sexnovell (наслов недостасува)

Што беше тоа? Телефон. Се тетерави од кревет и го собереш. Слушам една девојка среќно се претстават себеси и да каже ", беа сте заинтересирани за платото на мене." Затоа, сега сум со воз патувале на снимањето. Со некои исчекување, морам да признаам. Чувствува нервозен кадросување од страна на некои убаво и кул девојка. Откако таму, Ве поздравуваме, и јас го следат нејзиниот дом. Ние правиме мал разговор малку. Таа го прашува како сакам да биде фотографирана. Одговорам дека јас ќе земам сè. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 гласови, просек: 2.50 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Sexnovell (наслов недостасува)

Тоа беше летото пред неколку години и јас бев со девојка по име Ана. Тоа беше многу топла недела, а ние се одлучи, одевме пливање во езерото една милиони далеку. Ана праша дали може да се донесе заедно со пријател, кој не сум се сретнал порано. Тоа и треба да биде добро реков како што јас спакува екстра ужина додека Ана ја нарече пријател. Значи ние се оддалечи во езерото и се приема неа по должината на патот. Нејзиното име беше Софија и беше околу 24 години мислам дека, неколку години постар од Ана и мене, тоа е. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (10 гласови, просек: 3.80 од 5)
Loading ... Се вчитува ...