Лето последните штала танц

Сакам да танцуваат и последниот logdansen за летото, јас едноставно не можеше да ја пропушти, па отидов со некои пријатели и имавме убава вечер.

Беше топло и јас отидов таму само ifört фустан и чевли, сосема голи под. Се чувствував изложени и безобразни, една чудна топлина се шири низ моето тело, како еден вид на интоксикација.

Ние не била таму долго време додека бев замолен да танцува со многу убав човек, тој беше висок, јас сум само 186 см, имаше кафеави очи и убава насмевка. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (38 гласови, просек: 3.26 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Лето оргија и прослава за три

Сега морав трудил во проклето канцеларија ден во ден и надвор, плус секој викенд, за да се израмни со сите документи пред да замине за цела сиромашните недела ќе започне.

Со една прекрасна длабоко воздишка, ми се собраа мојот последен работи на маса и на соништата отиде за мене и за велосипедизмот празник мојот најдобар пријател. Ние ќе започне во раните утрински часови. Исто како што седев таму и помислил дека најдобар телефон заѕвони.

Тоа беше мојот велосипед одмор пријател Карин, кој рече дека си го скрши ногата кога таа ќе се симне од автобусот. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (15 гласови, просек: 2.53 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На троседот

Мојот стар сосед се пресели таа беше стара кучка кои тресна на ѕидот веднаш штом ќе гледавме ТВ фестивали беа незамисливи. Јас бев прилично вознемирени за тоа како мојот нов сосед ќе изгледа. Во неделата наутро во десет, на вратата заѕвони и таму стоеше една темна 25 годишна девојка со тело кое беше најсовршени некогаш ја имам видено умерено големи гради мал стомак и мал задник. Таа рече дека нејзиното име беше Аника. И тоа беше таа треба да се движи во станот следната врата. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (15 гласови, просек: 2.27 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Супермаркети Wink

Тој отишол до tills. Ѕирна назад. ја виде. дојде до него. Таа застана веднаш зад него. блиску до него. Тој ги стави стоката на лента и се врати да се земе една кеса. Лицето му беше нејзиниот допирање, тој само ја погледна и се насмевна, се почувствува неговото тело пред неа. Сакаше така лошо. Допри го партнерот. Тој плати и побрза надвор, го следеше кратко време потоа. Кога таа излегува, тој стои надвор и претендираат да барате ништо во мојот џеб. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 гласови, просек: 2.33 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Болка домаќини Куќа

Поглавје 1 - Со доаѓањето

Сето тоа се одржа во Австрија. На одмор патување низ земјата се дојдени на едно затскриено куќа, или тоа беше еден замок? Куќата беше бело со столбови во пред влезот кој го држеше голем балкон. Тоа ме потсети малку на sydstatshus од "Однесено со виорот".

Колата се пробиени последниот половина час и се чинеше веројатно дека тоа ќе потрае многу подолго, па јас влечат во дворот и заѕвони на ѕвончето да побараат помош. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (19 гласови, просек: 3.05 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Убава Хана

Таа милував меѓу нозете со два прста и ù ја видов fittskåra блескаше и стана повлажна и повлажна. Бев седнат до неа и масиравме левата брадавица. Го однела fittsaftvåta прсти и дозволете ми да ги лиже. Тие вкуси огромен кур навистина возбудливо и пулсирачки. Хана влечат лесно во мојата чанта и малку ми слаб во долната усна. Почнавме бакнување поинтензивна и Хана зеде цврст стисок на мојата топки Станувам рано утре, па затоа се скрши веднаш! Јас едвај може да ја прочитам пред да ми фрли околу на неговиот грб. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (11 гласови, просек: 3.45 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Убава вечер

Тоа беше еден топол крајот на летото навечер во август. Мене, мојот најдобар пријател и еден од нејзините подобро човек пријатели седеше и скара на мојот двор. По неколку чаши вино, а некои пиво, таа и јас стане малку возбуден, така да се каже, и седна и разговараа за нашата заедничка ебам. Понт, нејзиниот пријател седна и ги слушаше нашите достигнувања. По некое време тој не можеше да ја држи подолго, но прашањето дали тоа е вистина дека имавме секс со едни со други. Иако бевме девојчиња и двете. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (6 гласови, просек: 3.33 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

На екскурзија

Ова се случи кога мене и мојот клас отиде на екскурзија откако ќе заврши деветти одделение. Имав окото на една девојка во мојот клас веќе во осмо одделение, но бев толку срамежлива, па јас не се осмели пристап. Сега тоа е дека ние го најмувала и хотелски соби и бевме стои пред еден хотел и ќе одлучи кој ќе остане во собата. Оваа девојка по име Нина беше над исто како мене кога сите беа зеле беше нејзината соба. Кога Белведере тоа, така што на две од нас беа престојуваат во една хотелска соба. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (14 гласови, просек: 3.29 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Ученичка Fucking

Ми се допаѓа училиште и се прилично добри во повеќето предмети, но дена со тенденција да биде долг и здодевен, па по само две недели, па решив да се забавуваат. Последната лекција во среда, имам прилично млад професор по англиски јазик. Неговото име е Ерик и пракса карате и тој е многу убав.

Кон крајот на класа започна исто, мојата пичка влажнеше а јас не чувствував дека по лекција, тоа ќе се ослободи од. Мислам дека Ерик е околу 18 години постар од мене, но јас не се грижат. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (25 гласови, просек: 2.08 од 5)
Loading ... Се вчитува ...

Ски патување

Родители Sune имаат пријатна куќа во салата и ние одиме таму секоја година за возење

скии.

Во ar сакаше Sune ние би да потрае неколку младенците, за што јас сама за себе

не протестираа против, тоа е само дека Sune е пеколот на собереш бисквити

додека јас секогаш nobbad, па така тој вети дека ќе го поправи некој кој имал сестра.

Да, нашата прва ноќ во колибата беше малку досаден, за невеста Sune за испадна да биде повеќе

заинтересирани за мене отколку од него, а исто така, веднаш забележав дека таа е

Ренди и кул пудинг додека малку сестра изгледаше малку несигурна и неискусен и

постојано фрлаа förebrånde погледи на нејзината постара сестра, кога таа се забележи дека

ние не би се задоволни со само интелектуална однос. [...] прочитани sexnovell »

Usel!GodkändBraMycket braSuverän! (14 гласови, просек: 2.86 од 5)
Loading ... Се вчитува ...